Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

korenka
autor
19. okt 2009

no,ahojte,aj ja som mala dnes deň blbec ako ty fly,strašnýýýýýýýýýýýý 😠 ...ľudia zabúdajú,že aj ja som len človek z mäsa a kostí a citov...bola som nalačno do večera,až mi bolo zle!!! 😠
no,ale aspoň som stihla volať doktora,aj doktorku,tak mám prísť na konzultáciu v pondelok a uvidíme,čo bude ďalej,a presne ako píše mscat,ja idem na IUI,to je inseminácia,IVI je skúmavkové,to by som musela len do MT najbližšie
dávno tu zas nebola hanesi,aj monika z SK,tiež bola na IUI,dúfam,že sa podarilo!!! 😵
tak,ja už idem do postele,vyspať sa z toho všetkého,papa
a ešte,kessy,aj ja myslím na teba moc... 🙂

xena323
19. okt 2009

ahoj korenka....drzim palce

andy2306
20. okt 2009

korenka-díky,už to chápu 😉 pro mě jsou tyto zkratky španělská vesnice.doufám,že se zadaří i u vás na první pokus.a jak to probíhá?dojdeš-oni do tebe zavedou spermie tvojeho manžela a jdete domů a čeká se do termínu ms?a oplodní oni jen jedno vajíčko nebo několik?korenka-já bych ti snad přála i dvojčata.a to nemyslím škodolibě-ale že by sis po tom všem zasloužila miminka rovnou dvě...a moc moc hodné.. 😉 myslíme tu na tebe všechny,klidně si troufnu mluvit i za ostatní,že ano.drž se..doufám,že sis po včerejšku odpočinula..a jsem zvědavá co ti v pondělí řeknou a jak se domluvíte.

mscat
20. okt 2009

ahojte
andy:oni si počkají až bude mít ovulaci..a neoplodní vajíčko jen do ní vstříknou spermie,dá se říct žejim tak dopomůžou a počkají těch 14 dní jestli se to uchytilo 😉 to vím od Monči..tak nějak to je tuším. 🙂

holky jak to máte vy tady s tím počasím.jako mě se nechce ani zvednout prst pomalu.nejraději bych se zachumlala do pelechu a nevylezla celé dny 😝 😝 😝 😀 tak znuděně to na mě působí to je hrůza fakt.nechce se mi nic vůůůbec 😒

andy2306
20. okt 2009

aha-jo tak,tak už to chápu.tak doufám,že si spermijka pěkně zapeléši do vajíčka 😉 tady je taky hnusně a to hlásili,jak má byt už hezky a teplo.akor my tady jsme v kopcích,tak tu je ještě větší zima než u našich ☹ ale zítra se má vyčasit,snad.
terezku to asi taky nebaví,protože spala dnes až do půl desáté,tak jsme se stihla už nudit.a nevím,co budem dnes dělat,protože uklizené mám,navařené mám..to bude nuda-návštěva dnes taky žádná....ven nemůžem skrz rýmu,ale už je to dodbré,spí krásně jako vždy.
co u vás nového?
kessy-jakpak se spalo dneska,jak se cítíš? 😉

mscat
20. okt 2009

tak my jsme vstávali v 9hod.malému udělám jen rybičku na másle s bramborama a jinak taky nic 😝 😝 budem se taky nudit doma.možná napíšu známé ,že by jsme se stavili nebo pujdem na návštěvu k babičce..tam jsme dlouho nebyli 🙂 uvidím...ale každopádně jak malý zalehne po obědě..já jdu taky 😅 😔 😝
tatka nám včera odjel tak je mi smutno..je to na prd tady bez něj ☹ 😒
už jsme pořešili věci..doufám,že on bude řešit dál jak slíbil.ted to bylo hezké jak byl doma když nepočítám teda ten první den nebo dva.
pak jsme byli s malým na kolotočích,užili si to 🙂 naštestí v tu neděli bylo tady krásně.
jinak malý ted kouká na mickeyho,kočka mi spí na klíně a já čučím do pc 🙂

m.o.n.i.k.a
20. okt 2009

Ahoj holky,
korenka mooooc držím palečky.... 😵

andy2306
20. okt 2009

tak to je fajn,že se začal snažit něco i řešit 😉 at mu to vydrží a spokojenost at je na obou stranách. 😉
já se těším na víkend,jedem od neděle do středy zase k našim.je tam v nedělu výlov rybníka-hudba,stánky z občerstvením-hanička bude nadšená jak loni.loni jsem si to neužila,to jsem byla těhulka a bývalo mi špatně hrozně od rána do večera,tak tento rok si to snad užiju víc.a pak tam máme lampionový průvod s ohnostrojem v úterý,tak to si hanička snad taky užije. 😉 musí ti byt smutno,co?my máme mojeho sice v práci v místě bydliště,ale je tam pořád.od nevidím do nevidím-tři lidi propustili a je to všechno na něm.no ale plat za tři lidi teda nebere.a co ted vodí haničku do školky,tak dělá ještě o dvě hodiny dýl....protože si musel posunout praocní dobu,takže děcka vidí,až je dávám spat a celý den za náma.ale o to lepší to pak je,když je doma s náma a užíváme se dohromady. 😉
u nás bývá pout v září-plno kolotočů,stánky-lidi..hudba,bývá to fajn. a aj počasí letos vyšlo..ale těch peněz proježděných.a to to příští rok nebo za dva budeme mit dvakrát 😖 😝 😀

sonidlov
20. okt 2009

Ahoj XENA no ja neriešim nie je čo dali sme si pauzu a ked sa priznám ani neviem kedy som mala ms mám to zapísané ale to je asi tak všetko. Ked to príde tak to bude a ked nie tak tomu budeme musieť dopomocť my, ale na to je ešte čas. A ty ako sa máš? ako si na tom ty?Kessy ešte ste 2v1?Korenka ako písala Andy všetky ti to tu prajeme a dríme ti palce.

lyzenka
20. okt 2009

ahojte,

no čo, neviete nič nového o Kessy.. :O' čítala som vyššie že volačo jej už odteká... 😉 😉 😉

mscat
20. okt 2009

jestli pak už kessy není v porodnici 😉 😉

lyzenka
20. okt 2009

😵

kessy11
20. okt 2009

😀 😀 😀 Né neni Kessy v porodnici, este stále doma 😠 😀 a nič sa nedeje, vôbec nič ani náznak akurát ma malý kope do rebier dost bolestivo asi už tam nemá moc miesta 😉

andy2306
20. okt 2009

no teda kessy- co ty tu ještě děláš?ty máš byt v porodnici 😀 😀 jsem ráda,že se cítíš dobře....až teda na ty kopance od malýho..ale to jsou teda ty nejpříjemnější bolesti,co znám 😉 kdy máš poradnu opět?už by si tě tam mohli aj nechat,ne?už se na toho malého mrnouska těšíme...
my jsme tu měli manželovi rodiče,tak se potěšili s vnoučátkama,pokecali o politice,o počasí,o receptech... 😀 a jeli domů.zítra mi dojede nejlepší kamarádka obhlídnout mi děti,tak taky bude fajn.terinka už spinká,haničku hned pošlu vzápětí a půjdu se dívat na ordinaci.tak přeju hezký večer..a kessy-kdyby už jako jo.......tak písni na mobil,nezapomen 😉 protože my tu všechny netrpělivě čekáme.pa

sonidlov
20. okt 2009

Kessy držím palce 😉

xena323
20. okt 2009

ahoj soni, som na tom ako ty,zapisala som si datum ms a nic som neriesila tento mesiac,kazdu chvilu by som to asi mala dostat....momentalne sa vytesujem z mesacneho krsniatka a nahanam plany v praci....a my sme sa dohodli ze nechame tomu do konca roka volny priebeh a nabuduci rok to zacneme riesit...

sonidlov
20. okt 2009

🙂 no tak nejak je to aj u nás ide obdobie vianoc a to bude len stres a nahánanie

andy2306
21. okt 2009

ahoj holky....fuj vánoce,já ještě žiju létem!ale to počasí se letně nechová 😀 ale ne, vánoce jsou fajn,ale i tak bych radši brala,at už je 1.4.,zelené stromy,teplo...sluníčko..náladička! xena-soni,v tomto případě vám přeju,at otěhotníte do těch svátků a pokud ne,tak doufám,že ten ježíšek ví,co vám nadělit. 😉

andy2306
21. okt 2009

KORENKA-NEVÍM,jestli si to pamatuju přesně,ale mám pocit,že dnes máte s manželem výročí svatby-a tak vám moc přeju vše nejlepší do dalších let!a at je vás co nejdřív o jednoho človíčka víc,nejlíp o dva... 😉

andy2306
21. okt 2009

kessy-mám tam nové fotky,tak kukni jestli to ještě stihneš (posledních 8 fotek od konce)a přečti si IP.díky
byli jsme venku,je tam zima-ale svítí sluníčko,tak aj náladu mám výbornou dneska...dojede mi kamarádka,tak pokecáme u kávičky....tak přeju hezký den aj ostatním.v posledních dnech to tu nějak vázne..asi se všichni někde snažilkují 😉 😀

kessy11
21. okt 2009

Andy- Terezka je fajnovučkáááááááááááá, také zlatičko buclaté jááááááááááj by som ju hned tak vystískala, buchtička krásna, tak by som ju vyobímala jááááááááááááj a Hanička už je hotová slečna, normálna dáma na bicykli, obidve sú nádherne- sa ti zas volačo podarilo 😀 😀 😀 😀

Korenka všetko naj naj k výročiu, ale hlavne nech ste čo najskôr aspon traja 😀 😀 😀 môžte byť aj štyria alebo piati??? 😀 😀 😀 😀 😀
Soni dakujem 😀 😀 😀 😀
Inak všetko po starom, v noci sem tam krče, cez den pohoda, takže stále 2v1, pa pa

andy2306
21. okt 2009

díky.. 😀 jsi mě pobavila.ale brzy si přeci pochováš svoje miminko.....a to je to nejlepší!a pro tebe to nejhezčí a nejhodnější! 😉 no-hanička a slečna?to možná vypadá,ale nechová se tak teda 😀
kessy- tebe to fakt baví byt těhotná,že?to je takový problém porodit? 😀 😀 😀

andy2306
21. okt 2009

užij si kafčo s kámoškami,hlavně at některá veme auto,kdyby náhodou ..však víš.. 😀
já od pátku začínám opět chodit do pisovlny- tu naštěstí v té naší pr...máme 😀 tak se začnu dávat do formy.kila těhu téměř slezly všechny,ale chce to zpevnit....tak bude dva dny v týdnu manžel hlídat hodinku od 17-18h...at si zvyká 🙂 no ale já stejně myšlenkama budu víc doma jak v posilovně-ale neva,aspon trošku změna.a udělám něco pro zdraví,před těhotenstvím jsem chodila a vždy mi to zvedlo náladu,že pro sebe něco dělám... 😉 ale už vydím ze začátku,jak s tama budu chodit hotová 😝 doma jsem líná cvičit,tak musím chodit ven...ale na orbitreku si občas taky zajedu...
kessy- pak ti pošlu fotek víc,jo?až bude...tak pa a užij si odpoledne. 😉

andy2306
21. okt 2009

oprava: POSILOVNY. PŘEKLEP 😀

andy2306
21. okt 2009

KESSY- JEŠTĚ IP.to jsem otravná dneska,co? 😀

andy2306
21. okt 2009

a aby toho nebylo málo,ještě máš něco na mejlu 😉

andy2306
21. okt 2009

kessy- píšu to znovu 😉

sonidlov
21. okt 2009

korenka všetko naj k výročiu a bociana k tomu .
Kessy drž sa ........ a tešíme sa na bábo moc moc 🙂

cambina
21. okt 2009

ahoj 🙂
nějaké novinky?

mscat
21. okt 2009

no cambi ahoj
a u tebe??? 🙂
ani nevím jestli ms dorazila nic si nepsala??? 😕 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre