Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

yourly
1. aug 2009

jaruska8: jsem z toho fakt zmatená 🙂 protože jestli je to jen pms tak proč to tak nebylo i ten minulý "první" měsíc po vysazení HA? to tělo je tak složité 🙂

katkav
1. aug 2009

Ahoj yourly, tak to vyzera velmi podobne ako ked som ja zistila, ze som tehotna, este sa mi k tomu krutila hlava a ked som sa pozrela do zrkadla, leskli sa mi oci, ako ked zacinas plakat, kratko po usadeni vajicka som mala v jeden den take spinenie, ale to som si myslela, ze je to kvoli tomu, ze sme sa prestahovali a blbne mi cyklus. Bolesti krizov, prs, podbruska, velka unava, to vsetko som mala aj ja.
Ved uvidis, ale netestuj skor ako v den menzesu, aj tak Ti test skor pravdu nepovie. Budem Ti drzat palce. 🙂

yourly
1. aug 2009

katkav: no vidiš na tohle jsme uplně zapomněla.. hlava mě pobolívá taky v jednom kuse a mam neustále lesklé oči a strašně rozšířené zorničky.. ale tomuhle jsem až tak nějak nevěnovala pozornost no 🙂 každopádně teď nevim jestli se začít těšit nebo ne 🙂 když jsem dneska řekla budoucímu manželovi, že mi není dobře už několikátý den tak se začal radovat jak malé dítě a hned mi začal říkat mamčo tuhle reakci jsem fakt nečekala 🙂 taky dodal, že pokud by to nevyšlo tak se hned příští měsíc začneme snažit, že už se nemůže dočkat až bude tatínek a to jsem si myslela, že to nijak výrazně jednou prožívat nebude 🙂

katkav
1. aug 2009

Tak Ti budem drzat palce... ja verim, ze tehu si, ale predsa len pockaj este tych par dni, kym si spravis test, nech je ta druha ciarka poriadna a hlavne bud v klude, vela oddychuj, ked si unavena, chod spat, snaz sa mat co najmenej stresu, papaj kyselinu listovu ak si este nezacla, to je dost dolezite pre vyvoj babatka aj teraz na zaciatku...Tvoje telo si len zacina zvykat na babo...preto tolko vela zmien...mna tiez na zaciatku napinalo, ale vracala som iba malo...umyt zuby bol neskor problem...lebo ma vzdy naplo z kefky a pasty...tak sa drz...dufam, ze vam to vyslo. 🙂

lucinka1104
1. aug 2009

yorly a kedy maš dostať mrchu?

zuzana1971
1. aug 2009

no ja mam jedine priznaky hnacku a aj ta uz presla, tak dufam, ze to je fakt tehu .. 😖 .Som vzdy cakala ze ked to vyjde budem mat vsetky priznaky ako z knihy, od radosti budem robit kotrmelce...ale pravda je ze som zaskocena, kedze som to po 10 rokoch uz nedufala a neviem co robit, co vybavit, ako to oznamit v praci (inak v piatok mi skoncila skusobna doba, bolo to o chlp) kedy ku gyndovi...co sa ho mam pytat...hlavu mam ako vygumovanu...dufam, ze bude vsetko ok, ja som taky strachopud

zuzana1971
1. aug 2009

este sa chcem velmi, velmi podakovat 2 skvelym babam - nelke00 a lilix za ich psychicku podporu este pred //, a velmi, velmi im zelam, aby sa to co najskor podarilo aj im, drzim palceky 😉
palceky drzim samozrejme aj ostatnym, ako napisala korenka na zaciatku ze musime byt vsetky tehule 😵

lucinka1104
1. aug 2009

zuzi príznaky chodia neskôr 😉 až po 7 tt väčšinou

monika0001
1. aug 2009

zuzi - strašne moc ti to prajem. Po 0 rokoch si to zasluzis viacej ako ja napr... ja by som to tak dlho nezvládala... Nechápem ako si to mohla dotiahnut tak daleko.. obdivujem ta, veľmi, veľmi , veľmi!!!! a ešte 1 000 000 krát veľmi...
a neboj všetko bude dobré a vieš prečo? Lebo ak dobre pozerám tak máš v albume 4-lístok odo mňa a ten som dávala do albumu z úprimnosti a dúfala som, že všetkým babám prinesie šťastie, ktoré zatiaľ ani ja sama nemám....
Strašne moc Ti to prajem!

lilix
1. aug 2009

jej zuzi, ty mi tu takto oficialne pred vsetkymi dakujes. 😕 😨 aale chod prosim ta moja, to je samozrejme.. aj ty by si to pre kadzu urobila. ale tesi ma to, ze ti to pomohlo. hlavu hore ty strachopud, ja som tiez. a aky. fuuu
😅

lilix
1. aug 2009

a este dakujem. 😉

korenka
autor
1. aug 2009

zuzka,veľmi ti gratulujem k tehu,no a presne,ty nás teraz musíš nainfikovať tehu výrusom,nech aj my sa tešíme!!! 😎

korenka
autor
1. aug 2009

a ešte,všimli ste si baby,že tá,čo založila pokračovanie témy,otehotnela?????????............tak,som na rade!!! 😉

yourly
1. aug 2009

lucinka1104: no mrcha by měla dojít příští víkend tak uvidíme.. připadá mi to totiž strašně absurdní abych byla... vůbec jsme se nesnažili jen se o mě prostě "otřel" a měla jsem zrovna asi ovu.. prostě jsem jen rozhozená z těch všech "příznaků" a nevím jestli je to těhu nebo pms.. jak už jsem psala nahoře nikdy jsem na pms netrpěla tak nevím jak to poznat... nicméně jestli je tohle jen pms tak to nechci vidět jak mi bude až budu těhotná 🙂
A gratuluji zuzce taky 😉

korenka
autor
1. aug 2009

moni,cambi,tak sme skoro rovnako,ovulujeme keksíkujeme o dušu!! 😀 😝 Ja som dnes 11DC,a včera sme keksíkovali...no,uvidíme............v utorok idem k Dr. do ZV,ordinuje aj tu,v BB,ale má veľa pacientiek,tak idem tam a v klude sa porozprávame.Ešte sa vás chcem opýtať,najmä asi ty,cambi máš s tým skúsenosti: je možné malé špinenie z alchemilkového čaju ( kontryhel ) ? Pila som ho od 6DC do včera a mala som špinenie,také malé len ružové... 😕

zuzana1971
2. aug 2009

baby nemozem spat...nezda sa mi, ze nemam ziadne tehu priznaky a bojim sa co nejde u mna po druhy krat o missed abortion, vtedy mi tiez vymizli priznaky 😢 😖 😢
minuly tyzden ako som hnackovala, ma boleli trochu prsia a spodok brucha a kedze som 2x spinila stale som to pripisovala ze dostanem mrchu...ale prsia ma uz nebolia vobec, ziadne priznaky, necitim sa tehu 😖
straaaasne sa bojiiiim, strasne... 😢

cambina
2. aug 2009

ahoj
korenko a nemůže to špinění být díky ovu?
já nekeksíkuji, jsme doma rozhádání na život a na smrt, takže žádné snažení...naopak to vypadá, že za měsíc se budu stěhovat.

zuzka...nestraš 😲 ...jen ti můžu říct, že já taky neměla žádné těhu příznaky, ty my začaly až kolem 8tt a to je nevolností a zvracení...

holky až budu mít více času, chci se s vámi podělit o moji chytrou knížku- tajemství života-, kterou mám už x let je tam všechno přes ovulaci, spermíky atd.

m.o.n.i.k.a
2. aug 2009

Ahoj holkyy...
Cam, neboj to je krizovka, vše se zpraví a bude vše ok.
Chtěla jsem se Tě zeptat Cambi co děláš odpol. jestli máš čas a nic nemáš v plánu, tak jdu s malým do meka do hyperky, tak se kdyžtak můžeš přidat 😉 Pokecali bychom a přišla by jsi na jiné myšlenky 🙂

cambina
2. aug 2009

moni... uvažovala jsem o koupališti ve Vratimově, mě to moc v hypce nebaví a malého taky né, ale každopádně bych někam vyrazila

lucinka1104
2. aug 2009

ja mam tiež mrchu dostať v sobotu ale mne nie je vôbec nič 😀

yourly
2. aug 2009

Holky tak já jsem dneska zase víc zmatená než včera.. veškeré píchání v břiše a všechno přestalo, zůstala jen hrooozná křížová bolest zad.. chvilkama se to snad nedá ani vydžet.. pomáhá jen podložení zad měkkým polštářem a horká voda.. potom taky zůstala únava.. dneska jsem prospala celé odpoledne... tak já vážně nevím jestli to není jen nějaký drastický pms ☹

kkatkaa
2. aug 2009

cambina tak co rodinna kriza zazehnana?
ja som uz po vikende ale ziadna slava to nebola ziadne snazilkovanie takze tento mesiac uz pravdepodobne uplne nic kedze sme ovu presvilhli tak zasa nabuduce co uz 😠

flyangel
3. aug 2009

ahojte kocky...nuz ja som sa vratila z dovolenky...ako sa mate?korenka to spinenie je podla mna zapricinene ovulkou aj ja som zvykla mat obcas pocas ovulky ruzovy vytok

monika0001
3. aug 2009

aaaahojte....

alzbeta.hod
3. aug 2009

ahojky holky jak se máte při pondělku?

monika0001
3. aug 2009

alžebt - ja mam knečne voľno (síce len jeden deň, ale mám)tak sa vytešuuuuuuuuuuujeeeeeeeeem!!! 😀 😀 😀 😀 😀

alzbeta.hod
3. aug 2009

ahoj Moni, to ti závidím já mám tyden odpolední a ta představa vedra v práci a buzerace na place mě fakt drtí

makda
3. aug 2009

ahoj kocky. tiez som mala priznaky tehotenstva - nizky tlak, zavraty, pocit na zvracanie, nafuknute brucho, tlaky v podbrusku. menzes mi meskal 2 dni, ale potom som ho aj tak dostala a priznaky razom ustupili. myslite, ze som mohla byt v tehu a ze sa vajicko neuchytilo??

alzbeta.hod
3. aug 2009

makda: možné je všechno. Mě se jednou stalo, že mi meškala ms udělala jsem si test a tam takový stínek druhé čárky. Za pár dní jsem dostala hrozně bolestivou ms a test byl poté prázdný. Taky se to asi neudrželo.Šli ze mě doslova kusy krve.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre