Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
18. jan 2008

Vieš čo Zuzi? Ja idem aj tebe veštiť chlapca a uvidíme či mi to aspoň pri tebe vyjde 😀

zaza_na
18. jan 2008

no tak to som vazne zvedava. uz mi niekto vravel, ze dievcatko a ty vravis, ze chlapcek. takze je to zase len 50 na 50 😀

mirka20
18. jan 2008

zuzi, aj u mna to bolo tak, ze kazdy tipoval inak. ale u mna to bolo viac na chlapca, tak 70:30 a vidis, co mame. 🙂

terezicka
18. jan 2008

Zuzka veď to oba tak triafam a už chcem aby konečne niekomu vyšiel chlapček keďže Kila aj Mirka si to zariadili po svojom 😀

mirka20
18. jan 2008

terez, proste vypocet podla vymeny krvi neoklames 😀

maja.ka
18. jan 2008

ahojte, pozeram, ze pocitate o 106 😀
mirka aj ja by som rada, ked ta mozem poprostit a podari sa nam co najskor byt tehulkou, ja som november 81 a manzel august 81 😅
inac vcera som sa dozvedala co cakaju moje dve kamosky, jedna chlapceka a druha dievcatko, tak sa vytesujem s nimi 😀 😅

zaza_na
18. jan 2008

terezka, ked ty si taka dobra vestica 😀
ahoj majka 😉
mirka, a podla tvojich vypoctov by to malo byt co? ja som januar 80 a manzel je jun 80. a zadarilo sa nam mimco v septembri 😉

mirka20
18. jan 2008

ahoj majka. u teba to vychadza, ze az do 8/2009 by ste mali mat dievcatko, potom od 8/2009 do 11/2009 chlapceka. ale nie je to na 100%
zuzka, u vas to vychadza tiez na dievcatko. kedy mas narodeniny? kedy budeme oslavovat? 🙂

zaza_na
18. jan 2008

mirka, ja som uz mala. 7. 😀

zaza_na
18. jan 2008

tak vidis, aj podla teba by mohlo byt dievcatko. a dokedy by sme mali mat cas na chlapceka? 😉
musis mi vysvetlit, ako sa to rata. xcem overit, ci to sedi aj na mojej segre. ona caka teraz uz druheho chlapca 😀

terezicka
18. jan 2008

ZUzka ty si mala narodky a my o tom nevieme? A prišli sme o oslavu? 😠 Tak rýchlo začnime oslavovať teraz aby sme neboli škodné náhodou 😀

zaza_na
18. jan 2008

joj, hanbim sa... ☹
ja mam presne 2 tyzdne po Vianociach a tyzden po silvestri 😵 vtedy je kazdy este v novorocnom a vianocnom duchu...

mirka20
18. jan 2008

zuzka, ani si sa nepochvalila 🙂 tak kedy bude party?
chlapcek by mal byt od 1/2008 do 6/2008.potom opat dievcatko. potom chlapcek az v roku 2015
rata sa to tak, ze kazdych 7 rokov sa cloveku meni krv. v partnerskom pare to pohlavie, kt.ma "cerstvejsiu-novsiu" krv, to prevlada a to pohlavie bude mat dietatko. ale ak je zena starsia, tak je to naopak. tak to bolo aj u vas, kedze si starsia. u nas to vyslo, aj u mojich a manzelovych rodicov, ale urcite to nie je na 100% 😉

zaza_na
18. jan 2008

mirka, tak toho chlapceka teda uz nestihame. potom az v 2015 😲 budeme mat same baby 😀
sranda, ze je tam len take kratke obdobie na toho chlapceka 😕
party ani nebola, lebo manzel bol az moc zaneprazdneny pracovne. tak som bola z toho aj trochu smutna. ale snad este oslavime teraz s rodinou, ked pojdeme domov 😉
mozte si na mna spomenut, ked budes oslavovat tie svoje narodky Mirka 🙂

maja.ka
18. jan 2008

mirka dakujem 🙂
zuzi, kedy to vlastne uz idete na trvalo domov na SK? 😕

terezicka
18. jan 2008

Zuzka a kedy idete domkov? 🙂

mirka20
18. jan 2008

zuzka, to kratke obdobie na chlapceka je preto, ze mate narodky tak skoro po sebe a ste rovnako stari. ale ved 2015 je uz coskoro 😉
ty tu s nami nebudes 29.1.? vy budete asi tu na slovensku, co?
majka, nemas zac 🙂

marse
18. jan 2008

mirka nech skusam tak skusam vobec neprichadzam na ten pocitaci princip 😅 som z toho jelen

terezicka
18. jan 2008

Zuzka neboj dočkáte sa aj chlapca 🙂

zaza_na
18. jan 2008

terezka, vsak kto vie, mozno sa tvoja vestba vyplni 😉
mirka, 29.1. by som uz mala byt tu. ideme len na tyzden.
majka, nastalo by sme xceli odist v aprili tento rok. uz sa to blizi. to bude co nevidiet 😲

pipika
18. jan 2008

Ahojteeee!!!! 🙂 🙂 🙂

jankabelka
18. jan 2008

Zuzka tak to je super, a kde to budete stavať v Radoli?
Ahoj Pipika 🙂

pipika
18. jan 2008

Mirka,prosim si aj ja vypocitat.Sorry,ze ta aj ja otravujem. Manzel 80,ja 81. Dakujem.

terezicka
18. jan 2008

Pipika ahojky

pipika
18. jan 2008

Ahoj Terez! Ako?
Ja mam dnes meniny. 🙂

jankabelka
18. jan 2008

Pipika tak všetko najlepšie k meninám a hlavne fazuľku do bruška 😉

mirka20
18. jan 2008

ahoj pipika 🙂 vsetko najlepsie k meninam. 🙂 este mi napis aj mesiac narodenia
marse, neviem, ako ti to inak vysvetlit. ak chces, napis mi mesiac a rok narodenia teba aj manzela a kedy ste pocali vikinku a aj toto druhe a ja ti to vyratam

zaza_na
18. jan 2008

pipika, aj ja prajem vsetko naj, naj k meninam. a nech to teraz vyjde s IUI a bude fazulka 😵
janka, ano, tam by sme xceli stavat tento rok. budeme takmer susedy 😀

marse
18. jan 2008

mirka tak ja som 08/87 a muz 10/80 Vikinka bola pocata vo februari 2005 a toto druhe oktober 2007
to je na mna vela poctov 😀

jankabelka
18. jan 2008

Super Zuzi, tak sa môžeme sem tam stretnúť 🙂 a tvoji rodičia byvajú kde?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre