Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

martinka2000
27. júl 2009

tak proc tam jedes to nechapu to bych byla radeji doma v klidu nez se dohadovala s babickou a co mamka ta se s ni styka??

mscat
27. júl 2009

martinka:no tak já tam i přesto jezdím ráda..fakt už od miminka,jsem na to zvyklá..2x do roka.léto,a v zimě.ted se k tomu teda ještě přidalo jaro..to má malý narozky.je to jejich jediný pravnouček víš.tak tam s ním jezdím at si ho užijí,jinak děda ho miluje i babička ho ráda vidí..tak jsou rádi že tam mají zpestření..ted už se koušu do rtu nechám ju vykecat 🙂 a jdu třeba radši ven nebo ji přikývnu..snažím se to prožít v klidu.a když tam jede se mnou Lukáš tak se držím statečněji 🙂 a když tam nejedu,tak jsem zas pro změnu ta,co o ně nemá zájem a nechce je vidět a nejsem za nic vděčná, a tak víš.nee mamka ne.jen sem tam spolu telefonují když mě babička nahání a nemůže se mi dovolat tak hned žhaví mamku co že zasee neberu telefon 😝 a když zapomenu zavolat ooo jééé 🙂 to jsem se na nich vyprdla a tak 🙂 😕

jane86
28. júl 2009

Dobré ráno , myslíte, že je možné, že mohou být příznaky těhu dřív než těhu ukáže test? Dneska v noci mě celou noc bolel podbřišek. Je to divný MS má přijít v pátek, ale beru utroš a většinou mě to takhle dopředu nebolí. A vyždy jsem poslední 3 dny užívání špinila a teď nic.....

mscat
28. júl 2009

ahojky
jane:já nevím,já si myslím,že těhu příznaky tak brzy být nemůžou.ale ten podbřišek by mohl být k těhu ale taky nemusí.ale je to možné 😉

cambina
28. júl 2009

ahoj 🙂
mscat...čumím co jsi to měla za injekci, která působí 4 až 36 měsíců 😲 😖 ...to je síla, během 20 dní mít dvě periody...hrůza
jane...holky popisovaly příznaky, které měly ještě před MS jako bolení prsou, píchání v podříšku, hodně holek popisuje tzv. náběh na chřipku nebo únava...ale taky nemusíš pocitovat vůbec nic...každopádně nesleduj žádné příznaky, akorát z toho zblbneš a lehce jsou zaměnitelné s MS příznaky a většinou vždycky nějaký příznak najdeš, pak dojde MS a o to víc budeš zklamaná

mimusko2
28. júl 2009

Ahojky, ráda bych se přidala. Je to neuvěřitelné, ale já měla příznaky již 6. den od ovulace. Pravděpodobně čekáme 2. mimi, takže už jsem to přesně věděla. Doteď jsem kojila, takže MS jsem ještě po porodu neměla, tak se to dost těžko počítá, ale ovulaci asi poznám...Žaludek jakoby na vodě, takový pocit , jako bych měla pořád hlad, ikdyž jsem byla najezená.Pálení žáhy a píchání v podbříšku.

cambina
28. júl 2009

mimusko2...krásné testíky

jane86
28. júl 2009

mimusko2 kolikátý DC ti test ukázal //

jane86
28. júl 2009

Holky v pátek má přijít MS je možné že by HCG teď tj. 26 DC nebyla znát v moči ani v krvi?

cambina
28. júl 2009

jane...je to možné...záleží, kdy jsi měla ovu

jane86
28. júl 2009

Ovu cca 16-17 Dc teď jsem 25 DC

michalag
28. júl 2009

Ahooojte 🙂

jane to je dost skoro 😅 😉

lussyn
28. júl 2009

Ahoj holky, moc vám všem děkuju za odpovědi 🙂 .Asi to nebudu hrotit a příští týden se uvidí.Všem přeju hodně štěstí ve snažení a těhotenství.Lucka

jane86
28. júl 2009

Takže by se to mohlo ještě na testu objevit? ??? A není to z krve poznat dřív?

michalag
28. júl 2009

jane, si len 8-9DPO, takze este mas nadej ze ti test ukaze krasne // 🙂 , ale neviem kedy je mozne zistit tehu z krvi. Ak tak skus test na 13-14DPO a najlepsie ked bude meskat 😉 .... drzim palce 😉 🙂

lussyn
28. júl 2009

Holky mrkněte na tohle je to hodně zajímavé
http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/prvni...

jane86
28. júl 2009

Takže naděje umírá pro mě až v pátek 29 DC

cambina
28. júl 2009

lussy...když jsem četla tvůj příběh, jako bych četla svůj, včetně tvého dr a jeho přístupu 😠 ... uvidíš, že se nenaděješ a budeš těhule a bude to o.k...držím palce...

miško ahoj 🙂 vždycky nakoukneš a zmizneš...piješ ten čajík?

jane...počkej do pátku, pak můžeš testovat

jane86
28. júl 2009

A je možné, že 28 DC na testu nebude nic a 29 DC ano nebo 30?

cambina
28. júl 2009

jane...počítej to od ovu...je možné, že 13DPO není nic a 14DPO jsou //

michalag
28. júl 2009

jane to zalezi kedy bola ovu, vzdy je najlepsie testovat od ovu na 14DPO 😉 , vtedy to uz byva vacsinou jasne aj ked nie u kazdej

cambi, ked moj certik ma vzdy potrebuje ked si sadnem 😝 a teraz sme skoro cely den vonku, aj teraz ideme za chvilu ... nie nepijem nic .... my to uz nechavame na nahodou a ak sa nebude darit tak sa nebude, aj tak mame teraz ine plany, tak chceme najskor dokoncit to a potom o rok sa mozno opat pustime do snazenia 😉 🙂 ... ale obcas vas pridem kuknut ako sa mate 😉

jane86
28. júl 2009

Já jsem dnes 10 DPO

michalag
28. júl 2009

jane ale ak bola ovu na 16-17DC tak si len 8-9 DPO 😅 😉

michalag
28. júl 2009

to by si musela mat ovu na 15DC a ty si pisala ze si ju mala asi 16-17DC

jane86
28. júl 2009

Tak asi jo, už se v tom motám, takže ještě mám šanci že tam // budou..... Já s bojim, že v pátek mrcha přijde

lucinka1104
28. júl 2009

tehu príznaky začínaju na 8 DPO mohlo sa jednať o uhniezdovanie 😉

jane86
28. júl 2009

Lucinka1104 To by tak odpovídalo. A příznaky jsou asi dřív než se to ukáže v krvi enbo v moči viď?

mscat
28. júl 2009

ahojky
cambi:antikoncepční injekci depoprovera..mě bylo řečeno tak rok se nemůže po ní otěhotnět má dlouhodobý účinek.brání v ovulaci..noa vidíš na netu jsem se dočetla že až 36měsíců 😝 tak snad to u ěm nebude tak dlouho by mě trefilo 😝 😠 😒 🙂

jane:moc to řešíš..zkus počkat ano 😉 budto budeš nadšená a nebo když se budeš pořád sledovat hoodně zklamaná..

mscat
28. júl 2009

cambi:noo a to byly tři periody do měsíce víš 😝 😝 😠 jedna po 12ti dnech a další po 14ti dnech.ted jsem 11 DC a opět mě začíná dost bolet podbřišek..hergot doufám že zas na mě opět neleze mrcha mrchatá hnusná 😝 😝 😝 😠 🙂

jane86
28. júl 2009

Já vím, ale je to tak těžký

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre