Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
14. nov 2009

soni-bt se večer neměří.nebo to je tělesná?však to nevadí,ne?
a jaká slabost-z nemoci,nebo z toho že už tě nebaví čekat?

andy2306
14. nov 2009

já si tu v pohodě ted vykecávám....v tuto dobu koupem,krmíme,uspáváme-no dnes to dělá manžel,tak mám pohodičku a můžu vás číst... 😉

martička tu dlouho nebyla-marti,už jsi byla u dr?

mscat
14. nov 2009

soni:tak jsme na tom stejně...36,9 je dobré..neboj nic na tebe neleze 😉 a ta slabost...ta též..jenže já si ted trošililinku dala zlaté mamčin přítel má narozky tak jsme si tukli a už možu jít leda tak spát 😀 😝 😝 🙄

mscat
14. nov 2009

andy:a já si tu v pohodě vykecávám a stále všude bordel po baráku 😅 😝 😠 🙄 😝 😝 😝 😝 😝

xena1
14. nov 2009

mscat jasne ze som sa isla skontrolovat ,teda krcok,nahmatala som ho v pohode,ja neviem co sa mysli pod pojmom tvrdy alebo makky,nie je ako kamen ale je ako mozno koncek nosa,ohybny,pevny,neviem to diagnostikovat....a je tam straaaaaaaaaaaaasne mokro.............
a nenapinam vas,ja som nezvykla testovat skor ani pri chalanoch

sonidlov
14. nov 2009

no andy telesnú teplotu som myslela
xeni ja mám pocit , že ti to vyšlo

mscat
14. nov 2009

xena:nooo zkus testnout...já si myslím že ti to mohlo vyjít.! 😉 hmm? 🙂 ms se teda neblíží podle čípku.
jak vysoko či nízko ho asi máš..na půl prstu 🙂

makda
14. nov 2009

ahojte kocky,

vedeli by ste mi poradit? Som 22 DC a vcera som zvracala. Myslite, ze to moze byt tehu? Sa mi to zda nejako skoro. Ovu som mala 15 DC.

mscat
14. nov 2009

makda...noo a nesnědla si něco špatného třeba 🙂
brzo je to jo...ale tak možná se může stát...ale jinak nevím.jak se jinak cítíš?

xena1
14. nov 2009

ano asi pol prsta a dociahla som ho....ale fakt sa v tom nevyznam co je tvrdy a makky...
soni....necham sa prekvapkat sama som zvedava...
ked nie ideme na IUI....vsak nieco absolvovat muism aj ja koli mimi 😀
k dvom chalanom som prisla ani neviem ako tak preco si to teraz neskusit 😀
makda,vsetko je mozne,niekto vraj citi priznaky hodne skoro ale pravdu sa dozvies az v pravy cas tak ako aj ja 😀

mscat
14. nov 2009

xena: 🙂 no super..tak jak já. 😉 takže ms ještě asi není na cestě? 😉 nezkusíš dnes..stejně teda máš výdrž fakt já už bych letěla... ☹ 🙂

flamenga
14. nov 2009

makda na tehotenské vracanie je veľmi skoro 🙂

andy2306
14. nov 2009

makda-to zvracení rozhodně nepatří k těhu-to až tak v 6-t týdnu začínají pravé těhu nevolnosti.ale přeju,aby ti to vyšlo.jedině mě napadlo,že se může mimis uhnizdovat,což tak odpovídá 22dc....a proto jsi třeba zvracela-někdo zase špiní.
xena-dělej,jak cítíš-pokud se na test necítíš,nech byt-a ještě počkej.ač my jsme nedočkavé

xena1
14. nov 2009

mscat matie ma to podbrusko...je to pocit nie bolest ako taka....to skor prsia....
ja viem ze by bolo dobre vediet na com som ale skoda testu ak toto je PMS,chcem sa este presvedcit co to je..

andy2306
14. nov 2009

xena-mě podbřišek bolel u obou holek-jako na menstruaci.kolikrát jsem letěla na wc,že jsem to jistě dostala-a ono nic.a tak to bylo snad celé tři měsíce-první trimestr.to je prý jak se roztahuje děloha-tak to tak bolí.

flamenga
14. nov 2009

bože baby, už tu skoro tri hodiny rozoberáte, či očúrať alebo neočúrať test 😀 😅

xena1
14. nov 2009

andy prave preto este pockam co sa z toho vykluje....

mscat
14. nov 2009

xena:tak netestuj 😉 když se ti do toho nechce tak to nedělej..! 😉 😉
a čteš co píšem!! 😀 😉 😉 ten podbřišek mě taky ted posledních pár dní pěkně bolel...a myslela jsem že to ze mě vyletí 😅 😀
já věřím v to že ti to vyšlo...mě taky bolí prsa což u mě je taky dost čudné.ale neva.

holky já šla ted na záchod a na kalhotkách trošku krve ..mě to zarazilo ale nic mě nebolí.břicho vůbec.a když jsem se utřela tak taky nic na papíru 😅 😝

hmm a pak jsem zapřemýšlella jestli já se náhodou neřízla ve sprše...he 😅 😅 😝 😀

xena1
14. nov 2009

baby nechcela som to takto rozputat,ci testnut alebo nie,o to mi neslo...chcela som sa len vyrozpravat z tej neistoty...a som vdacna ze ste ma vypoculi aj za kazdu radu....dakujem mooc...

cambina
14. nov 2009

ahoj 😉 🙂

mscat
14. nov 2009

xena:jasné... 😉 😉 my se budem těšit na výsledek!! 😉

cambi ahojky 🙂

xena1
14. nov 2009

ahoj cambi,ako moja???si tu dlho nebola???co nove u teba???

cambina
14. nov 2009

jsem tady pořád, ale jen vás čtu.

mscat
14. nov 2009

cambi...jakpakto že jen čteš? 🙂

xena1
14. nov 2009

mscat..budem vas informovat hned o akomkolvek vysledku a ak som va szatazovala mrzi ma to...
to krvacanie ti uz prestalo?mozno len prekrvenie sliznice...netusim...
cambi ako sa nam mas???snazilkujes???

cambina
14. nov 2009

mscat...nezkoušej best2...háže //... ikdyž mě hodil i mamatest...at pak si vyber 😠 ...pořád lepší než best
sleduji...opět tady napjatá situace...holky...už se to tady prolomilo, tak budou další těhule...

xena1
14. nov 2009

uvidime cambi....sama vies ake je vsetko nevyspytatelne...

anieanne
14. nov 2009

Teda, člověk se tu jedno odpoledne neukáže, a pak se tu ztrácí 😵
Takže všem, co mají // gratuluju 🙂

Jináč, mě zase začal ten výtok, ale ne v takovém množství jako předtím, bříško pořád bolí jako před MS..

mscat:
Jojo, těch 37 C mám třetí den, začala jsem ve čtvrtek, předtím jsem neměřila. Jen na zkoušku v pondělí a to bylo 36.7 C.

mscat
14. nov 2009

cambi:tuším ten co mám v albumu není best 2 ne?já to totiž našla bez obalu v šuplíku 😅 😝
mě taky háže i mamatest...i když ne tak hodně 🙂 😝
jojo...je to tu tady ted napínavé ...velmi.konečně...bylo tu už pěkně mrtvo 😝 nikod nic neřešil... 😅

xena:já nic přece neříkala o zatěžování prosímtě 😉 já jsem natěšená na to..co ti vyjde na testíku a držím moooc pěstičky! 😉

xena:noo...ono to asi nebylo krvácení..já jsem se první zhrozila 🙂 ale já se ve sprše při holení asi vážně řízla ani o tom nevím 😅 😕 🙂 takže už je to ok. 🙂

cambi..tak jak se vede?co...? 😉

mscat
14. nov 2009

anieanne:že?to kolikrát člověk chce dočíst a nemá šanci 🙂
myslím že zatím tu nikdo // nemá ještě 🙂
tak uvidíme jak budeš pokračovat dál 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre