Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
26. jún 2009

jojo 30DC 🙂 přesně jak dr.řekl a vypočítal poslední prášek v pondělí a v pátek by jste měla dostat ms 😉 takže jsem moc ráda za to,vubec jsem s tím nepočítala,říkala sem si,že beztak zase nic..ani teplota nějak extra neklesla..ale břicho od toho dubna bolelo ted extra nejvíc tak podle toho jsem to aj poznala ještě jsme to smojím trošku poštouchli 😀

ale ještě teda neznamená,že když mám trošku ms že mám ovulku 😒
a co jsi teda tvojemu na to potom řekla?mě by to teda tak vytočilo já jsem hrozný nerv,a ještě když píše sms,telefonuje no ..... 😠 😠 😠jak se znám tak bych asi chytla mobil a třískla bych s ním o zem... 🙂

cambina
26. jún 2009

mscat...tak MS máš, ted vysledovat, jestli máš ovu..tak po MS dál měřit...
já jsem taky hrozný nerv, ale kdybych mu vyhodila telefon (což jsem chtěla) to bych asi nerozchodila, to bych asi fakt už doletěla k těm dveřím (což má slíbeno)
ted jsem se ptala, jestli si aspon vzal ten pitomý vitamín, prý jo...zajímavé, že jich tam je 29 (z 30) jeden si vzal v pondělí...horší než s malým děckem

lucinka1104
26. jún 2009

ahojte babuľky lučím sa idemean tu dovolenku a ked sa vrátim chcem počuť lendobré správy nech je snažilkovanie úspešnéa mrcha nedorazí ani ejdnej z vas. Veľa šťastia

martinka2000
26. jún 2009

ahoj holky tak jsem tu nejak jsem se sem nedostala jak se mate co noveho ja mela porad neco porad jsem nekde litala a nebyl casik

korenka
autor
26. jún 2009

lucka,tak šťastnú cestu,a oddýchni si!!! 😎

andy2306
26. jún 2009

ahoj korenka..co nového,jak se máš?jak pokračuje snažení?

andy2306
26. jún 2009

HOLKY..ti vaši chlapi jsou ješiti.je mi CAMBI líto,že je tak tvrdlohlavý....jak na něj sakra!!!!!!!!!!můj říkal,že by šel klidně hned,kdyby nám to nešlo,protože on taky přece to dítě chce...ale myslím,že by se tím asi nikde nechlubil,přeci je to taky jen chlap. no každopádně hlavně ti moc přeju,at na ten spermiogram jde.

andy2306
26. jún 2009

holky...a nevíte někdo něco o HANESCE?TA TU NEBYLA ANI NEPAMATUJU.hanesko,jestli nás čteš,tak tě moc zdravím a doufám,že se vám brzo zadaří..že vám pomůžou.a ozvy se nám.a co ty MARTI,co nového?už jsi se z toho trochu vzpamatovala a snažíte se dál?myslím na tebe a držím pěsti.

deina2005
26. jún 2009

no Korenka konecne ta vidim po dlhej dobe kde sa flakas haaaaaaaa?
😉

monika0001
26. jún 2009

cambi - ahoj.. Mám dobrú správu..
Nie, ešte nie som tehu, ale možno sa nám zadarí. Chodím teraz na folikolometriu a v nedeľu by mala byt ovulácia.. a keďže je prísne sledovaná a folikul pekne narásto,l za dva dni zo 14 mm na 18mm, je dosť pravdepodobné, že by sa nám mohlo zadariť... máme byť spolu každých 12 hodín a v pondelok ideme zasa ku gynekológovi aby sa pozrel ako to vyzerá...
Okrem toho sme si dnes kúpili nové auto a ja som po straaašne dlhej dobe dnes pocítila úžasnú radosť. tak fajn som sa už dlho nectila....

cambina
26. jún 2009

ahoj moni...tak pěkně doma tuli tuli a jistě se vám zadaří a budeš už šťastnou těhulkou 😉 a po 9 měsících šťastnou maminkou.
já si to taky tento cyklus ještě ohlídám, ted jsem měla pauzu s čajem, ale ted zvýším si dávku na 2x denně, dnes jsem příteli zvýšila dávku vitamínu E, ovu si pečlivě pohlídám a pak budu doufat, že MS nedorazí...
holky...nevíte o něčem, co by v chlapovi zvýšilo energii? 🙂

lucinko...šťastnou cestu a příjemnou bez problémů dovolenou (mimochodem to mi připomíná, jak jsem v den odjezdu na 16ti denní dovolenou k moři, měla dostat periodu a po návratu jsem byla už v 7tt)

andy...no já právě nevím, jak na něj...teda úplně...někdy mě poslechne a je po mém, ale někdy se tak zasekne, že s ním nehnu), ale jak jsem psala dnes o tom vitamínu...on si ho fakt ráno vzal (poprvé sám od sebe- asi po té včerejší hádce 😉 ) akorát z jiného pudelka (tam je selen,vit.A,C,E) a provokativně ode mně dostal k narozeninám přímo vitamín E, tak jsem mu ještě dneska nařídila, at si vezme ještě ten, tak bez řečí šel a vzal si ho...tak snad se umoudří...doufám, že jsem mu to jasně včera vytmavila 😀

andy...haneska s přítelem ted podstupují vyšetření a dělají všechno, aby, co nejdříve se jejich přání splnilo...
jinak ted nemá moc času, tak se na MK moc neukazuje...každopádně hanesce držíme palce...móc

cambina
26. jún 2009

korenko...tak jak se máš?

a kde je dneska miška?

michalag
26. jún 2009

cambi, uz som tuuuuu 😀 😀 😀

michalag
26. jún 2009

luci, stastnu cestu a poriadne si oddychnite 😉 🙂 😎

ja som si povedala ze este tento mesiac a potom to necham na prirodu, lebo uz nemam viac sil a to sa snazime len pol roka ..... obdivujem vas babenky (korenka, cambi ...) ze to nevzdavate 😉 🙂 ... ja by som uz z tolkeho cakania, snazenia asi skoncila na psychiatrii 😅

monika0001
26. jún 2009

cambi . dakujem.. velmi sa tesim. som sa bala, že uz ani ovulku nebudem mat. aspon jedna dobra sprava za poslednu dobu... 🙂
a držím palčeky aj ja tebe.... ja som mojmu muzovi nic nedala... spermiogram bol O.K. tak to nechavam tak.. ja sa dotujem uz vyse roka kys. listovou, chvilu som brala vitaminy, ale prestala som... budem verit v zazrak.. a modlit sa!

andy2306
26. jún 2009

holky..musí se jednou zadařit.určitě ano..dnes aj ty bezvýchodné páry nakonec mají miminko.věřím,že se každé z vás zadaří,jen to čekání je protivné,to chápu.
já mám zas 39 horečky..a nemůžu dýchat,jsem astmatik...tak mi neni o.k.to je už za poslední tři týdny podruhé,co mám horečky..první zánět prsu a ted tohle.to šestinedělí.... 😠 😠 😠 😠
HANESCE MOC DRŽÍM PALEČKY.a všem ostatním taky.dobrou noc.

mscat
26. jún 2009

ahojte holky..
cambi:tak ms snad aj pomalu končí 😒 🙂
martinka:no kde vězíš ty aj žiješ jak se máš? 😉
cambi:tak snad ten tvuj dostane trošku rozumu když si vzal te vitamínek 😉

mscat
26. jún 2009

andy:tak at jsi co nejdřív v pořádku ...

holky tak já ted pěním.teda my pěníme...dnes nám pan drahý majitel donesl vyučtování za plyn jo.že prý 33 000kč.
dobrý že?a to jen na plyn topíme teda jsme topili a topili jsme málo protože topení věčně nešlo...noo paráda.takže tohle mi mozek absolutně nebral..a pan majitel se tvářil jako to největší nevinátko,že já jsem překvapený kolik jste protopili.řekla bych co je ale nemůžu být sprostá takže ko.ot! 😝
hmm takže muj drahý začal podle té faktury a jeho čísla účtu studovat na netu no a dostal se nějak na jeho stránku nebo co o těch platbách..no a skvělý...furt nám to nešlo do hlavy já to pořád studovala a zjistila jsem,že pan skvělý majitel neplatil žádnou zálohu..víte kolik dal?za 9měsíců co jsme tady?600kč zálohy!takže kdyby platil co měl tak se ješte i vracely peníze...bomba že?no zabit je málo a on na nás přijde s tím,že teda to se má zaplatit do 1.7.09.jako já pěním já tak pěním že snad nedopěním!nebo spíš žasnu žasnu a zase žasnu a příští týden jsem s mamkou to pozjištovat.víte co,on si asi myslí,že když jsme mladí,tak zřejmě i blbý,životem nezkušený,nerozumíme tomu,sice opravdu tomu moc nerozumím,ale když chci tak mi to i dost pálí teda 🙂 jenže bohužel 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 holky já jsem tak vzteklá!!! 😠

m.o.n.i.k.a
26. jún 2009

Ahoj holky 🙂
Tak dneska ráno se kámošce narodil chlapeček 😵
A druhou kámojdu odvezli dnes odpol. do porodky, tak jak se znám půjde do porodky zkouknout mimíška, tak hned jak tam vlezem a uvidím je se rozbrečím radostí. 😵
Cam, no je to děs, Lukáš ten už jede v pondělí musí, ale jsme domluvení tak, že jak bude moct přijede a půjde tam jiný čtvrtek, jen tam musím zavolat. Ale bude to tedka takové na prd, protože bude pryč a doma jen víkendy sem tam 😒

mscat
26. jún 2009

moni..a co ten tvuj jede dělat?jako pracovat co? a kam?psala jsi že do prahy?

michalag
26. jún 2009

ti chlapi su strasny 😠 😠 😠 , preco si niekedy nestupnu do vnutra a nepozru sa ci aj oni nemusia byt uplne oki,
preco len my

mscat, mna by asi z tej sumy roztrhlo od zlosti 😠

andy, nech si cim skor fit 🙂 😉

Ja som dnes doobeda stretla kamosku s jej 3 rocnym synom (Samiho kamarat) a s 11 dnovou dcerkou, ta bola prekrasna 🙂 😵

m.o.n.i.k.a , kamaratke blahozelam 😉

m.o.n.i.k.a
26. jún 2009

mscat jj pracovat, a kdybych mohla jedu sním 😠 Jo a jede do Té Prahy teda
michalag, děkuji 😉

mscat
26. jún 2009

miška:však já tady chodím jak divá zvěř v kleci a pan drahý majitel se ted stavit,tak mu tu fakturu asi narvu do chřtánu a at se s tím zadáví! 😠 😠 ty vo.e!ted jsem zvědavá kolik asi tak doje za vodu a elektriku..hmm to bude asi taky bez záloh..no supr..on si asi idi.t!myslí,že n ás toi netrkne nebo co?kde byjsme takovou částku proboha nabrali že nedoplatek!to je síla

m.o.n.i.k.a
26. jún 2009

mscat asi jsem o něco přišla co se stalo? 😕

m.o.n.i.k.a
26. jún 2009

aha už to čtu 😀
To je mazéc ☹

michalag
26. jún 2009

mscat, vy ste v prenajme? a mate zmluvu?

m.o.n.i.k.a
26. jún 2009

mscat, tak my jak jsem bydleli 3 roky v pronájmu, tak co 3 měsíce jsem dopláceli přes 4 tis. Si to spočítej kolik to je za rok a tedka poslední rok co jsme tam bydleli mu dali přes čtyřku taky a od domovníka se dozvím, že doplácel za vše jen 3400, a to my mu dali ročně aspon 16 000 a ten ko.ot měl ještě tu drzost nám napsat jak jsme se vystěhovali, že mu dlužíme ještě 1700,- a přítel mu volal a řekl mu do telefonu svoje, na vodě si bral 10 kč navíc na kubíku. A to se nesmí za nájem pal to čert, ale co si spotřebujem to si spotřebujem a nemít přetím tolik starostí, tak ho jdu žalovat a udat. Ale měli jsme toho moc a hodili to za hlavu 😠

m.o.n.i.k.a
26. jún 2009

Jdu do hajan, páá 🙂

michalag
26. jún 2009

m.o.n.i.k.a bruuu noc 🙂 😔 😔

mscat
26. jún 2009

miška:jo samozřejmě máme smlouvu.a máme daných 2 500kč..jako voda,elektrika a tak podobně no inkaso prostě,a 8000 teda nájem.takže 10 500 měsíčně dáváme s tím,že on říkal hned na začátku,že 2 500..a zbytek doplácí on.protože sme řekli že 10 500 je pro nás hraniční částka a víc nedáme a nemůžem.takže ok my poctivě platíme každý měsíc 10 500kč. s tím že teda o vše se jinak stará on..hmm tak asi prd...ty vole on na nás vybalí dnes že 33 000 nedoplatek 😨 😠 směšné totálně směšné..prostě žádné zálohy nic a o to se měl starat už on.takže my nic platit nebudem a pokud nám odpojí plyn tak ani nájem nedostane protože to laskavě zaplatí on akorát on si udělal takovou botu,protože to už byla jeho záležitost se o to starat!my svoje plníme.a donesl nám to dnes a je to splatné do 1.7 dobrý co?takže aby jsme přes víkend nemohli nic dělat a pak už asi jen šli byly v prd..a zaplatili nebo co!já jsem tak vzteklá a pořád tomu nemůžu uvěřit!

moni:no my to bohužel budem muset pořádně řešit..a zustane to na mě.. 😒 muj v nedeli v noci odjíždí..takže hned zajdu s mamkou na tu plynárenskou a necháme si všechno vyjet.halvěn koilik tam bylo zálohy dle mého výpočtu ubhých 600 celá rodina jen žasla co to je za haj.la!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre