Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

marta222
9. okt 2009

ahoj andy2306, tak ja zatiaľ čakám, som dnes 30 DC (priznám sa ráno, som si robila mamatest, ale vyšiel mi až cca po 4 minútach "duch druhej čiarky" - takže po limite.) Príznaky - no zatiaľ skoro žiadne - dnes mi nechutila káva, trošku ma sem-tam pichne v podbrušku. No, veď uvidíme 😉 , necháme sa prekvapiť. Už sa ani nechcem nejako predčasne radovať po všetkých tých mojich predchádzajúcich skúsenostiach. Takže, tak...
Tak z Terezky chceš mať parádnicu s náušničkami? To je fajn 😉 . Verím ti, že to zle znášaš, ani ja nemám rada takéto veci. Ale ktovie, či to nastreľovanie náušníc bolí, ja si to už z vlastnej skúsenosti nepamätám 😀 😀 😀 .

andy2306
9. okt 2009

marti...no kéž by ten duch byl pozitivní test....já bych tomu i věřila,ale jak říkáš...potichučku po tom všem,co sis prožila,to je jasné.a míváš jak dlouhé cykli?já si myslím,že tam ta druhá čárka nemusela byt až po limitu,ale líp si ji viděla,až ten uslchl-taky jsemto tak měla,ale tak to nechme byt,však uvidíme,co dalš dny mamatest ukáže.budeš testovat i zítra?sice nebudu mit přes den čas,ale večer mrknu...a určitě si na tebe vzpomenu.Já jsem si na tebe vzpoměla i když jsi sem jeden čas nechodila....mě taky přestala chutnat káva...v prvním,i v druhém těhu..a to je u mě co říct,miluju kávu..moc. 😉
marti,držím pěstičky-a at už to vyjde ted,nebo příští měsíc-ale hlavně že to vyjde.
prý nastřelování nebolí-prý některý děti ani nestihnou bečet-spíš jim vadí že jich někdo musí násilně držet,aby se nehýbali,ale ten samotný zákrok bude asi rychlý.
já sama bych na to nešla-se bojímv šeho-jehel..no hrůza.ale tak radši pichnout miminku,co s toho nemá rozum,než kdyby byla takový dosran jak já..a pak se bála si to nechat nastřelit a neměla kvůli tomu naušnice,že? 😀
už se mi peče masíčko,dělá zelíčko---a je toho kotel teda-no ale máme rádi všichni,tak snad se zítra zavděčím.

marta222
9. okt 2009

andy, ja mám tak 26, max. 28 dňové cykly, takže uvidíme. A testovanie si nechám až na nedeľu - ak samozrejme mrcha dovtedy nedorazí. Ale, cez víkend ma tu neuvidíš, nemám doma internet, takže dám vedieť až v pondelok, keď budem v práci 😉 .
A s tým strachom - to veľmi dobre poznám. Mne stačí, že mi idú merať tlak - už som "posr...". Aj mi doktorka napísala, že mám "syndróm bieleho plášťa", takže som tiež podobný "strachoprd".
Tak, nech Vám to uvítanie Terezky vyjde, príjemnú zábavu. Neboj, určite sa zavďačíš, takéto "ľudové" jedlá majú všetci radi 😉 .

andy2306
9. okt 2009

aby toho nebylo málo,ohlásila se mi kámoška na kafe s dvoma dětma- no ale já neumím říct ne 😖 to bude binec-no proč bych neuklidla znovu,že?nevadí-aspon mi jeji dcera zabaví moji dceru.. 😉 a taky si chvilku aj sednu dneska.

marti-tak to zas taký strašpytel nejsem,to ti dr.opravdu napsala?to je nepříjemné,že?no já nerada aj k zubaři.jít na gyndu-to mi nevadí.jsem po dvou císařech,takže po tom prvním už jsem trošku otrlejší,ale bávala jsem se hodně-- 😀

když budeš těhotná-a tO TI PŘEJU Z CELÉHO SRDCE-tak to se po doktorech máš naběhat-ale to člověk rád vydrží,že?
tak fajn-v pondělí tu budu čekat pozitivní zprávu od tebe-z pozitivním testem v albíčku-kéž by kéž by....tuk tuk tuk.

at už jim to bude chutnat nebo ne,to je jejich problém-komu nebude chutnat,at je ohladu 😉

marta222
9. okt 2009

ďakujem, andy, jasné, že dám v pondelok vedieť. No, to mi, ale napísala internistka - že mám "syndróm bieleho plášťa", predtým ako som išla na laparku. Aj som si myslela, že po tých skúsenostiach s posledným potratom sa trochu ostrieľam, ale myslím, že opak je pravdou - mám pocit, že sa bojím ešte viac. A keď si spomeniem na tie strašné chvíle v nemocnici - ešte aj teraz sa roztrasiem, a to už ubehol nejaký ten mesiac odvtedy. Gynekológ mi nevadí, tam chodím skoro ako "na klavír", takže, ak "to" vyjde, to hádam prežijem...
Tak si už konečne oddýchni, nech sa nám celkom neunavíš, čo bude mať z teba zajtra návšteva? A s tým upratovaním to tiež nepreháňaj, všetkého veľa škodí 😉 .

andy2306
9. okt 2009

no marti,užila sis...a bohužel hodně zlého.je mi to líto,ale myslím si že už máš vybrané 😉 😉 bude už jen líp.
taky bych se po tvých zkušenostech bála doktorů jak čert.
neboj-já se nestrhám-jsem řekla bych akční člověk,nemám ráda nudu a musím pořád něco dělat,takže já jsem spíš ve svém živlu než že bych padala na hubu.zas toho tolik neni.a zítřek si určitě užiju....protože už mám skoro hotovo..
večer jdeme s haničkou koukat na superstar,to si odpočinu..a zasměju aj 😉 tak v pondělí na tebe myslím a čekám.. 😉

marta222
9. okt 2009

No, to dúfam, že už bude len lepšie, už by bolo načase dotiahnuť tehotenstvo do úspešného konca 😉 . Ale, ktovie, čo ma ešte čaká? No, čo už - keby človek vedel čo ho postretne. Ale, to by nebolo potom zaujímavé, však? Hovorím si, že všetko je tak, ako má byť.
Aj ty sleduješ "superstar"? Aj ja som každý víkend "nastúpená" pred telkou. Ako "speváčku na penzii" ma to veľmi zaujíma, aké tu máme talenty. Ale, musím skonštatovať (i keď nerada), že vy Česi ste na tom tentoraz oveľa lepšie 😉 .

cambina
9. okt 2009

jo to je fakt pravda...skoro samí kluci se rodí...
kessy...a jak se cítíš?
andy... ty ještě kojíš?

andy2306
9. okt 2009

marti-zasloužíš si to.ty a korenka nejvíc...(samozřejmě že všechny si zaslouží)ale vy jste si toho nejvíc zkusili.ale nechme toho-radši veselejc,ju? 😉
jojo-sledujem,to víš že jo.v tv stejně nic jiného neni-celý týden žádný program.já si zas myslím,že slovenky jsou lepší jak češky,i když ty holky jsou takové vyrované-a lepší jak kluci.ale mě i slovenština zní líp hudebně..je víc zpěvavá. 😉
byli jsme dřív jeden národ,ne?tak je fuk-jestli česko-nebo slovensko.vždycky vyhraje ta naša...🙂

andy2306
9. okt 2009

cambi- kojím a dofuám,že ještě budu dlouho- pročpak ?)ale už aj přikrmujem-zeleninka,přesnídávky,kašičky 😉
tak co oslava narozenin?bude dortíček,rodinná sešlost?to je fajn,když se rodina sejde-a co dáreček-jaký bude?chtěl něco speciálního ten tvůj malý -velký chlap? 😉
cambi-u nás tady se právě rodí zas samé holky-žádný kluk.včera jsme se zrovna bavili skámoškou,že to ty naše holky budou mít těžké najít si u nás chlapa (má taky dvě dcery 😀 )

cambina
9. okt 2009

jé holky... nějak mi unikla stránka...odepisovala jsem na 185... 😅 ..ach já popleta...
malého mi ted bere na chvíli kamarádka (má tři děti) ven, pouštět draka, když já nemůžu...ach jo

andy2306
9. okt 2009

tak to je hodná ta tvoje kámoška 😉 já tu taky takovou jednu mám-co zrovna dojde na kafe.má čtyřletou Nelu a pětiměsíční ivanku-takže děcka k mým děckám věkově-a ještě i pohlavím.a taky mi min.týden brávala haničku do školky,ale od pondělí ji bude vodit můj..si upravil prac.dobu,tak jsem ráda...až bude zas pěkně,jaro-teplo a bude terezka sedět na sportáku,tak už si zas budu chodit s oběma sama.. 😉

marta222
9. okt 2009

To máš pravdu, že sme stále ako jeden národ. Ale myslím, že u nás napr. medzi chlapcami nie sú také výrazné typy, ako tí vaši - napr. veľmi sa mi páči ten malý Janko Bendig a aj Martin Chodúr je super - fakt "hotový" Tom Jones. Aj vaše dievčatá - napr. Monika Bagárová a Markéta Konvičková spievali krásne. Tie naše nepredviedli ktoviečo - ale, možno to bolo aj zlým výberom pesničiek. Takže, uvidíme, čo predvedú tento víkend...
Tak sa majte krásne, príjemný víkend všetkým, mám už "fajront", idem domov. Tak v pondelok sa ozvem 😉 .

andy2306
9. okt 2009

no vlastně ano marti-máš pravdu-všechny ty co jsi vyjmenovala,tak to jsou přesně moji favoriti..do jednoho.a vlastně češi všichni,že?to mi nedošlo...oni skoro všichni zpívají anglicky,tak já pak nevím,jestli je to čech nebo slovák 😉 tak my máme lepší zpěváky,vy zas třeba lepší....no nevím co...něco by se našlo 😀 😀 přeju ti moc moc hezký víkend.tady má pršet a byt zima..a zdá se,že jim to asi aj vyjde ta předpověd.papa já už taky musím ...ahojík

cambina
9. okt 2009

andy..ty jsi vtipálek 😀
no jen mě to dnes napadlo, že to nevím a já jsem zvědavka mě zajímá všechno.
tentokrát dortíček nebude (jeden už malý měl na chatě) a možná zítra přinese mamka... místo toho chci dělat tu buchetku...my dorty stejně moc nemusíme...
dneska ráno jsme jeli do obchodu, byli jsme s Dádikem domluveni, že pojedeme koupit dárek (ten už měl vybraný) a něco už jsem měla doma dávno koupené... zítra příjde moje mamka s přítelem a babička, v neděli od přítele sestra a rodiče a příští týden moje sestra s přítelem a neteří a možná znovu mamka a babička (ta se nedávno přestěhovala do Ostravy, tak se vidíme častěji než 1x za rok nebo 2

andy2306
9. okt 2009

jejda-takže oslava několikrát...tak to máš co dělat teda-chystat ,gruntovat 😉
proč vtipálek,co jsem řekla?
my zas dorty milujem,ale oslavenec si určí sám-jasné.ta buchta je fakt skvělá.ty jo-6 let...ještě jednou tolik a budeme mít i my...jak ty tři roky utekli,co je hanička na světě.za chvilku bude do školky chodit terka..kéž by to nechtělo utikak a zastavilo se to na chvíli,ted je to fajn období. 😉

cambina
9. okt 2009

andy...jojo my tak vzájemně si pomaháme (známe se asi 5 let)... jeji nejstarší syn chodí s Dádikem do školky a ve středu měl taky zrovna 6 let, druhá-Terezka bude mít v dubnu 4 roky a Kristýnka má 3měsíce

andy2306
9. okt 2009

ta tvoje kamarádka má asi hodně ráda děti,co?jak schodečky to má...ty jo...jak to zvládá?

cambina
9. okt 2009

jojo andy...je to děs... sotva měl malý 1měsíc už jsem se bála této doby a najednou je to tady.... fakt jsem se snažila s ním od miminka užít co nejvíc a nejlíp...bylo mi jasné, že to uteče,ale takhle rychle 😝 ... jsem z toho v šoku...
ještě tím, že jsme spolu doma, chci do toho zapojit i ho...budeme péct spolu... to on rád domácí práce a tím bude mít z toho větší radost...každý rok jsem objednávala různé extra dorty a tentokrát to bude jiné

cambina
9. okt 2009

celkem v pohodě...akorát Terka od 1 rok byla hodně po špitálech, nakonec se ukázalo, že je bezmléčná a bezlepková... k tomu před rokem a půl měla těžký úraz hlavy s krvácením do mozku, takže to nebylo nic moc

alzbeta.hod
9. okt 2009

ahojky holky jak se vám daří... jsem opět 3dny po ovu a jsem strašně zvědavá jak to dopadne....

cambina
9. okt 2009

andy...jo a ten Danek je zase dost divoký (až moc) 😖 ale ona to zvládá celkem dobře...
alzbet...jak jinak 😵 těhotenstvím 😉

andy2306
9. okt 2009

cambi- to to je hrůza s tou její malou.hrozné..taky máme v rodině -neteř má bezlepkovou dietu,vím co to je...a i bezmléčná je v rodině-vše z manželovi strany.
když musíš,zvládneš všechno.utěká to utěká....je to děs.ale co s tím-jediná spravedlnost na světě je právě čas-každému utíká stejně,že? 😉 já taky peču dorty-a hrozně ráda.

andy2306
9. okt 2009

ahoj alzbet-tak uvidíme za pár dnů,jak to dopadne....taky držím palečky. 😉

alzbeta.hod
9. okt 2009

no holky nic jiného bych si samozřejmě nepřála ale fakt nevím... tentokrát jsme se trefili jen jednou. Bylo by i dvakrát ale bohužel manelovi to jaksi nešlo... ☹

lyzenka
9. okt 2009

baby

mne to nedalo, a že skúsim spraviť test (včera by bolo asi úplne iné HCG ako dnes 🙂 ) , no a čakala som a čakala som...potom ako keby som tam videla špinu - tak som to prešla prstom ale len tak zľahka....a zachvílu sa mi tam spravila čiarka - ale taká slabučká...ale je tam....nikdy predtým sa mi to nestalo......aj keď som po teste prešla prstom - nikdy sa mi tam nič nezjavilo......tak teraz fakt neviem, netuším, radšej sa neradujem......teraz testy už nemám žiadne....
...tak nič iné mi nezostáva, počkám do zajtra.....potom kúpim...a skúsim znovu testnúť....potom dám vedieť viac... 😕 😕 😕 som sama zvedavá ako to celé dopadne...

lyzenka
9. okt 2009

proste vôbec tam nehľadám duchov....ako som ich hľadávala a myslela som si, že asi tehu......ale teraz to normálne vidím voľným okom aj z diaľky keď natiahnem ruku...

sofinka2009
9. okt 2009

Lyzenka a koľko dni po ovu si?

lyzenka
9. okt 2009

no najskôr som tu písala, že 15-teho by som mala dostať.....ale v podstate 14-teho alebo 13-teho....takže je to nejakých 5 dní pred MS ....a fakt ani netuším koľko dní po OVU....bo tento mesiac som sa vôbec ale vôbec nesledoval...boli sme na dovolenke, malý ochorel, boli sme z toho na větvy ako sa hovorí...dom a bol chorý a furt okolo neho, ani som si nestačila uvedomovať veci okolo mňa.... 😉

sofinka2009
9. okt 2009

Tak ti držím palce nech o dva dni je palicka ešte silnejšia 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre