Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
10. okt 2009

jo.cambi-už dva-a radost nemám,protože kojím 😀 😀 chápeš.no snad nebude moc kousat beruška.hanička měla taky první zoubek jak to má byt-v půl roce,terezka je asi nějaká rychlokvaška ☹
já ráda peču a snad aj dobře...ale tentokrát jsem jen vařila-dovezli koláčky a zákusky nakonec,což mi hodně ušetřilo čas.
zítra jen odpočíváme...nebudem dělat nic. 😉
cambi-třeba nedorazí mrcha mrchatá.

lyzenka-to je v pohodě-nemusíš tady byt pořád..stačí jen dojít mrknout a oznámit novinky..návštěvy jsou povoleny 😉 taky si myslím,že je lepší,když počkáš s testem aspon do pondělí.
hezký večer přeju

andy2306
10. okt 2009

cambi-to je fajn,že malýho tak zapojuješ do kuchyně-to tě brzo vystřídá a nebude muset nejen péct,ale aj vařit třeba 😉

cambina
10. okt 2009

no jo andy...to mi opět nedošlo, že kojíš a zoubky... ale pokud já vzpomínám, když měl malý zoubky a kojila jsem, že jsem to ani tak nepocítila... no jo... on 9 měsíců příkrmy, sunary žádné nechtěl, tak se musel snažit nekousat chlapeček jeden.¨
no já tedy nerada peču...neumím to, raději vařím...
andy...ale dorazí 😠

mscat
10. okt 2009

cambi:třeba nedorazí 😉 😉 budu držet pěstičky!! 😉

jojo nám šly taky rychle zuby...první našla teta když ho chovala a že ji něco pichlo do prstu my hleděly že zub a v zápětí na druhý den za ním další 😀 to měl 3,5 měsíce teda.vůbec jsem netušila že mu lezou 🙂 a pak mu to lezlo po čtyrech naráz skoro vždy...takže my v roce měly asi deset zubů to fakt nekecám..základ 4 dole 4 nahoře a dva někde bokem 😀 a pak nějaká pauza..a do 20ti měsíců měl komplet 🙂 a můžu zaklepat že jsme teda věděli jen o stoličkách to byl hrozně nevrlý uknouraný..jinak opravdu supr.díky bohu.počítám že pak druhé bude mít první v roce 😀
a tvuj malý jak snášel zoubky když mu lezly..ono je to teda dost protivné chudata děti to jim nezávidím..

lyzenka:i moje sestra měla první dva zoubky v roce...ono není kam spěchat potom tomu dítěti můžeš aspon dát pěkně něco požužlat..já nemohla dát nic protože by to hned ukousnul a polykat zas kusy ještě neuměl že.takže podle mě je to rozkošné když to má do roka tak jen dva zoubečky a pak už to může léze 😉

mscat
10. okt 2009

cambi:já teda ješte nic nepekla..k tomu vztah nemám 🙂 ale já teda celkově nemám moc vztah ani k vaření..oni to vybraly mý dva nejstarší bratři a ke mě se to už nedostalo říkám mamce pořád 😀 😝 ale tak jako uvařím ale kdybych nemusela nevadí mi to 🙂

coccinella
10. okt 2009

lyzenka:
Ahojda, mám to dostat stejně jako Ty, taky mne bolí podbřišek jako kdybych to měla dostat a taky mám teplotu - tak jsem na nás zvědavá ;) U mne je ale trochu problém s nízkou sliznicí, takhle už jsem to měla několikrát:(

mscat
10. okt 2009

coccinella...i já mám nízkou sliznici..prý velmi.a to je velký problém ☹ ??
tak držím pěstičky. 😉

andy2306
10. okt 2009

cambi-ty děti prý nekoušou,když mají zuby-jak kdyby věděli,že to bolí 😉 a je to docela srandová,ta malá pusinka ze zoubkama.haničcer ostli po jednom...málokdy oba za ráz,ale nikdy zuby neprožívala-nebečela,horečky nic.terezce se prodrali dva-a vidímt am už náznaky dalších,třeba se ji to vyrojí naráz a bude klid.uvidíme-je mi to celkem jedno,hlavně aby vylezli v klidu jak tyhle první.
malý ti nechtěl jest příkrmy?ale tak kojení to je stejně pro dítě to nejlepší,myslím že mu to neuškodilo-právě naopak,ne?mě terinka jí všechno-a ráda...zelenina,přesnídávky,zatim šmakuje.ani hanička nebyla v jídle vybíravá a dodnes neni.
jej-já peču hrozně ráda,akorát že nemám pro koho-můj neni na sladké a hanička je na kokina,na buchty neni.ale když dojde taková sešlost jako dnes,nebo jiná návštěva,tak to se vyžívámv pečení-peču aj dorty a myslím že dobře a pěkné.ale musí byt čas a ta správná nálada.vařit mě baví taky,ale peču radši 😉
cambi-tak asi se znáš-a cítíš,že dorazí,ale já to myslela hlavně tak,že ti přeju,aby tentokrát nedorazila.
jdu s malou na tv-ahojík a hezký večer.pa

cambina
10. okt 2009

mscat.... 😀 ...tak to je fajn, že neumím péct jenom já 😀
téda...to je fakt šílené, takové malé mimi a zuby.... malý byl taky v pohodě, nebrečel, nebyl protivný, jen u stoliček měl průjem,ale byl jinak celkově v pohodě...hodný kluk

andy2306
10. okt 2009

taky šikulka- kámoška si u malého zkusila ze zubama-nespali,nejedli,řvali-horečky-průjmy..rok a půl.hrůza...snad se nám to vyhne tohle.
tak papa už fakt jdu

lyzenka
10. okt 2009

cocinella:

no tak to som tiež zvedavá na nás dve....každopádne, daj vedieť... :O) a držím palec... 😉

cambina
10. okt 2009

jé andy...nějak jsem přehlídla tvůj příspěvek 😀
no nechtěl... každý den jsem vařila polívečky, kašičky, zkoušela sunar, nutrilon atd. měla jsem pocit,že malému moje mlíko nestačí (ikdyž tak moc přibíral) nic jiného nechtěl.... až měl 10 měsíců (to už měl nějaký ten příkrm..hlavně zředěnou přesnídavku, kterou jedinou chtěl) a já jsem byla na vyšetření s bloknutou krční páteří a odmítla jsem UTZ s tm, že kojím...dr. na mě zaútočila, že jsem krkavčí matka, že děcko potřebuje maso a né moje mlíko...byla jsem z toho tak zdeptaná, že jsem postupně,ale přesto hodně rychle přestala kojit... a to už začal i polívky atd....vím, že to byla kráva, ale nějak mě to dostalo...
no a jak se říká, že kojené dítě je zdravější... malý je dost často nemocný, k tomu ta alergie..tak nevím, co je na tom pravdy.

coccinella
10. okt 2009

mscat:
nízká sliznice je problém, embrouš se nemá pořádně kam zavrtat a nakonec se neudrží a nazdar:(
Jak to řešíš?

coccinella
10. okt 2009

mscat:
Jinak taky Ti přeji hodně štěstí, díky ;)

coccinella
10. okt 2009

lyzenka:
Díky, Tobě taky ;) vědět určo dám ;o)

mscat
10. okt 2009

coccinella:děkuji...aha...no já brala proveru 5mg na ms a na tu sliznici.no jenže na mě to působí opačně než má.ms jsem měla silnou bez provery ..s proverou mi už nedorazila.ted už jsem asi 40tý den zase bez ms.a jako ani se nehlásí. ☹ zatím to neřeším čekám na ms jestli dorazí když dorazí mám dojít na krev na hormony.a když měsíc nedorazí tak mám i tak dojít a budem řešit dál ☹

andy2306
11. okt 2009

cambi-to nevím.hanička kojená nebyla a byla zdravá,terezka kojená je-a už měla rýmu dvakrát.ale tak zase hanička neměla staršího sourozence,který by ji nosil bacily.to má terezka v tomto horší.ale zase když má rýmu a jen kojím,tak je rychle po rýmě.haničce trvá rýma 14dnů i dýl..a terezka za 4dny měla po ní.a lehký průběh-spala,nebečela kvůli tomu.tak rozhodně je kojení to nejlepší co dítěti dát můžeš.to zas jo-každá dávka-se přizpůsobuje aktuálním potřebám dítěte...mění se složení dle něho...!a taky po finanční stránce-co si budem vykládat,že? 😉
tak pěkně oslavujte a užijte si to 😉

andy2306
11. okt 2009

KESSY-všechno NEJ NEJ NEJ NEJ k tvým narozeninám-ke zdraví,lásce,spokojenosti ti přeji konec těhu co nejpohodovější-krátý a bezproblémový porod a zdarvé,krásné a hodné miminko 😉

ratatooy
11. okt 2009

ahoj jedna rada mě na sliznici pomohl kontryhelový čaj

kessy11
11. okt 2009

DAKUJEM, DAKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJEM, Andy si strašne moc zlatá že si nezabudla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Akurat ideme asi obedovať, a poobede, prídu naši a segra s malým a tiež svokrovci, tak budeme maškrtiť, sice som nič nepiekla-nejako to neni moja parketa, ale mám zákusky, a spravíme chlebíčky a jednohubky a syrove tanieriky (rozne druhy syru) a este nejaké maškrty.
Dostala som náááááááááááááááááááááádhernu kyticu ruží, a krásneho andelíčka, este ma vraj niečo čaká len to nestihlo prísť na čas, tak som zvedavá.

Prajem krááááááááááááááááááááásnu nedelu babulky, pa pa

coccinella
11. okt 2009

ratatooy:
Ahoj a jak dlouho jsi ho pila, než zabral? Já ho pila asi 2-3 měsíce a nic..

xena323
11. okt 2009

babulky nizka sliznica maternice sa da vraj pekne upravit liekmi,treba navstivit gyndosa, dat si po 15DC zmerat vysku endometria a naadit liecbu....cajiky neuskodia ale biologii musime casto pomoct aj inak...

mscat
11. okt 2009

ahojte

xena:já chodím pravidelně ted jsem byla 29.9...a žasnul protože jsem už sliznici měla v létě v pořádku..a po proveře je opět nízká což by neměla po té proveře se mi už totiž nedostavila ani ms.tak chudák nechápal. 😝 😅 ted právě nechtěl do mě nic cpát řekl že zatím necháme volný průběh jestli se sama dostaví ms.no a když nedorazí tak mám dojít za měsíc a budem řešit zas 😝 a dostanu něco na ovu a ani nevím co.ms se teda vůbec nehlásí.jako když utne.

ratatooy:jo to už mi taky bylo doporučeno....ale i sem někde četla,že to i prožene nebo že někdo měl střevní potíže potom kvůli tomu.tak se bojím abych neběhala jen na záchod celé dny 😀
jakou s tím máš zkušenost.?

xena323
11. okt 2009

mscat, to ma mrzi,ty to mas dost vsetko komplikovane...nato su asi aj lekari malo... 😢 bezne sa to tak lieci ale mozno ma sk tomu pridruzenu aj inu poruchu...neviem....ja by som ti radila poriadneho gynekologa a poriadne vysetrenia....ale nevidim do toho,ty si vies najlepsie co potrebujes...len ma mrzi odkedy chodim na konika,mas toho hodne....

flyangel
11. okt 2009

ahoojky...kessy vsecinko najlepsie ku tvojim krasnym narodeninam veeela zdravicka lasocky stasticka a aby si coskoro drzala v naruci svoje vysnivane bábenko 🙂
Jooj baby...ja zas zacinam mat problemy...asi 2dni ma bolelo podbrusko ako na ms a aj prsia...vcera som ale pri mojkani zacala krvacat...potom to prestalo a dnes uz len spinim ☹ a podbrusko ma stale akosi divne boli...vobec neviem co to zas moze byt...dnes som 25dc a ms som posledne 2mesiace mala posunutu z 28dc na 31dc...takze ms mam dostat az okolo soboty..na gyndu mozem zajt najskor len v stredu.

xena323
11. okt 2009

fly,mne sa to stavalo ked sa mi skracoval cyklus,kludne som dostala na 25DC hoci som mala vzdy 30 dnove,a zacinalo to spinenim kym sa poriadne pustilo...krvacanie pri styku asi moze byt,ked mas trebars ranku na krcku,alebo to moze byt pred MS ked je prekrvena sliznica maternice...ale ved ty to vies lepsie ako ja...kazdopadne ak mas moznost ist na gyndu tak chod...clovek n ikdy nevie...ale ved ty si priamo pri koryte tak sa daj vysetrit tam kde pracujes

dryzim ti palceky nech si ok

flyangel
11. okt 2009

nuz aj ja som myslela xena nato ze bud je tam nejaka ranka alebo prasknuta cievka na krcku alebo v posve..urcite sa dam vysetrit a nenecham to len tak... 😒

andy2306
11. okt 2009

fly...ahojky,to jsou trampoty teda ☹

kessy...já nikdy nezapomínám..zvlášt ne na ty comám ráda 😉

mscat
11. okt 2009

děkuji xena:já si to asi pohnojila sama,že jsem si nechala tu injekci depoprovera.od té doby se to veze 😢
ale kdo to moh tušit že?..
doktor opravdu nechápal drbkal se na hlavě vzdychal..já že no co to..jsem rok skoro po té injekci..nemám pořádnou ms ani ovu...říkal že i to se může stát..
a že teda budem brát že se snažíme půl roku..do března jsem měla ještě prášky.tento je už konečně dobrý doktor já právě nedávno měnila a jsem spokojená..sám byl z toho zoufalý že to nepomáhá.právě je možná u mě ještě problém...dva roky nekojím a stále mám mléko..tak mi chce vzít krev na hormony...no sranda teda 😝 😅
ale jsem nečekala...že toto nastane.takový problém mít miminko.aspon to pocítím jak se cítí ostatní které se snaží a marně delší dobu.my to máme ještě chvilku.ale obdivuju všechny co vydrží několik let..klobou dolů teda mě to leze na mozek už ted .

a ty jsi na tom jak? 😉

m.o.n.i.k.a
11. okt 2009

Ahoj holky,
mscat neboj dá Tě nějak dohromady, ale teda se divím, že Tě dr. nejprve neupozornil než Ti píchl tu injekci jaké jsou rizika a ták ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre