Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
9. aug 2009

aha..tak to jo,tak máš takovou mamku,který si nepřipouští že stárne třeba nebo tak?počkej a jak mladá?kolik jí je? 🙂 moji tetě je 45 a je děsná...chodí do posilovny nesmí slyšet,že ji přibyla vráska,hubne..furt kosmetika,kadeřnice,nehtíky,hadry pro mladé..je pravda ale že ona je drobná a postavu má fakt dobrou...ale ona na tom zakládá celý svět na své vizáži a na vizáži druhých.
a znám jich takových víc 45cátnic 🙂 dali si udělat silikony,vytahují si ksicht a tak....

mscat
9. aug 2009

docela o sebe dbaj víc jak já teda ve 22 🙂 ale tak protože už na to maj čas že 🙂

monika0001
9. aug 2009

ahojte...

mscat
9. aug 2009

ahoj moni

monika0001
9. aug 2009

ahoj Miruš..
MOja zlatá... som tu nebola chvilu... ako sa máš?

mscat
9. aug 2009

blbě

monika0001
9. aug 2009

aj ja... ☹

čo sa stalo?

mscat
9. aug 2009

už sem to sem moni psala...včera večer mi nastalo hotové peklo...jsem už vyčerpaná hrozně ☹ 😒 naštestí to vypadá že už bude snad dobře...doufám že už nic nenastane

m.o.n.i.k.a
9. aug 2009

mscat, mé mace je teprve 41 a vypadá jak moje ségra 😀 Všichni to říkají, vypadá fakt dost mladě. Ona neřeší nehtíky, líčení nic. Ona se líčit nepotřebuje, má strašně pěknou plet, protože se nelíčila nikdy, dává si jen řasenku a to sem tam, to je u ní ještě zázrak jak si jí dá.
Oblíká se hezky a štíhlá taky je, takže se cítí dost mladá a chodí se s holkama často bavit někde do restauračky.
Sama od sebe mi tedkom malého nevzala a nevzala ho třeba tady na písek, abych si spočla nic. Jsem už zvyklá, starám se o něj úplně sama a nevadí mi to, tak už to ani neřeším 😉

monika0001
9. aug 2009

juj.. teraz som to čítala... neboj mojka bude dobre.. bude to len nejaky virusik, ktory prejde.. uvidiš.. hlavne sa netrap ešte iac.. to ti iba zle urobi.. moc na vas myslim!!!!

mscat
9. aug 2009

moni:aha tak tě taky měla brzy.no tak asi se necítí moc jako babička 🙂

mscat
9. aug 2009

ale je to škoda že ti teda nepomůže...
moni0001:doufám..vypadá to že to nsad přejde.akorát sem fakt vyčerpaná celý den si s malým hraju plus ješte se psem si hraju 🙂 malý mě nenechá ani vyčurat ajá nechci aby brečel kvuli teplotě ale je to síla od rána v kuse něco vyvádíme ješte že už pujde spát za chvíli. ad ěkuju

monika0001
9. aug 2009

videla som havia..krásny je... taky plyšák..

A moni ako?

mscat
9. aug 2009

to jo 🙂 taky zatím pěkně uknučená musím jít už zas ječí ten malý mě švihne

monika0001
9. aug 2009

tak papa.. neboj bude dobre... 😉

m.o.n.i.k.a
9. aug 2009

mscat, tak mě to nevadí, odpočinu si jak půjde do školky. Jsem ráda, že ho mám u sebe a nemusím se stresovat, jestli ho někdo pořádně hlídá, co dělá a ták 🙂 '
Ahoj Moni, já se mám fajn, a co ty?

monika0001
9. aug 2009

na prd.. bolia ma strasne moc prsia.. no ani nie prsia ako bradavky.. a to znamene, ze asi zasa pride raz mrcha mrchata..takze mam trosku depky...

m.o.n.i.k.a
9. aug 2009

Moni, třeba nepříjde. Ale je pravda, že když já čekala na ms, tak mě taky boleli prsa, únava jak blázen, bolení v podbříšku, tak jsem to ani nepoznala, poznala jsem to až po vynechání ms 😅
Držím palečky aby byla zažehnána 😉

monika0001
9. aug 2009

no jediny priznak ktory ma metie je unava.. len pri tehu som chodila o 20-tej spat. a to chodim zasa opsledny tyzden.. a to sa mi nezda... ale tak neverim tomu... neverim uz zasa raz nicomu.. ☹

m.o.n.i.k.a
9. aug 2009

jo Moni to Ti věřím, taky jsem už pak ničemu nevěřila, neřešila. Byla naštvaná, že se nedaří a ták. Neboj to příjde, nebudeš to ani čekat. 😵

monika0001
9. aug 2009

ja uz mam pocit ze to uz asi ani nechem ked nam kvoli otmu tolko trpiet.. a hociaka ina len povie slovo spermia a je tehu...
inak vcera sme mali 1 vyrocie svadby... aspon nieco ma tesilo. a nasla som 4 listok u nas na zahrdae..tam kde som nikdy ziadny nenasl nech som hladla ako som chcela.. mám ho aj v albume.. v tom poslednom.. hadam ten prinesie šťastie...

m.o.n.i.k.a
9. aug 2009

Moni určitě držím mooooc palečky 😵

monika0001
9. aug 2009

dakujem... posielam cmuk veľky...
pozeram tvoj album.. ja mam podobne tricko doma pre tatika.. snad ho niekedy aj oblecie...
a ten testik.. závidím.. veľmi.. až sa hambím.. 😅

m.o.n.i.k.a
9. aug 2009

Moni neboj, dočkáte se, jednou určitě 🙂
Fakt to nebudete čekat a budete mít miminko 😵
Taky posílám pusku 🙂 Musím už jít, tak držím palečky, pak napiš jak to dopadlo s ms, pá a dobrou

flamenga
9. aug 2009

moni ja ju očakávam vo štvrtok.... 😠

mscat
9. aug 2009

holky...malý má zase 39..začla mu i rýma...špatně dýchá..já tu už hodinu brečím nechci tu být už sama já mám o něj takový strach!!! 😢 😢 😢

monky1
10. aug 2009

ahojte ,

teda ste popisali, nestiham vas citat, boli sme cely vikend mimo

mscat...co sa deje? aka bola noc??? ozvi sa! poznam ten pocit beznadeje, ked si sama, dieta je chore a ty nevies, co skor. zazila som si to - malicka mi cela opuchla, mala vysoku horucku...spala ci bdela som pri nej s prstom na telefone s rychlou volbou na detsku pohotovost......ale pomohla mi prave kamoska cez net, vela sme komunikovali

monika - blahozelam k vyrociu 😵 a prajem ti, aby ti teda ten stvorlistok priniesol stastie....veeeela stastia 😵

dievcata, zajtra rano testujeme? ....vydrzali ste to? 😀

juliett7
10. aug 2009

ahoj monky, uz sa neviem dockat testovania, ale dnes som spozorovala taky hnedasty vytok, tak neviem... ☹

m.o.n.i.k.a
10. aug 2009

mscat, fakt? To jsou nervy ☹ Byla jsi na pohotovosti? Měli by mu něco dát proti horečkám ☹

monky1
10. aug 2009

juliett, kedy mas mat MS?
ja dnes, ale zatial nic 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre