Prirodzená antikoncepcia popri kojení?

mrsava
11. mar 2019

Ahojte,absolvovala som kurz BOM,mám 7 týždňové bábätko,každý deň sa pozorujem,mám stále vodnatý hlien ako mám zistiť plodné dni?Existuje nejaký prístroj(cyclotest,lady comp...) aj pre ženy,ktoré koja a zatiaľ nemajú cyklus?Pri druhom bábätku som otehotnela počas dojčenia,cyklus bol asi nepravidelný.Ďakujem za každú odpoveď.HAK nechcem užívať.

17juraj17
11. mar 2019

@mrsava U nas bola prirodzena antikoncepcia uz len samotna existencia, pritomnost deti. 😉 Ale snad ti niekto poradi. 🙂

mrsava
autor
11. mar 2019

@17juraj17 Vďaka,aj to je riešenie😁

ave17
11. mar 2019

Prirodzená antikoncepcia Neondit 🙂

osky
11. mar 2019

@ave17 😂🤣

xeniii
11. mar 2019

@ave17 ľudia sa na tomto smejú, ale to je jediná účinná prirodzená antika :D

loliki
11. mar 2019

@mrsava existuje, kúpila som v lekárni, v skratke: princip bol pozorovat strukturu slin pod lupou a podla toho sa daju zistit ovulacne dni, ale pravdupovediac bála som sa spoliehat len na to, mala som doma 3 deti a co ked zle vyhodnotim... Clovek je po case taky vycerpany z novorodenca, ze nestiha ani jest ci spat, nie ze sledovat ovu dni.

tinkatinus
28. mar 2019

@mrsava Ja mam teraz 6 mesacneho a rozmyslala som tiez ze co aj som sa radila s doktorkou, že ked kojim isto HAK nie.to mi aj ona vravela nakoniec som si dala nehormonalne teliesko. Zatiaľ ok

evittam
28. mar 2019

@tinkatinus Existuje aj HAK co je vhodna popri dojčení.😉

tinkatinus
31. mar 2019

@evittam ano ale ani tu mi neodporučila doktorka. Predsa nejaké hormóny rám musia byť aj keď nie ako v normálnej.

evittam
31. mar 2019

@tinkatinus Tak mne odporúčal lekar a nie jeden.