Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monika0001
4. sep 2009

super.. nic osm necitila i napriek tomu, že mna to vzdy boli (ked mi tam tie kliešte strčí).. bolo to fajn... 10 minut som si potom poležala a buduci tyzden idem na krv... nie teraz ale ten dalsi pondelok...

monika0001
4. sep 2009

pipus - ja mam take krce v podbrušku... podla toho to viem.. 😉

dzou - dufam, dufam...

dzou
4. sep 2009

ako dlho budes na PN?

mscat
4. sep 2009

moni...noo tak ježiš já se nebudu moct dočkat příštího pondělku..,. 😉 😉 😉 jejda...
já to vyšetření taky nesnáším...bohužel jednou mi jeden dr.řekl...že to teda tady tak napíšu však jsme baby 🙂 že ju mám moc úzkou jak se mě tam může ...dostat.no chápete to??jak toto může říct dr.mě to přišlo teda úchylné...
no slizák fakt.a vždycky mě to taky bolí 😝

moni držím pěstičky!! 🙂

holky tak já už od neděle pořád mrchuju...a celých těch 6 dní to mám silné...a pořád a pořád.to je divné.vždy je to silnější jen tak dva dny tři,a konec...a ted se to pořád nemůže zastavit nebo co? 😝

flyangel
4. sep 2009

caute babenky..miska kde si??chceme vediet ako si dopadla u dr?Andy moja ako sa mi mate?Juliet tak ster ak potvrdi abnormalitu buniek odporucam kupit si indonal tabletky na potlacenie vyvoju nadorovych ochoreni..lebo HPV moze sposobit aj rakovinu krcka maternice...takze je dobre to brat ako vyzivovy doplnok...dufam ze nebude nutne nic ine absolvovat a ze budes tehu.

dzou
4. sep 2009

ahoj fly ako sa mas? uz si zacala skolu?

flyangel
4. sep 2009

ahoj dzou ano uz zacala...a ty ako sa mas?

dzou
4. sep 2009

ja mrchovsky, ale inac celkom dobre 😉 tento cyklus idem merat BT tak uvidime ze kedy vlastne mam tu ovulku kedze teraz asi bola posunuta a vy teda na ako dlho chcete odlozit to snazilkovanie na rok?

cambina
4. sep 2009

ahoj holky
po delší době se hlásím a zase asi delší dobu se tu neukážu... v práci dost náročné, jsem unavená jak pejsek.
mscat..třeba se už tělo dalo po té injekci dokupy a třeba už bude i ovula

flyangel
4. sep 2009

a mozno dzou aj rok a pol...vies to mam este 2roky studia a ak o rok a pol zacneme snž tak sa snad zadari a s bruskom pojdem na statnice 😀 cambi aj ja som vkuse unavena..a inac ako?

monika0001
4. sep 2009

halo, halo......
nudim sa....
teda asi..
robim foto (zasa raz), pozeram tv, pisem na konovi, ny FB a na skype a nudim sa popri tom.. pekne... 😀 😝

dzou
4. sep 2009

tak pekne sa nudis monika
fly tak drzi palceky pri studovani yurcite to musi byt narocne... cambi a co ty nove? inac aj ja som v poslednej dobe nejaka unavena asi to je nejaka jesenna unava

monika0001
4. sep 2009

dzou - vies na co sa tesim? resp. z coho sa vytešujem? že mam PN... 😀 😀
a nemusím na tie ksichti pozerať... 😠 😎 😝

dzou
4. sep 2009

ti verim 😀 a ako dlho?

sonidlov
4. sep 2009

Ahojte, dakujem baby . Korenka držím ti palčeky a prajem ti aby Vám to vyšlo. 🙂

mscat
4. sep 2009

cambi:noo snad 🙂 ale moc tomu nevěřím...jsem zvědavá kdy mě pak dorazí další ms...

monika0001
4. sep 2009

dzou ak sa to podari tak do porodu 😉

dzou
4. sep 2009

jaaaaaaaaaj tak dufam, ze sa to podari a to budes mat automaticky rizikove?

monika0001
4. sep 2009

hej.. hej... a tesim sa..
ale nemozem, lebp to zle dopadne...

dzou
4. sep 2009

jaj ja dufam, ze ak budem tehu ze nebude rizikove mm rozbieha kseftik tak ja musim este dovtedy makat na uver kym mu to poriadne nepojde tak sa aj trosku bojime, ale vsetko prekoname len nech uz to je 😉

cambina
4. sep 2009

mscat... třeba nedorazí, teda pokud se tělo dalo už konečně dohromady, ovule bude a keksík taky...hmmm

dzou...u mě nic nového... snažení nebylo, tudíž nebudu ani netrpělivě čekat, jestli MS příjde nebo se na to vy....
v práci velký mazec, takže ani jsem neměřila, ovu nevím, jestli byla a kdy byla... nemám na to myšlenky...

dzou
4. sep 2009

a vy sa uz nesnazite? so myslela ze hej ja som akurat mm naoodinovala e-cko 😀

cambina
4. sep 2009

dzou...ne nesnažíme...má to dva důvody: po těch letech mě to přestalo bavit a ted mám k tomu celkem náročnou práci, kvůli které jsem malého neviděla už 3týdny..
přestali jsme brát i vitamíny

dzou
4. sep 2009

hmm a chcete potom zase zacat alebo len sexikujete a uvidite alebo ako?

cambina
4. sep 2009

holky...jdu spát... jsem úplně hotová... zítra mě čeká náročná dvanáctka v práci, v neděli třináctka a v pondělí mi konečně přijede Dádik...se těším

cambina
4. sep 2009

dzou...my ani nesexujeme... nechávám to úplně tak...uvidíme příštíí rok, jestli zase začnem 😒 😉

dzou
4. sep 2009

tak bru nocku a uzi si chlapaka 😉

mscat
4. sep 2009

cambi:tak si dost unavená co? ☹ 😒
no...zkusím tento měsíc měřit a uvidím 🙂 a ještě jdu k dr.tak jsem zvědavá co mi poví.říkal že se kuknem na průchodnost vejcovodů a tak 🙂 ted je to 10 měsíců od poslední injekce...tak už snad bych měla mít tu ovulaci víš...že říká se tak 1 rok ale většinou prý kolem 10ti měsíců.no jak u koho.ale víš co...já zatím to mimi asi nechci.malý je dost fakt náročný,divoký..ted opět neposlušný,zas ho chytla hlúúpá 🙂 😝 tak ted to moc neřeším až přijde přijde.když ne..tak zatím nevadí.moc si to nedokážu představit..mít k němu mimi...je to raubíř. 🙂
uvidíme no...když se zadaří tak se budem těšit.. 😉

tak dobrou nocinku a užij si malého konečně 😉

dzou
4. sep 2009

mscat hlavne ze uz konecne ides s tym nieco robit sak to neie je normalne tie tvoje cykly

mscat
4. sep 2009

dzou 😅 🙂 tak my jsme byli s dr.domluvení že v září po ms dorazím ale to ješte netuší že já nebrala ty prášky co mi napsal 😀 asi dostanu zdrbana..ale co..já za to nemožu když jsem se na 17DC ani nestihla dostat a už byla zas ms 🙂 no a tak se mu vykecám že jsem celé léto furt někde běhala a byli pryč a nebyl čas a táák 😀 což ale fakt čas nebyl 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre