Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

anieanne
12. nov 2009

Dostala jsem prstýnek k půlročnímu výročí. Na kolínku požádal =)

mscat
12. nov 2009

🙂 takže se berete po roce co jste spolu? 🙂
a jinak ty šaty jsou moc pěkné.. 😉

lenkaaninka
12. nov 2009

mcsat a ty si kolko DPO?

mscat
12. nov 2009

lenkaaninka:10 dpo. 😝 😅

lenkaaninka
12. nov 2009

a ako dlho máš tieto príznaky čo sme písali?

anieanne
12. nov 2009

mscat:
Noo, chtěli jsme přímo po roce, ale to datum nešlo, takže to máme po roce a čtyřech dnech =)

mscat
12. nov 2009

lenkaaninka:hmm...tak břicho mě bolí čtvrtý den často...jinak se asi cítím divně už tak od soboty pátku...ale to možná jen na mě něco lezlo a já to vyléčila paralenem v začátcích asi 😅
ale prý se příznaky často připisují i chřipce... 🙂 a já se na chřipku cítila..nefungovalo mi vubec tělo...celé slabé chudato 😀 😝 až na to že díky bohu nebyla vysoká teplota jen 37 😅 🙂

anieanne:tak trošku drobné na víc 😀

lenkaaninka
12. nov 2009

tak som ozaj na teba zvedavá 🙂
no ja toto všetko som pripisovala zápalu priedušiek ktorý mi stále prebieha ale už slabsie
a dnes som mala dostať mrchu a nič
len taký divný vytok take žlté kusky nejaké sem tam 😒

mscat
12. nov 2009

lenkaaninka:tak vzhledem k těm tvým testům myslím že je to jasné 😉 😵 zítra zkusíš testík 🙂

já jsem taky na sebe zvědavá... 😀 a víš co by to bylo...?? 😵 kdybych miláčka po 14ti dnech přivítala s mašlí kolem pupíku a s poztiivím těhu testem...jej no ale s tím moc nepočítám 😒 😅

lenkaaninka
12. nov 2009

treba tomu veriť sugescia je silná vec....
no ja si teraz prajem chlapca tak som zvedavaaa 🙂
hned ráno urobím to je jasné a dám do albumu..

a kde bol preč 14 dní?

mscat
12. nov 2009

ale kurnik že mě bolí to břicho ☹ fakt jak na mrchu...ale já si aspon 2x denně skontroluji čípek a zatím ok..zatím je dole a plus minus tvrdý...tak zatím je to dobré ...až odcestuje nahoru a změkne bude zle 😀 😝

no nevěřím tomu,protože mám tu sliznicu taků a taky že první ovulace a hned by to bylo..tomu se mi právě nechce věřit 😅

no ne že byl ale ještě je 😝 ..to je normal že je pryč...on je stále pryč 🙄
pracuje v Praze víš.a jezdí dom jednou za 9 dní na 4-5 dnů pouze.no a ted makají jak fretky...celou dobu co je pryč se pomalu ani neslyšíme ani si nenapíšem není čas.no a protáhlo se jim to na 14 dnů..to mi oznámil předevčírem. 😝
jsem zvyklá..akorát jeho odjezd vždy obrečím...ale pak už ok no..už jsem prostě zvyklá i když je to total na prd 😝 🙄

ale zas něco to má plus a neco minus 😅

lenkaaninka
12. nov 2009

to je jasné ženy toho veľa vydržia 🙂
to by bolo divné keby si neoplakala jeho odchod to som si zažila...

počúvaj a čo sa týka toho čípku tak si ho tam uviaž aby neušiel 😉

tak to by mal perfektné prekvapko keby si mala pre neho takú správu
ja som to nikomu zatial nechcela hovoriť kym to neviem sto percentne ale nevydržala som čo už so mnou

mm mi povedal že to by som sa musela inak volať...
ked ja sa tak rada delím so super správami...
akurát som pozerala taký starší album niekoho a že 10 dni po ovu silná čiarka na hovado...
to by som musela najprv vidieť a potom uverím 🙂
ale nie ale je to divné že už tak hned niektorím babám vidu tie testy tak skoro...
nevadi aj ja si počkám na takú čiarisko...
a aj ty budeš taku mať hej? .... 😵

mscat
12. nov 2009

jj musíme vydržet 😖 🙂
ale stalo se už že sem to neobrečela 🙂 to když jsme se dohádali a já mu řekla at už konečně jede,že je ho tu už plný barák že už mi leze na nervy 😀 a stejně už musel na autobus..chtěl mi dát pusu a já mu řekla zdar 😅 he chudák 😀
ale já když jsem nasraná tak je mi jedno jestli odjíždí nebo jde nevím kam... 🙂 😝

no kéž by šel uvázat ten čípek
😀

no to by měl překvápko to jo 🙂 😕 😅 ale já mu umím sem tam poslat graf..tak čučel jak péro 🙂 ale jinak tomu stejně neroumí ale zajímá se o to 🙂 ale jinak ho trošku průběžně informuju...ale ted už poslední dny do testíku nebudu 🙂 taky se ale o to musím dělit...já to neudržím v sobě 😅 😝

takže si to manželovi řekla?a co on na to? 🙂 no my ženský jsme nedočkavé 🙂

jj taky jsem už viděla že 10 dní po ovu a mají krásné //.

děkuji...přeji si takovou mít!!! 😵 😵

lenkaaninka
12. nov 2009

čo na to povedal? že on to na mne videl že on vie že som tehu 🙂
jasnovidec chapeš chlap 😀
tešil sa velmi že len nech to vide nech mu ukážem test kde su silne čiary...
a potom bude spokojný
a že nech marodujem aj dva mesiace nech sa poriadne doliečim
a nech odidem z práce ked mám problémy s imunitou a bojí sa aby sa niečo nestalo 😉

a nevolal ti že čo a ako sa všetko vyvíja?

mne by museli asi hubu zašiť aby som bola ticho...

anieanne
12. nov 2009

Holky, já ci takyyyy :(

lenkaaninka
12. nov 2009

stači čakať len ked jeden den takéhoto čakania je ako 100 ☹
keby to chcelo isť rychlejšie alebo si dať nejaký 4 dnový spánok a potom testnuť 🙂

mscat
12. nov 2009

lenkaaninka:aha...tak to jo potom...no jo chlap všechno ví jasné 🙂

však jasné..jen se pořádně doléč.to je pěkné že má takové obavy 😉

nene nevolal 🙂 on celý den až do večera maká...a pak já zase koupu dávám spát a podobně.tak si zavoláme chvíli přes webku a to si akorát řeknem že jsme unavení a jdem spát 😀
a zeptá se mě třeba jaká byla teplota a jak se cítím..já mu řeknu že to jde,že furt"žeru" 😀 a že mě bolí břicho.tak mě polituje což nemusí 🙂 a je to. 🙂 víc s ním nechci řešit...on stáýle trvdí že jsem beztak těhu..ale já si to nemyslím. 😝 😅

anieanne:se dočkáš... 🙂 si teprve na začátku!! 🙂 teprve jeden měsíc od dobrání prášků 😉 musíš vydržet 😵

lenkaaninka
12. nov 2009

no vidíš aj tvoj to vie....chlapi všetko vedia 🙂
tak ak to bude tak to bude radosti...
ja som teraz mala také krče v bruchu že som si musela sadnuť a zohnúť sa fuj to teda bolo... 😠
hej aj ja som teraz dojedla večeru a vypila som zakysanku
už som v ustach 10 dni nemala nič sladké...to som ozaj neni ja

mscat
12. nov 2009

jj vie to no prý 😀
jj to by bylo super 😵

ty taky...? 😕 🙄 já taky...celý den mě bolí a bodá vyloženě v tom podbřišku..a taky tlačí.. 😝

tak já zrovna jím... 🙂 cpu se rohlíkem s pomazánkou a teda ale je mi totiž šoufle jaksik 😝 🤐

🙂 však u tebe už je to jasné 😉 😉

tak já se ted koukám na čt2..a fakt mazec..jde tam..boj o život-narození.
ale to je vážně masakr....jak není vubec sranda rodit a co se vše může stát těm dětem.všechno tam do podrobna ukazují ...císáře,normální porod..dítě tam 3 minuty nedýchalo..já nedýchala s ním...no síla teda. 😝 😔

lenkaaninka
12. nov 2009

už ro aj ja sledujem ...ozaj zaberák
a prvy porod si mala aký?

mscat
12. nov 2009

fakt masakr teda..

já první porod měla hmm celkem na prd...žádný hladký průběh 😅 😝 to bych nebyla ani já s něčím extra totiž 😅

mě porod vyvolávaly od pondělí a malý je ve čtvrtek.až ve čtvrtek ráno mi začly kontrakce po pěti minutách.napichli mě na infuzi na to vyvolání těch kontrakcí to se mi rozjelo parádně teda.pak odpojili..pak dali dva čípky,pichli vodu... 😝 😝 prostě všechno abych prostě porodila...ale rozvrtali mě akorát jak krávu 😝 🙄

no a malý tam zřejmě měl málo místa..tak se šprajcl o mou pánev...hlavička nesestupovala přímo do porodních cest...pak mu sláblo srdíčko...dávali mi kyslík..seběhlo se kolem mě snad 10 dr+asistentek.
já už byla na 9 cm otevřená a oni se ve mě vrtali při kontrakcích a zase vrtali..a zase napichli na infuzi a snažili se nějak dopomoct tomu aby ta hlavička šla... 🙄 ..au au..teda.
noo a já tlačila a to teprve bolelo když vlastně malý byl mimo a šel proti mě...
tak nakonec rychle rychle na císařa... 😝
to už se nedalo fakt vydržet...dokud jsem měla kontrakce a prodýchávala jsem to,zvládalo sem to aj celkem dobře bez křičení jen jsem skučela 🙂
ale když už začlo toto peklo s tím že nešel ven to jsem myslela že se roztrhnu a že už nemám sílu na to to vydržet.nakonec si pamatuji zapálení v krku a nic..a pak to ještě pokračovalo na prd po porodu
no prostě celkem sranda....jsem byla trošku zdrbnutá 3 dny...ani jsem moc malého nevnímala právě toto mě nejvíc mrzí že první chvíle si nepamatuji a neužívala jsem si je 😝 😔

ale jak říkám to bych nebyla já abych si nezkusila dva porody 😀
ale kdybych si mohla vybrat asi...tak už jen kvuli tomu zážitku si přeji porodit přirozeně...a hladce ne žádné komplikace 😝 😅
ale klidne bych to prubla aj bez těch bolestí 🙂 ...těch se ted bojím o mnohem mnohem víc.

mscat
12. nov 2009

a co ty??..doufám že jsi měla krásnější porody...určitě ano 😉 😉

lenkaaninka
12. nov 2009

staršia: bolesti prišli o 16.OO poobede a ja som sa skovávala že ja nikde nejdem že som niečo zlé zjedla a mala som ešte 10 dní do termínu a nakonieč ma všetci prehovorili že nech idem. Tak som poslúchla o deviatej večer som tam prišla ale neodtiekla mi plodová voda a o polnoci mi ju doktor prepichol a 3.40 bola malá na svete.
nič nebolo také strašne ako to ked ma zašívali.

mladšia ešte väčšia pohodka: o 14.OO odtiekla plodovka a o 20.O4 malá na svete bez komplikácii

ale zato ked mala mladšia 4 mesiace tak mala chudiatko zapal mozgových blan a skoro nam zomrela.
Chvalabohu klop klop nemá žiadne následky.

Takže nejako nemám strach z tretieho. 🙂

anieanne
12. nov 2009

Jsem si zkoušela prohmatat čípek, ale prd jsem zjistila 😀 Nepoznám, jestli je tvrdý nebo ne, nikdy předtím jsem to nezkoumala, a tak vím zase houby 😀 😀

lenkaaninka
12. nov 2009

tak anieanne aspon si ho našla ja neviem ani čo to je teda ako to vyzerá...
viem že má byť dole na tehu ale viac absolutne nič...
akurát viem že kde je a to je všetko 🙂

mata1001
12. nov 2009

ahojte baby chcem sa opytat ze ake su take normalne tehot priznaky?mne je kazdy druhy den od zaludka zle od minuleho tyzdna.ale inac nic...

anieanne
12. nov 2009

Počkej leni, já si jenom myslím, že jsem ho našla, jistě to taky nevím 😀

mscat
12. nov 2009

lenkaaninka:tak to teda jsi měla velké štestí a závidím ti to tak krásné porody..aj já chci takový 🙂

anieanne: 🙂 já si ho začla nedávno zkoumat...a byla jsem na tom uplně stejně jak ty... 🙂
ani jsem nevěděla jestli je to ono co jsem našla 😀

ale je pravda že po pár dnech se bojím čím dál mín 🙂 a už zhruba vím ale taky nerozeznám všechno 😀

jen teda pokud by jsi byla ted těhu...tak by si ho měla hned najít..hmm každá ho mám jinak vysoko jinak nízko..ale aspon na pul prstu bys ho měla najít plus minus.na něj narazíš po cestě 🙂 pokud nenarazíš...tak může být hodně vysoko a hůř dosažitelný..já na něj třeba nedávno vubec nedošahla..bych tam musela vrazit celu ruku asi 😀

lenkaaninka:tys nezkoušela jak je na tom tvuj čípek 😀 😉

mscat
12. nov 2009

mata1001:ano to může být jeden z příznaků...potom časté čůrání,neustálý hlad,zvýšená tělesná teplota...
no u každé jinak 🙂
mrkni na toto:
http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/prvni...
jsou tam ty uplně první příznaky 😉

andy2306
12. nov 2009

holky: mám takový pocit,že KATIKA V ÚTERÝ PORODILA CHLAPEČKA... 😉 MĚLA JSEM TO NA FACEBOOKU.NEVIM JAK SE TO TAM DOSTALO,ALE JE TO TAM...takže gratuluju katika,budte zdraví 😉 a katika má dneska narozeniny,takže všechno nejlepší maminko! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre