Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

juliett7
11. aug 2009

monky- uz som ti napisala IP 😀

lucinka1104
11. aug 2009

tak podľa krvy som 4 + 3 dni , čiže začiatok 5 tt a podľa mami to bude dievčatko a etraz mam dilemu či bude Timea, Nela alebo Emily

juliett7
11. aug 2009

gratulujem lucinka

lucinka1104
11. aug 2009

dakujem 😉

monky1
11. aug 2009

jej, lucinka, chcela by som mat tvoju dilemu 😀 ...ale v kazdom pripade ti to zo srdiecka zelam a tesim sa s tebou 😵

mscat
11. aug 2009

lucinka:gratuluji 😉

juliett7
11. aug 2009

ahojte je tu niekto? 🙂

monky1
11. aug 2009

jaaa, ale chystam drahemu veceru...som zvedava, co z toho bude, este som take nerobila 🤐

m.o.n.i.k.a
11. aug 2009

Ahoj holky,
mscat, tak to je mi líto. To je právě ta nevýhoda velkýho psa. ☹ Proto jsme si vybrali malého, ten si zaleze někam do rohu a je tam a malý mu dá pokoj, nebo předním uteče, ale velký by se sním neštval a kousl ho.
U tak malých dětí není velký pes ideální. Snad to vyřešíte pro klid duše, držím pěstičky a pevné nervy 😉
A co prcek už mu je lépe? 🙂

juliett7
11. aug 2009

a co take specialne ides varit monky?

mscat
11. aug 2009

moni:tak naštestí on ju neotravuje když spí nebo tak ona ted jen ,že je štěně a kouše ho,tak ju pleskne po čumáku jinak ju naštestí nezlobí vůbec is ji nevšímá.pevné nervy potřebuju hlavně s tím děckem nebo co ten už zase vyvádí to je strašné 😠 😠

m.o.n.i.k.a
11. aug 2009

No jo no, ale zase jak vyroste tak jak už jsem psala dávno ze zkušenosti příbuzných bych velkého psa k dítěti nepořídila. Můžeš si ho vychovat jak chceš, ale ti psy si nenechávají líbit třeba jen to plesknutí ☹
No uvidíme, já zase mizím, máme tady na týden tatínka, tak si ho jdem užít 😵 Pá pá

juliett7
11. aug 2009

neviem, ale moja znama ma labradora a ten je uplne zlaty s detmi. Neviem, to nezalezi podla mna od toho ci je pes velky, alebo maly, ale aku ma povahu. Lebo ked som robila v Irsku, tam so opatrovala dve male dievcatka a tie mali takeho maleho pudla a ten bol strasne agresivyn, normalne som musela davat pozor, aby ich nepohryzol

monky1
11. aug 2009

mscat, tak ako tak citam, uz je malickemu asi lepsie, ked uz aj vystraja....aj my mame prave "besnu" polhodinku - vzdy medzi 15-tou a 16-tou hodinou je s nou na nevydrzanie, place, vystraja, vyvadza, mrnci za vsetko a mne vlasy dupkom stavaju 😀

juliet - kaloricku bombu - http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16395.....uz sa to pecie a vonia to super 😵

juliett7
11. aug 2009

skusim aj ja. Inac mam pocit, ze kazdu chvilu dostanem MS,straaaasne ma bolia krize.

m.o.n.i.k.a
11. aug 2009

Juliet Labrador, Zlatý retrívr a takové ty plemena, jsou k dětem přímo doporučovány a velmi vhodné, takže o tom nemůže být pochyb, že jsou hodné, to jsou retrívři a jsou velmi hodní a do rodin tak akorát, jenže mscat nemám nic z plemen co je k dětem doporučeno. My chtěli retrívra, ale moc pouští chlupy, tak jsme si vybrali jorka a jsme spokojeni, má maličké zoubky , takže u něj nehrozí, že by malého kousl nebo něco, papa 😉

juliett7
11. aug 2009

aha, tak potom to je ine. Myslela som,ze tam islo len ciste o velkosti psika.

zuzana1971
11. aug 2009

ahojte babulky, to som ja 38 rocna... 😀
uz mam prvu fotku z ultrazvuku, ale este nam nebilo srdiecko v 6tt 😖 , tak dufam, ze bude vsetko ok, buduci tyzden idem este raz na ultrazvuk
foto malej gulicky mam v albume 🙂

mscat
11. aug 2009

moni:ale mám.my máme křížence...který je zlatý retrívr,německý ovčák a pyrenejský horský pes...nevím ajk německý ovčák..ale pyreneják je psaný že je velmi vhodný k dětem a klidná povaha.že ho jen tak neco nerozhodí.plus ješte teda píšeš že ten retrívr taky.já bych si nepořídila psa kde by nebylo psané že je vhodný k dětem.tento je právě.jsem myslela že to víš 🙂 nee to já bych přece nemajzla..právě jsem to studovala než přišla k nám do domu 🙂

juliett7
11. aug 2009

zuzana, tak gratulujem. Kiez by sme si vsetky coskoro nasli vytuzene //

mscat
11. aug 2009

monky:jojo už je hroznej...jak dostává málo na zadek tak dnes už 3x 😒 strašne řve furt

mscat
11. aug 2009

zuzana:taky ještě jednou moc gratuluji at je vše pořádku a ty se může radovat 🙂

sofokleska
11. aug 2009

no ja mam bigla ten ma deti strašne rad,niektorím dospelim ani nejde ale k detom to je o inom stale by ich len bozkaval a hral sa s nime.vlasna skusenosť 🙂

atemi
11. aug 2009

Zuzana, nam srdiecko bolo vidno na utz az v 8.tt a cele tehu bolo uplne ukazkove. Tak sa drz a hlavne pohodickaaaaaaaaaaa, ta je dolezitejsia ako sledovat tabulky a vysledky utz a stresovat sa. Tak vela stastia, uzivaj si to!

mscat
11. aug 2009

ono asi jak který pes.mě zas bylo hodně řečeno že ti menší kolikrát jsou agresivnější než ti velcí,jen že u velkého je prostě větší strach protože budí víc respekt.a právě že teda když už kousne nadělá víc škody.já osobně jsem zažila to,že víc po mě šli menší psi než že by si mě velký vůbec všiml.jakože víc blafali a vyváděli ti malý...

sofokleska
11. aug 2009

no to zaleži od plemena,napr taka čivava je dosť uštekana.no najdu sa aj vynimky.to zaleži od teba či daš prednosť menšiemu bo vadšiemu hafanovi. 🙂

juliett7
11. aug 2009

no ja som presne toho isteho nazoru ako ty mscat. Ja male psy jednoducho nemusim. Vacsinou su strasne hlucny, velmi stekaju kvoli malickostiam a tiez sa mi zdaju agresivnejsi. Hoci aj velke psy su agresivne ale to zasa bojove plemana a nikto si nebude take davat k detom. Manzelov brat ma ovciaka a ten je uplne super k detom.

sofokleska
11. aug 2009

no ale ten moj .nieje našťastie.

flyangel
11. aug 2009

ahojky..no zazka,aj lucka super ze uz mate potvrdene tehu 😀 😀 a co dnes ste baby netestovali?

juliett7
11. aug 2009

no ja som este netestovala, lebo mam vela prace v robote a nemam cas ist do lekarne. Ale mam tusak, ze MS coskoro pride, tak uvidim, ci ma pred testovanim nepredbehne. A monky uz dorazila mrska ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre