Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

pipussa
22. jún 2009

Ahojte zienky. Chcem sa opytat, ci pri beznom hormonalnom profile, ktory sa robi 23den cyklu zisti lekarka, ci by som bola tehotna ....... ? / ked zistuje prolaktin, estrogen a progesteron /..... Tehotentvo sa da zistit len testom z krvi, kde sa zistuje HCG ? alebo aj nejake ine latky sa v tele menia....

michalag
22. jún 2009

Andy ahoj, to je super ze si spokojna, ale ani sa ti necudujem pri dvoch krasnych a zdravych princeznickach 🙂
Samuel = Samko, Sami (ja mu tak hovorim)

michalag
22. jún 2009

pipusa, s tymto ti neporadim ☹

lucinka1104
22. jún 2009

miška musela yb si sa spýtať an to dr viem že 11 je malo ale 15 je super

michalag
22. jún 2009

luci, uz som si nieco precitala a 12-16 je v norme, ale ked pojdem na preventivu, tak sa ho spytam ak tam nepojdem skor 😝 😀

korenka
autor
22. jún 2009

ahojte moje babuľky,čo je nové? 🙂
žiadna nová tehulka?
pipusa......myslím,že na zistenie tehu je iný test.........myslím si
andy,veľmi ti blahoželám ku náááááááádhernej Terezke!!!Takže už teraz len riešiš kojenie,prebaľovanie,trochu spánku........ 😎
jééééééj,kessy,tak chlapček?............hm..........Samko je krásne meno,no,tak už len nakupovať vecičky modré,s autíčkami........ 😀
miška a ty nič,ani cambi?
a hanesi má čo nové?ako pokračuje snaženie?
môj mužík bol na druhom spermiograme a bolo to nad normou,takže je o.k.,čo som moc rada,teraz som 19dc,ale neriešime nič,dokonca sa teraz vyhýbame možnosti otehotnieť,nehávame si to na dovolenku,kde mi náhodne aj vyndú plodné dni,tak držte palce,nech mi to vynde konečne 😵

michalag
22. jún 2009

ahoj korenka, ty si to zasluzis po tolkej dobe, tak to budem siiiilno drzat palce aby sa vam to na dovolenke podarilo 😉 🙂 😵 .... a super ze muzik ma spermio oki 🙂

zial zatial ani ja ani cambi, ale dali sme si zavazok ze do konca roka sa to musi urcite podarit 🙂

kessy11
22. jún 2009

Jéééééééé ahoj Korenka, tak na tu dovolenku držím palčeky aby vám to vyšlo, predovšetkým si užívajte tu dovolenku a popri tom aj to ostatané🙂))
Len sa na to moc neupínaj že sa to musí stať práve tam, aj ked by som ti to moc želala a bodaj by to tam vyšlo 😉 myslím to tak že aj som si myslela že sa nám to v Grécku podarilo a nebolo to tak a potom som bola trošku sklamaná ale vyšlo to dva mesiace potom 🙂 aj ked....
Andy áno ako to vysvetlila Miška Samuel=Samko, Samuelčiatko, Sami, Saminko, Samuško a proste všetky možné zdrobneninky malého Samuela, aj ked Samko je jednoduché a pekné 🙂
..u nás tak hnusno prší a je zima...že sa mi nic nechce, ale teším sa na to cvičenie 😉

lucinka1104
22. jún 2009

korenka držím palce už som sa ťa pýtala kde v bb byvaš?

korenka
autor
22. jún 2009

ahoj lucka,nie,nepýtala........bývam na fončorde,aj som tam vyrastala 🙂

korenka
autor
22. jún 2009

viem,čo máš na mysli,kessynka,to vyšlo náhodne,že tam budem mať plodné dni,12.7. odlietame a to budem 10dc,takže tam budem ovulovať,teda dúfam,ale nespolieham sa na počatie,však do vianoc máme záväzok,že miška,cambi? 😵

lucinka1104
22. jún 2009

aj aj som atm yvrastala pri štadione a tera bývama v sasovej...
aj anm sa podarilo 6 tt potomako smeboli pri mory asi robí zazraky 😉

lucinka1104
22. jún 2009

viete čo je najhoršie , že ja budemmrchovať na dovči teda po ceste a potom ešťe dake 2-3 dni 😝 😔

korenka
autor
22. jún 2009

pri štadióne?aj ja!!!na THK 5,teraz som na Moskovskej.A kam ideš na dovču?to nevadí,že budeš mať mrchu,to aj mne vyšlo pred dvoma rokmi,v Egypte a dalo sa vydržať a to som sa bola ešte aj potápať 😝

lucinka1104
22. jún 2009

jana švremovej 19 na THK 10 som byvala chvíľu v podnájme.... 😉 ja len mavam hrozné bolesti popôrode pri mrche a dlho 😝 😝 😝

lucinka1104
22. jún 2009

Do bulharska

michalag
22. jún 2009

skoda ze nebyvam v BB. mohli sme dat niekedy stretko

korenka
autor
22. jún 2009

a kam do Bulharska?tam som bola 3x,v Burgase,na Slnečnom pobreží a v Primorsku.A ešte by som šla kludne,ale už len na slnečné a do lepšieho hotela.
tak vám bude dobre.........my sa už nevieme dočkať,cítime,že sme neboli nikde 2 roky,ja som bola min.rok v kúpeloch na 3t,tak aspoň to som mala ako dovolenku.

korenka
autor
22. jún 2009

ale však to môžme miška!!!veď ZV je čoby kameňom 😀

lucinka1104
22. jún 2009

my na slnečné nemame peniaze 😒 mali sme isť do kittenu ale tam prerabajú hotel tak do prímorska ja nie som naročná hlavne že je tam more 😀
veru môžme dať stretko 😉

korenka
autor
22. jún 2009

v prímorsku je tiež super,len pláž trochu malá a chodí sa cez duny k moru,tam sme boli v hoteli Belica.

lucinka1104
22. jún 2009

kde ste baby
cam čo mrcha maoja nikde ani sa na nu necitim, trocha som sťahovala tak potom ma boelo podbruško inak nič

michalag
22. jún 2009

luci, zase 😲 😅

mscat
22. jún 2009

holkýýýý tu je nudaaaaa ☹
lucinka ješte si děláš graf? 🙂

lucinka1104
22. jún 2009

miška toje moja uchylka 🙂 dnes bola na rade spálen
juj a krpec zaspal o 19,45a už je hore moje nervy zase budeme hore do rána

lucinka1104
22. jún 2009

a ano ale mne už nemalo kde azpisovať tak som simusela urobiť nový a začala som vlastne až v polovici cyklu aby som sa zmestila 😀

korenka
autor
22. jún 2009

ahojte,čo robkáte?ja som žehlila vyše hodiny a teraz sa začínam nudiť pri telke......... 😕

lucinka1104
22. jún 2009

my sme boli s malým vonlebo chcel isť tata a teraz robí zle a nechce spať

michalag
22. jún 2009

luci, tak to mas o zabavu postarane 😅

mscat
22. jún 2009

lucinka:to ti malý tak špatně spinká...ani večer není klid co? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre