Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monky1
28. sep 2009

alzbetka, ja si ziadne nadeje nerobim - pri prvom tehu som ani nepostrehla, ze som tehu, hoci priznaky boli, ale nikdy predtym som sa o zo nezaujimala, tak som ani nevedela, co signalizuje tehotenstvo 😀
vtedy by som zjedla aj kona, keby bezal okolo a bol jedly 😀, aj prsia mi narastli, az mi podrsenka praskala a mne to nejak nedoslo.....bola som mesiac po svadbe, ani mi nenapadlo, ze by sa to podarilo tak skoro
...az kolegyna sa ma opytala, ci nie som tehu, ked sme sli do bazena a mne boli az velmi podozrivo male plavky 😀 😀 😀 😀
...a teraz nic....bez priznakov....akurat ma obcas picha v podbrusku na pravej strane, ale to len ked sa natiahnem, al. prudko vstanem

alzbeta.hod
28. sep 2009

ale každé těhu může být úplně jiné.....

andy2306
28. sep 2009

kessy-v tomto počasí se neni čemu divit,že na tebe útočí bacily,odpočívej a bude dobře. a nemysli už na tchyni..ta lepší nebude,vypust s hlavy..a užívej si poslední měsíc a nenech si ho někým rozhodit.taky jsem spávala poslední týdny těhu velice blbě-to ted se s miminkem vyspím mnohem víc než před tím než se narodila.

monky1-psala jsem tu,že jsem je nechala ve čtvrtek obě naočkovat prevenarem!terinku čeká ještě dvakrát pichanec..a pak ve dvou letech.a včear jsme sní byli na pohotovosti,protože nám nejedla čtyři dny,osypala se....a v noci se budila a bečela.takže prevenar ji docela rozhodil teda musím říct...a mě teda taky-solidně ☹

ale hlásím,že tato noc už byla klidná,spinkala..a dokonce aj jedla..hurááááááá!a probudila se s dobrou náladou jako vždy ráno..a papá!osypání mizí.

mscat
28. sep 2009

kessy:..len niečo 😝 😝 stále jen něco v pozadí to asi nic nebude..už jsem se nakrkla 😝 😅 počůrám ted poslední lepší test i když vím že tam nic nebude a vyhazuju to a basta.zítra jdu kdr.řeknu mu at mi vezme krev wrrrr 😠
ale mám testy jen 25 ctilivost,20 sem nikde nesehnala.

tak se snaž pěkně odpočívat a nestresovat kašli na to.

monky:ahoj 😉
jde to jde to 😝 🙂 mohlo by být ale líp..tatínka máme už 12 dní pryč a dojede teda už ted v pátek.jinak nemám ms ani pozitiv.test nic 😝 tak tak nějak 🙂
a co maličky?no to mi povídej...mám pocit že ten už mě snad ani nepotřebuje 😀 😅 bože jak to je vyčurané vychytralé to je síla...a ty hlášky co má,no a jak odmlouvá....hmm taky to tak máte? 😉 jako u nás,kolikrát mu říkám že má až moc zbytečné starosti na svůj věk.. 🙂 😝
jé tak už půjde do školky...velká holka 🙂 no my půjdem příští rok k zápisu takže až příští září půjde.

monky:jinak ti bohužel moc neporadím..nevím jestli ten macmiror to může ovlivnovat..ale myslím si,že to vypadá určo nadějně 😉 😉 jen zkus testík..14 dpo se už může něco ukázat.

monky1
28. sep 2009

ou, andy, to mi je luto...teraz vyzeram ako truhlik s kratkou pamätou 😀 , ale priznavam, ze dlhsie som tu nebola a necitala som vsetko spätne, tak preto ta otazka....Hanka nemala ziadnu reakciu po ockovani....ale ked noc bola ok, tak by to uz malo byt fajn...DRZIM PALCEKY

alzbetka, to je fakt... 🙂

andy2306
28. sep 2009

monky...to je v pohodě! 😉 no snad to bude dobré.a ty jsi nechala haničku očkovat kdy?jak byla stará?ta naše starší hanička to zvládla naprsoto v pohodě-žádná reakce,nic-jak kdyby ji ani neočkovali.

andy2306
28. sep 2009

mscat-jaká ta čárečka byla,necheš vyfotit a ukázat?

monky1
28. sep 2009

mscat, hovoris mi z duse - aj u nas je to tak - Hanka je velka mudrlantka, vymysla si, ze mi niekedy az vlasy dupkom stavaju 😀 , a len do skolky sa pyta...boli sme omrknut, aj sa tam s detmi zahrala...ja som to horsie prezivala ako ona 😀 ...do troch ju nevzali, co vravim, ze je to ich smola, lebo prisli o moderatorku vianocnej besiedky 😀 😀 😀 😀 , ale v sept. otvorili novu skolku - vlastne len 1 triedu, maju zatial 14 deti, ale nechodia vsetky - niektore nastupia az v priebehu roka

Hany teraz zacala spinkat v svojej izbicke - donedavna ju nemala (nedavno sme sa stahovali), ale je to dost dramaticke, lebo ani za svet nechce prist rano, ked sa zobudi, k nam do spalne - ja musim ist k nej a lezat pri nej na taburetke - ma ju pri posteli, aby nespadla......aj dnes som tam bola a dokonca aj v noci....tatina v noci odmieta, tak je to na mne

monky1
28. sep 2009

andy, minuleho roku v aprili a v juni - prvu davku dostala pri ockovani proti osypkam - mala vtedy rok a 4 mesiace

andy2306
28. sep 2009

hanula naše taky řve,když se ráno probudí a je tam sama..a to má tři a půl roku 😝 a ona je fakt generál ve třídě,mi to říkala učitelka.že je velice šikovná,bystrá prý nejvíc ve třídě,ale i nejvíc ukecaná..a je to fak,protože když tam pro ni jdu,tak ji slyším už z dálky..a jen a jen ji!takže ty vánoční besídky taky určitě veme na svá bedra.. 😀 😀 😀
ale jinak je hodná,nemám sní problémy.....horší,když dojdou babičky..to své dítě nepoznávám.. 😅

monky1
28. sep 2009

andy, Hanky su uz take!!!!! VELITELKY!!! 😀 😀 😀

mscat
28. sep 2009

andy: vůbec 🙂 😝 to nejde ani vidět...nic tam není.ted sem počůrala i ten posledmí tuším clearblue..taká tyčinka.a nic tam nevidím..zítra uvidíme co mi poví dr.na sliznicu nebo tak.
ale povím ti že mě to 😠 protože ms by se měla prostě dostavit po tech práškách..vždyt už mi chodila ms sama od sebe a pořádná tak kde ted zase vězí..ach jo.no nemám my ženy pořád nějaké starosti nebo proč nemůže být vše ok a hned jasné aby sme nebádali 😅

monky:ony ty děcka jsou asi skoro všechny nastejno..vyčurané vychytralé až rozum nad tím zůstává stát 😀
my chodíme 2x týdně do mateřského centra..tak aspon se malý připraví na děti a zatím ho to hrozně baví 🙂

popsala bych víc ale musím běžet až do večera budu pryč tak zatím papa holky

andy2306
28. sep 2009

Andrea má u vás na slevensku svátek v lednu?
já jsem ho měla právě u nás v ČR...ted v sobotu 😉 jdu kuknout..

andy2306
28. sep 2009

monky..no uplně jak kdyby psali o mojí hanuli!vše dle ní-aktivní-výřečná..stále v pohybu!
jen terezku jsem tam nikde nenašla ☹
mscat--mějte se,ahojky.

mscat
28. sep 2009

tak holky ne jen Haničky...u nás rozhodně velí ADRIAN 😀 a myslím že ve školce to nebude jinak..a každý mi říká že na kluka je velice šikovný jak povídá..on opravdu povídá hodně a všechno 😀 nemáme s ničím problém..už i spolu počítáme...dle Adrianka:1,4,8,5 😀
tak papa už fakt valím

monky1
28. sep 2009

andy, ja tam Terezia - 15.10.....ale malicka je asi Terezka ... skus pozriet aj to

andy2306
28. sep 2009

jo..my máme Tereza......a svátek má u nás taky 15.10

m.o.n.i.k.a
28. sep 2009

Zdravím 🙂

kessy11
28. sep 2009

ahojte babulky,
tak dnes som si bola zajednať pôrodnika a úspešne, tak sa z toho teším, som spomínala to tvrdnutie, tak mi spravili aj to CTG ten monitor a všetko je v pohode, este ma aj vyšetril zo spodu, čo mi od 12tt nikto nerobil a krčok je v pohde, troška skrátený ale to zodpovedá mojmu tt, takže všetko ok, mam brať magne a železo a keby niečo nech volám, sestričky zlaté, ale tá jedna sa ma tak opatrne pýtala "čakáte jedno dieťatko???" a je že áno ( to píšem pre andy lebo hovorila že aké zlaté malé bruško mám a nemám 😀 😀 😀 a druhá sestrička prišla a kukla na mna a že"ho ho ho tak máme tu príjem" a ja že nie este mam cca 4tt 😀 😀 😀

andy2306
28. sep 2009

kessy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to jsim ě teda pobavila.no ale mě ses zdála tak malinká...no co,já taky měla břicho jak blázen,a mě se ptali taky jestli nečekám dvojčata..a už v 6měsíci prý jestli nemám už termín.a to fakt....nic si s toho nedělej,to slehne..to bříško..neboj 😉

kessy11
28. sep 2009

..no ja dúfam že to zlahne to "bruško" a tie reči som aj ja zažila tak skoro, že či už mám termín a tak, ja si z toho nič nerobím hlavne že je malý ok, len ked bude veľký tak neviem po kom, lebo ja som velká nebola až teraz posledné roky a mm bol tiež taký drobný až od svadby naberá statočne 😀 😀 😀 vitaminy som nebrala, neprejedala som sa, tak uvidíme, možno zo mna vytečú nejaké hektolitre vody 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daja22
28. sep 2009

Ahoj holčičky,

omlouvám se za svou familiérnost, ale od včerejška jsem si vás tady pročítala, tak mám trochu pocit, že vás znám.. 🙂 Napadlo mě, že by jste mohly zkusit, tedy ty, které se zatím bezúspěšně snažíte, zkusit jinou metodu. Četla jsem o tom samé dobré věci, protože jsem byla taky ve vaší kůži a snažila se a snažila a nakonec zjistila, že to bylo marné. Ale to sem nepatří. Takže jsem taky hledala různé jiné způsoby, jak zjistit, kdy je nejjistější otěhotnění a zjistila, že existuje jedna metoda Dr.Jonáše, takto se popisuje: Metoda vychází ze vzájemného postavení Slunce a Měsíce v momentě narození a nalezení data, kdy bude mezi oběma tělesy opět stejný fázový úhel. Tady je odkaz na stránky: http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-... Sjeďte si jen kousek dolů a tam už jenom vyplníte svůj datum a hodinu narození a hned vám to vypočítá dny a dokonce i čas, kdy s největší pravděpodobností otěhotníte. Pokud je na obou stranách po zdravotní stránce vše v pořádku.. Tak, napsala jsem toho dost 😕 snad se nezlobíte, že jsem to tu trochu víc vyplnila 😀

andy2306
28. sep 2009

kessy....baže,nedej na kecy.někdo v těhu nabere málo,někdo moc.já 32 kg..a mám to skoro dole.jasné-člověk se tím chlubit nechce,a řekneš si:no ta musel jest jak malé prasátko když tolik přibrala.ale ne-jedla jsem normálně jako ted,když mi klesá váha dolů (jasné byli hříchy-byli,ale málo-i ted jsou a hubnu),jenže asi mám prostě v těhu sklony nabírat nejen tuk,ale i vodu-natékat.měla jsem strach,že mi to zůstane..a nezůstalo.tak nebojkej...a přesně jak jsi řekla,jde hlavně o malýho,at je vpořádku..zdraví..a maminka.to ostatní se nějak vyřeší samo.

mscat
28. sep 2009

ahojte holky...teda ufff.tak si představte že mě malý už od sedmy hod spí.teda jsem zvědavá kdy mě ráno vstane 😝 😝 a to jsem měla dost práce teda ho udržet po cestě domů vzhuru uplně mu chudatu padala hlavička na pultík 🙂 a pak už jen brečel jak sem ho budila 😝

jinak u mě tak,že ms stále nikde 😝 😠 ani břicho mě nebolí prostě nic vůbec.už ani výtok nemám ten se ztratil taky .tak tož nevím teda.zítra ráno běžím zase pryč ale hned jak budu doma dám vědět jak jsem dopadla u dr 😉 jsem opravdu zvědavá co mi poví kde se zasekla ms. 😒 možná podle toho co najde nebo nenajde..tak budu chtít aby mi vzal krev no uvidíme.

jinak holky...drahý pan instruktor mě řekl:tak šup za volant a jedem 😕 😕 🙂 já že:cccccccco že?? 😀
tak dobré no..prostě nastartuj a jedem.. 😅 no tak jsem se odvezla domů vesele si přes město-naštestí dnes malý provoz 🙂 ale tož dobré no,aj mi to šlo asi ale pěkně jsem se zapotila teda 😀 to auto jede jako celkem samo tak i když jsem nedávala plyn tak to pořád jelo..a pořád mě napomínal at jedu pomalu jak jsem si to frčela 😀 sekala jsem zatáčky 😀 oooj... 🙂..
ale ne..jinak dobré zvládla jsem to fajn,ale šok mi způsobil teda..že šup za volant a jed jako 😅

andy2306
28. sep 2009

mscat-no tak to v autoškole bývá,se s tebou nepářou...jednou sedneš za volant,tak jedeš.a neni to tak těžké..jde jen o to nemít strach-takový ten co ti to kazí-jinak trošu bát se musí každý řidič..tak vidíš,hlavně že tě to bavilo..jdu na superstar.ahojík

pipi1211
28. sep 2009

ahojte baby, viete mi poradit? minuly tyzden som mala ovulku a akosi nam "uletelo" lebo sme planovali az o pol roka.... no a uz druhy den citim taky tlak v podbrusku nie stale ale par krat za den mozno to ani nie je tlak len nieco tupe neviem a mozno si to len namyslam 😅 a niekedy aj pri cikani, myslite ze by to mohlo mat suvis? ja som sa totiz pri svojom prvom tehu dozvedela ze som ehu az v dakom 7tt tak som to vobec nevnimala ak nieco bolo....

juliett7
28. sep 2009

a ktory den po ovulke si?

juliett7
28. sep 2009

pipi : ak by si otehotnela, vajicko sa zahniezduje cca na 5 az 10 den od ovulky. Tak pockaj tak do 14 teho dna a testni :-}

pipi1211
28. sep 2009

no zajtra je tomu tyzden tusim cize 7dni.... neviem moc sa v tom nevyznam ale asi.... kupila som si test rapiclear super sensitive na citlivost 10mlU/ml

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre