Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lyzenka
7. okt 2009

Kessy,

inak pozerala som album....a presne takýto kočík by som si teraz predstavovala..... 😀 predtým sme mali taký klasický bambi - štvorkolesový - aj ten nebol zlý....len sa nedalo dobre zabáčať - stále nadvihovať a tak.....a tie otočné kolieska sú super.....hlavne keď by mi pri ňom cupital ešte aj Andrejko....tak jeho by som držala za ruku (i keď mi ju momentálne vonku ani nedá - samostatná jednotka je to!!!! )....a s druhou manévrovať kočík... 😀

andy2306
7. okt 2009

lyzenka.a bude hůř...ta naše opica je samostatná jak kdy a jak včem-jak se ji to hodí totiž... 😉
kessy--mrkla jem,hezký kočárek....

kessy11
7. okt 2009

...myslím že máme všetko, a čo nemáme časom obstaráme, ale všetko už je nachystané, v porodnici som sa bola pozrieť je to menšia pôrodnica ale taká milá 🙂 no idem pomaly este niečo pozehlím a potom už príde mm, a pojdem sa vyvetrať, tak si pekne užite prechádzku s babami a slniečko pokial je, večer nakuknem,
pa pa

lyzenka
7. okt 2009

andy....no to teda!....hlavne keby ho zobrali do škôlky potom (ak by bolo druhé) ...len momentálne je u nás v Trnave taký stav - že tento rok 230 detí vôbec nezobrali.....uprednostnené sú deti 5 ročné ....takže vôbec ani nemusím rátať s tým, že ho zoberú a keď som ešte na materskej, tak to už vôbec nie... 😠

andy2306
7. okt 2009

lyzenka-no to máš asi pravdu-školky jsou narvané.
mě ta starší chodí do školky,ale mě t vypravování ráno nebaví s oboma dětma..a jak bude zima v íc oblečení,bude to ještě horší.musim mimino ráno budit,protože ona spít ak do osmi,do půl deváté...a i hanička je spáč,kolirkát budím obě...v zimě to bude fuj..no ale je ve školce ráda,tak ji tam nechám..jen ji to prospívá.a byli jste už u zápisu? 🙂

andy2306
7. okt 2009

kessy--hezké odpoledne,tak sem pak ještě mrknu,jestli vyjde čas,ale pak dojde návštěva.uvidím..ahoj beruš..pa

lyzenka
7. okt 2009

u nás je zápis v marci.....tak aby budúci rok mohol nastúpiť.....ale ktovie??? 😕 ale možno ako píšeš, možno by bolo aj lepšie, keby bol doma...čo? Aj náš Ajo je sedmospáč... :O)

lyzenka
7. okt 2009

tak papa.....idem popratať...má prísť kamarátka s mužom - čerstvý novomanželia od soboty....som i ch ani pozrieť nebola...mali sme oslavu - dva roky!... :O)

papa

andy2306
7. okt 2009

můj brácha je taky stejně narozený jako tvůj malý andrej....a ten má zas jméno jak já..akorát klučičí 😉
tak já se školky aj bojím kvůli nemocem,co bude nosti k miminu-ale snad to tak hrozné nebude.
tak hezký den...papa

kessy11
7. okt 2009

haloooooooooo no čo večer sem nikto nepríde??? 😉 😉 😉

andy2306
7. okt 2009

ahoj Kessy-už jsem tady-Musela jsem to tu uspat,a nakrmit 😀 ještě že manžel tozvládne sám 😀
jaký byl deN,a co manžel na oběd,chutnal?

andy2306
7. okt 2009

no mě ten můj dnes potěšil.posune si prac.dobu -místo na 6h ráno bude chodit na 8h-a vodit mi tak haničku do školky,abych se nemusela vypravovat-každý den to možná nepůjde,ale bude se snažit,tak mám radost..no a asi mu tak budu taky muset udělat zítra za odměnu nějaký dobrý oběd 😉

cambina
7. okt 2009

ahoj holky...jakpak se máte?
u mě... mám ted nemocenskou a po nemocenské končím v tom blázinci-práci 😒
jinak mám před MS (v pondělí) a jistě, že ta mrcha dojde.
andy...to je super, že bude manžel chodit s Haničkou do školky... je to fakt, jak vidím ty maminy s mimčama (hlavně s dvojčatama) ráno u školky a přestava jakou mají honku ráno...brrr
kessynko...téda...už se to hodně blíží 😵 strach nemáš z porodu vid?

andy2306
7. okt 2009

je..cambi,ahojík.tys tu nebyla dlouho.a proč myslíš,že mrcha dojde.cítíš se na to?ty už asi zbytečně netestuješ a čekáš na den D,že?z duchama jsi vyléčená že....i tak,držím ti palečky,ale to ty víš 😉
no-nebude to každý den asi,protože když mu dojede v sedm ráno dodoavatel,tak tam musí byt,ale snažit se bude.zatim je ta výprava dobrá-ale v zimě to nebude moc dobré-nejhorší na tom je,že musím mimino budit.kdyby vstávala před sedmou,je mi to jedno.ale takhle ji budit..to je na nic.
ty končíš v práci?jakto?jdeš na pracák nebo máš něco jiného?a co malý-v pořádku všechno?

flyangel
7. okt 2009

cawino..noo to ano andy mam konzervu 😉 som si to spravila popri studiu vš lebo ma to bavilo....ale nevenujem sa tomu teraz nemam casu hlavne popri praci a dalsiemu studiu a potom dufam ze pride bábo a preto nebude casu 😀

andy2306
7. okt 2009

fly..nějak nevím,o čem je řeč... 😀 připomen.

cambina
7. okt 2009

andy.... 😀 to víš, že testuji, ale přesně jak říkáš, z duchů jsem už vylečená...to vím, že mi držíš palce...
no necitím se na to, ale opět s ní počítám.
jojo malý je o.k. akorát ještě nemám vycházky, tak nemůžeme jít ven...škoda... ale v pátek má malý narozeniny (už 6 let), tak budeme o víkendu slavit.
andy...já vím... když manžel může pomoct je to super...jak já říkám..my ženské, ještě kk tomu s dětmi máme non-stop šichtu.
s tou práci...už jsem tam odrovnaná fyzicky, za chvilinku bych byla psychicky (mimochodem jsem už čtvrtá z devíti), co už odešla.
ted čekám, jak se vyjádří kamarádka,navrhla jsem ji, že opět začnu podnikat, aby se ke mě přidala... jinak nic konkrétního nemám...

kessynko...a bude manžel u porodu? pokud jsi to už psala, omlouvm se, nedočítala jsem 😅

flyangel
7. okt 2009

ta o svevakoch zo superstar.... 😉 ze i ja som spevacka

cambina
7. okt 2009

fly...ty jsi zpěvačka????????

andy2306
7. okt 2009

je....už 6 let..to je hrozné jak to letí,co?za rok do první třídy...a učit se s ním... 😉
a třeba zrovna nedorazí mrcha mrchatá...
podnikat-a v čem?a co jsi to měla ted za práci?to jehrozné...dnes neni v práci nikdo spokojený-co je to za dobu proboha 😠

andy2306
7. okt 2009

jo..fly...vlastně 😀 já ten zpěv taky nemám špatný..založíme duet?cambi-když ted nemáš práci,tak se přidem.a budem trio...jen nevím fly.jestli nám to tam ta slovenština nebude kazit ( 😀 😀 😀 )no a nebo my tobě..

cambina
7. okt 2009

jako, že máš konzervatoř....téda.... ty máš těch škol 😲 ... to tě obdivuji...

andy2306
7. okt 2009

¨cambi- tys mě pobavila tím dotazem na fly... 😀 😀 😀 😀 mi popraskají stehy po císaři... 😀

cambina
7. okt 2009

😀 😀 no holky...já bych vám to pěkně zkazila... já opravdu zpívat neumím...téda umím,ále fakt hrozně falešně 😲
no andy...já se té školy až tak nebojím, malý už ted umí počítat, abecedu, psát (teda jen písmena) atd. a důležité je, že se to naučil, protože sám chtěl a baví ho to..takže jsem na něho pyšná a věřím (hodně doufám), že mu to půjde i ve škole..
v té práci jde o to..., že místo 13 hodin jsem dělala 15 hodin a celkově to tam je dost náročné

cambina
7. okt 2009

andy... 😀 ...fly jich má fakt nějak hodně 😲

andy2306
7. okt 2009

to je malý hodně velký šikula...po mamince určitě!a to je fajn,ž ho to baví bez nucení... 😉
s tou rpací je to hondě na prd teda..zvlášt s dítětem....jedině že by tě platily zlatem,ale to asi těžko co..v dnešní ekonomické krizi,jak slyším na každém kroku-a na slovo krize už mám alergii.

andy2306
7. okt 2009

fly-kolik máš těch škol? 😉
ale konzervatoř jistě nemá..že fly...nebo jooooooooooooo? 😀

cambina
7. okt 2009

no andy... a ještě za kolik... i moje mamka má větší výplatu a nemá 200 hodin za měsíc

andy2306
7. okt 2009

to je hrozné-fakt.tak snad se ti bude v podnikání dařit líp--budeš paní svého času.ale asi to taky neni žádná sranda dělat na sebe....ale dřím pěsti,at ti to vyjde.všechno-a co když bude mimi?co pak s podnikáním?a tvůj s tím souhlasí?

cambina
7. okt 2009

andy...má konzervu, tak to asi konzervatoř,když se mluví o zpěvu...a jak píše tu si udělala jen tak mimochodem při jiné škole 😲 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre