Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

cambina
23. jún 2009

holky 😀
andy na to mám ještě měsíc 😀 a už mám napsanou smlouvu, ale co my můžeme vědět...najednou šup ho a třeba budu těhule 😀
lucinko...děkuji
holky dovedete si představit, že by jste měly dvojčata?
byla jsem s kámoškou, má 5 letou holčičku a 1,5 leté dvojčátka (holčičky 🙂 ) a to bylo šílené...jednu jsem měla na houčce a mezitím mi druhá utekla...byla jsem spocená až na....

andy2306
23. jún 2009

HOLKY,PRO DNEŠEK SE LOUČÍM.MĚJTE SE KRÁSNĚ,POVINNOSTI VOLAJÍ.PAPA 😉

andy2306
23. jún 2009

CAMBI..to musí byt horor..katastrofa..šílená představa.chudina kámoška.tady jedna u nás měla pětiletou holku a pak čtyřčata...byli aj ve výměně manželek.katastrofa...

cambina
23. jún 2009

miško...víš co mě napadlo? že si myslím, že druhé dítko budeš mít kluka

mscat
23. jún 2009

Andy:já vím,ale tak znám ho aj víš,tak už jednou se mu podařily zamknout dveře ,ale tak jinak sem si říkala nebo rpostě jsem spoléhala na to,že tam nechodí a nebude se zamykat 🙂 stane se...no 😅 ale vím jak ho to asi napadlo..já ted když jdu do sprchy a jsme pořád sami,tak si ho tam beru sebou a zamknu aby mi neutekl,a neco nevyvedl po baráku at ho mám na očích,vzhledem k tomu,že nedávno jsem kvuli tomu spadla protože se mi neozýval a já s mokrýma nohama běžela se mrknout co dělá a rozpleskla jsem se na zemi. 😅 😢 no takže asi tak ho to napadlo 😝 🙂
Andy..já malého porodila v necelých 20ti.vlastně za tři měsíce mi bylo 20 🙂
však máš jen o 4roky víc 😀 to není tak dávno zas je ti krásných 26.a víš co,já se kolikrát cítím s tím dítětem na 40 fakt 😝 🙂
Cambi:tak taky všechno nejlepší..at dostaneš velkou čokoládu 😉 já držím teda tu dietku 😀 kupodivu pečlivě,cvičím každý večer trvdě na svém těle 🙂 kilo dole od 19. 🙂 tak snad to k něčemu bude ale hlad mám každý večer neskutečný a to jdu radši spát 😝 😅
Cambi:jojo 22 🙂si nevěděla 😉a 30 je taky krásné..mě už na 30taky tahne 😝 😀 ale ted tě pozlobím.. 😀já vždycky každé třicátnici říkám no jo a je to už s tebou v pr...,tahne ti pomalu už na 40! 😀 😉 😉

cambina
23. jún 2009

andy...pomóóc 😲 😲 😲 já si to nedovedu představit...ani ty dvojčata

cambina
23. jún 2009

mscat 😀 😀 😀

andy2306
23. jún 2009

cambi..neboj,určitě budeš čekat jen jedno..budte klidné hohlky.my máme v rodině dvojčata třikrát..a vyhlo se mi to naštěstí.
mscat.....dyt jo,mám krásný věk..i cambi,jsme mladé holky.a každému je tolik,na kolik se cítí,takže žádné deprese 😀 😉

mscat
23. jún 2009

cambi: 😀 😀

mscat
23. jún 2009

takže mě je 40 😖 🙂

mscat
23. jún 2009

dvojčata?hmm no nad tím už jsem taky uvažovala a kdyby měly být tak divoké jak je ted Adrian tak potěš pánbůh teda z takových tří dětí bych vysela někde na třešni třeba 😀 😝

michalag
23. jún 2009

tak ja mam 23 😝 😀

mscat
23. jún 2009

miška:takže se cítíš na tolik kolik ti je... 😉 tak to je supr..

mscat
23. jún 2009

holky moje ségra je zase na jipce na kapačkách ☹ od včerejška od večera

cambina
23. jún 2009

mscat...jak to?

michalag
23. jún 2009

mscat, dufam ze nic vazne

mscat
23. jún 2009

no má zase zánět žaludku,je to opět virové..a od října je tam už popáté.3 byla s laryngitidou to se pořád vrací,a potom zase s tím zánětem dva dny prozvracela a nic nepila takže opět kapačky..s tím stejným jsem vlastně byla aj já s malým v tom prosinci...oni přitom spolu vůbec nebyly v kontaktu a měli oba dva to stejné na střídačku.nás se to drželo prosinec a celý leden ted klepu..no a Sabča ted po pul roce nanovo..a víte co,ona má od Dr.napsané,že ze zdravotních důvodu nesmí do školky..a ted byla v pátek na rozlučce a bum a je to tady zase.a to jde v září do školy..hmm to jsem zvědavá....mamka ani z jedním z nás pěti toto nezažívala teda až ted se sabčou na stará kolena 😅 😖 docela ji dává holka zabrat..
dám si do albumu její fotečku at vidíte jaků mám fešnů sestřičku, 😀 ,čerti jí čihaj z očí 😀

michalag
23. jún 2009

ta tvoja sestricka musi byt riadny certik 😅 😝 😀

mscat
23. jún 2009

miška:už ses na nu kukala..dala jsem tam 4fotky 🙂 ..jojo my to máme asi v rodine...všichni takový vydivočení 😀 😝
a navíc její tatka vypadá jak čert 😝 😀 takže to je uplně v rodine..a já dycky držkuju,že mě mamka měla s vybledlým pakem 😝 a nemám žádnou barvu a Sabča ta je tmavá hned 😝 😠 🙂

mscat
23. jún 2009

jo a holky ted vám tu ješte napíšu takovou perličku 🙂 mé mamce bude 55 a sabinčinému tatkovi bude 33 😀 je ješte mladší jak náš nejstarší brácha o půl roku 😕 😅 a jsou spolu no asi tak 12let 😉

bettyna84
23. jún 2009

Andy: všechno nejlepší!!! A Cambi taky 🙂 (- jestli jsem dobře pochopila, že máš dnes svátek).
Já jsem dneska dostala mršku, tak nevím, jestli mám být smutná, že to nevyšlo, nebo se naopak radovat, že cyklus naskočil po potratu tak, jak měl 😠 . Každopádně do Vánoc času dost!!!

cambina
23. jún 2009

mscat...taková malá sestřička????? 😲 😲 😲 😲 😲

cambina
23. jún 2009

mscat....55 a 33???? 😲 😲 😲 😲

cambina
23. jún 2009

ahoj bettynko...bud ráda, že došla v pohodě...já jsem po potratu otěhotněla po druhé periodě (a prvním snažení po potratu)

mscat
23. jún 2009

cambi:ano ano..mamka ji měla v 48,5. 😀 a Sabča ted pujde do školy 😉

mscat
23. jún 2009

takže holky...plodit můžete klidně až do 50ti! 😀 😀 😝

kessy11
23. jún 2009

Ahojte babulky, šak vás nestiham ani čítať,
ANDY všetko naj naj k narodeninkám, aby si bola štastná, zdravá a zahrňovaná láskou 😉 a inak ja som si tak tiež pomyslela že budem mať 11.10. 28 rokov a možno už tiež budem mať potom TP je 1.11. ale človek nikdy nevie 😉
Cami aj tebe všetko najlepšie k meninkám veľa zdravíčka, štastíčka a veľa veľa lásky a nech už sa to podarí aby Dádik mal sestričku alebo bračeka, moc držím palčeky 😉

michalag
24. jún 2009

Dobre ranko babenky 🙂 ,
dnes som tu prva 😝 😀 😀

m.o.n.i.k.a
24. jún 2009

Dobré ránko,
Cam, to jsem nevěděla, že máš za sebou potrat ☹ To je mi líto.
mscat stou ségrou to je mi taky líto, snad už dneska je jí líp ....

cambina
24. jún 2009

ahoj 🙂
tak holky, nějaké novinky? lucinko?
moni...před malým jsem měla samovolný potrat v 9tt, zjistili mi to až v 11tt, těhu průkazku jsem měla 1den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre