Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zabka
30. apr 2008

Sup sup hore 😵

terezicka
30. apr 2008

Žabka čo hore?
Mne sa chce strašne spať 😔

zabka
30. apr 2008

No vy ved to tu spinka tak som nas chcela posunut hore.... 😉
Aj mne sa chce.... V noci som bola hore lebo som nemohla dychat z alergie ☹

terezicka
30. apr 2008

Žabka na čo máš alergiu?
Ja som v noci spala, ale ráno vstať je pre mňa utrpenie 😅

zabka
30. apr 2008

No vies ze ani neviem ale hned ako zacne byvat teplo tak to zacne...
No ved zajtra si pospinkas... 😉 Ja uz koncim tak pekny zvysok dnika prajem a pekny sviatok... Uzite si ho.. 😵

terezicka
30. apr 2008

Pa Žabka aj ty si to uži 🙂 Ja tu budem až v pondelok, lebo v piatok máme dovču 🙂

mirka20
30. apr 2008

nejak mi to sem nechcelo pridat odpoved 😒
obed som navarila, napapani sme, uz som stihla aj vysterilizovat veci do porodnice - cumliky, flase, odsavacku. teraz si idem trochu lazkat a pocitat knihu. potom ideme s manzelom trochu na nakup, tak vas uz asi nestihnem.
prajem vam krasny oddych a asi s vacsinou sa uvidime az v pondelok, tak si dobre oddychnite 😵 papa

terezicka
30. apr 2008

Pa Mirka tak dobre nakúpte a ak dačo tak sa hocikedy ozvi, budem na príjme 😵

zaza_na
1. máj 2008

ahojte babulky 😵
nejak na vas teraz vooobec nemam cas. ☹ od nedele vecera sme na Sk a teraz sa snazime vyriesit podnajom. boli sme kuknut ten dom, ale je tam na nom az moc prace a bojime sa, ze to nestihame, tak to asi vyriesime len nejakym bytom v ziline... tak kukame po inzeratoch a zhaname.
manzel zacina zajtra v praci, tak pojdem k segrenke. ta sa velmi potesi, lebo jej je smutno samej s dvoma detickami... 😝
a vy co mate noveho? nemam cas vas ani citat. pribudla nam nejaka tehulka? 😵
mne sa brusko zrazu zase o kus zvacsilo, tak sa zacinam gulat. a zacali mi puchnut nohy, ale to bolo hlavne tou dlhou cestou (20 hodin v aute a den predtym cely den na nohach, lebo sme balili veci do auta)... ale cesta ubehla super a v pohode. aut bolo na cestach malo a pocasie bolo krasne slnecne. tak nam to zbehlo rychlo 😀
tak vas pridem zase niekedy kuknut, ako sa vam dari, ked budem mat prilezitost 😉

adulina
autor
2. máj 2008

No to tu dnes nik nie je? 😕
kazdy ma asi dnes dovolenku 😔 no tak pekny predlzeny vikend 😉

mirka20
2. máj 2008

dobre ranko vsetkym 😵
adu, dnes vsetky oddychuju, len my na materskej sa tu ukazeme 😅

adulina
autor
2. máj 2008

😀 no aspon to tu trochu posuvame nahor, aby pripravy nezapadli prachom 😀

mirka, ako sa citis? este nebude nic? 😉 🙂

annavi
2. máj 2008

ajojte babulky...tak ako moje??

mirka20
2. máj 2008

adu, citim sa normalne. vobec si nejak nepripustam, ze by mali prist nejake zmeny v nasom zivote. ze porod a tak 😅 prave som dovysavala, teraz som si napustila vanu a idem sa po velmi dlhej dobe vykupat. doteraz som sa len sprchovala, lebo som mala strach, aby mi kupel nespustil predcasne porod, ale teraz, ked to uz mam len za par, tak to hadam uz nic nespusti. a keby aj hej, tak uz to nebude predcasny porod, kedze som uz v 39tt 😅
ahojky ann. ako si zijes? si tu dost malo, asi mas vela roboty. a ako snazilkovanie? u mna nic nove. stale 2v1 😵

terezicka
5. máj 2008

Dobré ránko babenky, oddýchnuté cez predĺžený víkend? Ja aj hej, v piatok som mala skúšku ale celú sobotu sme boli s manželom preč tak bolo super. A včera bolo u nás také na figu počasie 😖 A dnes sa mi klasicky vôbec nechcelo vstávať...A som smutná lebo Marek ide dnes preč a príde až v piatok niekedy poobede 😢

zabka
5. máj 2008
nellie_
5. máj 2008

Ahojte babenky.... 🙂
Terezka, ja som tiez slamená do štvrtku, moj drahý šiel včera do Anglicka a vráti sa až vo štvrtok, takže som sama tiež... ☹
Vo štvrtok som dostala krásny darček - mrchu a to len na 26DC a od dnes do seba zasa pcham clostyl, a v piatok som bola u doktorky a povedala ze ak to tento mesiac nevyjde, drahy ide na spermiogram... ☹ ☹ ☹ ☹ 😔

terezicka
5. máj 2008

Nellie tak prídi ku mne a slamené budeme aspoň spolu 😢 A mrzí ma že si dostala mrchu 😔 Inak ten spermiogram ale nie je nič hrozné, môj ho tiež absolvoval, síce sme to mali vybavené cez jeho kolegovu manželku, nechali nás v ich byte a potom sme im iba odniesli vzorku 😅 Ale dopadlo to všetko ok 🙂
Žabka ahojky 🙂
A ozaj ideme sa pocjváliť, že v stredu večer 1x cítil aj náš ocinko kopanec od svojho dieťatka 😵 Tak sme silno kopali tak vravím Marekovi vyskúšaj či budeš cítiť a on ho pekne cítil 😵 Tak sme sa obidvaja vytešovali ako malé deti 😵 A odvtedy každý deň cíti aj Marek kopančeky 😉 A niekedy mi aj na brušku vidno že malé kopká 🙂

nellie_
5. máj 2008

Troska si ma ukludnila Terez, takze vzorku "potvoriek" iba prinesieme so sebou... 🙂 dufam, ze budu riadne výkonné... 😅 😅 😅

Jéj to je také chutné s tym kopkaním, to musí byť super pocit.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Terez Ok tak ja dobehnem a budeme slameniť spolu.. 😉 😎 😀 😀

terezicka
5. máj 2008

Nellie my sme to tak mali dohodnuté, záleží od toho kde pôjdete na spermiogram ( ak pôjdete ), ale verím že vám vyjdú v ústrety 🙂 Myslím že je to tak, že dve hodiny po tom ako tvoj manžel dá vzorku do nádobky ju musíte odniesť do laborátoria...A nezľaknite sa ak sa vám bude zdať že je toho málo 😅 My sme sa hneď zľakli že taká veľká nádobka a tak málo "vzorky" ale hneď nás ukľudnili že je to normálne množstvo 🙂
Dnes o 8:10 sa kolegyninej sestre narodil syn a jeho miery boli: 58 cm a 6 kg 😲 Rodila cisársky
Idem si pridať foto do albumu 🙂

terezicka
5. máj 2008

Už mám pridané foto v albume 🙂

zabka
5. máj 2008

No pekne mas uz brusko terez... 😉

terezicka
5. máj 2008

Žabka ďakujem a aj ty budeš mať a ešte krajšie 🙂
Ja teraz čakám že kde je Mirka, viem že išla dnes do poradne ale som zvedavá či ešte nerodí alebo čo 😨

pahu
5. máj 2008

Ahojte 😀
Mám fofry, ale *Terez, mrkla som sa ti na bruške, je supišské 😀 Hodí sa ti 😉

Nellie, spermiogram bude v pohode, neboj. My chodíme do centra, a tam chcú aby manžel odovzdal "vzorku" priamo na mieste.. Záleží od miesta, kde Vám to budú robiť 😵

terezicka
5. máj 2008

Pahu ahojky ale buď tu trošku aj s nami, robota neutečie veď nie je zajac 😀
Počkám ešte do 12-tej a ak sa Mirka neozve tak jej idem pisnúť

adulina
autor
5. máj 2008

ahojte, kuk fotky 😉

terez super brusko, naozaj 🙂 a inac ako sa mame? Kedy ides na nejake sono zeby bolo vidno co to bude?

terezicka
5. máj 2008

Adulka ahojky foto som kukla hneď keď som vás zbadala 🙂 Teda ale klobúk dolu pred Alexom fakt je to veľký chlapisko 🙂
Ďakujem za pochvalu bruška 🙂 Na sono ideme 13.5. ale ešte nie sme rozhodnutí či chceme alebo nechceme vedieť čo čakáme 😅

adulina
autor
5. máj 2008

Jáj, ale ja by som chcela vediet 😀. No ale ked inac nedas tak pockam do septembra na prekvapko 😉

My ideme v stredu na ockovanie, tak som zvedava ako to zvladneme, ze aku vysoku teplotku bude mat Alex,
teraz mal tri dni bolenia bruska, tak sme vstavali uz o piatej 😔 a plackali sme, ale dnes uz sme spali pokojnejsie 🙂

terezicka
5. máj 2008

Jaj Adulka ale dúfam že sa Alex uzdraví, hádam to očkovanie znesie aspoň trochu prijateľne 😅

adulina
autor
5. máj 2008

no uvidime, idem sa mu venovat, lebo sme uz hore, tak sme sa napapali aj ja sa idem, som si robila pecene zemiacky, mnam. nakuknem nabuduce. a terez drzte sa aj s drobcom 🙂 papa

pahu aj ty sa drz a cakam stale 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre