Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

xena1
15. nov 2009

noooooo bud z toho vyrastie alebo sa to znasobi 😀 ale je nadherny...podla foto...
ja som taka mokra ako pri ovulke...taky tahos hlien...len chut na sexik chyba... 😀 coraz viac pocit na cikanie...

mscat
15. nov 2009

tak jestli se to znásobí tak to už mě picne 😀 ale to aj de ještě znásobit? 😕 😀

a děkuji....za to že je nádherný...ale pěkné čertisko 😀

taky mám výtok...takový krémový uvnitř mám taky mokro ... 😝 ale čípek se mi tuším posunul víš

kdy budeš teda testit? 🙂

xena1
15. nov 2009

mozno zajtra rano....uvidim ako to budem citit...momentalne mam stale pocit ze sa idem pocurat,ako ked som prechladnuta,
aj moji chalani su certiska najprv sme riesili rozhadzane hracky,teraz riesime papulovanie a urazanie a gel na vlasy 😀

mscat
15. nov 2009

gel na vlasy 😀 už se chcou gelovat..musí být s nima taky srada teda 😉

no tak můj první příznak při malém bylo časté čůrání..to fakt bylo ani ne každých 5-10 minut 😝 😉

xena1
15. nov 2009

obaja su ostrihani na ciro a nosia to nagelovane,inak to vyzera super,jeden blondak druhy tmavy,len sa rano zabijame v kupelni 😀 ja v ich veku som nevedela co je gel,len hreben a brezovy sampon... 😀
s tym curanim ma to chytilo dnes...kedja si to uz nepamatam ako to bolo ked som bola tehu,myslim ten zaciatok

anieanne
15. nov 2009

Wow, tak takhle často teda nechodím 😀 Já chodím tak po dvaceti až třiceti minutách, a to jsem myslela, že chodím hodně 😀

xena1
15. nov 2009

anie tak chodim aj ja hoci pocit na cikanie mam furt... 😝 to co by som dala za IUI dam na hajzliak... 😀

mscat
15. nov 2009

tak já v 9ti letech taky vůbec netušila jako co je to gel 😀

anieanne:jj ..ale to bylo třeba i jen ucvrnkávání..ale pořád mě to nutilo chodit 🙂 pamatuju si na to dobře..to jsme zrovna byli na víkend odjetí na dovolené..kam nás auto odvezlo 🙂 a po cestě jsme potkali asi 3 čápy..nad nama přeletěli.a dělali si ze mě srandu že jsem beztak v tom.já že haha..to určitě.noo a já byla tak sranda 😀 😅

xena:ty budeš v tom!

flamenga
15. nov 2009

božeee xena testuj 😀 však ja som taká zvedavá na tvoj test a ty furt nič 😀

xena1
15. nov 2009

mscat:minuly tyzden mi nad kapotou auta preletel boco a dalsie tri som videla v poli a o takomto case... 😀 uz mali byt fuc v teple... 😀 asi na mna cakali,len ich bolo nejako mooc...
no mscat...uvidime...som realista...samozrejme tuzim po tom..

mscat
15. nov 2009

xena:jak píše flam...mě taky už z tebe trefí..taky na to čekám a čekám ☹ 😅 😀
no ti čápi ti nestačí...? 😀

anieanne
15. nov 2009

Jj, taky mám nucení, dočůrám, ještě ani neodejdu z koupelny a potřebuju zase 😀 Taky jen takové cvrk-cvrk 😅

xena1
15. nov 2009

flam,mscat a ked zbytocne miniem test tak trafi mna... 😀
vydrzte do rana snad sa umudrim 😀
cap mi nestaci...baby ja si tak vazim vasu trpezlivost...nerobim to naschval...len este cakam po zlych skusenostiach...

flamenga
15. nov 2009

xena koľkodňové cykly mávaš obyčajne? A koľký deň cyklu si dnes?

mscat
15. nov 2009

xena:však´my tě naprosto chápem ..jen jsme nedočkavé a zvědavé...teda já tuším že ti to vyšlo...ale tak pokud náhodou ne..tak to bude zklamání i pro mě teda.ale doufejme že ano!!
ale do rána se umoudři prosím 😅
anieanne:u tebe je to taky nadějné 😉 😉 ale to musíme ještě počkat 🙂 😝

anieanne
15. nov 2009

No, jsem se zařekla, že až v pátek, ale nevim, nevim 😀

xena1
15. nov 2009

flam mam 26-28DC,podla ovu...dnes som 26DC
mscat...nech je to akokolvek sme tu na jednej lodi a navzajom sa podrzime....

mscat
15. nov 2009

holky...ale já mám tak natlakovaná prsa...že to je děs.já vím,že tam sice mám ještě dost mléka 😝 😀 ale ted jsou natlakované a celé bolavé.tak tohle nemívám ani při ms...tak asi pro mě ted novinka 😝

anieanne:nevydržíš 😀

mscat
15. nov 2009

xena:ano 😉 to podržíme..a mě prasknou koziska 😀 😀 😀 😝 žy bych je malému nacpala do pusy at mi to vycucne 😀

xena1
15. nov 2009

mscat...to je znamenie...a prislo z nicoho nic ako moje curanie... 😀
anie...kolky Dc si??,

mscat
15. nov 2009

xena:co myslíš ty moje prsa že to je znamení? 😀 noo...přijde mi že mám čím dál víc mléka...a chápeš že to nekojím přes dva roky 😕 kdybych to tušila tak ted malý ještě dudle moje prsa 😀

anieanne
15. nov 2009

xen:
33 DC

mscat:
No jestli se ti dělá mléko už teď na začátku, tak po porodu si můžeš otevřít mléčnej bar 😀

mscat
15. nov 2009

anieanne: 😀 nee...já mám mléko už dva a půl roku... 😝 😅 a malý byl kojen přitom jen do 4 měsíce.nechápu.

anieanne
15. nov 2009

mscat:
Wow, tak to je docela mazec... 😀

xena1
15. nov 2009

mscat ano...tvoje mlekarne su znamenie..nechces testnut kym pride tvuj????ze prekvapko???
anie....tak si jasna holka...ja som dnes len 26DC

mscat
15. nov 2009

anieanne:no to jo.a když jsem ho kojit měla...tak mléko chybělo a musela jsem přikrmovat a ted pro změnu střílím vyloženě mlékem 😀

xena:to nebude znamení...jen jsem si to asi moc málo ted odstříkávala 😀 😀 😝 tak mě to bolí... 😅 😕
neneene..netestuju 😀 😝 😝 já ne..ty ano. 😉 u mě klesla trošku teplota a zdrhl čípek...víš!! 😀 takže si počkám

xena:ale anieanne měla asi později ovulku podle teplotek 🙂

anieanne
15. nov 2009

xen:
Joo, kéž bych byla jasná... Ale pořád se nemůžu zbavit dojmu, že všechny ty "věci" se mi dějí jen proto, že se tělo teprve uspůsobuje chodu bez HA..
A nezoufej, jsi jen o týden ode mně 😉

mscat
15. nov 2009

holky hele jako budete se dohadovat nebo co! 😀 ...já jsem 78 DC !!! 😀 😀 😀 😀 heč... 😀

xena1
15. nov 2009

mscat pocuj ty porodis kym my otehotnieme...a kojit budes aj nase ako vidim... 😀
anie,citim sa vyrovnane ,nestreskujem,a davam tomu vsetkemu cas...

anieanne
15. nov 2009

xen:
Myslím, že si z tebe vezmu příklad 🙂 Teda, no - zkusím to 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre