Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

juliett7
3. sep 2009

ahojte babenky, dlhsie som sa neukazala, mala som dovolenku. Prave mi volala moja gyn, ze mam nejake zle vysledky na cytostere a ze to treba preliecit. Neviete nahodou, coho sa to moze tykat?
Dzou, monky - ako snazikovanie?

juliett7
3. sep 2009

haloooo je tu niekto? Tak som sa prave vratila z gyn. a mam pozitivne výsledky na HPV vírus a že nejake abnormalne bunky na krcku maternice. Este mi zobrali kontrolný ster a za mesiac uvidime. A prekvapilo ma to, ze pri vysetreni sa ma lekarka s urcitostou opytala ci nie som nahodou tehotna. SOm dnes asi 9 DPO mohla to nejak vidiet?

mscat
3. sep 2009

juliet:to je mi líto i když teda bohužel nevím co to konkrétně znamená 😒 ☹

a dr.nemohla nic vidět je to moc brzy to určitě víš..ale je možné že pokud by jsi byla těhu tak třeba viděla zvětšenou sliznici akorát 😉 proto se ptala třebas 😉 tak at je brzy vše ok.

juliett7
3. sep 2009

Diky mscat, ved pockam tak do 13 DPO a potom testnem

mscat
3. sep 2009

držím pěstičky 😉

juliett7
3. sep 2009

tak dufam,ze tentokrat sa nam to snazikovanie podarilo 😉

dzou
3. sep 2009

ahojky soni no skoda ☹ tak ja mrchujem druhy den 😠 ale neva tento cyklus ide poctivo merat teplotu uz neverim tym ovu testom lebo tentokrat som mala ovu posunutu a tym padom som ju nestihla zachytit a tak ani nevei kedy vlastne bola 😠 tak dufam, ze tentokrat sa to podari
julie ja tiez nevie co to je 😒 ale dufam, ze budes ok

monika0001
3. sep 2009

ahojte... 😎

mscat
3. sep 2009

dzou ahojky...no já si vesele mrchuju už 6tý den a teda parádně.ale už to zřejmě pomalu končí konečně.lebo teda ted to stálo za to 😝 😝 🙂 potvora jedna

moni ahoj tak co?

dzou
3. sep 2009

mscat a uz ides ku tej dokyne? by sa ti patrilo, inac uz mas lepsie nalady? dufam, ze hej 😀

monika0001
3. sep 2009

No tak ako sme dnes dopadli: - folikul bol krásny 23mm fešák 😀
dnes mame byt s mmm este spolu a zajtra o 11.00 tam máme byť nastúpený aj s "materiálom"... ale podla bolestí folikul už dnes praskol... veď bol (ako ho doki nazval) nabombovaný.. Tak som sa z neho tešila ako keby som mimčo videla... 😎

takže zajtra....

mscat
3. sep 2009

dzou:jojo příští týden pujdu.teda ale už pátý den to mám tak silné že to je děsné..nechápu snad to nebude nějaký problém 😠 ☹ 😒
no ani nee 🙂 jsem pořád nervní a nesnesitelná... 😝 😅 ale to bude tím že má nálada se odvíjí od mých nabraných kil a nejsem schopná to dát dolů neumím dodržet dietu ☹ ☹ jsem z toho neštastná.vím že bych měla být asi spokojená když můj mě chce takovou jaká jsem a špíčky mu nevadí,ale já jsem z toho na obješení pomalu 😖 😢 😢 už mě to se..e!chci mít svých 57 kilo prostě chci a chci!! 😢 😢 🙂 a ne 77!ne ne ne fuj 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mscat
3. sep 2009

moni:viz facebook 🙂

korenka
autor
3. sep 2009

ahoj moni,držím moc palce 😵
ja som mala 33mm folikul,takže ak ani nám to teraz nevyšlo,tak sa budeme všetci čudovať 😲
no,som v štádiu čakania na zázrak...ešte 2 týždne...........ach jooooooooo 😖

andy2306
4. sep 2009

zázraky se KORENKA dějí nejenom o vánocích- myslím na tebe.

¨mscat-já mám dnes taky hrozný den-je škaredě,prší-a to je tady pout zrovna.měli dojet naši-nedojedou,mamka v práci skolabovala-od páteře-tak nemůžou přijet. haničce jsme slibovali,jak se povozí.a nic moc,jezdila chvilu jen včera,ale to ještě pout neni,jen kolotoče jezdili. a náladu mám pod psa-jsem protivná na obě-holky,ted mě to mrzí-ach jo. jeden den nesviti slunko a leze mi to na nervy-a to je před nama celá hnusná zamračená mrazivá zima-brrrrrrr

mscat
4. sep 2009

ahojte
andy:taky to počasí na mě tak blbě působí..depresivně.a to že se blíží podzim zima.... 😠 😠 bléé to zase budem mrznout venku, trčet s dětima doma.to je to nejhorší co může být.ted to počasí tak působí plus když dítě třeba zlobí a člověku se nechce pomalu nic ☹ 😒 😠 to zas bude paráda ..a nemoci ve vzduchu ☹
To mě mrzí,snad mamce bude líp.No my tady máme hody teda kousek ,u babičky.V neděli..zítra se staví mája no a neděle pondělí hody..a jestli to počasí bude pokračovat tak to bude taky pěkne na nic .taky jsem se těšila že pujdem s malým na kolotoče 😒 tak ale pochybuju že to počasí výjde..blíží se podzim už 😒
to přejde uvidíš 😉 já jsem taky protivná..ale skoro furt.všechno mě hned naštve..to je děs se mnou.ted jak je můj doma po 9ti dnech tak jsem mu ješte ani pusu pořádně nedala a ani se s ním nebavím.to já su taká protiva no 😝 takže máme spíš tichou domacnost a komunikujem jen s malým.

andy2306
4. sep 2009

tak já mám teda náladou blbou jen dnes...neni to trvalý stav naštěstí 😉
s tvojim je škoda,že se nebavíte-zvlášt když za nic nemůže-když vám bude hezky,bude líp i tobě.nevěš hlavu,bude líp 😉

andy2306
4. sep 2009

by se ta diskuze dneska měla přejmenovat na příznaky blbé nálady 😀

mscat
4. sep 2009

andy:u mě je to většinou takový stav 😅 😝 ale není to asi až tak hrozné... 🙂
no asi je to škoda že se nebavíme ale tak já su taká urýpaná a protivná já to vím..teda jen na chlapy no..on to odnáší.bohužel 🙂 nemůžu za to..jaksik je to ve mě.se vším mi leze na nervy ☹ 😒 snad mě to někdy přejde a nebude pozdě 🙂 😝

no to by se teda měla dnes přejmenovat 🙂 a co holky dělají? 😉 mě maý za chvíli pujde chrupkat a já to vidím asi tak,že půjdu taky..můj stoprocentně zaspí.a mě se tím počasím chce taky 😝

dzou
4. sep 2009

baby len nevesajte hlavu vsetko bude ok, keby ja som sa mala riadit podla pocasia tak mam naladu blbu asi300dni do roka, kedze tu asi 300dni do roka prsi 😀

languria
4. sep 2009

Ahojte holky, prosim o radu...jsem v snazilkach teprv poprve a je to vlastne druhy mesic, co se o mimi pokousime...jeste nemam vychytane dny ovulace, podobu hlenu, cipku, teplotu atd...
a proto se obracim na vas zkusenejsi...posledni menstruaci jsem mela 16.8. styk 27.8. a ted je to asi tak dva dny, od 1.9. me poboliva podbrisek, ne porad, obcas to zaboli vic, ale po vetsinu casu, je to spis jen takovy mirny tlak, prsa me pobolivaji uz tak od 28.8. ale bolesti ne nijak nesnesitelne, spis bych to prirovnala k bolestem behem menstruace, dnes rano jsem se probudila s pocitem hrozneho hladu, coz se mi moc casto nestava...a tak bych se chtela zeptat, jestli je mozne tehotenstvi, zda nektera z vas pozna tyto priznaky a zda v den styku mohla byt ovulace...dekuji a preji vsem snazilkam hodne stesti...

dzou
4. sep 2009

moze aj nemusi to je tazko kazdy ma ine priznaky a takmer kazda ti napise ze je to v dpostate tak ako PMS a niekto nema ziadne priznaky takze treba cakat ci pride mrcha a ake dlhe cykly mas?

monika0001
4. sep 2009

ahojte..... 😀 😀

languria
4. sep 2009

🙂 kazdopadne ti dekuju za odpoved...no mam jak kdy ale vetsinou se pohybuji kolem 27dnu, nekdy to je tak jednou za pet mesicu kolem 30 a jednou tak treba 18 ale to je tak dvakrat do roka takove zmeny, vetsinou v duslekdu stresu atd...ale jinak tak 27dni

dzou
4. sep 2009

tak reoreticky ovu ste mohli stihnut tak teraz len cakat teraz si ktory DC?

languria
4. sep 2009

dneska jsem 19DC

monika0001
4. sep 2009

ja som ju včera stihla.. včera sme mali tak nabombované hormony že doki kázal tutumutu a potom folik krásne praskol.. ešte že mam tu vyhodu že to citim 😉
Od zajtra papám dhuphaston...

pipussa
4. sep 2009

monik, ake mas pocity, ked praskne.... ?

dzou
4. sep 2009

languriai tak to este pockaj aj na priznaky aj na test je este skoro cakaj na rmchu a potom uvidis 😉
moni tak to je super dufam, ze sa vam to konecne podariiiiiiiiii 😵

mscat
4. sep 2009

moni:tak co jaká?jaké to bylo? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre