Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

kessy11
7. okt 2009

...no baby ja mám dosť....toto som vážne nečakala, nechodím sem už často ale za to som sem chodila moc ráda, a hlavne kvôli tomu aby som sa dozvedela kto sa ako má ako sa mu darí a tiež aby som aj ja mohla napísať čo mám nové poprípade sa s vami poradiť, vysťažovať sa alebo potešiť.

...nemala som pocit že by sa andy vystatovala so svojimi princezničkami nad ostatnými detičkami tak nechápem tie slovné "útoky" a že berie niektoré veci s nadhladom a s pozitívnym myslením je len veľké plus z ktorého si môžme brať len príklad, že netreba brať všetko že len mne sa stávajú zle veci a vidiet všetko negatívne...

...a kto chce nech sa posťažuje a kto chce nech sa pochváli nevidím dôvod prečo nechváliť niečo čo za pochvalu stojí, a že to niekto nepotrebuje sa tu potešiť s niekym je to jeho osobná vec ale prečo to niekomu vyčítať, len preto že to sám nerobí.....ja osobne rada čítam že ma andy poslušné a dobre babatenko Terinku, pretože mi to dodáva nádej že aj dobré babatka sú 😀 😀 😀 v mojom okolí počúvam samé: už sa nevyspíš, už sa nenaješ, už nikam nepôjdeš, už si nič neprečítaš, už si nepozrieš TV, samé ne ne ne ne ne.....takže mna to náramne teší, že všetky tie reči "ne"musia byť pravda 😉

...tak zatial len tolko... 😖

Držím palčeky všetkým snažilakám 🙂zdravím Andy, Fly, Korenka myslím na teba 18.10., Cambi, Marta a Miška sa nám dlho neukázala ale myslím že chodí k tehulkám 😉

andy2306
7. okt 2009

KESSY- NORMÁLNĚ JSI MĚ DOJALA. 😉
víš,to je klasická česká povaha- hnusná.Jak se ti nedaří,tak má každý radost a vykládá no ty chudátko,nevykládej..to je hrozné-lituje,ale přitom z toho má radost.ale jak tě potká ěnco hezkého,máš štěstí,radost ze života,tak to je každému trnem v oku a závidí.i ciziny říkají o nás,že češi jsou hrozní škarohlídi..A JÁ ROZHODNĚ NEMÍNÍM ZAPADNOU DO DAVU.

kessy- jsou aj hodné miminko-každé zazlobí,i když je hodné - taky umí krásně řvat to mimno naše,když nemůže usnout..nebo ji to jen tak chytne... 😉 ale celkově je zlatá.a já jen proto,aby někdo měl radost-nebudu psat že je protivné mimino- NENI.a jak jsem řekla,chodím jsem hlavně kvůli vám- mým starým známým,protože se známe a prožíváme to všechno spolu.
těším se na tvojeho malého drobečka a až nám ukážeš fotečky 😉 a neboj-dá se to zvládnout.budeš mít dny,kdy sice budeš vyčerpaná,ale to nevadí-protože budeš štastná.každé obodbí má svoje-a děti rostou tak rychle,že je spíš třeba si jich užívat a radovat se z nich,než si jen stěžovat,jak se nevspíš-nenajíš,jak budeš vn oci vstávat a tak..no a co?co by za to dali matky od nemocných dětí ne?také řeči vůbec neposlouchej. 😉 a co v poradně ana monitoru,chodíš na něj nebo jak to tam vlastně máte vy u vás na slovensku?
byli jsme v poradně- a doktorka nám nedoporučuje pro mimino další dávku prevenaru,když to odnesla tak špatně.bude to prý konzultovat z brnem a domluvíme se.jinak ale asi počkáme až bude mít dva roky-dostane jen jednu vakcínu ab ude.uvidíme...

kessy11
7. okt 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 andysku 🙂 🙂 🙂
ja som tolerantná, aj si vypočujem aj si poviem a čo nechcem riešiť neriešim, ale v dnešnom uponáhlanom, hektickom svete plnom zlých a negativnych správ a udalosti, mám pocit že tešiť sa z niečoho a s niekym je už docela luxuxs tak prečo si ho nedopriať, prečo sa nechať zmiasť tou vlnou toho nahnevaného, namosúreného davu a plávať s ním....tak to nie, jak každý den slnko zapadne tak na druhý den výjde a je len na tebe samej či ho necháš aby svietilo aj na teba a zohrievalo ťa alebo sa pred ním ukryješ a budeš čakať na mračná a búrku 😉

no my ideme na poradnu zajtra, to idem k svojmu gyn. tam zodpoviem tri "kvízove"otázky, máte výtok, krvácate, opúchate?? a koniec poradne, no ale potom idem do nemocky na monitor aj na utz a pozrie či som už troška otvorená, aký sme veľký a tak, takže zajtra budú správičky 🙂 🙂 🙂

idem niečo porobiť a potom dobehnem este, som zabudla že musím aj niečo navariť 😀 😀 😀 niečo rýchle pochopitelne 😀 😀 😀

andy2306
7. okt 2009

jojo--Kessy- přesně tak.líp bych to nenapsala 😉 a neboj.já si dál pochválím (i pokárám)-jak mě bude libo. 😉 já si ten luxus dopřeju...🙂)

no teda...37tt..to je teda fofr.přeju ti,abys už byla otevřená tak na 4cm..to už máš skoro půl porodu za sebou🙂 už aby to bylo.ještě týden a můžeš jít na to..jen kdyby si to člověk poručil,co?já už jsem teda ke konci chtěla to mít za sebou... 😉 tahat to bříško,kila..hrůza..ale stojí to za to...výsledek.
A CO TVŮJ,PŮJDE K PORODU? a jak je mimi velké,řekli ti? 😉 a co jdeš vařit?my máme jen těstoviny sm akem..nebyl čas..radši jdeme ven,je tam krásně dneska.mohlo by to vydržet celý podzim že...

m.o.n.i.k.a
7. okt 2009

Andy- trošku se uklidni 😉
A myslím si, že právě ty holky , které tu chodili tu už moc nechodí, protože se tady snažilkování málo řeší 😉
Tady jde spíš o to, že tu jsou holky co se snaží dlouho nemají ještě dětátko a né jednou si tu psala, že se Ti to povedlo na poprvé- obě- přeju Ti to, ale nemyslíš si, že je to třeba nemrzí i když napíši, že né? Nevěřím tomu.
Řešit to nebudu!!! A bud ráda, že se Ti malá narodila o 5 týdnů dřív, u nás je to mnohem, mnohem více ☹ Takže těch zkušeností budu mít asi více a více lítání po dr., ale ufff je to zamnou a nebudu se k tomu vracet! 😉

kessy11
7. okt 2009

....tak som narychlo rozmrazila nejaké masko, bude z toho taká akože cigánska, iba naklepať, osoliť, okoreniť, dať cesnak, osmáhnuť na panvici a šup volské oko, nejaká zeleninová príloha a hotovo, žiadne vyváranie nebude, ozaj je vonku pekne nebudem stáť pri šporáku 🙂 🙂 🙂

...tieto posledne týždne by mi ani moc nevadili ako ten spánok, resp.nespánok že už nespím a zdvíhanie sa z gauča a vystupovanie z auta, sa niekedy cítim strašne, ked chce mm parkovať na chodníku tak najprv vystúpim, bo by som sa do "kopca" asi nevyšrotila.

...no a k pôrodu povedal, že na vzdycháren so mnou určite chce ísť, pomáhať mi, masaže, podprieť a tak ale že na sálu si netrufa, tak som sa este chvilu snažila ale ked nie tak nie, on si rozumie a mam tam riešiť este jeho myslím že budem mať dosť roboty sama so sebou, a budem rada že bude pri mne aspon zo začiatku a potom budem mať istotu že je za dverami 🙂

m.o.n.i.k.a
7. okt 2009

Andy a můžu Tě ujistit, že já a myslím si, že ani mscat Ti nezavidíme, nevím co bychom měli! Když už jsi to tady tak hezky napsala! 😀 Já jsem v životě spokojená, nic mi nechybí, tak nevím co bych Ti měla závidět 😕

andy2306
7. okt 2009

m.o.n.i. -já jsem právě uplně klidná 😉 já mám na starosti jiné věci než jen řešit takéto nesmyslné dohady.chodí jsem i těhulkyi snažily...já si sem budu chodit jak mě se zachce...i bez tvého svolení.a v tom případě už tu ani nemáš ty co dělat...ty už taky nejsi snažilky...a tahle diskuze je o příznacích po ovulaci-TAKŽE SPRÁVNĚ BY SEM MĚLI CHODIT JEN TY,co ještě ani neví,že jsou těhotné..TAKŽE HOLKY,TO VYPADÁ,že bysme tu diskuzi asi měli rozpustit,co? 😀
m.o.ni. - to si piš,že jsem ráda,že je v uvozovkách jen o 5 týdnů (problémy byli i tak po zdrav.stránce-ale to jsem už psala tolikrát-nemíním opakovat).

kessy--máš dobrého chlapa.to je štěstí..bude mí zážitek a velký 😉 jinak ten konec je sílanohy natékají,schody hrůza....do nišeho se nevlezeš..zavazí ti futra atd. 😀 😀

andy2306
7. okt 2009

moni-nebud tak vztahovačná-mluvila jsem všeobecně ano?tak se spíš trošku uklidni ty. 😉

andy2306
7. okt 2009

m.on.i- nikdy ti nebere,že jsi nejzkušenější,nejvyzrálejší matka,ač ti ej kolik ti je...ti si klidně nech!i ty zkušenosti.
já mám svoje- matka jsem jaká sem-aj s chybama,i bez nich.....no coment. 🙂

m.o.n.i.k.a
7. okt 2009

Andy, já jsem psala, že tu máš zákaz? 😀 Prosimtě nepřetáčej věci, které nejsou pravda, ju?
Já jsem jen psala, že je nevhodné tady psát, že se Ti holky podařili hned na poprvé a už několikrát jsem to četla, a myslím si, že ty které se snaží 2,3 roky jim to třeba není příjemné číst i když Ti to přejí, mrzí je to i když napíši , že né. Jinak si tu piš co chceš, to je Tvoje věc, nikde nepíšu, máš zákaz tu psát, co tu píšeš a podobně! 😉
Já sem už moc nechodím, jen to tu čtu a reaguji, chodím do jiných diskusí, protože tohle je opravdu pro snažilky 😉

m.o.n.i.k.a
7. okt 2009

Andy, asi máš hodně vysoké sebevědomí, že pořád budeš rýpat a navážet se, nejzkušenější matka mi tu připadáš ty, já nikoliv, jen mám něco za sebou i když mi je tolik kolik je, to by ses teda divila 😉

lyzenka
7. okt 2009

ahojte,

mám týždeň pred MS .....včera totálna zimnica, drkotala som sa v posteli, ponožky na nohách a furt studené, vrelá som bola ako keby som mala 40 teplotu - no meriam meriam - teplota žiadna....no skúsila som zmerať bazálnu teplotu - a tam 37,8(večer samorejme), ráno skúšam merať 37,4 ......predchvílou som skúšala merať...tiež 37,5 .....myslíte že by to mohlo byť tehu?

mscat
7. okt 2009

Moni..ujistit můžeš ,že já nejsem rozhodně ten tip,co by měl někomu něco závidět.Všem to přeju..a myslím,že svůj názor jsem říct mohla.Ale aby se tady tak do mě hned někdo pustil...to je sranda teda.
Já..i když mě život někdy štve a není jednoduchý tak jsem spokojená naprosto tak jak jsem nemám co komu závidět.To bych tomu teda dala.Naopak závistivé lidi nemám ráda..ale podle Andy máme tu typicky českou.hnusnou povahu co nikomu nic nepřeje a závidí když je dobře.No tak to ale nepíšeš určitě o mě.

m.o.n.i.k.a
7. okt 2009

mscat 😀 Jo no, to je fakt, kurňa já jsem tak závistivá, až se mi chce brečet 😀
No jo no. Ona má, ale pravdu přece 😉
Každý má něco. 🙂

andy2306
7. okt 2009

mscat-taky vztahuješ? 😉 mě to tak jen vyznělo,když je vám trnem v oku,když si někdo pochválí dítě...my s holkama,co jsme tady přes rok,se už nemusíme bavit jeno snažení....zajímají nás o nás i jiné věci..dál nebudu komentovat. 😉

m.on.ni.-rýpat jste začli vy...vy jste se začli naváže..mscat se plést do debaty,která se jí netýkala.řešili jsme pohyby..přečti si pár řádek víš.. uvidíš,kdo se do koho naváží.
to vís,že si budu psát co chci.....to neboj.

kessy-to máš dneska výborný oběd...

andy2306
7. okt 2009

já se tu nenavážím do nikoho-kdo sem přijde nový,poradím- vyslechnu i cizí.do tebe ani do mscat jsem nerýpala nikdy. obuli jste se vy dvě..... 😉 a nějak vás to sebralo holky....ne že mě.

lyzenka
7. okt 2009

fúúha, asi som napísala nevhod do tejto témy... 😕 😉

andy2306
7. okt 2009

lyzenka v pohodě 🙂 teplotky máš pěkné...ale musíš měřit každý den ve stejnou dobu.naprosto ve stejnou,zbytečně se nehýbat..pak dej vědět,co ti ukázala testík,ale radši s testem nespěchej.

lyzenka
7. okt 2009

poznám sa len v tom.....že nikdy predtým som nemala nad 37 (to je jedno kedy i v priebehu dňa)........iba tiež pri prvom tehu (to som ani nevedela že som), som mala zimnicu, teplotu atď......a potom pred MS som skúšala BT - a mala som nad 37 .....inokedy mávam tak 36,7 36,6 ..... ale nejak extra nesledujem...to som len skúsila, že čo to tá zimnica môže byť........
.....tak som zvedavá.....držte palčeky...už by sme sa veru potešili.... 😉

m.o.n.i.k.a
7. okt 2009

No Andy myslím si, že téma jestli dítě rozumí ve dvou letech nebo né vzala spíš Tebe 😉
Mě to vůbec ani nezajímá, jen si stojím za svým jako každá 😀
Mscat-škoda řešit 😉 Nekomentovat už, jsou tu snažilky a měli by se řešit důležitější věci, než tyto kravinky 😀
Lyzenka, ráda bych Ti poradila, ale co se týče teplot, tomu já nerozumím, nejsem ta nejzkušenější , nejvyzralejší maminka na světě 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andy2306
7. okt 2009

lyzenka..v těhu může být zvýšený i normální teplota-já jsem ji měla zvýšenou ale jen 37,1
a bt jsem měla 37,2 ale jsem ji neměřila od začátku cyklu..až týden před ms,,takže to je na prd.
držím palečky...

andy2306
7. okt 2009

no teda moni--tebe to hodně vzalo,co? 😉 tak pardon...to jsem nevěděla,že tě to tak rozhodí....no kdyby mě někdo něco takého napsal a nebyla to pravda,tak mě to tak nevytočí... 🙂 omlouvám se.

afrika
7. okt 2009

baby neurazte sa, ale je smiešne čítať si Vás. obidve vás to zobralo, to je vidno....rozoberajte si čo chcete ale hádky???????????????????????????????????????????? 😒

andy2306
7. okt 2009

mě to nevzalo...já sjem ti jen psala,že nám rozuměla..a měla dva a půl roku. 😉 že nám nejchytřejší dítě,to si teda nemyslím--bohužel neni,nikdy nebude..a mnoé děti jsou i šikovnější než ona... 😉 nechápu o co ti jde. 😉

andy2306
7. okt 2009

afrika- máš pravdu. už je konec- neboj... 😉

m.o.n.i.k.a
7. okt 2009

Andy, mě nerozhodí vlastní rodina natož ty, sorry 😀
To byla pouze ironie, jestli jsi to nepoznala 😀

lyzenka
7. okt 2009

no mám aj tú telesnú zvýšenú trošku tých 37 ....ale to som až tak nepozerala ako na to že včera BT 37,8 - to mi skoro oči vyskočili... 😉

andy2306
7. okt 2009

mě vlastní rodina rozhodí...často 😀 h ezký den.ne-ironii v písemném kontaktu opravdu nepoznám.

m.o.n.i.k.a
7. okt 2009

Andy nereaguj už ju? Musíš mít asi poslední slovo co? 😀
Tak já Ti ho nechám 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre