Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lucinka1104
10. aug 2009

kuk foto mala som aj oveľa silnejší mamtest ale dáko zoxidoval na vzduchu 😝

flyangel
10. aug 2009

Nuz miska ano idem dalej studovat takze my sa nesnazilkujeme..ale vzdy sledujem ze kedy mam ovu 😀 aj ked nic z toho 😀 😀 mscat neboj aj to najhorsie obdobie raz skonci

dzou
10. aug 2009

Ahojky baby tak som uz naspet z dovolenky jooooooooooj bolo super skoda ze som mala mrchu fakt som perfektne vypla a na snazilkovanie som si skoro ani nespomenula 😉 teraz to trosku zacina som 10DC( pekne mi to vyslo som dostala mrchu presne 1.8) takze za chvilu bude ovulka
a co je tu nejaka nova tehulka? mscat tak citam, ze to mas tearz perne...

alzbeta.hod
10. aug 2009

ahojky jak se tu máte??? Mám potíže se svým tělem, dělá si co chce. Ovu by měla přijít asi za týden a čípek a hlen mi to ukazují už teď... je otevřený a hlen čirý a táhlý... jsem z toho jaksi mimo... je to možný??? 😒 😀

juliett7
10. aug 2009

Alzbeta no tak hlien mas tahavy vacsinou par dni pred ovulkou a aj capik sa zacina otvarat par dni pred. To su tie plodne dni. Vtedy treba snazikovat. A ovulka je vacsinou na posledny den hlienu. A ktory DC si?

alzbeta.hod
10. aug 2009

děkuji za vysvětlení Juliett. Jsem 6DC

juliett7
10. aug 2009

tak a ake dlhe cykly mas? Ovulka byva medzi 11 a 16 DC, tak sleduj teploty, aby si vedela, ci prebehla.

dzou
10. aug 2009

a ked ja som 10DC a rano uz asi druhy den mam vytok taky biely husty tak to co?ale nie z cipku, ale na nohavickach

dzou
10. aug 2009

joj a zabudla som napisat ze nie hrudkovity kvasinky to nie su tie som mala milionkrat aby som to zpoznala 😉

alzbeta.hod
10. aug 2009

hustý bílý by měl být právě neplodný, protože spermijky se dostanou k vajíčku jen přes čirý.

měřím ovu, ale dnes jsem pomalu celou noc nespala tak jsem neměřila. Nebyla jsem v klidu. Měla jsem problémy s cyklem ale teď už jsem měla konečně 2.cyklus po 28 a ovu podle telot mám průměrně mezi 12. a 15.dc

dzou
10. aug 2009

a ten ciri zistim len na tom cipku? a ako sa to robi? etste som to nerobila

juliett7
10. aug 2009

neviem, mne na gyn povedali, ze kazdy zacinajuci hlien je priznakom plodnosti len ten biely je menej plodnejsi a vyzivny pre spermie, ako ten tahavy. Ale mnohe baby taky ten tahavy ani nepozoruju a predsa otehotneju. Ja nemam typ.tahavy, len na chvilku pocitujem viac vlhkosti a hned po ovulke mam hlien uplne husty, taky biely

dzou
10. aug 2009

ahaaaaaaaa tak moze by tak asi aj u mna ako u teba julie

juliett7
10. aug 2009

no moze, ja nemam typicky tahavy hlien, aj som si myslela, ze je to problem, ale zistila som, ze je nas viacej, co nemaju taky typicky hlienovy priznak. No vies, vacsinou na cipku ho pozorujes asi 2 dni skorej ako na nohavickach. A je taky viacej vodnaty, a sa tak natahuje medzi prstami. Ale ja to vie podla toho, ked nam to pri snazikovani viacej klze, tak vtedy viem, ze mam plodne dni 😀

alzbeta.hod
10. aug 2009

jj juliett to vystihla. Tahavý je více plodný a bílý méně

dzou
10. aug 2009

no ale teraz na tej dovce som sa o tom poriadne rozpravala s mojim drahym a teda prisla som na to ze aj on chce to mimi tiez velmi co som si predtym az tak nemyslela 😉 no a predtym som mu teda nehovorila ze kdy mam ovulku, ale teraz sme sa dohodli ze mu mam povedat ze kedy asi bude aby sme tak den dva pred tym nesexikovali tak uvidime asi uz zajtra bude post ale mam ovu test tak zajtra mam testovat prvy krat ale posledny cyklus som mala ukazkovy 28DC a ovulka podla testu 14DC 😀 tak dufam, ze aj tentokrat to tak bude a ze sa konecne podari

juliett7
10. aug 2009

alzbeta a vy sa ako dlho snazite?

dzou
10. aug 2009

to podal toho klzania pri sexiku asi moze byt teda viem co myslis 😉 asi aj ja to mam tak

juliett7
10. aug 2009

tak potom sme na tom dobre, aspon vieme, kedy sa treba snazit, nie? 😀 A ja mam vtedy aj veeelmi velku chut na milovanie, omnoho vacsiu ako inokedy

jaruska8
10. aug 2009

Ja to mám presne tak, najprv biely neťahavý, potom priesvitný ťahavý, ako bielko z vajíčka. :DD Aj mi to pekne vyško, ale bohužiaľ sa to neuchytilo. :(((( Tak, ale tento mesiac som pôvodne neplánovala snaženie, ale kedže som nádherne cítila ovulku, tak som neodolala. 🙂))) Ale... Kedže testy som zavrhla aspoň dovtedy, kým mi bude meškať MS dva týždne, ešte neviem výsledok snaženia. 🙂)))) Podľa pocitov to vyzerá zatiaľ neutrálne. 🙂)

dzou
10. aug 2009

aj ja 😀 😀 😀 😀

dzou
10. aug 2009

jaruska a ktory DC si?
a julie my kes sme sa rozhodli snazilkovat tak potom som mala straaaaaaaaaaaasnu chut na milovanie kazdy den asi prve 3 tyzdne teraz uz je to normalka podla cyklu mam chute 😀

juliett7
10. aug 2009

no vies jaruska, my tiez snazikujeme presne na ovulku a dni pred, ale zatial sa tiez nezadarilo. Nie je to az take jednoduche splodit babo, riadna makacka 😀

dzou
10. aug 2009

presne tak sak ako ja pisem tak som mala ukazkovy cyklus snazilkovanie aj den pred aj po ovulke a nic ☹

juliett7
10. aug 2009

nooo tak to nie vzdy sa podari, mozno ked trosku nie sme psych.v pohode, alebo sme trosku nervozne, tak sa nezadari, podla man vsetko so vsetkym suvisi 😉

juliett7
10. aug 2009

dzou ja som mala strasnu chut na milovanie ked som vysadila HAK, nejak sa mi potom asi rozbehli hormony, hihihihi

alzbeta.hod
10. aug 2009

my se snažímě teď 13.cyklus, ode dneška se budem snažit a uvidíme, jestli neusnu teda... manžel přijede až v 11

juliett7
10. aug 2009

tak ti zelam vela stastia pri snazikovani alzbeta. Ten moj nie je doma, on pracuje mimo domu ale pravidelne chodi v plodne dni, takze je to ako manzel na telefone 😀

jaruska8
10. aug 2009

No, ja som vlastne bola tehotná, aj keď len krátko. :(( Bolo to biochemické tehotenstvo, mikropotrat, v 6tt. Teraz sa snažíme znovu. 😉 A teraz som v 18DC a ovulka bola 3-4 augusta.

dzou
10. aug 2009

tak vas opustam zatial pa ako som raz pisala teraz som celkom v poho tak tu nechcem byt tak casto aby mi nesiblo tak zatial paaaaaaaaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre