Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

henrieta76
18. jan 2008

a ked si pomyslim ako tan cas leti,este len vcera som tomiho doniesla z porodnice a dnes sme ho boli zapisat do skolky.
poviem ti uzi si kazdu minutku s nou lebo tak rychlo vyrastie ani sa nenazdas.

kila
18. jan 2008

😀 asi to bude tak... 😀

zaza_na
18. jan 2008

tak potom neviem kilus 😉
uz sa pomaly balim domkov. majte sa krasne. a neboj, zvyknete si a bude sa vam vsetkym dobre spat

henrieta76
18. jan 2008

malo to byt do skoly,nie skolky

kila
18. jan 2008

Maj sa Zazi! 😵 A potom čakáme fotky z 3D! 😵 A šťastnú cestu a dávaj si na vás pozor! 😵

kila
19. jan 2008

Baby, najmä Terezka, a testujete vy poctivo, že tu nie som?!?! 😀

martinkamm
19. jan 2008

ahojte babenky

kila
20. jan 2008

Tak sa majte baby, uvidíme sa o dva týždne! Vo štvrtok idem na poradňu, potom napíšem Terezke sms-ku či bolo všetko ok... Pá!

terezicka
21. jan 2008

Dobré ránko tak už som tu po víkende 🙂

jankabelka
21. jan 2008

dobré ránko, ako sa máte? 🙂

terezicka
21. jan 2008

Ahoj Jani no mám sa celkom fajn, aj keď úplne nechápem čo sa so mnou deje 😅 V piatok ma brucho bolelo tak ako keď prichádza mrcha, no tá v piatok neprišla. V sobotu a nedeľu bola BT vysoká, brucho ma nebolelo vôbec. Dnes mi BT výrazne klesla no brucho ma zatiaľ nebolí, ale aj tak si myslím že mrcha príde 😅
A ty ako s tou tvojou? Už pomaly aj končíš však?

jankabelka
21. jan 2008

áno Terezka ja ju už pomaly vyprevádzam, a dnes sa chcem objednať u gyndoša 😉
Terezka a koľko ti mešká?

terezicka
21. jan 2008

Jani presne týždeň, mala som ju dostať minulý pondelok

jankabelka
21. jan 2008

A neskúšala si testovať?

terezicka
21. jan 2008

Jani vôbec som neskúšala 🙂 Ale mne vždy mešká takže to zas nie je až také neobvyklé 😔 Len nechápem tie piatkové bolesti a potom zrazu dva dni nič a dnes výrazný pokles a mne keď tak výrazne klesne tak ma brucho bolí hneď 😅

jankabelka
21. jan 2008

Terezka ešte sa nechceš unáhliť však?

mirka20
21. jan 2008

dobre ranko 😵
terez, takze ja stale dufam a verim, ze bude dobre 😉
ja idem dnes do poradne, ale az pred obedom, lebo som sa neobjednala a rano je tam vzdy natresk. od soboty ma strasne bolia krize, vcera ma z toho aj trochu bolelo brucho, tak som rada, ze idem k dokimu a zistim, ci je vsetko ok 😒 a rano som sa vazila a zistila som, ze som uz pribrala 5 kil, tak sa tesim 😅

terezicka
21. jan 2008

Jani presne si to vystihla 🙂 A potom daj vedieť čo ti povedal gyndoš keď sa k nemu objednáš dobre?
Mirka ahojky, no tak dúfaj aspoň ty 😀 A teším sa že sa ti darí pribrať, len na tebe to vôbec nevidno, iba na brušku 🙂 A ešte sa sem vrátiš od dokiho?

mirka20
21. jan 2008

terez, jasne, ze sa vratim. 😉 a ten tvoj pokles je kolko? aku si mala teplotku cez vikend a kolko mas teraz?

terezicka
21. jan 2008

Mirka cez víkedn bola skoro 37,2°C a dnes ráno bola 36,9°C a ja pri takej BT zvyknem už dostávať mrchu 😅

mirka20
21. jan 2008

aha, tak uz si to viem predstavit. a merala si v tu istu hodinu?

jankabelka
21. jan 2008

Ahoj Mirka, tak je dobre že ste pribrali a som zvedavá čo povie doki 😉

mirka20
21. jan 2008

janka, aj ja som zvedava, aj mam trochu obavy, lebo som citala, ze ak ta bolia krize a aj brucho, mozu to byt predcasne kontrakcie a tie ja este nesmiem mat, lebo rebeka je este malicka 😔 takze sa uz velmi tesim k dokimu

terezicka
21. jan 2008

Mirka prosím ťa len nečítaj hlúposti 😠 A hlavne si ich nepripúšťaj 😠 A hej merala som zhruba v rovnakej hodine.

mirka20
21. jan 2008

terez, ved ja necitam, len som to nahodou zachytila v teme maj 2008, tak ma to trochu vystrasilo. ale rebeke som uz dohovarala, ze z bruska urcite este nemoze vyjst, nech tam pekne ostane az do maja. 😵

jankabelka
21. jan 2008

Mirka mala by si spomaliť, a hlavne v práci, musíš viac oddychovať, a Rebeka vydrží určite až do mája 😉

mirka20
21. jan 2008

janka, ved sa uz setrim. v robote som len do stvrtej, teda asi 2-krat som bola aj trochu dlhsie, doma oddychujem, aspon sa snazim. uvidim, co povie dnes doktor, ale hadam bude vsetko ok.

jankabelka
21. jan 2008

Som rada Mirka že sa šetríš 😉

terezicka
21. jan 2008

Mirka a dokedy si bola včera v robote?
Janka kedy ideš volať gyndošovi?

jankabelka
21. jan 2008

Každú chvíľku len musím nájsť číslo 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre