Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
1. apr 2008

dobre ranko 😉
bianke drzim palceky 😵
terezka, ani ja som na zaciatku tehu dlho nepribrala nic a to mi ani nebyvalo bleee. a cely zivot sa mi nikdy nepodarilo pribrat, tak najviac 2 kila, ale to vzdy potom islo lahko same dolu... 😖
a vidis, doteraz som uz pribrala 9 kil 😀 tak neboj. na priberanie mas este casuuuuuuuuu 😝
pahu, tak mas papanie pekne rozplanovane na cely den. to sa chvali 🙂

mirka20
1. apr 2008

terez, z toho priberania si fakt nic nerob. este priberies tolko kil, ze sa ti az hlava zatoci. aj mne sa toci z tych mojich 😵 ja som doranajkovala, dala som prat a asi idem trochu poumyvat kupelku, aj vysavat by sa nam patrilo. no uvidim, ako sa mi bude chciet 😅
bianke drzim paste
pavli, paci sa mi, ze papas a ze si si to rozdelila na viacej casti. ale mala by si aj desiatovat aj olovrantovat, tak si kup este jednu pletenku, nie ze si tu jednu predelis na polovicu 😅

zabka
1. apr 2008

No uz som tu .. som rada ze grafik sa vam paci... 🤐 🤐

terezicka
1. apr 2008

Dobre baby tak si už nič nebudem z tej mojej mušej váhy, veď som aj nejaká muška tak prečo by som nemohla mať aj takú váhu 😀 A ozaj idem sa zajtra prihlásiť na cvičenia, cvičí sa od 16tt až do konca, raz do týždňa a stojí to 1000,-SK celé, čo myslím je celkom ok 🙂
Mirka vravela si včera Jankovi za ten termín?
Zuzka ty budeš isto aj ľahko zhadzovať po pôrode kilá podľa mňa 🙂
Pahu a z teba mám dnes fakt obrovskú radosť, ani si to nevieš predstaviiť, som rada že papkáš 🙂

zabka
1. apr 2008

Aj papkam vyzivku... 😀

mirka20
1. apr 2008

terez, jankovi som hovorila a suhlasil a teraz to uz zavisi len od auta, ci nahodou svokor nebude potrebovat. ale dufam, ze nam to vyjde a prideme. takže ides chodit cvicit? to je super. aj ja som chcela, ale tu v krtisi nic take nie je a aj tak by som to popri robote asi nestihala. takto som cvicila sem tam doma, ale moc som sa nepretrhla kvoli cviceniu 😀

terezicka
1. apr 2008

Veď to Mirka že ja sa doma neviem poriadne donútiť k ničomu a takto je to aj o niečo lepšie keď na mňa bude dozerať niekto kto sa v tom vyzná a povie mi kde robím chyby. Tak uvidím čo zistím zajtra poobede 🙂
Dnes poobede už budem mať skrátené moje tehu nohavice tak sa teším 🙂

zabka
1. apr 2008

Tak ty budes tehu paradnica... 😉

terezicka
1. apr 2008

Žabka no dúfam že hej 🙂 Ešte som zvedavá na to čom si objednala že aké to bude 😕

zabka
1. apr 2008

Kedy ti to ma prist? 😉

terezicka
1. apr 2008

Žabka objednávala som to vo štvrtok minulý týždeň a bolo tam napísané že pokiaľ je to na sklade tak posielajú do 2 pracovných dní tovar a keď nie je tak do 14, tak uvidíme. To som objednávala z tej značky Complicite

zabka
1. apr 2008

No ved to som vtedy kukala budes kocka... 😉

mirka20
1. apr 2008

tak uz som povysavala 2 miestnosti a teraz si davam pauzu, lebo som nejaka unavena. toje tak super, ze som doma a mam kopec casu 😵
aj ked dnes poobede idem este do roboty, ale to len si chceme s kolegynami trochu sadnut, akoze moja rozlucka. aj som rozmyslala, ze nieco upeciem, ale tak moc sa mi nechce, ze im budu musiet stacit nejake keksiky z obchodu. janko mi vcera spravil syrovu roladu,tak beriem aj tu. a este nieco na pitie kupim a vybavene 🙂

zaza_na
1. apr 2008

mne nesiel konik 😒
terezka, naozaj sa nestresuj z vahy. ja som vazila pred tehu este menej ako ty vazis teraz...
a zhadzovat? asi to pojde lahko, ale dufam, ze tam daco ostane. nestazovala by som sa vobec 😉
mirka, tak si pekne posedte a porelaxujte. uz aj kolegyne maju teraz volnejsie, ze?

terezicka
1. apr 2008

Mirka ale nieže sa opovážiš aj niečo spraviť pracovne v tej robote 😠
Zuzka ok, aspoň budem mať menej zhadzovania potom 🙂 A možno sa to so mnou ešte rozbehne a potom už len budem spomínať na staré dobré časy keď som vážila 48 kg 😅 😀
Začala som akurát robiť menovky na dvere, lebo sa niektorí menili v kanceláriách. A tá moja aktívna kolegyňa nabehla že ona mi s tým pomôže, že ja len nech jej napíšem kto bude s kým sedieť a ona to spraví 😲 Si tu pripadám ako chromá alebo neviem čo...A to sa jej riaditeľ pýtal či mi s tým pomôže, už si aj on myslí že tehotné nevedia nič robiť alebo čo???

zabka
1. apr 2008

Terez ty uz mas 16..... 🙂 😉

mirka20
1. apr 2008

zuz, volnejsie ako volnejsie. v aprili je uctovny stvrtrok, takze opat kopec roboty, ale este tento tyzden si hadam trochu oddychnu.
terez, neboj, urcite nebudem robit. vcera ked som zaniesla papier na matersku a odchadzala som, tak ma vyprevadzali s tym,ze na robotu uz nemam ani pomysliet. a ked som povedala, ze ak by cokolvek potrebovali, tak nech zavolaju,tak povedali, ze len ak budu uz velmi zufale a nebudu to vediet. takze uz mi asi nezavolaju 😀 teda co sa prace tyka 😉
a ty si uzivaj to, ze ti chcu ludia tak pomahat. tehotenstvo sice nie je choroba, ale pomoct ti mozu 😉

terezicka
1. apr 2008

Mirka hej máš pravdu na jednej strane ale ja tu potom pomaly nebudem mať už čo robiť 😲 A naozaj menovky vôbec nie sú jej starosť

zaza_na
1. apr 2008

terezka, vsak jej povedz, ze nepotrebujes pomoc. ze to sama zvladas ale ze dakujes, ze sa ponukla a nech sa neboji, ked budes potrebovat pomoct, ze pojdes rovno za nou 😉
tak by mal kazdy normalny clovek pochopit, ze nema otravovat a cakat, kym sa sama neozves... 😀
mirka, tak to je dobre, ze ta uz nebudu s robotou otravovat. ale nasli niekoho na tvoje miesto, ze?

mirka20
1. apr 2008

zuzka, hej. jedno dievca, co bolo u nas najprv na absolvetskej praxi, potom na polovicny uvazok. tak ta robi teraz za mna.

pahu
1. apr 2008

Terez, buď rada že sa k tebe správajú takto milo 😉 Aspoň ti odľahčia 😉

No a Mirka, aj ja dúfam , že sa nechytíš žiadneho papiera v robotke 😀

nellie_
1. apr 2008

ahojte babenky.... 🙂 🙂 🙂

mirka20
1. apr 2008

nie, fakt sa nebojte, my si ideme len trochu posediet a pokecat 😉
ahojky nell 🙂 mrcha este nedorazila?
baby, uz druha majovka vcera porodila. ja zacinam mat obavy, ze uz to cochvila pride a ja nemam nic prichystane 😔 ale jej malicky je riadny chlap, ma 50 cm a 3550 gramov a su obaja v poriadku 😵
ozik terezka, v novej mama a ja je zoznam veci pre babatko

terezicka
1. apr 2008

Už som kolegyni povedala že to zvládnem aj sama, len povedala že dobre a že som to ale mala spraviť väčšie 😅 Ja na to že keď ma niekto chce nájsť tak ma aj tak určite nájde 😀
Nellie ahojky no ako sa máme?
Mirka viem že tam je ten zoznam, ale sa mi nejako nepáči 😔 Ja si pamätám keď sme boli naposledy u vás že ty si mala nejaký iný zoznam a ten sa mi videl byť lepší

pahu
1. apr 2008

Ahoj Nellie, čo máte nové? 😨 😵

zaza_na
1. apr 2008

terezka, vsak dobre, ze si jej povedala. urcite to pochopila a nevzala to v zlom 😉
teerz, na nete je tolko zoznamov! a cim ich tam budes dlhsie hladat, tym sa budu zvacsovat 😀
ahoj nellie 😉 no ako? 😝

terezicka
1. apr 2008

Zuzka zasa si mi skomolila meno 😀 Veď hej len mne sa to nechce hľadať 😅 Ale v septembrovkách dala jedna baba link na dve stránky kde sú tieto zoznamy

pahu
1. apr 2008

Terez, Zazka to komolí meno dosť často, jej dcérenka by sa tak radšej nemala volať 😀 😀

mirka20
1. apr 2008

terez, ja ti ten zoznam prepisem a donesiem,ked prideme k vam. 😉
idem do obchodu, lebo na obed som sa rozhodla, ze spravim pizzu, tak musim ist nakupit ingrediencie. zatial papa 🙂

zaza_na
1. apr 2008

terez, prepac 😅 prsty mi nejak utekaju ako nemaju 😅
mirka, dobru chut potom k obedu. papa zatial 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre