Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
23. jún 2009

ahojte holky..kde jste všechny pořád?co nové?kdo má ms a kdo ji nedostal? 😉
mrknite holky na můj graf co mi vyznačil dnes,když smažu ten vodový hlen...http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
tak a to bych byla uplně v pr...keksík rozhodně nebyl 😠 ☹

michalag
23. jún 2009

Ahojte 🙂 ,,

ivirk
23. jún 2009

ahojte ja som včera dostala ms ☹ o dva dni skor este k tomu a to som si uz myslela ze niečo bude konečne

lucinka1104
23. jún 2009

ivirk aja normálne silná?

mscat
23. jún 2009

ahojky

mscat
23. jún 2009

miška kukala jsi na ten graf?..teda spíš až ted ho tam mám...jak mi to ukázal ted...a když jsem zkoušela si přidat na další dva dny teploty na WK tak mi to ukáže tu ovulku na stejný den jak FF dnes 🙂

mscat
23. jún 2009

na mě tady každej prdí jak tak sleduju

cambina
23. jún 2009

ahoj 😉
já jsem ted až dorazila, musela jsem kamarádku odvezt na kontrolu, 3.7 má termín porodu třetího dítka, ale ted už ji naměříli kontrakce, takže co nevidět bude rodit.

mrchu jsem sice ještě nedostala, ale už tluče na bránu, takže asi dneska příjde-nezvaná červená návštěva..
test mám negativní a stejně mám mrchovské bolení...a už mě to nebaví...je to 2,5 roku a pořád nic 😠

cambina
23. jún 2009

mscat...to máš fakt divné 😲
jo,ale graf ti to upraví i podle ovutestu, hlenu, čípku atd

mscat
23. jún 2009

cambi...hmm já vím.ale když budu mít zhruba další dva dny teploty takto...tak tady to mám uplne stejně tu ovu..http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

cambina
23. jún 2009

a když ty poslední dvě teploty snížíš, tak ti to zas ukáže jinak

dívej na tohle http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/538...

mscat
23. jún 2009

proboha co to je?? 😕 to je anovulák ne?

cambina
23. jún 2009

jo, ale jaký...brrrr
co jsem viděla, tak většinou u anovuláku teploty šíleně skáčou

mscat
23. jún 2009

ale to já nemám ne?

cambina
23. jún 2009

ne to nemáš

mscat
23. jún 2009

já že si mi tím chtěla říct že to mám tokové 😕 🙂
takže bych tu ovulaci měla mít že.
tak ted jsem zažila s malým šok a trauma 😨 🙂 zamkl se v koupelně!! 😢

cambina
23. jún 2009

😲 😲 😲 ...a už je venku?

cambina
23. jún 2009

to jsem tím nechtěla říct, jen jsem takovou šílenost chtěla ukázat...

tak do večera mám zas mrchu... 😠 😠 😠

mscat
23. jún 2009

už je no...ale naštestí..hlavně zachovat klid,i když už sem začínala šílet ☹ 😨 ale v klídku jsem mu říkala at otočí klíčkem tak točil ale na druhou stranu a když mu to nešlo tak řekl že mamka to má udělat no ale 😅 jak že?ale pak ten klíček vytahnul a já zkusila tam dát klíček ze záchodu a díkybohu to sedělo! 😅 😅 😅 ale málem mě piclo..pak už trošku začal poknukávat,ale tak naštěstí dobré no klíčky už jsou hooodně daleko pryč! 😀 😝 ufff

michalag
23. jún 2009

Ahojte
mscat, to sa mu ako podarilo .... a uz je vonku???

mscat
23. jún 2009

tak to je ale opravdu šílený graf chudák ta ženská 😕
myslíš?já být tebou tak bych tomu tvojemu dala nějaké ultimátum..nebo ho nějak ukecala 😠 😉 vždyt 2,5 roku je dost dlouhá doba,že se vám nedaří..v tom něco asi vězí... 😒
cambi..je možné,že kdybych měla po ovulaci,tak se mi na ovu testech pořád ukazuje druhá čárečka a ne uplně světlá ale prostě pořád tam je.

mscat
23. jún 2009

micha:jojo už je..no nevím najednou mě zavolal a hlas se ozývalz koupelny já chytla za kliku a bum šok! 😖 😅

michalag
23. jún 2009

mscat, tak chvalabohu sa vam to podarilo, mna by asi tiez porazilo, aj ja som dnes zazila sok 😖 😒 a teraz mam strach 🙄 🤐

cambina
23. jún 2009

jojo...to mi malý udělal, když jsem myslela, že ještě nedosáhne, ale on už dosáhl...později nás oba dva zabouchl v kočárkarně, kde zevnitř nebyla klika..to jsem po půl hodině zázrakem otevřela hliníkovou lžičkou

cambina
23. jún 2009

mscat...na některých grafech mají vyznačené několikrát pozitivní ovutesty

mscat
23. jún 2009

miška..to jo,už jsem chtěla běžet pro souseda,volat hasiče,volat mojemu at je do peti minut z prahy doma,a nebo at mamka pošle přítele a buhví koho ještě všechno 😀 😅
tak jsem z toho v šoku a malý jako by nic 🙂 ale obejmul mě potom jsem mu říkala že to nesmí že by maminka moc plakala..

m.o.n.i.k.a
23. jún 2009

Ahoj holky.
Tak se mi podařilo přeprosit toho mýho na tu kontrolu, ale nevím kdy půjdem 😀
No tak to já bych mohla taky vyprávět jak mě malý na starém bytě v Hrabůvce zamvřel do koupelky 😅
To byl menší rok a půl měl myslím, a to byl mazec, tehda hodně bral příbory z linky i nože a v koupelně se dělali dveře kde nebyla klika, takže masakr, já volala hasiče a hasiči, že když mám zamklé hlavní dveře, tak by mi je museli vykoupnout, což jsem říkala, že to né. Tak že mám zavolat přítelovy, jenže já neměla kredit, ted tam bylo ticho tak jsem se snažila malého zabavit přes dveře, mluvit na něj at je u dveří at si neublíží nebo něco tak mě hasiči přepojili na Lukáše, ten říkal, že málem dostal šok, jak se představili hasiči a jestli jsem jeho přítelkyně, že si myslel, že jsme shořeli, pak nás přepojil jsem mu rychle řekla co se stalo a poslal nějakého svého kamaráda at mi jde otevřít, no docela pecka, jak si na to vzpomenu, tak ted se směju, ale předtím mi do smíchu teda vůbec nebylo 😒

mscat
23. jún 2009

miška jaký si zažila šok??

michalag
23. jún 2009

mscat, ale nastastie to topadlo dobre 🙂 😉 🙂

michalag
23. jún 2009

mscat, nechcem to rozoberat takto verejne 😉 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre