Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

cambina
14. okt 2009

mscat...možná se nefláká, možná, že se jen v tom grafu (blbém) schovává... testkni ještě za dva dny
andy...jasan... myslím, že umím celkem dobře vařit a taky teda umím plést, šít vyšívat (se musím pochválit), ale nedělám to už... nechce se... a taky jsem technicky a manualně zručná...malý mi říká, že jsem šikovná maminka, že umím všechno... tak jsem se vychválila...po té nepovedené buchtě jsem to potřebovala 😀
já vím, že bude korenka brzy těhu...

cambina
14. okt 2009

holky...jo a mimochodem... ty prášky, co mi napsal dr. na páteř se nemají brát ani když se žena snaží otěhotnět... tak jako vzorná snažilka jsem nepolkla ani jeden

andy2306
14. okt 2009

cambi-a co myslíš teda?cítíš se byt těhotná?příznaky jsou?a kdy chceš zkusit test?

cambina
14. okt 2009

andy...nemám žádné příznaky... test zítra...víš, jak to u mě je... vždycky dojde

mscat
14. okt 2009

cambi: 🙂 😉 já bych řekla že se fláká 🙂 😝 teploty hore dole 🙂
a testnu určitě ještě pokud teda nebude zítra teplota uplně nízká 😝

tak jak už jsem já psala...nepeču vůbec buchty a podobně 🙂 na toto mám maminku mě to nebaví...nebo zatím nikdo to ani nevyžadoval 😀
za to se učím vařit...nebo učím..před rokem jsem se začla učit takže ted už něco umím ale rozhodně ne všechno 🙂 a celkem mi to aj jde..ale taky mě to moc neba.to já jsem vždycky byla spíš takový kluk a k tomuto jsem vztah nikdy neměla 🙂 za to mojí dva nejstraší bratři jo..já jsem až čtvtrá tak říkám že ke mě se to už nedostalo 😀 😝 😅

mscat
14. okt 2009

cambi:ale každopádně držím moooc pěstičky!! 😉 😉

andy2306
14. okt 2009

mscat-neva,hlady neumíráte,ne? 😀
já vařit a péct umím,aj mě to baví a aj to praktikuju.nejsem zase manuálně zručná jako cambi-nejsem technický typ absolutně.ale zase mám orientační smysl řekla bych (oproti mojemu),dokážu si vše naplánovat,zorganizovat-a vždy zatim uspěšně.....tak se chválím aj já -když jsme to tu načli. 😀
😀
mscat-přeju aby neklesla teplota....přímo čtyřicítky ti přeju... 😀
cambi,já vím....ale tak jednou se musí štěstí usmát i na tebe přece.. 😉

mscat
14. okt 2009

andy: 😀 neumíráme...každý chválí zas moje zapékané brambory...o těch jsem se tu už jednou bavily..a taky čínu mám výbornou 😀 jo a vývar taky mnam 😝 tož tak se pochválím aj já 😉

za to se mi nikdy nepovedl špenát..vím že je naprosto jednoduchý..ale mě prostě nikdy nechutnal... 🙂 😝
si jak má mamka ta furt peče vaří pořád dokola...až říkám že ji hrabe 🙂 ale u nich se to pojí během hodiny snad u nás to nemá kdo jest 🙂
a díky---ale i tak ta teplota je jen 36,7.uvidíme 🙂
cambi..já ti to strašně moc přeji..no kéž by!! 🙂

andy2306
14. okt 2009

já se v kuchyni odreaguju... 😉 pro mě to neni práce.ale kdybych měla třeba zašit ponožku,tak to teda to bych dělala vše možné,jen abych nemusela.to radši vyhodím a koupím nové 😀 a to fakt.
uvidíme zítra.... 😉

andy2306
14. okt 2009

špenát budu dělat zítra-máme ho rádi.aj terezce dám)samozřejmě jen bez soli a česneku)s bramborem...už vidím jak to plive. 😀

mscat
14. okt 2009

jo tak to já ráda peru 😀 a žehlení mi moc nevadí..jo a to šití...noo tak to taky ne 🙂 no celkově mě nikdy nebavili babské práce ..mamka vždy říkala že jsem jak za 4 kluky 😀
já hrála závodně basket,nosila kšiltky 🙂 fuj málo sukně a podpatky...takže možná to bude tím že já vyrustala s těma 3 bratrama a ty mě dávali pěknou drezůru 😀 😝

andy2306
14. okt 2009

no to určitě ano-se střema bráchama je těžké se projevovat jak holka-to chtělo hodně chlapa v tobě,aby ses jim dokázala postavit 😉 nemusíme umět všechno.nikdo neni dokonalý 😉 a taky ráda peru,s moji automatickou pračkou 😀 co má aj žehlící program,takže já žehličku nene.... 😀

andy2306
14. okt 2009

tak holky-pro dnešek se loučím.jedeme do tesca na nákup a na hadry se mrknout děckám.tak pa a hezký zbytek dne 😉

lyzenka
14. okt 2009

ahojte,

ja len na chvílu....u nás špenát nie je vítaní...ani tatino ani synáčik.....ja ho mám rada....tak keď mi len moja mamina pošle, inak nemá význam ho vôbec robiť... ☹
a čo sa týka vôbec polievok - Andrejko len slížikovú a rajčinkovú - je nejaký fajnový - asi po tatinkovi.. :O)

mscat
14. okt 2009

andy:jojo právě mě furt mydlily tak já se musela bránit 😀 mamka vždycky říkala že jsem něha sama fakt že nemá holku ale čtvrtého kluka 😀 já jsem se nenechala nikdy od ní učesat,sukýnky jsem nesnesla když na mě navlíkla, 😀 copánky..to jsem vypadala jak magor a podobně 😅
no právě super vynikající věc ta automatická pračka 😀 já teda zkoušela tam dávat to snadné žehlení..ale i tak mi to přišlo zmačkané 🙂 žehlím jan důležité věci..např.ryfle malému trička košile,ale na doma abych žehlila všechno no to zase ne 🙂 😝

lyzenka:jé já sem si až ted všimla že máš Andrejka....moje kamoška si pořád pletla že mám místo Adriana Andreja 🙂 ted měl tuším teda svátek že? 😉 a má dva ročky 😉 jaký je?hodnunký nebo umí být taky lumpík?já jen tak jestli i jiní kluci jsou živější a divočejší než jen ten můj 😀 ale určitě je hodný že jo? 😉

co to je za polévku ta slížiková? 😅 a rajskou?tu máme taky rádi.a hodně vývar s nudličkama a knedličkama to může být každý den klidně 🙂 mě taky posílá mamka špenát když ho dělá protože ho od ní miluju 🙂

jinak malý zatím není moc vybíravý většinou všechno sní..jo jediné co vubec nemusí je sladké celkově..ani palačinky,ani kynuté knedlíky,čokolády to nejí 🙂 za to plácá gumové medvídky a žížalky pořád 😝

mscat
14. okt 2009

tak holky...
tak mám se rozčilovat nebo to chce klid?? 😕 🙄 🙄 🙂

chystám si věci na čínu a:synáček něco vyváděl v ložnici....hmm já tam dojdu a všechno z postele vyházené na zemi,domuchlané no prostě všechno....skákal po posteli.tak paráda.. 🙂 😝 a před chvílí ještě rozházel po celé kuchyni dvdčka...tak holky chce to klid asi že?
a ješte miluju když řeknu at si to jde uklidit a on pěkně ne nejdu a nepudu 😠 😠

andy2306
14. okt 2009

mscat-ano,to chce hodně,hodně klidu 😀 😀
tam je hrozná zima-hrozná,větr nás skoro odfouknul a to nemám deset kilo 😀 vyzvedli jsme haničku a za chvilku dojde můj a jedem na ten nákup.ve školce udělali zájmový kroužek-cvičení a zpívání,tak si půjdu haničku přihlásit.ona je hodně pohybově aktivní,tak ji to jen prospěje si myslím.. 😉
u nás jim taky špenát jen já s haničkou-můj ho k smrti nesnáší.ale rajskou polévku nemusím teda-ale vývary to miluju,aj hanička od malinka...ale můj ne.to je hrůza s ním.on si vymýšlí hrozně...
mscat--tak to jsi asi také děvčátko byla jako je hanina-ta copánky nene,ukýnky taky ne...jen blbnout,skákat,křičet-špinavá,bit se-honit..to je její parketa. 😉

andy2306
14. okt 2009

doufám,že aspon terezka to zachrání a bude holčička v pravém slova smyslu,protože jsem porodila dvě holky a ne kluky 😀 ale obávám se,že hanička ji strhne na svou stranu,že ji bude divočit.a že mi z hodné,klidné terezky udělá divokou a zlobivou terezu 😠 ale zatim se mají rády holky-teda ta mladší tu starší určitě,na ni hledí jak na svatý obrázek,skoro jak na mě 😉 hanička ji má taky ráda-nechce ji nic půjčit,ale jinak žárlí na návštěvy,nikdo ji nesmí chovat,jen já....říká,že je náš miláček,šnupánek....tak jsem ráda.jen aby to vydrželo holkám 😅
mnam,čína-tu jsem dělala v pondělí-k bramborákům. mám podezření,že snad i já budu těhotná-nebo mám pořád hlad,ale hrozný poslední týden..... 😀

flyangel
14. okt 2009

ahoojte co mate nove babenky

lyzenka
14. okt 2009

mscat,

hehe, slížiková je nudličková...hehe... 😀 😀

a náš Ajčo je taký neposedko,....stále pobehuje a vrtí sa....on mi normálne na kolenách ešte poriadne nesedel (naposledy tuším keď mal 4.mesiace a snažil sa už sedieť.. :O) ). Ale je s ním sranda, no.... :O)

lyzenka
14. okt 2009

a gumových medvedíkov tiež miluje... 😀 😀 😀 a keď zbadá chipsy....no to by zjedol asi celý balík - ale nedovolím, jasnačka!

mscat
14. okt 2009

andy:jasné hodně klidu 😝 😀
tady je taky taková kosa fakt hnus.se nedá vubec vylézt ven. 🙄
to je dobře že ji dáš do toho kroužku je to super věc určitě.a pak bude třeba víc aj unavená 😀
to se jen tak nevidí chlapi co si vymýšlí v jídle že? 🙂 většinou jsou frfně ženský.. 😅

já si myslím že Terezka bude vzhlížet k Haničce takže bude stejná v jejím věku 😀 😉 😉 jen přece Hanička ji bude učit to nejlepší! 😀 😉 podle ní. 🙂

tak čína hotová a za chvíli už budem přejezení..spíš přežraní 😀 malý dnes jde brzy spinkat opoledne jsem ho nedala tak budem mít klídeček na tv a na sebe 😵 a mnam miluju bramboráky ale samozřejmě od maminky 😀

mscat
14. okt 2009

fly:ahojky já ani nic 🙂 😝 a co ty??
byla jsi u dr??

lyzenka:aha..to jsem ale fakt nevěděla,zase jsem aspon chytřejší 😀 🙂
tak to mluvíš jak o mém malém..,ten mi na kolenou taky vubec nesedí...to už musí být fakt zázrak. 🙂

u nás teda se cpe všechno..u mě je dobré,že malý není až zase takový mlsoun...čipsy mu teda dovolím trošku mu nasypu.ono to zdravé není to je fakt ale co je zdravé v dnešní době 😝 😅 ale jemu stačí trošku a už nechce naštestí.
ale gumové hady,žížalky ovocné čočky a podobně.to može celý den 😝 🙂

tak už tu máme tatku tak si jdem užívat tatky.zatím papa a pěkný večer 😉

kessy11
14. okt 2009

ahojte babulky, tak som si pozrela teraz jeden pôrod v telke-Modré z neba na súkromnej klinike a okrem super zariadenia sa mi najviac páčil priebeh pôrodu a prístup personálu, sestričku tam mamičku ukludnovali a potom jej pekne hovorili, kedy ma ako dýchat, ako dlho zatlačit, kedy uvolniť, držali jej hlavu na hrudi, a na 3 zatlačenia bol malinký vonku, ani nemukla ta mamičky pekne predychavala kontrakcie, asi mala epi, ale vyzeralo to tak super, že aj ja by som to takto chcela 🙂 tak to len tak moje dojmy z pôrodu, ale pri mojom štastí 😒 😒 😒 no uvidíme 😀 😀 😀 😀

kessy11
14. okt 2009

..ked to po sebe čítam...strašné...opravy sestričku=sestričky 😀 a ani nemukla tá mamička-nie mamičky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to jak som bola rozbehnutá tak mi to tak ušlo ale vy to chápete 😀 😀

mscat
14. okt 2009

kessy:já taky koukám...
a můžu říct jedno...že takový přístup a takový úžasný porod jsem já určitě neměla.uplně jsem čučela jak to bylo super....má zkušenost...strašná!fakt jsem nechápala že to může jít u někoho i tak hladce a jaké milé asistentky.to je síla.tady?tss..tady tě to nechá skučet a nezájem.

tak ti přeji aby jsi měla taky takový krásný porod 😉 😉

kessy11
14. okt 2009

díky mscat, len sa bojím že ta baba si to tam podla mna pekne zacvakala, bolo to na súkromnej klinike a tam je aj vybavenie a prístup iný, proste máš to tam zaplatené, kdežto v beznej porodnici neviem 😒 ale ja sa budem tváriť, že presne taký istý pôrod ma čaká 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

korenka
autor
14. okt 2009

kessy,neboj,len si prdneš a bude to!!! 😎
andy,si ma riadne pobavila s tým stropom 😀 😀 😀 ...som tu spustila rehot na celý byt 😀 😀 😀
marti,súhlasím s tebou,treba byť opatrný,moc budem s tebou prežívať tehotenstvoa po pôrode ťa hádam aj prídem pozrieť,aj bábätko povarovať... 🙂
tak,zajtra tu nebudem,budem na tej porade,bože tak sa mi nechce,strašné,ráno vstávam o 5,v piatok sa ozvem,papa

andy2306
15. okt 2009

ahoj holky-dočítám až ted.
mscat-taky si myslím,že ona od haničky moc věcí pochytí-a ještě když přidá vlastní nápady,tak to bude takový malý čertík,i když zatim se zdá,že je to malý andělíček.ale ono děti jsou jak počasí..a kdo ví,co nám ještě předvede. 😉

KESSY-NA SOUKROMÉ klinice se k tobě budou samozřjemě s láskou chovat,když jich hezky zaplatíš.to víš že jo ☹ v porodnicích je to jinak-tam musíš mit štěstí na dobrou směnu-sestřičku i doktora.já první porod-katastrofa!předčasný,dlouhý,k nevydržení-doktor arogantní protivec,kvůli kterému jsem podruhé už nechtěla jit rodit do te same porodnice-navic ho tam udělali primářem.ale nakonec jsem tam šla-a super,úžasné.jako primář se musel změnit,byl milý-příjemný-a já můžu říct,že celý ten týden tam byl super,i sestry na jipce-všichni.neboj se-ono to nějak dopadne.hlavně jde o co?aby samko a ty jste byli v pořádku.a věřím,že u vás máte příjemné sestry i doktory,že sis vybrala dobrou porodnici-a vše bude v pořádku.a kdyby náhodou tam byl nějaký blbec,co ti bude znepříjemnovat už tak těžké chvilky u porodu,tak se na to stejně rychle zapomene,až toho tvorečka uvidíš.Neboj se...nepřemýšlej tak dopředu.věci se sami vivinou. 😉 myslím na tebe..a každý den čekám zprávu,že už... 😉 dnes jedem do hodonína,tak nebudu moc na příjmu...ale ozvu se i s tama,abych zkontrolovala jak jsi na tom..a vy ostatní taky.

aj ty korenka s testem.a cambi..a mscat,testovali jste?
Korenka-jsem ráda,že jsem tě pobavila..to mám fakt radost 😉
cambi-tak comrcha mrchatá,nedostavila se doufám?
já hlásím-že mě se dostavila-dneska ráno.moje první menstruace od porodu-ale zatim je to nějaké slabé,ani mě břicho nebolí.a já si říkala,že co mám tento týden takou strašnou žravku.tu jsem před krámama mívala vždycky. 😉

cambina
15. okt 2009

ahoj holky...
teplota dnes klesla, čípek pořád ještě krátký, pevný, břicho sem tam bolí na MS... je to tak, že v úterý odpo jsem dělala nějaký pokažený mamatest, hned se mi objevila //, pěkná, dobře viditelná...uznala bych to jako pozitivní test... druhý den ráno ještě mamatest, // byla, ale dost slabá... dnes mamatest dost slabá... ostatní testy jiných značek-špatné duchy, tudíž negativní... břicho pobolívá, takže v nejbližší době můžu očekávat MS.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre