Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
1. okt 2009

tak jsou to pitomci..neposlouchej je 😀 😉

m.o.n.i.k.a
1. okt 2009

No nevím, sama podle kalhot to poznám 😉

andy2306
1. okt 2009

neboj.....sotva porodíš,máš to dole 😉 důležité je něco jinýho 🙂

m.o.n.i.k.a
1. okt 2009

Jj, cvičením to pak bude ještě lepší 🙂

korenka
autor
1. okt 2009

ahojte,tak dnes som bola na folikometrii,som 14DC,mala som 24mm vajko,tak mi pichla aj pregnyl,tak dnes ideme na to!!! 🙂
a potom zase len čakať a čakať a čakať....... 😝
testovanie pripadá na 18.10.,a 21.10. máme 3.výročie svatby,fu,to by bol darček!!! 😵 😵 😵
hanesi,soni,ako ste na tom?
kessy,ako ti je?

cambina
1. okt 2009

ahoj 🙂
andy...malý mi rychle přibíral...porodní váha byla 3,5kg, v 6 týdnech měl už 5kg, ve 4 měsících 7,4kg.
mscat...jinak mě to taky hodně lezlo na palici...skoro dva roky jsem na MK jako snažilka a pořád nic... možná ted už jsem si na zvykla na pozitivní testy od ostatních a já se můžu snažit a nic z toho...

andy2306
1. okt 2009

ahoj korenka...tak to je stejné jak loni!taky jsi loni psala,že na vaše výročí máte testovat...snad to vyjde tento rok,moc ti to přeju beruško naše.
mi 10.10 máme vítání do života s terezkou,tak se u nás chystá oslava--no čeká mě uklid,pečení,vaření-dojdou moji rodiče,brácha,moje babička,manželovi rodiče..no to bude v bytě 2+1 chaoz,co?ale těšíms e.....máme to 10.10. v 10 hodin..dobrý co?škoda že neni ještě rok 2010.to b byla uplná bomba..
13.10 jsme s mojim 10 let (manžele dva roky v červenci to bylo)-15.10 má naše terezka svátek....a vůbec toho máme v říjnu nějak moc 😉
zítra jedeme s děckama do dětského centra do brna-plno prolezaček,atrakcí pro děti -Bongo se to tam jmenuje,tak nejde hanička ni do školky-se těšíme.no azrovna aj projedeme obchody,olympii a tak..a možná poutrácíme trošku 😉

holky,tak už se nám blíží vánoce...no to uteče 😀 a já nevím,co těm žgrčkům ten ježíšek přinese.nemáte nápad?
korenka...moc moc ti to přeju,opravdu...už aby bylo toho 18.10

andy2306
1. okt 2009

cambi...tak toj e naše terezka teda ještě drobeček s váhou 6600g,když tvůj malý měl skoro 7 a půl kila.. 😉 hlavně že prospívají,ne?a jsou zdraví.naše hanička byla nedonošená..a ve čtyřech měsících měla teprve 4900g...to je hrůza,co?

andy2306
1. okt 2009

holky...MAKKA..PAMATUJE TE SI JI?má pozítří termín..to to letí teda.
korenka-pamatuješ si helicek?jak ptratila loni?tak má třítýdenního honzíčka...

korenka
autor
1. okt 2009

ano,pamätám si aj makku,aj helícek,no čo dodať,teším sa s nimi,aj závidím... 😔

andy2306
1. okt 2009

koranka...ty se taky budeš radovat neboj se. 😉

korenka
autor
1. okt 2009

dnes som stretla kamošku,čo sa snažili 2 roky,bola po potrate a teraz je tehu po clostíku,po 3 cykle,stretli sme sa v čakárni ráno,že si robila testík a vyšiel pozitívny,ale že si nieje istá,no,ale dr. jej krásne potvrdila tehu,ja som čakala v kabínke hneď za ňou,tak si ma zavolala len tak,tak som videla fazuľku na monitore,no baby,normálne sme všetky 3 boli dojaté.............aj ja chceeeeeeeeem!!! 😠 😢 😵

andy2306
1. okt 2009

korenka..no vidíš...taky po třetím cyklu po clostíku otěhotněla..věřím,že ty to tak taky budeš mít..brzy!dočkáš se...

kessy11
2. okt 2009

Ahojte babulky,
podávam hlásenie, všetko ok, stále 2v1, situácia doma sa ukludnila, vo štvrtok ideme na sono tak budeme vedieť aký sme veľký, ako sme uložený a tak, vôbec mi to nepripadá, že ja už každúchvilu môžem ísť, stále to tak nejako neberiem vážne, alebo tak, že naozaj, na malého sa teším, ale vôbec ma nechyta panika z pôrodu, tak sa bojím aby sa mi to nenazbieralo a potom budem hysterčit 😀 😀 😀
Korenka držíme palčeky 😀

korenka
autor
2. okt 2009

ahoj kessynka moja,no,myslím na teba často,a budeš v klude,neboj 😎 ,len si šetri energiu na pôrod 😀
no,my sme včera keksíkovali večer,takže ..........ešte zajtra budeme,nech si to poistíme 😝
tak modlite sa za nás 😔

sonidlov
2. okt 2009

Ahoj korenka, no mi sme tento mesiac nechali volno a vôbec už nechem mysleiť na to ked to príde bude to tu . Tebe moc prajem , aby to vyšlo.
Kessy 11 držím palce nech to dobre dopadne a nech ste ok 😉

xena323
2. okt 2009

soni drzim palceky....

sonidlov
2. okt 2009

xena 323 vieš ja som v štádiu asi takom , že uvidíme a neriešim a basta. Už ma prestalo baviť,, byť každý mesiac tehotná,, a plná očakávaní a potom prišla vždy realita.A ty ako sa máš?

xena323
2. okt 2009

ja sa mam dost rychlo...ale da sa...takisto som to prestala riesit,sice hlavne koli financnej situacii,ale uz ma tiez nebavi podstupovat kadeco,a sledovat a riesit a citit priznaky a potom nosit tampony...nebranime sa ale nic neratam,a neriesim...

korenka
autor
2. okt 2009

soni,aj my sme mali takúto pauzu od mája do augusta,dokonca do dovči sme sa bránili počatiu,takže aj nám dobre padla pauza,ale teraz už tlačíme na pílu,preto beriem toľko chémie na podporu,clostík,dufík,pregnyl...

andy2306
2. okt 2009

ahoj holky..
kessy-na porod nemysli-nebudu říkat,že to nebolí-bolí!ale zvládneš to tak jak každá-nic jiného nám ženským nezbývá a to nás taky dělá silnější...a neboj,nemysli na to předem.nevyhneš se tomu stejně,tak proč se předem stresovat (to se mi to radí když už to mám za sebou že 😉 )..přeju ti hlavně at je všechno v pořádku..a to aby to bylo i rychlé,tak to už je takový bonus.

korenka...moc na tebe myslím,opravdu.a doufám,doufám...tuk tuk tuk.

jinak holky...byli jsme v tom brně v Bongu-zábavní děcké centrum-a to naše malé tele (to starší)se bála-normálně nechtěla skoro na žádnou atrakci jít..a to je přitom taký poděs,která na pouti prolezla kadý kolotoč,všude vyleze-skáče,na prlezkách je jak doma...no nechápu.šla jen na hodně málo věcí...NO ALE JÁ A MANŽEL JSME SI TO TEDA UŽILI,skákali jsme na trampolíně,jezdili na velké skluzavce (hodně velké-a co dá práce se k ní dostat teda-přes různé překážky),aj jsem se bála normálně...ale super,my jsme si to užili víc jak to děcko.no a terinka-ta byla hrozně hodná,musim ju pochváli-prospala nám v autě celou cestu-i zpátky.tam zírala-nadšená,spokojená-pořád si vískala-hrála v kočárku-nozlatíčko.jsme měli straych,aby nám tam moc nevyspěvovala-ale nezklamala.stavili jsme se aj v olympii,tak jsem malé koupila zimní bundu,boty-a čepicu s rukavice-TAK A MŮŽE ZAČÍT SNĚŽIT 😀 😀 stavili jsme se tam na obědě,dali kafčo-super výlet.
TOŽ TO JÁ JEN TAK,abyste věděli co u nás nového... 😉 😉 ale jsem docela hotová,tak jdu do hajan.ale vy ne snažilky-vy se pěkně snažte!my se budem taky asi tulit,ale plodit néééééééééééé....abych to nevybrala vám.tak dobrou 😉

cambina
2. okt 2009

ahoj holky...
ten můj troubelín, ikdyž to má jasně napsané v kalendáři, nepochopí jasně, co jsou plodné dny, takže zase na prd...ach jo...
andy...jéjda...tak trochu zavidím...teda já strašně ráda výlety různého směru, ale všechny strašně moc ráda....
my jsme teda zase opět byli o víkendu na té naší "Bílé", už jen jak jsme s malým šli na hřiby byl zážitek moc krásný...
kessynko naše...už se těšíme na toho našeho chlapečka 😵
korenko...nesmutni... ted jsme na 179 straně, začala jsi naše téma, což je pozitivní jistota... 😵 🙂 😉
holky...my už v lednu budeme mít 3 rok snažení....ach jo ☹

flyangel
3. okt 2009

ahojte...Kessy nebojkaj...porod zvladnes hlavne je aby si bola v pohode...budes rodit spontanne alebo sekciou?
Korenka drzim ti palceky aby k vasmu vyrociu ste dostali ten najkrajsi darcek 😵
Cambi ja verim ze to nakoniec vyjde aj vam...Andy super ze ste si s detmi aj s mm uzili...ved niekedy je dobre sa vratit do detskych cias 😉 ja napr.milujem kolotoce ale moj drahy ich nemoze ani citit 😅

petullek
3. okt 2009

Ahoj holky..
Xenuš chtěla bych ti poděkovat za podporu.. koncem srpna jsem psala, že me už štvou všechny ty příznaky a pak následná mrcha.. a napsala jsi mi krásnou odpověd, která mě hodně psychicky uklidnila 🙂 Uvědomila jsem si, že jsem se na to tak upnula, že jsem si to všechno vsugerovavala..Vykašlala jsem se na všechny příznaky, přestala jsem na to skoro myslet..až když mi vynechala MS tak už jsem nad tím začínala dumat.. No a je to pár dní zpátky co jsem si dělala testík a vyšel pozitivní... 🙂 Takže radost.. no děkuju že jsi mi otevřela oči 🙂)

Jinak všem přeju moc moc štěstí a držím palečky 😉

flyangel
3. okt 2009

ahoj petulek no to je super ze si tehu 😀 srdecne ti blahozelam a drzim palceky aby ste boli zdraví 😉

kessy11
4. okt 2009

Ahojte babulky,tak stále 2v1 aj ked bruško mi tvrdne čím dalej tým viacej beriem vela vela magnezka, dneska v noci ma tlacil malý aj dole aj ma chrbát bolel tak myslím že zachvilu to vypukne 😀 sa tešim na budúci týžden v nedelu mám narodeninky, tak že by sme mali najkrajší darček na svete??? 😀 😀 😀 aspon by to mal mm jednoduche na nikoho by nezabudol pri kupovaní darešekov alebo si vyrobí poriadny problem keby zabudol na obidvoch 😠 už sa smial že ked zabudne trebars na mna a malemu kupi nejaké autičko tak mi povie že jeden den sa môžem hrať ja a jeden den on, že to mame spoločný darček-ale sú tí chlapi vynaliezaví 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Fly zatial to vyzerá na spontanny pôrod, vo štvrtok idem na sono a dr. povie či sme neni moc veľký a podla toha uvidí, ale zatial takto, maly ma dobru polohu, ze vraj aj panvu mam dobru, aj ked nikto mi ju nemeral ale ked sa to berie podla velkosti zadku tak budiš 😉

flyangel
4. okt 2009

nooo kesynka myslim ze ak sa bude dat tak spontanny porod je lepsi...skor sa zotavis a neostanu ti jazvy...
uz sa tesim kedy nam ukazes maleho na foteckach 😀

andy2306
4. okt 2009

kessy-to je fajn,že držíš,ještě tak 14 dní vydrž.....ale i tak už dobrý!já jsem po dvou císařech,ale zotavovala jsem se vždycky rychle.ale ne každá má asi také štěstí-hnisá jizva,víc komplikací je u operativního porodu-přeju ti spontání a rychlý...myslím na tebe.papa

andy2306
5. okt 2009

ahoj holky..
korenka...tak co,snažilkovali jste o dušu?co nového?
ahoj fly-jak se máš,co škola-co práce?snažíte se?

flyangel
5. okt 2009

Ahooj andy 😉 nuz skola-je tam toho vela ucenia...ale nejak to zvladnem...praca je namahava ale da sa to vydrzat...len kazdy den som vycerpana a tesim sa vzdy na vikend ze sa aspon troskudlhsie vyspim...
my sa moja nesnazime uz od juna....lebo za 4mes.sa nam nepodarilo otehotniet a potom aj ano ale skoncilo to prilis rychlo 😔 a tak odvtedy som si povedala ze idem do skoly popri tom pracujem...budeme mat novy byt a vsetko prerabat budeme....zo skoly mam este necele 2roky-a snazit sa chcem az o 1-1,5roka aby som si skolu spravila v pohode...a ak by sa nahodou podarilo tak budeme len radi 😀 a vy ako? ako malinke?a ty sa ako mas?ako to zvladas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre