Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lucinka1104
22. jún 2009

krásne ránko ako? Mrchujete ? verím , že nie 😉
mna stale bolia tie bradavky ,ale je to oveľa lepšie ako včera, dnes bt 36,6

mscat
22. jún 2009

ahojky 😉 lucinka a ms by ti měla přijít kdy?
mrknite na totok 🙂 :http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

andy2306
22. jún 2009

ahoj holky.....cambi,diky za informaci,ale s hrdulkou jsem v kontaktu nejen přes koníka, rodila 1.6 a já 2.6. my jsme vždy aj poradnu měli na stejno i termín porodu 😀 🙂 gratuluju ti ke zkouškám. a kde je kessy,korenka,fly?

m.o.n.i.k.a
22. jún 2009

Ahoj holky,
Cam samozřejme neprcháme 😉
Jen abychom Vám tady nerušili diskusi na téma, tak klabosíme v jiné.
Včera jsme se byli projít kolem baráčku a ten tvůj tam měl auto žluté taxi a Lukin říkal, že tam má ten Tvůj asi rodiče, jste byli na návštěvě, jo? 🙂

kessy11
22. jún 2009

Ahojte babulky,
vítam nové a zdravím všetkých ostatných Korenka, Cambi, Miška, Fly, Andy 😀 super že už máme III. tak rýchlo nech sú všetký snažilky tehulky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
som tu dlhšie nebola, ale zatial nič nové, všetky novinky vám píšem hned po poradni, tak teraz idem 30.6., dneska ideme 1x vyskúšať tehu civičenie-predpôrodny kurz a ked to bude ok tak tam budem chodiť pravidelne.
Andy, Terezka je nádherná, a ozaj sú s Haničkou jak jedna 😀 😀 😀
Asi budúci týžden ideme omrknúť nejaký ten kočík a zopár vecičiek 😀
Tak sa zatial majte pekne a držííííííííím mooooooooooc palčeky 😀

cambina
22. jún 2009

ahoj 😉 🙂
andy...aha...já jen, že to je moje občanská povinnost informovat takové zprávy 😉 ...a už se cítíš dobře? myslím, jestli nemám nějaké bolení...a jak spinká Terezka v noci? a pořád kojíš? Haničku jsi jak dlouho kojila? a kolik váží malá?

kessynko...no ahoj holka naše 😉 , tak už ti naskočil 22tt 😵 😵 a už máš pro mimi nějaké hadříčky nakoupené?
fly už se dlouho neukázala 😒
moni 😒 ...jo tam bydlí jeho rodiče, ale to žluté je od přítele jeho sestry, my máme stříbrné...a včera jsme tam byli 🙂
tak nám holky neprchejte 😢 😉

mscat...a to ti kdy vyznačil ovu? a byl nějaký keksík?

lucinko...já ještě nemrchuji, dneska mám termín, ale od včerejška mě už bolí břicho, tak určitě dorazí

andy2306
22. jún 2009

cambi.....no jasně,díky 😉 já se cítím dobře,o jizvě po císaři ani nevím,spím na boku,na břichu.a ten zánět prsu už taky nemám,antibiotika zabrala.terezka spí v noci první čtyři hodiny a pak se budí po dvou na kojení.je to často,ale hned usne,nebečí,tak zatím dobré.v kočárku vydrží spat hrozně dlouho,což mi vyhovuje,protože tak hanička se venku vyblbne anemusíme hned spěchat ven.kojím.....Haničku jsem nekojila,protože jsem ji neměla u sebe,jak se narodila.byla o pět týdnů dřív a hned ji převezli zkyjova do brna na jipku,viděla jsem ji až měla týden,takže tam ji krmili sondou a pak z flašky,takže prsa už se nechytla,byla na sunaru.terezka ted váží 3800 g.
a co u tebe nového cambi?

kessy...díky.užívej si těhulkovství a vesele nakupuj.já se ted nikam nedostanu s dvoma dětma,tady u nás neni ani kam s kočárkem vjet,všude je zákaz a já terezku u obchodu v kočárku nenechám,to si radši nenakoupím,takže co nedoveze můj,tak nemáme.takže nakupuju přes net...zrovna včera jsem terezce obědnali oblečení přes internet.aj kočárek jsme obědnali přes net,došel nám min.čtvrtek. kessy...a už víte pohlaví?

michalag
22. jún 2009

Ahojte 🙂
kessy ahoooj, jeeej tak si to predporodne uzite vraj je to super 😉 🙂 ... a ako to leti, uz 22tt 🙂 😵 😵
cambi, dufam ze nedorazi
mscat, to ti vyznacilo dnes vsak? je to mozne ze vtedy bola a ak ste mali keksik tak je aj sanca 😉

Ja mrchujem a statocne ma boli brucho 😠 😒 ☹ , tak som ako .... 🙄 a do toho ma maly hned z rana nahneval, ale uz je ako anjelik, teraz sa krasne hra sam 🙂

mscat
22. jún 2009

micha:ano dnes jak jsem zadala tu dnešní teplotu,ale když jsem skusila smazat ten vodový hlen tak to ovu neukáže.já si tím hlenem nejsem totiž jistá,jen vím že jsem měla pořád pocit vlhkosti..pořád mokro 😝 😅

cambi:dnes vyznačil po té dnešní teplotě.a keksík byl 🙂 16DC takže den po tom. 😒 ale já tak nějak podvědomě si fakt myslím že nemám ovulaci nevím proč.

miška:tak snad tě malý nebude moc hněvat 🙂 když tě bolí tak bříško ☹ mě malý včera pro změnu nezlobil dvě hodiny spal v kočárku a celkově si hrál a jen čučel na tv 😉

kessy11
22. jún 2009

babulky ale sme sa tu zišli taká stará zostava 😀 😀 😀
andy už vieme, je to chlapček, dva krát potvrdený, videla som aj vajka aj pipíka takže je to celkom isté 😀
najprv sme nemali meno tak prvý týžden sme boli Matúško, Branko, Jurko ale teraz sa už druhý týžden držíme a sme Samko (miška 😀 ). Tak to je super, že Terezka pekne papá a este lepšie spinka, teda aspon že neplače v noci a že Hanička nežiarli, ten náš malý (sestrin) je strašne žiarlivý, tak už mu radšej nič nehovoríme že čakám babatko 😒
Kopec vecičiek mám od sestry ale jasne že niečo pokúpime, to sa nedá odolať 😀

michalag
22. jún 2009

kessy, takze uz mate naisto chlapceka 🙂 .... jeeej ze by k nam do partie pribudol dalsi Samko 😀 😀 😀 ....
mscat, ved uvidis, teh hlien neviem niekedy ani ja velmi rozoznat okrem par

Baby ake mena sa vam pacia pre deti? a nad ktorymi by ste zvazovali ?

mscat
22. jún 2009

micha:ty jména vím přesně 😉 ..Daniel,Vanesa,Tobias......to jsou favoriti kdyby se zadařilo stopro 🙂 ...a mazec je...že všechny tyto jména použila Andrea Verešová..přesně tak jak mě se to líbí Daniel Tobias..a Vanesa 😠 🙂
včera jsme se s malým koukali tady na miminka a malý mi za chvíli na klíně prohlásil že "mazec" 😀 tak sem čučela jakou má zvláštní slovní zásobu 🙂

a micha:myslíš,že ten můj graf nevypadá jak anovulační?

michalag
22. jún 2009

mscat, v anovulacnych sa az tak nevyznam 😅

mscat
22. jún 2009

no tak víš jak si sem dávala příklad a já jsem taky kukala na různé ty grafy a můj mi až tak nepřijde anovulační 🙂 že tam ty teploty prý hodně skáčou...

mscat
22. jún 2009

hmm no ale ještě ten den co mi vyznačil ovu tak jsem si ty dny dělala ovu testy a nebyly teda pozitivní 😝 ☹

lucinka1104
22. jún 2009

msct ja som ti hovorila že asibola 11 teho 😉 krásne vyzerá to sľubne
ja mam dostať mrchu dnes alebo zajtra lebo raz dostanem na 13 DPO to som dnes a raz na 14to je zajtra ale dnešné 2 testy negatívne a tobola citlivosť 10 takže mrcha dorazí 😒 napriek snaženiu

lucinka1104
22. jún 2009

hallo mna už tiež začína mrchovsky bolieť brucho a kríže 😒

michalag
22. jún 2009

baby, musi byt LF stale rovnaka? ci moze byt napriklad raz 12 a dalsi cyklus 15?

michalag
22. jún 2009

nejako sa nam nedari 😒 ☹
luci a vy ste sa teda snazili fakt poriadne .... ja to nechapem ci sa snazime raz pocas ovu alebo 10x pocas ovu, aj tak nam to nevychadza ☹

lucinka1104
22. jún 2009

mala by byť rovnaka ale mne po pôrode ked ojim sa može ešťe meniť

michalag
22. jún 2009

luci co myslis je to normalne? co som zacala merat, mam takuto LF 16,15,15,11,15

mscat
22. jún 2009

lucinka: 😉 tak uvidíme...ale my jsme měli keksík 16DC takže den po...tak si myslím,že pokud byla ovu tak stejně nic.tu teplotku mám pořád nastejno,tam se mi to taky nezdá..to by byl velký záááázrak..
holky to mě moc mrzí,že se vám to stále nedaří nechápu jak je to možné ☹ 😒
miška:co je to LF 😅

michalag
22. jún 2009

mscat, LF = poovulacna faza

mscat
22. jún 2009

áááha 🙂

mscat
22. jún 2009

holky a jak je možné že jeden grafík ukáže ovu a druhý zase nee už se vám to stalo?

mscat
22. jún 2009

a co myslíte,když jsem ale ten den neměla pozitivní ovu test..

michalag
22. jún 2009

mscat, FF ti ju vyznacil prerusovanou a to znamena ze nevie ci bola na 100%, takze to treba brat s rezervou

cambina
22. jún 2009

já LF taky nemám stejnou...a taky mě začíná mrchovsky bolet břicho, takže je za dveřmi
miško..mě to taky hlava nebere, pořád ne a ne otěhu

mscat
22. jún 2009

já vím miška...jsem tam totiž doplnila ty mé ovu testy pak hned přeskočila na přerušovanou takže v pohodě...

andy2306
22. jún 2009

kessy....tak chlapeček.to je fajn,že už to víte a taky že je vše v pořádku.právě jsi v nejhezčí fázi těhotenství,tak si to užívej.a odpočívej aužívej si nudy,už nikdy se pak nudit nebudeš 😀 😀 😀 ale je to super,nikdy jsem nebyla tak spokojená jak jsem ted. samko je hezké jméno....a je to samko jako samko..nebo samuel a samko se jen říká?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre