Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

kessy11
11. okt 2009

Dobru andy 😉

andy2306
11. okt 2009

KESSY-co tu ještě chceš?ty bys měla odpočívat těhulko naše 😉 ani ses nepochlubila kolik ti je ty naše nastávající mamino-ale chápu,asi se neni čím chlubit 😀 😀 😀 😀 ahoj beruško krásná..ty jo už 38tt-si pamatuju,když jsi mi psala,že ti to vyšlo..sem na koníkovi.a to jsem teprv já byla tak někde v půlce svého těhotenství-a ted mám už 4.5měsíční terezku a ty jdeš rodit....rok utekl jak voda.a zase vánoce... 😉 si pamatuju,jak jsem ti chválila stromeček jak byli svátky,že máte krásný..a už budem strojit zas.tentokrát budou kessy veselejší vánoce,že?S dětátkem... 😉 no sem se zas nějak zakecala..tak hezké sny.

kessy11
11. okt 2009

andy čo si ty všetko nepamätáš????? človek by povedal že pritom všetkom čo sa tu premelie, no teda, si zlatá a moc......a mám 28 😅 😅 😅 😅 😅 neni to najmenej ale cítim sa omnoho mladšia a vela ludi sa do môjho veku ani netrafí 😀 😀 😀 😀 😀 tak a už idem naozaj oddychovať a pozerať superstar, pa pa

andy2306
11. okt 2009

kessy- no to o mě každý ví,kdo mě dobře zná,že si pamatuju všechno,aj co bych nemusela ale 😀 😀 pamatuju si narozeniny všech-svátky-i spolužáků bývalých,kamarádů a že jich je,celé rodiny..no prostě data banka.ani nevím,kde se to tam vleze.taky aj události,situace...okamžiky..co kdy se stalo,pěkného-škaredého... 😀 a taky si tu s tebou píšu už takovou dobu,to by bylo abch si nepamatovala.... 😉 to neni tak hrozný věk...ale vypadáš mladší 😉 já jsem měla v červnu 26 let.já myslím,že jsme na tom hodně dobře obě... 🙂 tak dobrou noc těhulko.

lyzenka
11. okt 2009

ahojte,

ja nachvíľku - hlásim príchod MS... 😔 no nevadí....bude ďalší mesiac....a nová nádej... 😉

andy2306
11. okt 2009

lyzenka-no to snad ne...tomi je moc líto.opravdu je vidět,že je lepší testovat až po vynechání,aby pak nepřišlo takové zklamání jaké máš ted ty...drž se.příště se to povede..dobrou noc. 😉

xena323
11. okt 2009

mscat, mas pravo byt na seba hrda....pre to vsetko ci si zvladla...dolezite je vazit si seba...som rada ze si si oddychla najdi si takych chvil viac...aj ked raz za 9dni ked pride mm...a praca ti urcite prospeje a aj skolka nezbednemu malemu.....a ako si na tom v snazeni,resp.viem ze mas problemy zdravotne,ale ako to vsetko vnimas a citis, planujete babo???

mscat
11. okt 2009

xena:jojo v tomto jsem na sebe hrdá vážně. 😉 protože si myslím,že kdekdo by se třeba složil,já na to že jsem mladá teda...ted už ne 🙂 ale když jsem otěhotněla tak kde kdo..taká mladá..?..ale i přesto,že taká mladá jak každý říkal,jsem to zvládla skvěle.vzhledem k tomu,že jsem se k tomu zodpovědně postavila jen já 😉 🙂 musela vyřizovat spoustu věcí,do ted i soud a podobně.takže mě vadí,že bár kdo odsuzuje a ví leda tak prd.věk nevěk jako. 😉 ale nepřála bych nikomu takovou situaci kdy člověk zustane uplně sám a bezradný neštastný.proto se už ted kolikrát dokážu povznést nad lidi ,co si nevidí do huby a ležím jim třeba v žaludku.dřív jsem to neuměla ted už vím..že takový jsou ubozí a sami nic nezvládli a nezvládaj. 😉 a nerozčílí mě to.

děkuji..oddychla 🙂 ale kočička mě má za maminku 😅 vůbec se ode mě nehne je tak maluškatá.takže mám miminko ted doma 🙂
jenže když je můj doma tak mě rozčiluje ještě on 😀 ted už je nemůžu tak často vyhnat ven když bude zima 😀 😝 na tu školku si ještě ale počkáme třeba se do té doby trošku sklidní 😉 😅

jak to cítím a vnímám?no...do 4 let malého bych chtěla miminko 🙂 😉 nemusí být hned ted z fleku 🙂 protože jak už jsem psala malý dává dost zabrat.ale hlavně si moc přeji vědět už,že jsem v pořádku.to si asi přeji nejvíc a pak časem přijde to mimi.jen vědět že už je ovu že mám pořádnou ms,že sliznice je vpořádku..prostě být jako mladá žena naprosto zdravá a hlavně plodná.a pak do budoucna bude mimi ale jsem právě zoufalá trošku z toho,že už nebudu nikdy ok nebo mít mimi toho se bojím.
navíc...porod neproběhl uplně hladce,zánět dělohy jsem měla delší dobu neléčený,něco s čípkem jsem měla...trošku mám obavy aby se tam něco nepovrtalo ☹
tak snad ale ne...

xena323
11. okt 2009

tak to je fajn...rozmyslas rozumne....myslim ze mas teraz toho dost a pokial je mm stale prec,je rozumne mat dietatko ked o maleho bude aspon dopoludnia postarane v skolke....dovtedy sa das doporiadku,aj psychika aj maternica si oddychne...hlavne si uz teraz nic nezanedbaj...a neboj otehotneli zeny aj s vacsimi problemami,moja kamoska na prvy sup aj s cystou na maternici a rupnutou maternicou po dvoch cisarskych...zachvilu ide rodit...takze hlavu hore a sustred sa na svoje zdravie...dne s je vela moznosti a sposobov ako si pomoct...ja si to tiez vravim...preto neuhanam hoci moznosti mam...

andy2306
12. okt 2009

KESSY- TAK JAK SE TI LÍBILI HOLKY TENTOKRÁT?DOBRÉ JSOU,CO?kluci nemají šanci,pokud budou fanoušci spravedlivý..ale tak co je dneska spravedlivé že 😉
DALA JSEM NOVÉ FOTKY DO ALBA-posledních šest-tak se mrkni.a dej tvoje bříško,a tě vidíme v plné kráse...samka u PC už jsme viděli.... 😉

alzbeta.hod
12. okt 2009

xena323: ahojky včera jsem tu už nebyla.... jsem teprve 17.dc a 6.dpo

cambina
12. okt 2009

ahoj 😉
test negativní, jak taky jinak, že 😝 ...

alzbeta.hod
12. okt 2009

cambina: to mě mrzí...

andy2306
12. okt 2009

cambi-to je mi líto.ale ms ještě nedorazila,ne?

kessy11
12. okt 2009

ahojte babulky,
cambi.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
lyzenka.... 😠 ☹ 😠 ☹ 😠 ...tak som verila že si tehu ☹
Všetkým vám moc držím palčeky aby to už bolo čo najskôr 😉 😉 😉

Andy no baby v super star boli super, chalanov môžu kludne poslať domov 😀 😀 😀 za včerajšok je u mna č.1 určite Monika Bagarova(tak nejak).

Fotečky máš nádherne, Terezka ja taká podarená, taká buchtička krásna, spokojná, milá a veľmi im to svedčí s Haničkou, ale Terezka je mužíčka tuším, že????aj Hanička, ale Terezka je celý tatino tušim 😀 😀 😀 😀 😀
Budeš mať čo robiť ked budú väčšie, príde puberta, frajeri, sa budeš musieť oháňať 😀 😀 😀 😀 😀

...som pridala fotky zo včera, bruško s kytičkami 😀 😀 😀 😀 ...

cambina
12. okt 2009

ještě né, počítám, že zítra dorazí

andy2306
12. okt 2009

kessy-přesně tak,kluci můžou jet 😀 😀 hned mrknu do albíčka,jen co dovařím a dokojím..momentík 😉
díky za pochvalu.většina spíš říká,že terezka je do mě než do mojeho,zato hanička že je celý tatínek-a tererezka je víc namíchaná.každý to vidí jinak--ale obě jsou jen a jen moje...kdo je upekl? 😀 😀 no to si piš,jak se u našich dveří zjeví chlap,budem střílet... 😠

andy2306
12. okt 2009

KESSY- TY MÁŠ KRÁSNÉ BŘÍŠENKO- velké 😀 ne opravdu,moc moc ti to sluší.a mám radost,že i jiné ženské mají velké bříška v těhotenství,protože ja měla přímo vanu..to ty máš ještě bříško...moc hezké..jsi krásná nastávající mamina.a máš tam krásnou postýlku pro malýho..tos e bude spinkat.

kessy11
12. okt 2009

no tak vidíš že to nie je to "malinkaté zlaté bříško" ale je to velikánské zlaté brušisko 😀 😀 😀
dneska tu od rána prší a prší ja neviem čo budem robiť, navarené, opraté, ožehlené, ja tu budem celý den len koníkovať asi 😉
som sprášila este zákúsoček zo včera, mnam 😉 možno sa odhodlám niečo čítať, sa strojím celé tehu kolko ja kníh prečítam a zatial je to slabé ale možno dnes začnem 😀 😀 😀 😀 😀

cambi ja viem, že to tu už bolo tisíc krát, ale možno nedorazí, bodaj by sa naozaj už unavila a neprišla 😉

lyzenka
12. okt 2009

krásne bruško, kessy 😉 a vyzerá to, že už sa nejako chystááááá.......

... ja tiež 28r. .. :o)

...a máš šikovného manžílka teda, to je super.

andy2306
12. okt 2009

kessy-tak předtím ještě bylo malinké 😀 jsi fakt krásná těhulka,myslela jsem to v tom nejlepším slova smyslu..opravdu.asi se na to dáme ještě jednou.....je to fakt hezké 😉 😀 😀 ale tak za šest,sedm let...dřív ne.
já se taky nudím-uklizené,už aj navařené..hanička ve školce-terinka si hraje s hrazdičkou,v tv prd..a číst mě nebaví,co jsou děcka na světě....radši jsem s nima.tady taky prší..je hnsuně.nesnáším toto hnusné počasí 😠

mscat
12. okt 2009

ahojte
kessy:máš kráááásné obří bříško 😉 😉 😀 to bude asi chlapák 😉

cambi: 😉 třeba nedorazí 😉 držím pěstičky!!
lyzenka:příště to určitě vyjde 😉

xena:jasné že rozumně 😉 😉 přesně tak ..aby malý byl aspon ve školce a já mohla opipkávat jen to miminko a odpoledne to už by se dalo zvládnout ty dvě 🙂 tak uvidíme jak to dopadne 🙂 jen doufám že ten můj je vůbec plodný ale je pak ochotný jít na spermiogram tak to jsem ráda 😉 ale až teda budem vědět že já už jsem ok tak pak půjde on.

kessy11
12. okt 2009

...no aj mne sa zdá že už sa chystá len jemu sa to este stále nezdá 😀 😀 😀 😀
ale inak sa cítim v pohode a už by som celkom išla, nuž ale on je pánom domu, krpček náš 😀 😀 😀
...som to skúšala s tou knihou a nejde mi to, nechce sa mi...to je strašné....................
lyzenka no mm to baví, on ma z toho radosť ked niečo môže spraviť, inak robí vstavané skrine ale ked môže tak vymášla aj takéto veci 🙂

kessy11
12. okt 2009

mscat to hovoria všetci a ja sa toho aj trošku obávam ale iba trošku ale minulý týžden vo štvrtok sme mali 2751g čo je podla mna ok, ak tie utz neklamu 😀 čo si myslím že aj trošku áno 😀 😀 😀

andy2306
12. okt 2009

kessy---v tomto počasí nebaví člověka nic že?
malý si dá říct,když ho budeš přemlouvat a určitě vyleze na požádání 😉 musíš víc přemlouvat pána domu. 😀 ty mě vždycky dokážeš pobavit nejvíc tady ze všech 😀 😀
kessy-mě se na ultrazvuku spletli.odhadovali v den porodu porodní váhu na 4200g..a to dr.řekla že nejmín...a přitom měla 3600g.tož já nevím.. 🙂 ale to je přece jedno,jak bude velký-hlavně že porodní váhu-donošenou už má ted...a je v pořádku,i maminka...tvůj dělá vestavěné skříně?takže je stolař?aj můj manžel je....udělal si na svoje povolání -stolařinu vyuční list,maturitu i vysokou školu... 😉 takže veškeré zařízení u nás dělal on sám....ale já vždy vyberu...a on udělá 😀

kessy11
12. okt 2009

andy ved ja ho ukecávam ale asi slabo, musím nahodiť nejakú inú metodu alebo hovoriť hlasnejšie možno ma cez to brucho slabo počuje 😀 😀 😀 😀 😀
mm robi pri oknách a toto ma druhú prácu ale jeho baví skoro všetko...skoro, neni dokonalý ale je moc šikovný 😉

andy2306
12. okt 2009

kessy... 😀 😀 😀 tobě když jsi byla malá dávali asi hodně vtipné kaše,že?kde se tov tobě bere 😀 jako pořádná ženská bys měla umět pořádně zařvat...tak šup do toho.. 😉 to se hodí šikovný manžel,že?

mscat
12. okt 2009

kessy:to se tak říká..beztak bude mít normální porodní váhu 😉 😉 myslím že něco tak třeba 3300g.podle toho kolik jste měli minulý týden.myslím že víc jak 3,50kg to nebude 😉 😉 utz klamů 🙂 nám říkali ani ne 3kg a malý měl úžasných 3100g 😀 ale ta tipli že bude drobnější a delší..což byl měl 53cm.v tom mém malém pupku bodejt by tak moc nekopal když byl dlúhý 😀 ale hlavně aby byl zdravučký ten tvůj Samko 😉 a porod jste zvládli levou zadní 😀

mscat
12. okt 2009

moje známá je ted ve čtvrtém měsíci...když jsem si všimla že je těhotná tak jsem se ji ptala kolikátý měsíc že aspon pátý tipuju.a ona mi řekla 8tt.já zsůtala hledět 😀 😕 ted je teda ve čtvrtém a pupek má jak šestý měsíc aspon 😀 takže někomu to roste hdoně..ona je malinká.aspon tak 155cm má..tak jsem ji říkala že se bude jen kulit 😀

kessy11
12. okt 2009

andy to už je asi aj z tej nudy, že zo mna lezú takéto bludy 😀 (aha este aj rýmujem, bože asi naozaj musím íst niečo robiť) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mscat dakujem aj ja pevne verím že malý bude akurátny a pôrod bude ok 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre