Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
15. jan 2008

ja som este tu pahu, len som na chvilu odbehla. a mirka uz isla domov? 😕

martinkamm
15. jan 2008

ahojte babenky ste tu? 😵

zaza_na
15. jan 2008

ja este ano martinka. ako sa mavas? 😉 co nove?

pahu
15. jan 2008

Ahojček, ja odchádzam ... 😉

zaza_na
15. jan 2008

papa pahu. ja uz tiez onedlho 😉

jankabelka
16. jan 2008

Dobré ránko babenky 🙂

terezicka
16. jan 2008

Dobré ránko kočky žeby sa MK rozhodol prestať nás zlostiť a začal riadne fungovať? 😕
Janka no ako hovor 😅

mirka20
16. jan 2008

dobre ranko 🙂
vybuvane? ja posledne noci spim ako drevo. ako som nemohla spavat minuly tyzden, tak teraz mi to nerobi ziadny problem 😅

terezicka
16. jan 2008

Mirka ahojky no ja som síce spala kus lepšie ako včera ale aj tak to nebolo ono 😅 A dnes mi inak aj kus klesla BT takže tak 😔 A myslím že to že mi včera bolo tak všelijako môže mať veľký súvis s mojou nevyspatosťou a potom aj moje telo je také aké je 😔 Marek sa už pripravuje na to že asi zas nič nebude...

jankabelka
16. jan 2008

Terezka tak u mňa teplotka klesla, takže očakávam príchod mrchy a ty?

terezicka
16. jan 2008

Jani teraz som to napísala v príspevku pred tebou 😔 Asi sme na tom rovnako 😔

mirka20
16. jan 2008

boze baby, to ma mrzi, ale ja aj tak budem stale dufat...

jankabelka
16. jan 2008

áno už viem Terezka 😖

terezicka
16. jan 2008

Dobre Mirka tak dúfaj možno to ešte pomôže 😅
Janka a ty ideš teraz dakedy k tomu novému dr aby s tým niečo začal robiť? 😨

mirka20
16. jan 2008

terez, dufam, ze to pomoze 😉

jankabelka
16. jan 2008

áno Terezka idem, keď skončí mrcha tak pôjdem k nemu, teda musím sa objednať 😉

terezicka
16. jan 2008

A ktovie Mirka možno sa stane aj zázrak 😵
Ale poviem vám pravdu ak to teraz nevyjde tak budem veľmi sklamaná a prečo? Lebo teraz som bola fakt v pohode, ani som nevedela kedy mám ovu takže nič nebolo plánované...A boli sviatky, mali sme dovolenku, cítila som sa v pohode...Úplne som aj myseľ mala inde a nie na tom aby sa to podarilo...Takže ak to teraz fakt nevyjde tak to bude pre mňa obrovské sklamanie 😢 Ale na tie sklamania som si už pomaly zvykla takže to nebude asi až taký šok...Ale nech mi potom nikto nehovorí že to chce kľud a nemáme na to myslieť...Lebo presne to sme tento mesiac robili 😔

mirka20
16. jan 2008

terez, nebud smutnucka. ja stale dufam, tak sa hadam stane zazrak 😉

jankabelka
16. jan 2008

Terezka nebuď smutná, verím že sa stane zázrak 😉

terezicka
16. jan 2008

Janka a vtedy vravel aj že čo bude s tebou robiť? 😕
Baby ja ani nie som až tak veľmi smutná, ale sklamaná 😢 A najhoršie je že keďže je Marek úplne v pohode, tak hádajte kde je chyba keďže sa nedarí? 😢 Ale ja som silná a nejako to prekonám a vydržím 😵

jankabelka
16. jan 2008

Terezka neviem, povedal že to budeme spoločne prerokovávať, takže uvidím 😨

terezicka
16. jan 2008

Jani ale dôležité je že sa ti hneď na prvý pohľad "zapáčil" tak ako aj mne ten môj 🙂 A že mu budeš dôverovať to je tiež dosť dôležité 🙂 Hlavne ti prajem nech sa vám to čím skôr potom podarí 😵

mirka20
16. jan 2008

terez, to vobec nemusi byt tak, ze ked je marek v pohode, tak je chyba v tebe. mozete byt obaja v poriadku, len to proste nejde. hned si to vyhod z hlavy, ze si na chybe ty

jankabelka
16. jan 2008

Terezka aj ja vám prajem aby ste čoskoro našli // paličky 😉 a hlavne nedávaj sebe chybu, proste asi máte ešte chvíľku počkať a potom sa to isto podarí

terezicka
16. jan 2008

Dobre baby už som kľudná a máte pravdu 🙂
Teraz zas asi budeme doma riešiť iný problém - Marek veľmi by chcel ísť na VŠ, už má aj vybratú univerzitu, ešte síce s odborom trochu váha 😖 Ale horšie je že je to tiež externe a nejako nevie pochopiť že dve VŠ platiť je naozaj dosť 😔 A ak by sa mne podarilo ísť na materskú tak potom bude problém platiť aj jednu VŠ a nieto ešte dve 😅 Len ja mu v tom nechcem brániť, nechcem aby to vyzeralo tak že nechcem aby išiel do školy...Len jednoducho z toho ekonomického hľadiska to budeme asi zvládať veľmi ťazko 😔

mirka20
16. jan 2008

terez, ale niekde sa neplati za skolu, tak mozno na tej univerzite sa nebude platit. a ak by nahodou, tak to nejak poriesite. tebe kolko este ostava do konca. zeby marek pockal, kym skoncis a potom by siel on do skoly

terezicka
16. jan 2008

Mirka mne ostáva ešte 3 a pol roka keď rátam aj Mgr. 😅 Len Marek asi nepočká dovtedy, on už je tým teraz úplne nažhavený a vieš ako to potom je s človekom keď si niečo vezme do hlavy...A už si aj zisťoval niečo ohľadne tej školy, včera volal s mojim bratrancom lebo aj on tam chodí a ten mu dnes posielal na mail nejaké veci ohľadne školy...Bratranec vravel že sa platí ale nevie či za všetky odbory alebo nie alebo že môžu byť rôzne sumy v závislosti od odboru štúdia 😅

pahu
16. jan 2008

Ahojte babuľky 😀

Terez! Janka! čo to tu čítam? Nejaký negativizmus??? Ešte mrcha neprišla, tak nestrácajte nádej až pokiaľ ju neuvidíte na vlastné oči, oki??? 😉
ˇ
So mnou sa tá moja hrá na schovávačku, iba sa mi v pondelok ukázala na hodinku a včera nič a ani v noci nič.... 😕 Takže lyžovačka bude 99% s mrchou.... 😒

mirka20
16. jan 2008

pahu, alebo bez nej 😉

terezicka
16. jan 2008

Pavlínka ahojky veď možno už fakt nepríde vôbec tá tvoja mrcha 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre