Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

dzou
27. júl 2009

no sak je stastna teraz sa nevie dockat kedy bude opat babka a ty si zo 4-och bab? Ja hej to mal moj ocino radost ked som sa narodila, sak chceli aj chlapca ale tak som tu ja 🙂

dzou
27. júl 2009

no ja si mamatest kupit nemozem lebo byvam v UK 😉 ale tak mam clearblue digitalny zevraj naj v UK bol za polov. cenu inac je hrozne drahy okoloo £12. 😖

monika0001
27. júl 2009

oj baby povedze kedy skonči toto naše trápenie?

dzou
27. júl 2009

Inac raz som tu aj pisala, ze tu je v tom celkom vyhoda lebo tehu testy mozte kupit vsade( nielen v lekarni) tak su na nich rozne akcie ze 2 za 1 a tak ... a su dost citlive od 10ml(neviem ci ml je spravne ale teda 10 toho co ma byt 😀) HCG

dzou
27. júl 2009

No dufam, ze cim skor a potom rok 2010bude najplodnejsi a najviac babetiek sa narodi dufam 😀 a teda moni ako ty VERIM TOMU, VERIM TOMU, VERIM TOMU

mscat
27. júl 2009

ahojte holky
mrk vok jsem početla co jste psali.ted se tu zatím nezdržím 🙂 teda jste toho popsali
tak jen ve zkratce:martinka:dávej na sebe a na miminko velký pozor at se nic nestane hlavně odpočívej ju? 😕 🙂
dzou: držím pěstičky ješte máš čas na // 😉 ještě je brzy vydrž 😉
monička :žádné plakání 🙂 ale úspěšné snažilkování 😵 😉 a když ne úspěšné tak aspon pěkné milování 😀 a pak úspěšné IUI 😵

jinak já byla po třech klucích čtvrté dětátko,jediná holčička 😀 až do 16ti..kluci mi říkali že jsem rozmazlený smrad a tak dále byly na mě hnusní 😝 😝 🙂 ale ne až tak moc,jen že jsme žili v 3+1 a já měla svuj pokoj a oni jeden dohromady 😀 😀 no jo..já dospívala hold 😀 a pak v mých 16ti se narodila druhá holčička a dává mamce pěkně zabrat.je to nevychovanec a teprve rozmazlenec 😀 😝

monika0001
27. júl 2009

treba DZOU... len tak ďalej! 😉 😀 😀 😀 😀 😀

dzou
27. júl 2009

no ja som bola po 6 rokoch a tiez my furt segry vykrikuju ze som maznacik 😠 a pritom ja ziadny rozdiel nevidim...

dzou
27. júl 2009

no a viem ze teda na // je este skoro, ale ked ja som taky nedockavec ☹

dzou
27. júl 2009

no a teda ja sa snazim na to nemysliet ale ked to je tak straaaaaaaaaaaaaasne tazkeeeeeeeeeeeeeeeee ☹ ☹ ☹ a az do tho blbeho testu som bola fakt v dobrej nalade a teraz ani neviem, ale tak dufam ze sa este mozno ukazu//

mscat
27. júl 2009

no vidíte a já čtvrtý měsíc a ovulka nikde ☹

dzou
27. júl 2009

mscat to mi je luto ako si vlastne teraz na tom? ktory DC?

monika0001
27. júl 2009

MIri - ahoj.... 😉

dzou
27. júl 2009

moni a ty si vlastne na akej pozicic v robote?

monika0001
27. júl 2009

floor - shift....
bola som aj II.ass... ale už nie som.. 😠

dzou
27. júl 2009

tak ako som bola ja a to akoze preco uz nie si?

mscat
27. júl 2009

dzou:10DC.asi teda.podle poslední ms ano..ale já už nevím jak to mám brát 😝
moni:ahoj 🙂

monika0001
27. júl 2009

lebo som nezapadla do kolektivu mgr (nechodila som s nimi chlastat) a tak kedodchádzal moj byvali veduci tak ma degradoval...
ale pre mna lepsie.. apson nemusim mat az tolko zodpovednosti... 😉

dzou
27. júl 2009

to je sila, prene preto som to tam neznasala no ale nechajme robotu tak... sa len nahnevas
msact takze za chvilu by mala byt ovulka, budes si robit test?

mscat
27. júl 2009

a nikoho nezajímá že já jsem neštastná z neovulace 😝 😠 😒 ☹ ........... 🙂

mscat
27. júl 2009

dzou:no však já jsem ale psala že mám anovulační cykly,a ještě k tomu krátké...takže test ani tak si nebudu dělat 😝 protože vidím na grafu že ovu není a teplota nestoupá tak to vím podle toho že nejsem těhu...a ani být ješte nemůžu víš 😝 ☹ 🙂

dzou
27. júl 2009

mna hej ty nase chudatko 😒 ale sak mozno teraz bude ci nie? sak skus robit test

dzou
27. júl 2009

jaj a to si sama na to prisla ze ovulka nie je alebo to aj dr potvrdil sak to sa musi nejak dat urobit ci myslis ze to este stale kvoi tej injekcii?

mscat
27. júl 2009

mrknite třeba na toto:http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=70...
nerozdělilla jsem dvě menstruace...a na té teplotě jde vidět že je ve stejné lajně což je na 😝

monika0001
27. júl 2009

DC sa ráta od začiatku prvího dna MS, že?

mscat
27. júl 2009

moni ano

mscat
27. júl 2009

dzou: 🙂 asi ano..kvuli té injekci si myslím..

monika0001
27. júl 2009

tak ja som práve zistila ze som 12 DC ..... ooo to tak rýchlo letí....

Miri - ja sa v tých grafoch nevyznam.... 😅
prepáč...

cmuk

mscat
27. júl 2009

dr nepotvrdil ale vidím to na grafu.dr se zatím snaží dát dokupy ms a pak se mrkne na ovulku v září

monika0001
27. júl 2009

čiže o 2 mesiace.... pekne... to je na nervy taketo čakania... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre