Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

jankabelka
8. apr 2008

Dobré ránko snažilky a tehuľky a maminky 🙂

terezicka
8. apr 2008

Dobré ránko kočky, chcelo sa vám? Mne vôbec 😝

jankabelka
8. apr 2008

Ani mne sa nechcelo Terezka, najradšej by som hajala 😔

terezicka
8. apr 2008

Janka podobne 😅 A v noci ma zobudil vietor, strašne veľmi fúkalo tak som zatvárala ešte okná v kúpeľni a wc 😕

jankabelka
8. apr 2008

U nás teda nefúkalo, ale aj tak sa mi zdá, že akosi tá noc krátko trvala

terezicka
8. apr 2008

Jani a keds si išla spinkať? Ja teraz chodím tak skorej, pred pol 10-tou som už bola v ríši snov 😀

jankabelka
8. apr 2008

ja som si išla ľahnúť okolo21,45 ale máme poradu tak zatiaľ pa

terezicka
8. apr 2008

Jaj Janka tie tvoje slávne porady 😝 Tak aspoň nech rýchlo skončí

zabka
8. apr 2008

Pekne ranko tak ja zatila takto dnes som 15DPO... http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0

terezicka
8. apr 2008

Žabka ale zatiaľ to ešte môže dopadnúť tak ako chceme 🙂 Mrchu dostávaš ináč pravidelne alebo ti zvykne meškať?

zabka
8. apr 2008

Skor pravidelne, iba obcas meska ale to vacsinou ked som nemerala ze som nevedela kedy som mala ovu... No vsak uvidime ale vcera ma uz aj zacalo pobolieva podbrusko...A prsia stale bolia a hrozne...

jankabelka
8. apr 2008

Už som späť 😉
Ahoj Zabka 🙂

terezicka
8. apr 2008

Žabka tak to ešte môže byť fakt to čo chceme 🙂 A podbruško pobolieva, ver tomu 🙂 Ozaj povedali ste už vašim za svadbu? Ako zareagovali?
Janka tak to som rada že porada bola iba taká krátka 🙂

zabka
8. apr 2008

No aku mas uz peknu 17 terez... No jasne povedali vcera.... Boli radi, svokra povedala ze bolo nacase, a samozrejme zacala hned stresovat, tak sme ju museli ukludnovat ze vsetko je uz vybavene a tak... A dali sme si vinko cervene, som myslela ze mi to pomoze vyvovalt mrchu a kecali sme potom boli zvedavi chceli vsetko vediet...

terezicka
8. apr 2008

Žabka veru ráno som vravela bábätku že už pekne rastie a že už máme 17tt 🙂 A včera po sprchovaní som si všimla že aj bruško mám také pekné, najlepšie ho je vidieť večer a keď som nahá ( ale takú fotku sem nedám )
Tak super, o chvíľu sa svadbujeme 😀 Pošleš nám potom koláče však? 😀

zabka
8. apr 2008

NO veru uz za mesiac... A tak som chcela aby sme uz boli traja...Jasne poslem... 😉 Ty uz za tri tyzdne budes vediet ci to bude dievcatko alebo chlapcek ze?

jankabelka
8. apr 2008

Jej koláčiky mňam 😀

terezicka
8. apr 2008

Žabka podľa toho či sa malé otočí pekne alebo nám spraví prieky a otočí sa riťkou 😀 A keď sa to nedozvieme na tom veľkom uzv, tak hádam na 3D nám to doki už povie 🙂 Ale nejako začínam rozmýšľať či to vôbec chcem vedieť 😅
Veru Janka budeme pekne papkať koláčiky o chvíľku 😀

zabka
8. apr 2008

A ake lubite??? 😉

terezicka
8. apr 2008

Takže ja ľúbím, punčové, orechové, dobošové, ovocné, kokosové...Proste všetky 😀

zabka
8. apr 2008

NO a take som aj objednala.... 😉 ... Aha, ale ved aspon budes vediet ake vecicky mozes kupovat ci satocky alebo riflicky... 😵

terezicka
8. apr 2008

Žabka tak ti pošlem moju adresu aby si mohla poslať koláčiky 😀
Ale ja sa aj tak spýtam dokiho potom čo to bude,lebo moja zvedavosť by mi nedovolila ani spávať 😲

zabka
8. apr 2008

No ja som taka ista zvedava az az... 😵 😵 ... Alebo sa pre ne potom zastavis, pojdes pozriet babku a popri tom ti dam kolaciky... 😉

terezicka
8. apr 2008

Žabka ok nejako to už dohodneme 😀
Ale isto budem chcieť vedieť čo budeme mať, aj keď by to bolo krásne prekvapenie a potom to až zistíš 😵

zabka
8. apr 2008

dobre dobre... 😀 😀 No to je pekne prekvapenie, ale ja by som to nevydrzala.... 😉

terezicka
8. apr 2008

Žabka myslím že ani ja to nevydržím 😀 Ale možno budem rozmýšľať nad tým že to skúsim vydržať 😝

zabka
8. apr 2008

NIe nerozmyslaj lebo ja som zvedava aj na tvoje malicke.... Aby som mohla potom nieco poslat aby som vedela ci pre chlapca alebo pre dievcatko... 😀 😀

terezicka
8. apr 2008

Teda Žabka, tak spravme kompromis - pošli aj pre dievčatko aj pre chlapčeka 😀 😀

zaza_na
8. apr 2008

dobre ranko 😉
tak sa hlasim z domu. vcera som sa nestihla rozlucit. bol zhon, ale aj tak tu uz asi nikto nebol, ze? 😉
zabka, velmi sa tesim z tvojej tabulky 😵 ale nexcem daco zakriknut, tak radsej mlcim... 😠
terezka, no ty nemusis xciet vediet, co cakate, ale co my? ako to mame vydrzat? 😀 my uz xceme vediet co najskor 😝

zabka
8. apr 2008

NO dobre teda, ak sa bude otacat ritkou budem musiet.... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre