Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
30. sep 2009

díky cambi... 😉

alzbeta.hod
30. sep 2009

ahojky je tu taky nějaká nová těhulka? V jiných diskuzích se objevují // na počkání

cambina
30. sep 2009

alzbetko...já, ale teprve asi 36hodin jsem těhu a na test je ještě hodně brzy 😉 ...ach jo

alzbeta.hod
30. sep 2009

jak to??? Já se snad dám na modlení.. 😀

cambina
30. sep 2009

alzbetko... před 36 hodinami jsme měli celkem pěkný keksík, podle jonáše mohla být ovu, tak co jiného by to mohlo přinést než mimi 🙂

alzbeta.hod
30. sep 2009

tak to držím pěsti ať máš štěstí... taky jsem slyšela že hodně dokáže kvalitní milování... který si fakt užiješ

cambina
30. sep 2009

jojo září-říjen snad přinese i nějaké pozitivní zprávy

alzbeta.hod
30. sep 2009

určitě ano... musíme stále věřit

andy2306
30. sep 2009

holky....no to doufám i já za vás

andy2306
30. sep 2009

já jsem si mysella,jaký je ten náš malý drobeček cvalík.....a co čtu na netu jiné maminy,no tak to jsme ještě drobečci.dnes je normální,ž čtyřměsíční mimčo má přes sedm,i osm kilo....zírám na drat!kolik vážil malý cambi ve 4měsících?terinka má 6600 g.... 😉 kulíšek. sem to asi nepatří...no ale tak když už jsem tady 😀 😀

mscat
30. sep 2009

ahojte
andy:tak já jsem kukala..můj malý měl ve 3 měsících 5,65kg. takže v těch 4 měs.asi taky něco přes 6kg.
podle mě má terinka akorát..tlustý děti nejsou vůbec pěkný ani mimina.a my měly už vpůl roce 6 zubů 😉 první dva vylezly ve třech měsících.dost brzy..proto já jsem nikdy nedávala žužla t rohlík nebo tak...on to toiž už mohl ukousnout ale vlastěn kouset a polikat to neuměl ješte.každý dycky proč mu nedávám rohlík at si žužle..stačilo když se zakřenil,pusu plnou zubů a bylo to jasné 😀
jinak jsem už asi nebudu chodit pro zatím..protože mě to totiž leze dost na mozek jak každá druhá tady má pozitivní testy a mě už to nebaví.tak se zatím mějte hezky papa

až budu mít ovulaci a budem se moc snažilkovat tak snad se ukážu ted není co spát ☹

andy2306
30. sep 2009

mscat---no to teda..ty z mizneš?zrádkyně... ☹ já se taky nesnaším....a jsem zde...ale ne,chápu.

mscat
30. sep 2009

andy---však jsme v kontaktu 😉 ale jinak vás holky bduu číst stále a třeba i napíšu ale vážně mi to leze na mozek a potom na to myslím celé dny a to není dobré ju?
ale mám vás všecky moc ráda 😉 😉

andy2306
30. sep 2009

mscat... 😉

simba
30. sep 2009

Ahojte, chcela by som sa opytat ci asi 8 dni po predpokladanom otehotneni je mozne aby sa vajicko uz usadilo a mala som nieco ako spinenie ako povedzme dokaz toho? Na MS je to este skoro a test je tak isto skoro robit lebo pochybujem ze bude pozitivny tak skoro... co si myslite?

sonidlov
30. sep 2009

cambi ahoj
mscat neboj dorazí hlavne sa daj dohromady
😉

mscat
30. sep 2009

soni:děkuji 😉 no doufám...tak jsem když to tak napíšu krámovala furt přes léto..a ted zase bum a nic..sranda že? 🙂 😠 😝 😝

simba:ano može to tak být.při uhnízdování na osmý den můžeš zašpinit 😉

simba
30. sep 2009

mscat: ale tesit sa dopredu nejdem , co ked to znamena nieco ine? oplati sa mi uz spravit test?

andy2306
30. sep 2009

simba-je moc brzo.nic to neukáže...bud vytrvalá...vyčkej času.pokud jsi fakt těhotná,tak ono to neuteče nikam,neboj 😉

mscat--no co ty tady? 😀 😝

mscat
30. sep 2009

simba:test určitě ještě nee.já ted taky zašpinila jeden den jenom i my teplota zrovna klesla..a nakonec jsem stejně neměla ani ovulaci a ani nemám ms...takže radši v klidu vyčkej a uvidíš 😉

andy:no jooo no 😀 😀 😝 🤐

m.o.n.i.k.a
30. sep 2009

Ahoj holky, dala jsem do alba z dnešního dne bříško, jen omluvte kvalitu, to zrcadlo je strašné, do toho ten blesk 😝
Kdo chce at se koukne, je to po naše zlatíčko-Lukášek nebo nějak tak 😉
Jinak mscat, nesmutni, každý si musí něco vytrpět, pak o to budeš mít větší radost a požitek 🙂
Podívej se na mě, my přes rok nic a najednou bum a bylo to. 😉

mscat
30. sep 2009

ahoj moni
pěkně ti už narostlo bříško 😉 když si vezmu,že mě při malém začlo růst až ve čtvrtém měsíci.. 🙂 tak si ale myslím že při druhém rostě dřív a víc 😉 pěkně břůško máš 😉

já vím ale já už jsem 11 měsíců po té injekci...a dává se maximálně většinou rok.a já stále nic žádná ovualce..dyt to není normální už ☹ 😠 ☹

vikula
30. sep 2009

Ahojky,

jen jsem nakoukla a napadlo mě,že bych mohla souhlasit s tím co tu psala m.o.n.i.k.a.
Protože je to pravda.Já se snažila o prcka s manželem 3 roky a když jsem se konečně dočkala tak jsem byla nejšťastnější človíček pod sluncem a užívala si těhotenství a naporod se strašně těšila .A věřím,že pokud by to šlo raz dva tak bych si toho asi tolik nevážila 🙂 Teď se těším na každý den strávený se svým synem 😵

Tak hlavu vzhůru a půjde to 🙂 Vím co tu prožíváte ☹

HODNĚ ŠTĚSTÍČKA

andy2306
1. okt 2009

vikula.....možná že to čekání zvýší prožitek z těhotenství,ale nám se obě děti podařili naprosto první měsíc...a užívala jsem si to a prožívala stejně tak. 😉

moni...krásné bříško...ale ty máš opravdu jen a jen to bříško... 😉 krásná těhulka.to já v 17 týdnu neměla břicho skoro vidět,ale prdel,nohy -prsa,to mi rostlo snad od první týdne těhu 😀 😀

m.o.n.i.k.a
1. okt 2009

Dobré ránko děvčata 🙂
Mscat, já Tě chápu, ale jak se vše srovná, tak bude zase ovulka a bude miminko, neboj. Jen ted se potřebuješ dát dohromady myslím vnitřně po té injekci a pak to bude v pohodě, četla jsem v čekárně u dr. , že po té injekci, nejsi plodná ještě rok. Tak vydrž a pak se budeš jen těšit, uvidíš! 🙂
Vikula, přesně tak to většinou bývá 🙂 Tak hodně zdravíčka prckovy 😉
Andy, no jde mi to do břicha zadku a stehen. Přes zadek neobleču svou vel. 34 a těhu kalhoty mám vel. 36 a mám je uplé, tak snad už nepřiberu moc, protože ty těhu by mi byli nejspíš pak k ničemu ☹
Jinak, ale zadek nemám pevný vůbec, možná to tak vypadá, ale pěkně mi visí, tak se mě cvičení nevyhne 😖

vikula
1. okt 2009

andy 2306 nemyslím to úplně doslova 🙂 Každá budoucí maminka si to užívá,to je jasné.Ale dlouhodobé čekatelky si toho pak váží víc.Jsi to šťastný člověk,že se to povedlo vždy na poprvé 😉 Já mám okolo sebe tooolik holek co nemohou otěhotnět,že je to až hrůza 😒
Ale vidí mě,že jsem se dočkala 🙂 🙂 A stojí to za to, si počkat

Hezký den

mscat
1. okt 2009

ahojte

moni:no právě...až rok..a v listopadu to už bude rok tak jsem vážně zvědavá. 😝

já měla při malém taky jen břicho a jak sem porodila tak nebylo už ani to břicho. 😅 ani ten zadek..ted mám pro změnu kotel jak krááá..a 😀 až budu mít čas tak dám fotečku z těhulkování nějakou at mě vidíte 😀

my za chvíli běžíme do mateřského centra.odpoledne mám jízdy..tak se zatím mějte hezky papa:-*

m.o.n.i.k.a
1. okt 2009

Mscat, já u malého měla v tomto týdnu v kterém jsem větší bříško, už 5 měsíci jsem měla větší jak kamarádka co byla v 8 měsíci. U malého jsem měla hrozně velké a nepoprakalo až jsem se divila. Tedka se mi zdá, že až nedávno mi začlo růst a roste nějak rychle 😅
Tak se měj , papa a užíj si den 🙂

andy2306
1. okt 2009

vikula....já si toho vážila taky,že jsem těhotná!akorát čekatelka takou dobu na těhu je asi ve větší euforii,když to zjistí,to je pravda.to by se mnou asi šlahlo,po tolika měsících čekání zjistit,že jsem těhotná 😉 a proto všem přeju ato to mají taky rychle jak já...
moni...ty a zadek?no vtip ne?prosimtě-vždyt jsemt ě viděla na fotce.a jestli jsi měla před tím menší,no to jsi musela byt už uplná anorektička. 😀

m.o.n.i.k.a
1. okt 2009

jj zadek mám větší, známí co mě vidí mi říkají, že jsem do něj přibrala 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre