Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
11. nov 2009

xena:ahojky...zatím nic..stále čekám 🙂 😝

xena1
11. nov 2009

tak budeme cakat dve....aj ked mna skor pocka IUI.. 😀 ja mozem mat kludne aj dve ovulky a nic...

mscat
11. nov 2009

xena: 😀 uvidíme....a kolik jdi dc?nebo dpo?

xena1
11. nov 2009

ja som 22DC a 11-12DPO...ale trocha citim podbrusko,takze ma zrejme kamaratka cervena neobide ani tentokrat

mscat
11. nov 2009

tak já jsem asi 9dpo...tak uvidíme...jak dopadeš? 😉 😉

mscat
11. nov 2009
xena1
11. nov 2009

tak to uvidime spolu ako dopadneme....grafik mas pekny....baby z inej temy tvrdia ze to pobolievanie podbruska moze byt zahniezdovanie...ja nato moc neverim...

mscat
11. nov 2009

to modré z neba je tak krásná věc tak úžasný pořad.je super..že jsou ještě i takový lidi na světě..no ne? 😵 😵

xena1
11. nov 2009

to ano aj ked ja to moc nepozeram...

mscat
11. nov 2009

jj říká se to...ale na 11-12dpo..to by už mělo být zahnízděné 😉
ale mě už taky třetí den bolí břicho...budto si s nama hormony pohrávají že už je to z nedočkavosti..lebo je to něco jiného 😉

noo ten můj grafík.. 😝 😅jsem zvědavá ale nemyslím si že z toho něco bude...ani nevím přesný den ovu což mě štve..ale teda hlavně že byla...fakt sranda že přesně po roce jak se říká..od injekce!!! 😵 😵

xena1
11. nov 2009

tak to je naozaj zaujimave...niekedy to tym hormonom tak trva...a vraj to my zeny mame lahke...

a co hovoris na pobolievanie podbruska,pichanie a mierne tlaky na krcok

mscat
11. nov 2009

xena:jj...jak říkáš....pichání sem tam v podbřišku,pobolívání a ty tlaky taky...to jsem měla pocit že jestli tam něco mám tak to potratím..takový myslíš tlaky?? 😅

no my ženy to máme opravdu hrozně jednoduché to áno teda!! 😅 😝 😝

xena1
11. nov 2009

presne take ....

mscat
11. nov 2009

hmm...tak to je vážně zajímavé....to musí dopadnout jak jinak než dobře!!! 😵 😉

xena1
11. nov 2009

a ty si take mala pred tehu?

mscat
11. nov 2009

ne já to mám ted 🙂
když jsem čekala malého tak jsem o ničem neměla potuchy až z vynechání ms 🙂 a častého čůrání a pak testu.ono je vážně lepší nic nevědět žena na sobě totiž pak nic nespozoruje když to vubec nečeká 🙂

xena1
11. nov 2009

presne tak mas pravdu...ale nie vzdy sa to da,hlavne par dni pred ms

mscat
11. nov 2009

to je fakt...ne vždy se to dá 🙂 😝 😅

xena1
11. nov 2009

ja som fakt zvedava kde to vo mne viazne...

mscat
11. nov 2009

jak kde to vázne? 🙂 😕 jak dlouho se teda snažíte?

xena1
11. nov 2009

rok...to viazne 😀

xena1
11. nov 2009

pojdem do postele...krasne sny a nech sa dockame...

mscat
11. nov 2009

u mě teda plus minus když to vezmu od prášků tak půl roku.

sonidlov
11. nov 2009

baby neviem , ale ako som to tu tak rátala cca 10 dc hm žeby?ja som sa rozhodla to nerátať a nezapisovať vykašlať sa na to. No asi to presa bude tá ovu a nebudem si robiť nádeje . Kašlem na to ča sa má stať sa stane 🙂mscat a kedy budeš testovať? xeni a ty ako si na tom?koľký si dc?

anieanne
12. nov 2009

Dobré ráno všem =)

mscat:
Jojo, to mi nědělá problém, přiznat si svou blbost 😀

lenkaaninka:
Tak jsem si dneska tu teplotu změřila ( snad nebudu líná pokračovat ) a byla 37.0 C.

Včera jsme se milovali, no a málem jsem u toho umřela, přítel se do mě vůbec nemohl dostat, a když dostal, tak jsem ucukávala bolestí. Prý jsem bxla dost stažená, měl problém ho tam dostat. stalo se vám to někdy? Vzrušená jsem byla dost, a mazalo to taky dost...
Jinak, neznáte nějaké dobré projímadlo ? Já si posledních cca deset dní nemůžu pořádně dojít na velkou, už mě to docela neba 😖

xena1
12. nov 2009

ahoj soni,ja som dnes 23DC a 12-13DPO,tiez to neratam,neznacim nemeriam,viem to len podla folikulometrie,ja mam totiz ovulku na 12DC a tento mesiac sa mi vytvorili 2 dominantne foliky jeden praskol a dalsi mi nasiel ,no potom som uz nebola...mrchu cakam 17.11 a sme s dokim dohodnuti ked dostanem znova ma objedna na folikulometriu a nastavi ma na IUI..ja aj mm sme v poriadku,vsetky vysledky vysetreni ok,tak uvidime...
soni ak si 10DC kluden to mohla byt ovu ja ovu citim skoro ako PMS a niekolko dni...nerozmyslala si podniknut nejake vysetrenie?mozno je niekde maly problem a ty sa budes zbytocne dlho trapit a snazit...
lenkaaninka,ja mam to iste par dni pred mrchou sa do mna tazko ide 😀
kup si probiotika,potrebujes upravit crevnu floru ...

lenkaaninka
12. nov 2009

anieanne super a teraz tak s meranim pokračovať každy den 🙂
a čo sa týka tej noci asi si bola moc napätá aspon podla mna
mscat - mát to v albu

takže mrcha nikde tlaky v bruchu dosť velké a prsia pomaly povolujú

xena1
12. nov 2009

prepac lenkaaninka som si ta pomylila s anieanne...koolky si DC,mam podobne priznaky 😀

lenkaaninka
12. nov 2009

dnes som 30 dc presne dnes mám dostať mrchu a v bruchu tlaky ako keby som tam mala minimálne nejakého slona ale prsia už pomaly ustupujú
a ty si kolkatý DC? alebo po ovu? ja mám teraz 14 dni po ovu

xena1
12. nov 2009

ja som 23DC a 12-13DPO,ja cakam mrchu 17.11...ja obcas citim az take tlaky na krcok akoby sa nieco somna tlacilo von.brucho mam nafuknute a bolestive ako pri vetroch...a picha ma a boli obcas vo vajecnikoch...ked to vsetko vyzera aj ako PMS...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre