Príznaky po Pregnyle

erika1988
9. sep 2013

Ahojte... Chcela by som sa spytat na Vase skusenosti s Pregnylom. Ja som mala 26. 28. a 30.8. po 10000 jednotiek Pregnylu a po par dnoch som si myslela ze to uz vyslo,pretoze som zacala mat tehotenske priznaky (zvacsene prsia, leskle oci- to som mala ako prve pocas tehotenstva (ale nebolo uspesne) a hrozne som sa zadychavala aj z uplne banalnej prace... Vcera som mala mat ms a este nic,tak som si dnes urobila test a... negativny ☹
Zazili ste aj vy nieco podobne? Moze Pregnyl takto navodit tehotenske priznaky?
Dakujem za odpovede...

dankariska
11. dec 2013

@majusik26 Ja mam teplomer na fahrenheity, nie na celsius, takze to ti velmi nepomoze. Ale aj tak, kazda zena to ma s tou teplotou inak. Nemozes sa riadit podla niekoho. Ak si merias teplotu cely cyklus, tak uvidis rozdiel v krivke (ale iba v tom pripade, ze si mala ovulaciu). Ak by ti ovulacia neprebehla, tak tvoja krivka bude vselijaka, ale jednoznacny vzostup neuvidis. Inak pichnuty Pregnyl ti moze najblizsich 10 dni skreslovat teplotu. To znamena ze aj keby si ovulaciu nemala tak ti teplota najblizsich 10 dni moze ukazovat ze si ju mala. Takze tak ci tak musis cakat.
Pockaj v klude 15 dni, nerob si ziadne testy. Ked tak na Vianoce si urob. ale skor nie. Teraz sa tym uz nezaoberaj a venuj sa inym veciem 🙂

majusik26
11. dec 2013

@dankariska ale spravyla som si dnes test len tak ze ci neukaze aj skvor lebo somtaka ze nechuti mi jesta tak tak mala som dva palicky jednu sice slabsiu ale nemoze to byt s liekov ktore beriem

majusik26
11. dec 2013

@dankariska dala som foto do fotobloku tak sa mozes na to pozriet

dankariska
11. dec 2013

@majusik26 To moze byt kludne z toho Pregnylu. Ziadny test ti nepotvrdi tehotenstvo den po oplodneni. Ved aj keby sa ti vajicko vcera alebo dnes oplodnilo, tak este len putuje do maternice. Nestresuj zbytocne. Preco to tak silis? Ked tym budes taka posadnuta tak sa moze stat ze neotehotnies vobec. Uvolni sa, idu Vianoce, venuj sa teraz inym veciam ako sledovanim samej seba. Lebo to uz nebude v pohode ked to budes tak prehanat. Mas uz nakupene darceky?

majusik26
11. dec 2013

@dankariska no este nie a ty?

dankariska
11. dec 2013

@majusik26 Este som ti zabudla povedat ze Pregnyl je tehotensky hormon HCG a preto ti ukazuje druhu ciarku na teste.
Ja este nemam darceky. No vidis, tak neries teraz seba, ale mysli na druhych a pozhanaj im nieco co ich potesi 🙂

majusik26
11. dec 2013

@dankariska tak to moze aj dva dni potom ukazovat pozytyvni test? no premislam o tom co kupit pre nerky uz mam ale neviem co priatelovi heh

dankariska
11. dec 2013

@majusik26 No na modrom konikovi pisali zeny ze aj 10 dni moze byt test falosne pozitivny

majusik26
19. dec 2013

@dankariska ahoj mozem sa opitat ked som dostala 9pregnyl tak dnes by uz nemal byt v moči robyla som si aj skvor bola uz len velmi slabucka dnes som si spravyla tiz a vybehla ale asi tak po 15minutkach druha to este moze byt pregnyl?

dankariska
19. dec 2013

@majusik26 Ahoj, neviem a kolko to dni ubehlo od kedy ti ho pichol?

majusik26
19. dec 2013

@dankariska tak 9 mi pichol a je 19 tak to vychadza 11dni

dankariska
19. dec 2013

@majusik26 Tak to by som sa este nespoliehala na to ze to nie je z Pregnylu

majusik26
19. dec 2013

@dankariska nespolieham necham tak na stedry den si spravym test to uz musi ukazat na 100% a mam digitalny tak uvidim

pilinka1
6. okt 2014

mali ste niektorá po pregnyle krvácanie? Dnes o cca 16,00 som dostala do svalu Pregnyl a teraz som začala krvácať ☹ stalo sa to niekomu?

uhlikova09
4. nov 2014

Ahoj,minulého týždňa v stredu som dostala Pregnyl,bol to môj 13DC vo štvrtok večer sme mali plánovaný styk,včera som mala také ako keby bolesti vaječníkov a dnes ma pichalo v podbrušku...hrozná bolesť,sme 5 dní po styku,môžu byť bolesti kôli Pregnylu???Nemáte niekto takú skúsenosť?Menzes mám pravidelný,snažíme sa už tri roky...žeby to zrazu vyšlo?Ja už ani tomu neverím... 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre