Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
5. feb 2008

Zazi, keby ho začala obchytkávať, asi by to bolo divné 😀

zaza_na
5. feb 2008

asi ano pahu. 😉
ja uz sa balim. uvidime sa zajtra. papa a pekny zvysok dna 😉

sharlotta
5. feb 2008

Zazi, nejdem dnes oslavovat, zajtra o 6 vstavam do prace... 😒 Ale v piatok si to vynahradim 😀 😝 Akurat som si vravela, ze uz sa nechcem nikdy nic ucit. 😖 A to som uvazovala este nad jednou vyskou 😅 Ale mam dost...Dufam, ze uz mi tak nezasibe. 😅
Inak zajtra skusam ja 😀 svojich studentov....Ale oni maju stastie, lebo ja si na rozdiel od poniektorych individui nemyslim, ze moj predmet je najdolezitejsi a ze ho vsetci musia vediet.... 😅

sharlotta
5. feb 2008

Jaj,a blahozelam Adu, krasne babo 😵 Pahu a tfuj tfuj fazulka do tvojho bruska! 😉

jankabelka
6. feb 2008

Dobré ránko dievčatá 😅
Sharlotta gratulujem ku štátniciam 😉

terezicka
6. feb 2008

Dobré ránko dievčatá, vyspinkali ste sa? 🙂
Sharlotta aj ja ti blahoželám k štátniciam 😎

jankabelka
6. feb 2008

Terezka ahoj, celkom som vyhajaná, len dnes nám má prísť šéf z Belgicka, takže už aby bol piatok poobede

terezicka
6. feb 2008

Januška a čo zas príde ten otravovať ten šéf? Neni mu v Belgicku lepšie? 😅

jankabelka
6. feb 2008

Potrebuje všetko skontrolovať, ale aj tak nikdy nič nevyrieši, takže by mu bolo lepšie v Belgicku na sto pro 😉

annavi
6. feb 2008

krasne ranecko 😎

terezicka
6. feb 2008

Janka tak nech radšej len zostane v tom Belgicku 😠
Annavi ahojky no ako sa máš? Kedy ideš za drahým?

annavi
6. feb 2008

ahojky terka moja..ako sa ma fazulka?
no cakame a cakame na pers. rozkaz....predpoklad k 1.3. 🙂 tak sa snad dockame 🙂

annavi
6. feb 2008

jaaj babule sa mi taak nic nechce...a robotka caka...rano sa mi vobec nechcelo vstaaavat... 😔

zabka
6. feb 2008

Ahojky 😉

annavi
6. feb 2008

ahojky zabka...ako???jaaj ani teba som tu uz dlho nestretla...cim to asi bude? 😅

terezicka
6. feb 2008

Annavi drobček sa má dúfam dobre, aj mi dáva najavo že tam je lebo ma cez deň dosť nadrapuje, našťastie som ešte nezvracala 😝 Ale keď začne nadrapovať tak to tiež nie je ktoviečo 😅
A super že už budeš čoskoro budeš s manželom 😉 Vyriešili ste už bývanie potom? Máte nejaký byt tam alebo ako?
A robiť sa nechce ani mne, najradšej by som bola doma s manželom a spala 😔

zabka
6. feb 2008

Ahoj Annavi tak co budeme susedky???? 😉
Inak hlasim ze mrcha nikde a teplotka 37,2 😉 😉

annavi
6. feb 2008

moja tak to je dobre ze drobcek dava o sebe vediet... 😵 😵 tak nech ti to vydrzi a nech negrckas....nech si uzijes krasne bezproblemove tehu... 😵 😵
no moja my sme chceli domcek stavat..ale pozemky su tam pri TN moc drahe..jeden sme aj nasli ale ten nam vyfukli takze neviem ako to vlastne bude...drahy sa do toho vsetkeho tak vrhol...ale uz je zufaly..chudacik moj..
no a uz sa obzerame aj po bytiku....sme nasli krasny 4 izbacik velikansky prerobeny....tak uvidime...co z toho bude....
booze babule o 5 min sa musim offnut.....neeervy moje... 😠

terezicka
6. feb 2008

Jej Žabka to je úplne super ten tvoj stav 🙂 Ja sa z toho veľmi teším 🙂

annavi
6. feb 2008

no zabka budem len a len rada...ved tam nikoho nebudem poznat....tu mam kamosky a tam neviem..ako to bude 😔 ty kde vlastne byvas??? 😕
no to je super ze mrchana nikde...a kolky DC si vlastne dnes???

zabka
6. feb 2008

Aj ja sa tesim len aby som sa netesila predcasne....
No ved ja byvam v Trencine.... Tiez kupujeme bytik...Len cakame na hypoteku...
Som 31DC

annavi
6. feb 2008

zabka tak to je supis...tak nech sa len teplotka dzka hore.... 😵
a za kolko kupppujete bytik ak sa smiem spytat? 😨

annavi
6. feb 2008

babule si odbehnem na chvilocku...zatial pap

mirka20
6. feb 2008

dobre ranko 🙂
ahojky ann, uz sa vam krati cas, to je super. este parkrat sa vyspinkas a budes uz stale s muzikom. to je super 🙂
zabka, tvoja teplotka sa mi strasne moc paci. tak nech sa tam drzi 😅
terez, zobrala si si suchariky? a nezabudni na teply cajik, ten by tiez mohol pomoct
janka, neboj, vsak sef raz odide a zas bude dobre 🙂
vcera vecer som pridala foto veciciek, co nam prisli balikom, tak kuk. ale tu flasku s termoobalom sme kupili v tescu

terezicka
6. feb 2008

Annavi ale ešte sa skús ozvať 🙂
Žabka ja sa teším ale zatiaľ len potichu aby sme to nezakríkli 😕
Mirka ahojky, no sucháre tu nemám som na to pozabudla 😝 A teplý čajík pijem teraz, idem sa aj najesť 🙂 A idem kuknúť tvoj album 🙂

jankabelka
6. feb 2008

Ahoj Mirka, vecičky sú krásnučké 🙂 a čo povedal manžel na ďalši spací vak? a už mu je lepšie?

mirka20
6. feb 2008

terez, len papaj. ale v malych davkach a casto, to pomahalo mne

terezicka
6. feb 2008

Jaj Mirka krásne vecičky, ale teraz si mi zmarila moje plány - ja som ti chcela kúpiť ten termoobal na fľašky aj s fľaškou 😔 Ale nevadí , vymyslím niečo iné 😀

zabka
6. feb 2008

Dobre ste zlate... Ja sama som zvedava, najradsej by som uz testovala, ale sa bojim 😖
No jeden mame vybraty za 2mil. a ten druhy za 1,5mil... Obidva 3-izbove ibaze ten prvy je vačší..A vy ako?

mirka20
6. feb 2008

janka, no som mu to oznamila s malou dusickou, ale ked uz ho mame, co s nim. a ked som mu vyratala, kolko peniazkov som usetrila nakupovanim pouzitych veciciek cez net, tak bol rad. a uz mu je lepsie. dnes siel aj do roboty, ale to kvoli tomu, ze im ma prist nejaka kontrola, tak tam chce byt. vcera skoro cely den prespal a potom v noci nemohol spat.
terez, to ma mrzi. ja som povodne ani nechcela fotit tu flasku s obalom, ale tak sa mi lubila, ze som sa chcela pochvalit. ale fakt si nerob starosti s kupovanim. hlavne pridte, to nas velmi potesi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre