Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

dzou
4. sep 2009

a co tvoj chlap uz si na nho lepsia dufam, ze hej ak si nezasluzi 😵

mscat
4. sep 2009

no trošku s ním komunikuju 😀 dnes jsem mu ale řekla že si přijdu jak kdyby jsme byli stále jen kamarádi že to je děs fakt 😝 😝 🙂 že jak kdyby jen se mnou bydlel kamoš který mi pomáhá s malým a zajištuje bydlení..

dzou
4. sep 2009

a to preco?

mscat
4. sep 2009

nevím 🙂 tak my se známe 6 let...a ješte do nedávna jsme byli jen kamarádi kteří do sebe furt rýpali 🙂 tak máme takový vztah asi...jako je to fajn..ale tak asi z mé strany to tak je..že mi to tak přijde.já su divná 🙂 😝 jsem hrozně samostatná..já mu pořád dávám najevo že chlapa nepotřebuji...že jsou chlapi k ničemu...nevím jsem tak trošku zaujatá proti chlapům a on to schytává 😝 😒 jsem hrozná protiva já to vím o sobě.. 😅 😝 ale můj bývalý vztah byl hrozný...přítel mě pořád psychicky týral a to že fakt týral.a deptal...hrozně moc...jen mi lhal a já věděla že lže a přitom jsem se chodila omlouvat pořád já a všechno mu tolerovala a já se nesměla sejít ani s kamarádkou.měla jsem stahlou prdelku před ním nevím proč jsem byla tak hloupá.a ted asi si to nějak vybíjím nebo chci mít pořád navrh nebo nevím 😝 i jsem si chtěla zajít za psycholožkou...jestli nemám někde v sobě nějaký problém..třeba by mi pomohla 🙂 že jsem pořád tak zaujatá a zahořklá vůči těm chlapům 🙂 😝

m.o.n.i.k.a
5. sep 2009

Ahoj holky,
mscat být Tebou tak si za tou psycholožkou zajdu 😉 Pokud se tak chováš, tak ten chlap to nemusí trpět pořád. Chlapy mají v sobě taky nějaký ten cit a většina chce mít doma spokojenou ženskou s dobrou náladou, né pořád nabručenou. Chápu Tě, něco máš za sebou s bývalím, ale neměla by jsi to tahat tedka do tohoto vztahu, pokud je tedka přítel jiný a hodnější. Zajdi si, vyzpovídej se jí, třeba Ti pomůže 🙂

mscat
5. sep 2009

ahojky
moni:no jojo já vím,že chlap si přeje mít doma spokojenou babu a v pohodě.ale tak když mi někdy všechno leze na nervy,malý zlobí děsně a pořád dokola jen uklízet..mě to štve.dyt nedělám nic jiného a on ten bordel nevidí obchází to tu a mě to vytáčí.nemůžu za to 😅 🙂 asi to ale budu mít po mamce.já ale strašně špatně snáším to,když na nic nemám čas ,a můj ani nevidí že tu padla bomba. 😝 tak tohle mě strašně znervoznuje..ne že bych byla posedlá uklidem to ne 🙂 ale když to tady na mě všechno padá tak vybuchnu no. 😝 malý se totiž fakt pořád po mě věší a něco furt chce a nenechá mě nic udělat.horší jak mimino 🙂 😝
tak přítel je ted určitě jiný i hodn ější.ale je to prostě chlap 🙂 😝 já je mám zaškatulkované do jednoho...tak snad mě to přejde 😒 no nevím jestli si zajdu jsem na to slabá 🙂 😝

mscat
5. sep 2009

tak zrovna včera:tak že už mi konečně po 7 dnech skončila ms...a že se půjdem teda milovat po 20ti dnech snad 🙂 noo a já zase něco vypustila z pusy a bylo to. 😝 tak se naštval a šel spát. 🙂 asi jsme jak malé děti 🙂 ted pro změnu s ním nemluvím já,že se včera naštval kvůli kravině 🙂 a nebyl sex... 😠

m.o.n.i.k.a
5. sep 2009

mscat, tak to máme snad každá, že se otáčíme kolem dětí a domácnosti, jak už se jednou dáš na rodinu tak hold, prostě na sebe nemáš čas a bude to horší čím starší dítě, tím jsou větší starosti. Neměla by jsi být až tak moc upnutá na sebe a trochu se uvolnit. Taky jsem protivná a ták, ale vím , že vše má své meze. Kolem malého taky musím lítat, jsem unavená, jen bych spala, kolem domácnosti, ted jsme se přestěhovali, můj odjel, takže uklid, vybalování je jen na mě, do toho školka, malý a myslím si, že to zvládám, jen si v tom musíš udělat pořádek a dát se dokupy. Stímhle nikam nedojdeš a budeš se jenom ničit. No stím mimčem bych teda počkala, pokud si tak nervní, tak bych do druhého nešla a počkala až se dáš do klidu, protože to bude horší se starat o dvě děti a domácnost, když už Tě znervoznuje toto 😉 I proto miminko by bylo lepší mít mámu v klidu a psychicky vyrovnanou 🙂 Tak se drž, zkus si udělat nějaký systém ve všem a uvidíš, že to půjde líp, s malým si pohraješ vyblbneš a bude fajn 🙂

mscat
5. sep 2009

moni:jj já vím že to má každá.ale některá to prostě snáší líp.jak myslíš upnutá na sebe?nejsem jakože až tak nervní 🙂 že by to schytával malý nebo že bych byla uplně neschopná..nic nezvládat.je to v tom že já nejvíc všechno zvládám když jsem sama s malým.a jak dojede chlap tak do mě jako by něco bodlo a nezvládám nic.když jsem sama s malým a jdem na procházku do obchodu,nebo jsme doma...tak v pohodě.my děláme blbiny hrajem si díváme se na pohádky.jako v tomto problém vůbec nemám 🙂 nejsem až tak moc nepříjemná 🙂

já vím kde je problém a kdy se to tak změnilo...jak se narodil malý.vím že každá normální matka miluje své dítě,ale já miluju jen své dítě.Prostě od té doby odstrkuju partnera jak kdyby a nic mě nezajímá jen vše co se týká malého.nemyslím na vztah s přítelem myslím pouze na potřeby dítěte,jsem hnusná k němu,když on malého něčím rozbrečí,třeba něco dobře nevysvětlí..vadí mi,že mu to neumí správně vysvětlit. 🙂 a tak..jestli mě chápeš mám problém jen ve vztahu k chlapovi.

mscat
5. sep 2009

ale víš co..ono se to zlepší.. 🙂 já ted půjdu dělat tu autoškolu pak si chci udělat ten kurz nějaký...a budu myslet chvíli na něco jiného.cítím že potřebuju trošku změnu.a můj at si je v praze klidně aj půl roku 😀 😝 😝

m.o.n.i.k.a
5. sep 2009

No ono je i hlavně problém v Tobě 😉 No snad se to u Vás zpraví, jen mi je líto Tvého přítele, je to smutné, že se neumíte domluvit a on je dobrý, že Tě snáší 😀 😉

m.o.n.i.k.a
5. sep 2009

No to já se zase nemůžu dočkat až se ten můj vrátí na trvalo. Protože jsme na sebe dost zvyklí a malému už taky chybí, tak se už těším. Zatím sem jezdí, ale ke konci roku se bude vracet na furt 😵

mscat
5. sep 2009

jo je problém ve mě to já umím přiznat.to já vím.ale umím být i na něj milá neboj 🙂 jinak by se mnou určitě nebyl...říká,že ty mé nálady prý chápe..někdy 😀 😝

m.o.n.i.k.a
5. sep 2009

Tak to je teda dobrý, protože to co píšeš o sobě tak nevím, že by byla taková nějaká kámoška, určitě jsme taky protivné, ale né až tak a nevím co by naši chlapy na to 😀
No snad jak budeš dlat autoškolu, budeš klidnější, jen to rychle uteče 😖 Mě to uteklo tak, že jsem chtěla jít ještě jednou 😀 😀 😀

m.o.n.i.k.a
5. sep 2009

Musím jít vařit a vůbec se mi nechce ☹ Malý vstává tedka kolem 6 je už naučený tak do školky, tak jsem si myslela, že si dnes pospím, že nikam nemusíme vstávat a on Ti vstal kolem 6. Tak jsem zas jak pytlem praštěná.
Ale budu dělat jen řízky, kaši a kys. okurek k tomu 🙂 Pak musím poklízet a ještě vybalit to co mi chybí.

andy2306
5. sep 2009

AHOJ MSCAT..MONY..AHOJKY.. 😉

TAK JÁ SE PŘIKLÁNÍM K NÁZORU MONIKY BERUŠ..neryjuá do tebe,to ne..vlastně tě aj chápu.ale vidím to tak,že ty ani žádný problém nemáš..je to jen v tvé hlavě..a problémy jen vyhledáváš,aby ses mohla pohádat.na někom se vybít-tim někým myslím tvého přítele. a jak píše monika..pokud fakt jsi na nervy,tak se nepouštěj do druhého dítět..protože te práce,co máš ted,bude ještě jednou tolik..a jestli máš ted pocit,že s tak velkým klukem jako má doma nemáš na nic čas,tak s miminkem už vůbec mit nebudeš.bude horší někam jit,vypravit se...z organizovat si čas...a VŠECHNO JDE,KDYŽ JSI V POHODĚ,ale pokud máš nervy na pochodu dle mého usudku ano-tak to nezvládneš.a dítě cítí všechno-i nálady,vztah rodičů k sobě samým-a tak se to odráží i na jeho náladě-možná proto je malý na tobě furt tak nalepený anedobrý-upozornuje na sebe...jen aby sis ho všimla,i když to dělá tak,že zlobí.. a hrozí mu že dostane na zadek.
A OPRAVDU S TÍM NĚCO DĚLEJ,protože tohle ti ten tvůj pořád trpět nebude.aby se jednou nestalo,že se objeví nová-usměvavější a spokojenější ženská-to nemyslím špatně,vim že bys sama chtěla taká byt a ne vždy to jde-ale představ si to opačně-jestli bys ty se sebou vydržela..a jestli by tě to bavilo donekonečna.víš-abys jednou nelitovala,že jsi od sebe odehnala tak fajn chlapa.
TVŮJ PŘEDEŠLÝ VZTAH STÁL ZA PRD,fajn.to je pravda---ale ted jsizačla nový,naprosto jiný-od nuly-tak proč tam tahat problémy z dřívějška?bus spíš ráda,že jsi potkala konečně někoho fajn,kdo má tvé dítě rád jako vlastní-a věř,že to každý neumí,takže dle mého úsudku máš doma skvělého chlapa.
mě zas život bez dětí nebavil-měla jsem na sebe tolik času,že jsem se až nudila,ted mi to naprosto vyhovuje-plánovat,kdy co a jak.

MONI..A VY JSTE SE STĚHOVALI DO NOVÉHO?DO SVÉHO NEBO PRONAJATÉHO?a jak zvládáš těhulkovství,necháte si říct pohlaví miminka?
já dnes peču vepřovou roládu-kaši...a jdu dělat dva druhy buchet,je tu pout-uklizené mám už od včera-velký generální úklid mám za sebou..za chvilku jdeme s děckama ven na kolotoče-podívat se co ve stánkách prodávají..a zítra jdeme na oběd ke tchyni..a opět na město potočit tu starší na kolotočích,at si užije.a co malýv e školce,dobrý?hanička na to že tam chodí poprvní,je moc spokojená.
tak holky hezký víkend.
mscat-myslím na tebe..a fakt s tím něco dělej,tohle neni normální.mě taky někdy všechno padá na hlavu.zvlášt když při dvoud ětech vyuklízím celý byt,že se celý třpytí..a dojde můj,tam nechá boty,tam klíče..tam pohodí oblečení..drobky od rohlíků..talířek nechá nastole atd.tak bych ho nejradši pichla kudlou do zad,ale pak si stejně člověk uvědomí,že to jsou prokotiny.víš co by ti na tohle řekli maminky třeba od těžce nemocných dětí?že řešíš naprosto kraviny....hned bys ze svých problémů byla vyléčená.máš zdravé krásné ditě,hodného chlapa-máte kde bydlet,hlady netrpíte...tak si řekni,co ti vlastně chybí a co od života chceš...a uvidíš,jak se ty tvoje problémy scvrknou na minimum. 😉 😉

andy2306
5. sep 2009

MSCAT- psala jsi nedávno,jak máš všeho pokrkr a že už konečně dojede tvůj,že se těšíš,až tě obejme..a ted píšeš,at si je v praze půl roku klidně.....ty máš hrozné výkyvy-fakt je to na pováženou,co s tebou je beruš.víš..když ho nevidíš,tak máš pocit,že vše zvládáš..nikdo ti nedělá bordel..ale kdybys o něj měla fakt přijít,tak by ti dobře nebylo.aj dkyž je pryč,tak víš že ho máš..že zas dojede..že k vám patří,ale kdyby to tak už nemělo byt,tak by ses cítila hrozně hrozně sama...

m.o.n.i.k.a
5. sep 2009

Téda andy, napsala jsi to hezky. Hlavně to není nic proti Tobě mscat, je to fakt pravda co píše andy 😉
Jinak Tě zdravím maminko 😵 Já se mám fajn. Jsme ted přestěhovaní v pronájmu, ale ke konci roku si chceme koupit své. Proto miláček odjel pracovat za lepší peníze, tak se šetří a prodá se auto a pak koupíme starší a zbytek se vezme úvěr, takže máme před sebou ještě jedno-poslední stěhování 😖 Ale to pak bude rychlovka, ted se montoval nábytek, ještě přivezou sedačku, skřín a ledničku, ted tu mám takovou starou. Pak se obj. jen stěhovací firma a vše mi jen přestěhují do bytu vlastního.
Vy se máte, na kolotoče bych šla hned taky, jen tu máme škaredě a žádné jsem tady ještě neviděla.
Malý je ve školce kupodivu taky rád a hodný, ani neplakal a to jsem myslela, že bude řvát. P. učit. ho chválí 🙂
Je fajn, že se dětičkám ve školce daří 😵 A jak Vám a princeznám se daří? Jak vidím, tak dobře a tak to má být 🙂
Jinak těhu zvládám zatím dobře, sem tam mi je špatně, ale poslední dobou je mi fajn, jen ta ospalost 😠 😀
Říct si to necháme, nevydržela bych s mou povahou až do porodu, musím vědět vše hned 😀

andy2306
5. sep 2009

jasně..mscat..nic proti tobě,opravdu.jen že píšeš své starsoti-tak ti na to něco napsat musíme,jak to vidme my..a přeju ti,abys byla konečně vyrovnaná a štastná.

moni..jsem taky ráda,že je tam hodná v té školce a spokojená. to ti nezávidím stěhování-my si koupili byt,když haničce bylo rok a půl..a to stěhování,chystání..to byla hrůza.jsem ráda,že to mám za sebou..se stihnete přestěhovat ještě než se miminko narodí?snad jo,že?to by bylo docela blbé se dvoma dětma měnit místo-a ta práce do toho 😉
jinak nám se daří dobře...tak hodný miminko máme,že si říkám někdy,proč je tak hodná,neni ji něco?jediný náš problém je akorát cesta do školky a zpět,to v kočárku bečí,že je vyspaná a nechce tam byt...ale jinak pohodička,krása..nejhezčí měsíce mého života prožívám ted..a musím si to užit,už nikdy se to totiž opakovat nebude.

ta ospalost přejde...a nevolnosti taky.já jsem si první měsíce užila hodně...bylo mi zle od rána do večera...do toho jedno dítě už doma..no nerada na to vzpomínám..ted 16.9 to je rok,co jsme počali terezku .. 😉
pak se s náma poděl o to,co čekáte..a co jména?půjdeš i na 3d ultrazvuk?u mě už na 3d poznali pohlaví v 16 týdnu...a nespletli se 😉

korenka
autor
5. sep 2009

monika 0001,sme na to vcelku rovnako,ja som malatiež krásny folikul,33mm,aj mi pichla pregnyl,aj sme snažilkovali v ten deň,aj druhý...pre istotu 😉 ,a tiež papám Duphaston už skôr ako doteraz,aby sa udržalplodík,ak... 😵 ................tak si držme palce,testovať budem okolo 18.9.,na druhý deň ideme na svatbu mojej naj kamoške s dvojičkami,chlapcami.
jaj,baby,je pekné,ako pomáhate mscat,myslím si,že MK je nám ako stvorený na riešenie rôznych problémov.
soni,dík moc a nezúfaj,nechceš tomu snaženiu pomôcť inak?
my sme si už tiež užili svoje,ešteže máme skvelých tolerantných mužíkov,že?
idem už aj ja niečo konečne robiť,pekný výkend.

m.o.n.i.k.a
5. sep 2009

andy jooo, to už budeme dávno přestěhovaní 🙂 Termín mám v březnu a do nového roku se chceme přestěhovat do svého.
Právě, že si pak obj. tu stěhovací firmu, která nám vše přestěhuje do nového bytu, tam akorát vybalím tašky. Tady jsme si to stěhovali sami a byl to děs.
Jj ty děti si je třeba užít dětství mají jen jedno a už se to pak nedá vrátit.
No tak mě je teda dotedka líp jak u malého, u malého jsem do 3 měs. nevstala z postele, prostě fakt nevstala jak mi bylo, nebyla schopná nic dělat a ted je to supér, nevolnosti jsem měla chvilkové a funguju v pohodě od začátku, takže tedka to mám v pohodě.
Na ten 3D utz chci jít 100%, jen se musím tedka na poradně poradit co a jak a někam se obj.tam se to určitě dozvíme 🙂 U malého mi to moje dr. taky řekla v 16tt a měla pravdu, byl dobře otočený.
No já chci 100% jméno na holku Nellu, jen nevím co na kluka, to asi nechám na miláškovy 😀
I když vím, že stejně se budem mset dohodnout spolu, že on vybere nějaké, které se mi nebude líbit, na kluka ještě nemáme, ale říkal, že by se mu líbil Patrik, mě to ase moc nesedí k příjmení 😒

m.o.n.i.k.a
5. sep 2009

Holky já Vám drřím palce korenka a monika a samozřejmě i ostatním aby se zadařilo. Jednou určitě ano, věřím tomu .

andy2306
5. sep 2009

moni..my měli u prvního napsané patrik,kdyby to byl kluk.ted jsme měli Štěpána..anaše hanička má tady kamarádku Nelu...hezké jména. mě na 3d řekli,že jdu moc brzo na vývojové vady..že miminko je malé..a že to neni tak hezké to video jak ve 20 týdnu...ale pohlaví už poznali krásně....a stejně po dvacátém mě tam poslal i můj doktor-posílá všechny na 3d-a zas to potvrdili,že holčička...

andy2306
5. sep 2009

bbylo mi blbě i v prvním těhotenství,ale ted to bylo horší podruhé,protože už jsem si právě ten luxus jen ležet nemohla dovolit s haničkou za zády...no bylo to horší jak celý porod...fakt

m.o.n.i.k.a
5. sep 2009

Andy koukala jsem na fotečky a holky jsou krásné 🙂
Jak se tak koukám na miminko Terezku, tak se nemůžu dočkat 😵
A jak se k tomu postavila Hanička, že už není sama a má sestřičku? V pohodě?

m.o.n.i.k.a
5. sep 2009

Jo to Ti věřím, muselo to být hrozné. Špatně, do toho Hanička domácnost, tak hlavně, že to máš za sebou a máš krásné zdravé holky 🙂

andy2306
5. sep 2009

hanička má terezku moc ráda-zvykla si na ni a už by ju nedala ani za nic na světě.je na nu hodná,něžně k ni promlouvá...takže v tomto máme vyhráno 😉
hrozné to bylo ty nevolnoti,ale jsou i horší věci-hlavně že miminko bylo zdravé....a já taky.vše přežiješ,když musíš...

m.o.n.i.k.a
7. sep 2009

Ahoj holky
Andy tak to je supér, hlavně, že nežárlí, protože jsem slyšela, že ze začátku dětí na sourozence hodně žárlí, než si zvyknou, že už nejsou sami a všechna pozornost už nejde k nim. 🙂
No já mám toto těhu v pohodě, za to s nervama né 😀 Musím se furt rozčilovat stím mým darebákem malým, je to hrozná protiva poslední dobou a má strašné vztekací období. 😖

juliett7
7. sep 2009

Ahojte babenky, je to niekto?

andy2306
7. sep 2009

ahoj moni...jak kdybys mluvila o haničce.taky je moc chytrá,vzteklá.vše je špatně,ona to ví všechno a dělá líp..ale mě si nedovolí,to spíš mojemu nebo babičkám 😀 hlavně že jsou zdraví broučci naši,ne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre