Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
29. jan 2008

Idem kuknúť fotky 🙂

mirka20
29. jan 2008

janka, dakujeme. aj mne sa velmi paci 🙂

terezicka
29. jan 2008

Jej Mirka všetko je to krásne, aj kočík aj vecičky 🙂 A tvoja sestra kúpila malej super šatočky 😉

mirka20
29. jan 2008

terez, dakujem. peta kupila aj to, co je tam napisane, ze rebeka v tom bude spinkat.
a viete co sa mi vcera stalo. prvykrat som videla, ako sa mi hybe brusko. rano sme vstali, len tak lezali, citila som, ze je malicka hore, tak janko skusal, potom prisla aj maminka so sestrou, tiez ju citili a ked maminka odlozila ruku, tak sa zatriaslo cele brusko. tak sme sa strasne tesili a smiali. a potom opat. bolo to take krasne 😵

terezicka
29. jan 2008

Jej Mirka to muselo byť fakt super 🙂 Aj ja už chcem zažiť taký pocit 😅
A prajem aj Janke, Pahu a Pipike aby to čoskoro tiež zažili 😵
Ozaj zajtra ide Pipika na iui na 10-tu tak budeme na ňu vtedy myslieť 🙂

mirka20
29. jan 2008

terez, bolo to fakt super. to mi dala rebeka ako darcek k narodeninam 😵 a neboj, cochvila to aj ty zazijes aj ostatne kocky. pipika mi pisala, tak viem, ze idu az zajtra, dufam, ze bude vsetko ok a vyjde to. a ozik, ako sa citis? co ranne nevolnosti? citala som, ako reagovali doma, tak sa tesim. ja som hovorila aj mojej maminke, ze si tehu, tak sa strasne tesila a odkazuje, nech si davas pozor. a papas kyselinu listovu?

terezicka
29. jan 2008

Mirka kúpila som si vitamíny v piatok - kyselinu listovú, tá mi nerobí problém prehltnúť to ale calibrum je horšie lebo je to pre mňa dosť dlhá tabletka 😅 Ani dnes ráno som to nezvládla 😔 Nevolnosti zatiaľ nemám a mohli by ma aj obísť to by bolo úplne super 😝 Akurát sem-tam sa mi krúti hlava a prsia mám nenormálne veľké a naliate 😝 A zvykne ma pichať na ľavej strane v podbrušku, aj včera ma ešte v meste dosť pichalo 😔 A chodím častejšie na záchod, ale ani nevycikám dáko veľa len mám stále pocit plného mechúra 😅 A mamine ďakujem a pozor si dávam 🙂

jankabelka
29. jan 2008

Mirka jej tak to je krásne že sa Rebeka takto pekne ukázala 😅

mirka20
29. jan 2008

terez, pockaj, ked sa dostanes za prvy trimester a budes uzivat calibrum mami. to su este len riadne kone tabletky 😀 ale co nespravime pre tie nase deturence. a to o com pises, presne poznam, neboj, prsia sa ukludnia casom, mna len trochu bolia bradavky, aj bolest v podbrusku prejde, to sa ti zvacsuje maternica, na wc budes chodit stale. s tym krutenim hlavy pozor, mala by si pit fatru, ta obsahuje vela soli, zvysi ti tlak, aj kavu si daj, ale nie vela, coca-colu, tiez v obmedzenom mnozstve.

pahu
29. jan 2008

Ahojte 😀
Idem nám všetkým v robotke zdvihnúť mzdy 😀 😀 😀 O 10,00 mám poradu a potom budem pripravovať mzdové listy, som zvedavá či sa mi ich vôbec oplatí robiť, ak by to bolo náhodou iba o 100,- Sk 😉 Ale aj to je niečo 😵

Mirka, všetko naj 😉 Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeepy Brzdeeeeeeeeeeeeeeeeeej tuuuuuuuuuuuuuuu juuuuuuuuuu!!!! 😀 😉 🙂 😵
A krásny kočík máte, aj ja som zaťažená na modrú farbu 😉

Terez, však tvoj červíček tiež narastie a bude kopať, o chvíľku 😵

Janka, nevieš náhodou, prečo tieto tehuľky, budúce maminy nevypustili ešte dnes žiadne vírusíky?? 😕 😅

Kiluš ahooooooooooooooooooooj! 😅

terezicka
29. jan 2008

Mirka to fatru si myslela minerálku? 😅 Ak hej tak si ju asi radšej kúpim, pre istotu 😔 Kávu som si dala, ale doma pijem iba velvet s mliekom a v robote mám 3v1 🙂 A coku si radšej zatiaľ nedám lebo by som nevedela potom zastaviť 😅 A šťavicu - medokiš môžem v pohode piť?
Pavli ahoj ty máš zas super náladu hneď z rána 😀 Aj mne môžeš zdvihnúť mzdy čo ty na to?
A tu je niečo pre vás: 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😉

pahu
29. jan 2008

Terez to zdvíhame kvôli tebe, keď sa vrátiš z materskej aby si nemusela začínať od úplného spodku 😀

Ďakujem za vírusíky 😉

P.S. Ovulačný test mi dnes ráno ukázal 2 //, ael druhá bola ešte slabšia, tak si myslím že ovulka bude dnes v noci alebo zajtra ráno 😀 A asi viete na čo myslím, však? 😀 😀 😀

jankabelka
29. jan 2008

Pahu ahoj,
Terezka ďakujeme za vírusiky 😉

mirka20
29. jan 2008

ahoj pavli 🙂 dakujem za krasnu pesnicku 😀 a na modru som aj ja zatazena a ked som videla tu bledunko modru, tak som bola hotova...
potencialnym tehulkam:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
terez, fatru som myslela mineralku. mne ju odporucila doktorka, ked som odpadla. s tym stavelom neviem, ale myslim, ze by to nemal byt problem

pahu
29. jan 2008

Mirka, tak aj ja s Jankou ideme piť tú Fatru radšej vopred, oki? 😀 Janka platí??? 😵

mirka20
29. jan 2008

pahu, fatra je len, ked mas nizky tlak, tak ak ho mas, tak ju urcite pi. ale ty hlavne pi, cokolvek, treba dodrziavat pitny rezim 😉 a co ranajky a desiata?
ozik terez, ja ti potrebujem odovzdat darcek, tak kedy sa stretneme?

terezicka
29. jan 2008

Ok Mirka tak idem piť fatru, dnes si ju kúpim ak nezabudnem 🙂 Ozaj Mirka a bavili sme sa s Marekom o tom stretku kde mi chceš dať darček 😀 A dohodli sme sa že radšej až potom keď pôjdem 2x k dr.gregorovi, keď už to bude úplne najistejšie ako len môže byť 🙂 Na kontrolu idem k nemu 19.2., takže niekedy potom dobre?

pahu
29. jan 2008

Mirka tak to si idem dať rýchlo pribináčik, moje raňajky a mám k nemu aj rožtek, tak to spojím s desiatou 😀 A pitný režim: už som vypila šumivý celaskon, a 1 dcl vody 😉

jankabelka
29. jan 2008

Pavli platí 🙂 ale hlavne pi veľa vodičky dobre?

zaza_na
29. jan 2008

dobre ranko vsetkym 😉
tu je dnes super nalada. pahu, tak len nech sa pekne ovulka dostavi dneska a mozte ist na to 😝
mirka, idem hned pokukat tie tvoje fotky. uz sa neviem dockat. aj ja xcem trojkolku, aj ked ma nase junovky od nej odhovaraju, ako sa len da, ale ja nepopustim 😀

zaza_na
29. jan 2008

mirka, peknucky supis kocik 😉 aj farbu ma peknu. a tie satocky su nadherneeeeeeeeeee 😵

terezicka
29. jan 2008

Zuzka ahojky aj tebe ešte dodatočne všetko naj k narodkám 🙂 A už keď sme tu všetky, tak môžme oslavovať 😀
Pavli ty máš nejaké kacírske myšlienky určite 😀

jankabelka
29. jan 2008

Ahoj Zuzi 😅

mirka20
29. jan 2008

pavli, do obeda musis vypit aspon liter tekutin. to by sa mohlo dat v pohode zvladnut. a dobru chut pri ranajkach a desiatej 🙂
terez, len ked to je taky darcek, kt.by si vyuzila uz aj teraz, neboj nie je to nic pre malicke, je to pre teba.v kolkom tt budes 19.2.?
zuzka, ja som tiez nechcela trojkolku, ale ked som skusala tento, tak bol uplne super.skusala som aj taky isty stvorkolku,ale trojkolka sa mi lepsie ovladala. tak neviem. to je vec nazoru a zvyku. baba, od kt.sme ho kupovali,povedala, ze na trojkolku neda dopustit

zaza_na
29. jan 2008

jej terezka dakujem 😉
ako janka? kedy to ides k tomu dokimu? zajtra, ak sa nemylim, ze?
mirka, vsetci sa len boja ci to ma dobru stabilitu. ale je si myslim, ze v pohode a tie, ako ty vravis, lepsie sa ovlada 🙂
inak vsetko naj, naj k narodkam a hlavne vela zdravicka pre vas obe a nech to bez problemov dotiahnete az do konca 😵

mirka20
29. jan 2008

takze oslava zacina 😀
dajte si:
http://mipagina.cantv.net/marcanoa/Torta Carita...
ale pomaly, aby vas neboleli bruska. a na pitie bude len nealko, ok 😉
zuzka, aj ja ti prajem dodatocne k narodeninam vsetko naj

jankabelka
29. jan 2008

Zuzka áno presne tak, zajtra idem k dokimu a už teraz mám boja 😀

mirka20
29. jan 2008

zuzka, dakujem za blahozelanie.
a neviem, mne sa ta trojkolka fakt pacila, to predne koliesko sa da zaistit, takze stabilita bola celkom ok.
janulka, neboj, bude vsetko ok

mirka20
29. jan 2008

ozik, zuzka, gratulujem k dievcatku 🙂 a rebeka je nahodou krasne meno, aj ked teraz zacalo byt dost v kurze, ale su urcite mena, kt. sa pouzivaju ovela castejsie 😉

zaza_na
29. jan 2008

janka neboj. ako ti terezka povedala vcera, hlavne, ze sa o teba postara a ty vies, ze sa na neho mozes spolahnut, lebo je seriozny. vsetko bude ok 😉
mirka dakujem. dufam, ze nam nedorastie pipik. to by bola sranda. jedna babenka u nas vravela, ze jej doktorka mesiac vravela, ze bude baba a potom isli kdesi na sono a je to chalan.
ale dr. v Hlohovci sa tvaril uplne na isto a aj nam to ukazoval na monitore. aj ked ja som to nevedela rozoznat... 😅
mirka, torta vyzera supis a je mnam. diki 😝
vsak mne sa to meno tiez paci, ale je kopec inych moznosti, tak este porozmyslame. aj Emma sa mi paci. a mamina je Klaudia, tak neviem. aj nad tym uvazujem... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre