Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
26. sep 2009

kessy-okamžitě běž do porodnice proboha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! těhotná má vždycky plašit zbytečně.myslím si že to nic není,že máš prostě jen poslíčky-protože pravé kontrakce sílí,nikdy neslábnou..a doba mezi kontrakcema se skracuje.ale běž.....jestli se ti zdá že jsou málo pohyby.to bude se tam mimisovi nelíbí..nebo budeš rodit. .auž se chystá-děti před porodem se už hýbou mín..vím to,měla jsemto tak dvakrát..napši beruš...držím pěsti..a myslím na tebe.
na IP ti píšu můj mobil..abys nám sem mohla dát vědět,kdybys chtěla.ahoj beruško...a neboj..do porodu je jen chvíli..mimís by byl v pořádku kdyby se ted měl narodit!sestřenka moje ted rodila na začátku září o 6týdnů dřív..a holčička je v pořádku,po necelých 14 dnech ji měla už aj doma...

mscat
26. sep 2009

kessy:no určitě jak píše andy:to vůbec nebudeš plašit a i když jo,tak plašit musíš...kvůli těm puhyybům..natočí ti monitor a třeba ti řeknou že se ti rozjíždí porod 😉
vždyt už si 36tt...to už se pomalu dá očekávat že se mimi třeba chystá ven...pokud se těhulka necítí tak jako jindy,to znamená že zaznamenala něco jiného a necítíš se ok a nejsi si jistá..měla bys zajet do nemocnice..určitě.

kessy a fakt upaluj..já dobrovolně nastupila 5 týdnů před porodem jen kvůli vysokému tlaku..a bílkovinách v moči..chtěla jsem být pod kontrolou měla jsem strach o malého.
a se mnou na pokoji ležela mamina která tam byla kvuůli tomu že ji v 37tt tvrdlo břicho tak ji točili monitor a hlídali aby neporodila dřív..

tak utíkej prosímtě...

m.o.n.i.k.a
26. sep 2009

Dobré ránko 🙂

mscat
26. sep 2009

dobré moni 🙂
tak co nové.. 🙂

andy2306
26. sep 2009

myslím,že kessy nakonec upalovala a ani se nezdržovala psaním sem-doufám!!!!doufám kessy,že už jsi v porodnici.a myslím na tebe...drž se,aj s mímískem....

m.o.n.i.k.a
26. sep 2009

Ahoj mscat 🙂
Nového nic, vše při starém. Malého mám na víkend u mamky, tak si užívám klídečku, už jsem se potřebovala vyspat, tak jsem před chvíli vstala.
Odpol. jdeme s kámoškou nakupovat, tak se těším, že v klidu obejdu obchůdky 🙂
A co ty? Máte tam hezky? Co máte v plánu?

mscat
26. sep 2009

andyy:ahoj
taky si myslím,že už upalovala a doufám v to.
mě teda taky tvrdlo břicho i dřív než v 36tt ale třeba 3x do hodiny a pak někdy zas jednou za den.takže to nebylo nic vážného.ale vím že to bylo nepříjemné tak mě to znervoznovalo..ale když ji to od včerejška začlo plus se ji nezdaj pohyby tak není co řešit 🙂 aspon ji skontrolují a nebo si tam už nechají 😉

kessy taky držím pěstičky ted už se může popřípadě narodit..vše už má vyvinuté i ty plíce už jsou ok 😉 ale určitě se tam ještě udrží 🙂

mscat
26. sep 2009

moni:tak to je dobře že ted tak odpočíváš.
jj máme tu hezky...co máme v plánu?budem si s malým užívat lenošení o víkendu 🙂 popřípadě půjdem na procházku k baabičce.uvidíme jak moc budu líná 😀
jinkak čekám na ms...zatím nic.dnes nebo zítra no.bt mi dnes klesla tak uvidíme.jak si dělám graf tak ten mi pro změnu zas změnil den ovulace.tak prý byla jindy tak se možná spozdí i ms zřejmě 😝 ale po těch práškách so jsem brala by měla určo dorazit do zítřka.zatím se moc na ms necítím teda.večer jo to mě bolelo dost břicho.říkám si ááá už to na mě jde a zas nic.tak to prdím 😀 😝

a jinak já budu bez malého v pondělí celé odpoledne.to jdu do autoškoly až do večera a v úterý jdu holky konenečně na gyndu tak jsem zvědavá co pozjištuje.

kessy11
26. sep 2009

Babulky ste strašne zlaté, tak ma to potešilo ked som si to tu všetko prečítala 😉
som doteraz ležkala v klude, mimišek sa prevaluje, nekopcuje ale to sa mu už ani nedá ale pekne sa preguluje, sledujem si bruško, myslím že je to ok, čakám na mužíčka, máme íst k našim k obedu ale možno predtým vybehnem na tu pohotovosť len tak pre istotu, bruško mi ztvrdlo ráno iba ten 1 krát ako som písala, no asi sa to už ozaj blíži.

Andy díky, som si zapísala a aj do budúcna sa mi to určite bude hodiť a dám vám vedieť, este sa ozvem večer ak budem doma 😀 😀 😀

andy2306
26. sep 2009

kessy....no radši tam zajdi-na monitor-víš at jsi v klidu beruško!!!!!!!!!!aby se něco nezanedbalo.
moje kamarádka taky měla poseldním ěsíc poslíčky,si s tím docela užila.ale pohyby sleduj....min.12x za den je musíš cítit..jo? 😉
a užijte si oběd u vašich.my čekáme návštěvu....tak se drž.

msca--mě taky tvrdlo břicho u haničky od 20týdne pořád..no a rodila jsem v 35tt a v 32tt mi šili děložní čípek.ale jak to neni moc často,pořád..tak to snad nevadí,to má prý každá druhá.

m.o.n.i.k.a
26. sep 2009

mscat, tak to budu čekat jestli dojde nebo né, snad né 🙂
v autoškole příjdeš na jiné myšlenky-bude to fajn 😉
My tady máme taky hezky, tak jsem zvědavá skoro říjen, jak dlouho to počasí vydrží 😕

mscat
26. sep 2009

moni:no mě se nechce věřit že by nedorazila bo že by to byla haluz a já byla těhu..to určitě potvora dorazí..ale v uterý jak jdu k tomu dr.tak mě i prohlédne no tak třeba tam bych se mohla něco dozvědět 🙂
každopádně budu informovat 😀

jj já už byla v pondělí na první hodině..teda spíš sme se tam akorát parádně pobavily co tam chodí za případy to je síla 😀 a ted budu dvě hodiny na výuce a pak hodinu a půl jízdy...to jsem si teda dala..hned po výuce to budu tak useděná unuděná že pak už se mi nebude chtít nic 😅 😝 ale už bych se asi měla učit že 😀 ?

m.o.n.i.k.a
26. sep 2009

mscat, zázraky se dějí, tak co ty víš? 🙂 Jasně hned informuj....
To nebudeš unuděná neboj, jakmile sedneš za volant, tak oživneš jako nikdy 😀
Já se na zkoušky učila trochu během autoškoly, pořádně jsem se učila týden před zkouškama 🙂
Hlavně nestresovat a soustředit se na to, co Ti říká ...

mscat
26. sep 2009

moni:no vážně se mi tomu nechce moc věřit..i vzhledem k tomu,že mám nízké teploty a to je špatně.. 😝
já vím že za volantem už unuděná nebudu 🙂 ale abych nebyla po té vyuce taková ochrápaná 😀
uvidíme uvidíme 🙂
nestresovat...hmm jasné jasné 😀 😅 ..tak asi budu hlavně stresovat až mě hned napodruhé vyhodí rovnou do města jezdit..hm no to bude úžasné teda 🙄
a jak tobě to šlo ze začátku? 🙂

sonidlov
26. sep 2009

Ahojte baby, tak pribudla nám nová tehuľka? dlho som tu nebola , mám toho veľa v robote a ešte som sa dala po 7 rokoch na cvičenie nech zhodím tie kilá čo sa na mňa pekne potichu lepili. Možno aj to je dôvod prečo sa nám nedarí otehotnieť , lebo som silná. Baby bola som na vodnom aerobiku super vec môžem odporúčiť a včera som bola na zumbe tak to je sila waaw mala som dosť samé chudé baby a ja tučniak a nemotoro , ale malo to efekt a ten pocit ,že som pre seba niečo urobila perfekné.A vy ako sa máte?Andy krásna fotka 🙂
Michalag sem už tiež moc nechodí , neviete čo je s ňou?Hanesko som rada, že som ťa tu zahliadla a držím palce. Korekna ako sa máš?

m.o.n.i.k.a
26. sep 2009

mscat, já jsem měla první dvě jízdy kolem autoškoly, takové velké kolečka mezi panelákama.
A pak už mě vzal do města , a to ty první dvě jízdy trvali jedna 15 min. jenom taková rozcvička.
Jinak mi to šlo celkem dobře si myslím, on mě chválil hned na začátku.
Když si vzpomenu, že nejvíc jsem jela 50sátkou i když byla povolena rychlost třeba 90, tak se směju, protože ted mě to připadá 50tkou, že jedu jak šnek 😅 😀
Ze začátku budeš vystrašená a budeš si myslet, že to nedáš, že to prostě nejde aby jsi to zvládla, ale věř, že tak v půlce možná i dřív, Tě to bude tak bavit, že se budeš jen těšit na jízdy a budeš řídit ráda. A jak se to pořádně naučíš, tak to bude fajn a už nebudeš chtít měnit, auto je k nezaplacení 😉

m.o.n.i.k.a
26. sep 2009

Hlavně si zapamatovat kde je spojka, brzda a plyn a taky jak se řádí, 1,2,3,4,5 a neutrál a zpátečka, to si musíš zapamtovat. Mě to předem učil Luky na našem autě, takuž jsem věděla, ale kamarádka co dělala semnou, ta nevěděla vůbec , dozvěděla se to až tam a tak se jí to pletlo, chcípalo jí často auto, byla z toho na nervy a místo 1 při rozjíždce, dala 3 ☹ tak to sněma škublo a chcíplo a ták.
Tak pokud se Ti to stane tak bud v klidu, nestresuj, jen se pořádně soustřed a zapatuj si to všechno a pak to půjde samo.

sonidlov
26. sep 2009

kessy jééj pozerám, že ti už ideš do finále ako to len letí bože 😉

mscat
26. sep 2009

moni:no on říkal že nás první jízdu vyveze na starou silnic tady kde není provoz tak tam budem ty základy a pak hned do města...že napodruhé nám ješte řekne co a jak a pak už musíme sami.a že prý uvidíme jak nám to dá víc než kdyby jsem byly na trenažéru nebo co.
já už hodněkrát řídila naštestí..a jako dobré bavilo mě to a i mi to šlo.. 🙂 fakt dobré..ale samozřejmě ve městě to bude tršoku jiné 😀 tak jsem zvědavá ale jak mi to půjde 🙂

soni:tuším že nepripudla 🙂 já mám taky 20 kilo navíc než když jsem otěhotněla s malým.takže i to může být taky u mě problém 😝 je to na prd co.tolik důvodů třeba proč ta žena nemůže otěhotnět to je hrozné fakt 😠 😝

já jsem si řekla že až bude auto tak taky budu jezdit do posilovny,chtěla bych a spining a tak.at nějak vypadám už 😅 😝 ale takhle na vesnici a honit se někam dát malého a pak busem do města a pak zase zpátky..to ne to se mi nechce teda.
tak aspon se zabavíš a uděláš něco pro sebe příjemého 😉
no s tou miškou nevím,ale mrzí mě to.vubec sem nechodí.

mscat
26. sep 2009

moni:joo tak to jo,to vím tohle mi šlo vždy bez problémů 😉 to si pamatuju dobře tak snad to bude fajn se mnou 😀
i ted nám to na výuce říkal ten základ...takže super vše si pamatuju
jen mi vždy dělalo problém pochopit bo vědět při jaké rychlosti se zařadí na 2 na 3 a tak dále

ted už asi vím psal to tam..takže první na jedničku, sešlápnout spojku zařadit pomalu přidávat plyn 😅 až bude tak 25 tak sešlápnout spojku zařadit na dva a jedeeem 😀
mám to dobře.. 🙂 no a pak tuším 35 na 3 a pak 55 na 4 a dál to prý až jindy. 🙂

m.o.n.i.k.a
26. sep 2009

mscat, tak to nevím, nás to neučili jako při jaké rychlosti co řádit, my jsme to měli poznat podle motoru, z 1 zařadit hned 2, protože jednička je jen na rozjezd a pak trojku a já jela v autoškole max. na 3jku, měla jsem strach jet na víc, že pojedu rychleji jak 50sátkou, instruktor se mi vždycky smál 😀
A ted si to zřizuju sama podle sebe, už tak nějak v podvědomí víš jak zařadit, tak já zařazuji rychle, 1, pak 2 , pak 3 jede kousek a zas 4 jedu kousek a 5. To bude ok, jsem zvědavá co budeš psát z prvních pocitů z jízdy 😀

sonidlov
26. sep 2009

mscat ty si tehu?autoškola jéj to bolo dávno , ale môžem povedať super vec mať vodičák a jazdiť. Ja som nejazdila roky a až teraz som sa odhodlala.

mscat
26. sep 2009

moni:no tak to bdue sranda teda 😀 pak napíšu jak jsem jela 😀

soni:nee nejsem těhu.teda asi ne ms ješte teda nemám čekám dnes nebo zítra.ale můj graf kukni
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
vůbec nevím jestli ovu byla.zaznačilo mi ju na 16dc a ted zase pro změnu a 19dc.tak možná se i ms spozdí.. 😝 ale mám tam 2x výkyv pod čárů tak nevím jestli je to možné po ovu přece nejsou tak nízké teploty 😒

mscat
26. sep 2009

☹ kam jste zmizli..

flyangel
26. sep 2009

Ahooojtee...moe krasne...Haneska ako sa mas?aj ja som na teba myslela ze ako sa ti dari...tak drzim palceky aby vam v buducnosti ivf vyslo...som velmi rada ze si sa ozvala a ze genetika je ok 🙂
Korenka ajooj noo uz sme si nasli byt...takze zaciname nahanacku so zmluvami
Andy ako sa mate?pozrav malinke princeznicky 😀 dufam ze ste zdrave
Kessy...zajdi si na monitoring ale babo sa moze menej hybat lebo nema tolko priestoru v maternici aby sa az tak roztahoval..ale ak citis velmi slabe alebo menej caste pohyby radsej zajdi za dr.ozvi sa a drzim palceky

andy2306
26. sep 2009

ahoj fly..ty jsi tu taky dlouho nebyla...jak se máš?zdravé nejsme...byli jsme na očkování prevenarem,terinka chytla horečky...ale dnes ji vyskočila vyrážka po tělíčku,tak mě napadlo jeslti nechytla šestou dětskou nemoc....!
jina jsme v pohodě...

mscat
26. sep 2009

fly:ahojky..prosímtě po té proveře by se mi měla ms určitě dostavit do 3-4 dnů.?

andy:jo Andy..aj můj malý to měl po horečce tu šestou nemoc..to zase zmizne. 😉

bambullka1
26. sep 2009

ahojte, viete mi poradit?
Tento mesiac sme snazilkovali na 14 den ( cyklus 26 dni ). 13 den vecer ma bolel lavy vajecnik, veeela hlienu...len manzela nebolo doma...snazilkocali sme asi 7 hodin na tie bolesti...na druhy den som mala este hlien, ale uz menej, a nafuknute brucho. Kedy bola podla vas ovulka? teplotu si nemeriam. SOm z toho jelen ☹ ak to bolo po tych bolestaich...to znamena, ze vajicko uz bolo na ceste? nerozumiem,ci bolesti znamenaju, ze sa maternica pripavuje na vypustenie vajicka von alebo ze ono uz putuje...a ak uz bolo na ceste, dufam, ze bola velka sanca otehotniet.Tiez som citala , ze v den ovulacie je percentualne najvacsia sanca- alebo den pred? neviete?

sonidlov
26. sep 2009

mscat no neviem je to zvlášne ako ti teplote behá hore dole uvidíš držím palce

mscat
26. sep 2009

soni já vím 😝 děkuji...
když ms nedorazí tak za dva dny zkusím test znovu.ale je to čudné vážně 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre