Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
15. nov 2009

evka:no každopádně držím pěstičky aby to byly těhu příznaky 😉 😉

mona:třeba byla později ovulka 😉

evkasto
15. nov 2009

dám vedieť 😅

sonidlov
15. nov 2009

baby netestovala som a zase á únava dnes sme boli u svokry a došlana mňa taká únava, ž som ostala podráždená a chcela ísť domov si lahnúť, ale ked sme prišli domov tak som začala upraovať.No neviem, kyselinu mám aj z džúsu,alebo z pomaranču.🙂 všetko čo zjem mi akoby nesadne na žalúdok, je to záhadné.ja budem testovať až za týždeň mám čas ja som 8dpo
xeni ja si myslím, že ti to vyšlo

xena1
15. nov 2009

soni ja myslim ze skor tebe.... 😀

mscat
15. nov 2009

a mě ne...a bůh ví kdy dorazí další shnilá ovu 😝 😝 😅

sonidlov
15. nov 2009

mscat a dnes si netestovala?xeni jáj keby to tak bolo ... no neviem nie je skoro na také príznaky? a dúfam nebudem mať smolu ako pred rokom
no možno nám to vyšlo všetkým a budeme 3 nové tehulky 😉

monaberuska1
15. nov 2009

mscat:
no nevim ja si pripadam tady jak blbec, protoze vy nejak vsecko vite mate to nastudovany a ja se porad nejak úptam 😀 😀 a uz si úpripadam blbe 😀 ovulka je vlasten 14 dni po MS ne??

xena1
15. nov 2009

mscat...tie tvoje prsia to je priznak jak brno....
soni,kazda je inak citliva na zmenu hormonov,a kludne mozes mat priznaky ak si aj otehu an zaciatku cyklu....
ja uz podbrusko vobec necitim...len cikam casto..unavena az tak nie som ale v piatok z prace som bola dost ale odvtedy len sa doma povalujem...takze nemam ani byt z coho...prsia ma bolia a som mokra ako pocas ovu...su mi divne niektore veci,alebo resp.ine ako inokedy ale aj tak neverim zeby to vyslo...este stale cakam na mrchu...proste takto ot citim...

sonidlov
15. nov 2009

xenisom zvedavá ako to dopadne a eštesom zistila,že mám nejaký dobrý čuch ale to bude asi tým, že konečne nesmrkám hi hi 😀 😀 😀

mscat
15. nov 2009

mona:já jsem sem přišla v květnu a netušila jsem taky vůbec nic.na grafy jsem hleděla jak péro 😀 takže to je normal.taky ještě nevím všechno 😝 😀 no ovulku má každá jinak...ale většinou se říká v pulce no cyklu. 🙂

soni:testovala 😅 🙂 a nic.ani uprdnuto tam není 😀 😝
snad ti to vyjde!! 😉

xena:asi tak leda příznak na mrchatů...a zrovna možná v brzké dny...kdy si budu chtít od zítřka užívat sexíku s miláčkem 😠 😠 😠 😢 😢 ach jo....neva přežiju aj přes mrchu..chtíč je chtíč!! 😀 kašlu na to..je nám dopřáno jen pár dní v měsíci na sebe. 🙂 prý po poklese dorazí ms tak do dvou dnů..tak jsem zvědavá.bohužel netuším jak to bdue u mě když mám nízkou sliznici. 😝

xena myslím že ti to vážně vyšlo 😉

andy2306
15. nov 2009

holky-tady je to napínavější jak ordinace v růžovce 😀 😀 😀
soni-je to s tebou nadějné.a myslím,že nějaké příznaky byt můžou-já 4dny po ovu bolest v podbřišku,týden po ovu nechut kávy,rozšířené zorničky,časté chodění na wc...držím pěstičky
xena1.-pokud už máš dítě...a kojila si,tak mlíko můžeš mit ještě moc dlouho,ne možná tolik co mscat,to je rarita 😀 😀 ale i několik let.takže tohle příznak asi nebude,že tam má mlíko-spíš že je má nateklé a bolí víc jak obvykle... 😉 mscat,držím moc moc pěstičky,aby to vyšlo i tobě.a samozřejmě i tobě xena1
jdu se dívat na superstar.....ahojík 😉

anieanne
15. nov 2009

son8i:
Hou hou hou, ať počítám, jak počítám, tak tři je nízký číslo 😀

xena1
15. nov 2009

soni to nebude len tym,ver mi....mne nie je zasa zima ako vzdy pred MS... 😀
mona:ovulka je prasknutie folikulu ktory vypudi zo seba zrele vajko a to potom caka do 24hod na oplodnenie...a to sa deje približne v strede cyklu ale nemusi to byt 14DC...to zavisi ako rychlo ti rastie folik a kedy praskne...a to zistis meranim BT,ovu testom alebo u lekara vysetrenim...

sonidlov
15. nov 2009

baby idem na wc ciki hned som tu 😉

xena1
15. nov 2009

oki...chodis casto?

sonidlov
15. nov 2009

tak baby ja neviem niečo sa deje,len sa bojím aby to nebolo zase mimomaternicové .....
práve som si zase vytrela& trošku krvi ozaj málo ale bola tam

xena1
15. nov 2009

mscat.....uzi si to,mne to cez mrchu bere naj.... 😀
andy mam dve deti ale moc som nekojila...

sonidlov
15. nov 2009

ja neviem čo je to často,lebo mám len jeden vajíčkovod

sonidlov
15. nov 2009

anianne aha tak 4? 😀

xena1
15. nov 2009

soni,ja sa v tom az tak nevyznam...ale to moze byt aj zahniezdovanie alebo tehu

sonidlov
15. nov 2009

baby kde ste?

monaberuska1
15. nov 2009

mscat:no jako pero teda koukam to si vystihla a jak je to teda presne s tou ovulkou ja myslela ze je to neak 14 dni po ms, ono to je jeste neak jinak?

mscat
15. nov 2009

soni:tak snad to bude ok.!!
xena:no právě..já natěšená na tutu nunu konečně!!! 😅 a že by měla být ms..no to teda nee! 😝 😠 🙂
no mě taky nejvíc když je ms 😀 ale já se holky tak nemůžu dočkat až mě obejme a dostanu pusinku...jéžiš..ale nejvíc si to vychutnáme až malý usne..protože on nás nenechá přivítat se ani 😝 🙂

mscat
15. nov 2009

hmm...mona...jj je to i jinak..to je individuální...u každé...některá na 16dc některá na 12dc třeba.je to naprosto ruzné..proto je fajn měřit tu bt 🙂 😉

já třeba měla ted až ovu na 65dc 😀 ale tak to jen tak pro pobavení..já jsem rarita 😀

sonidlov
15. nov 2009

mono každá to má individuálne ale vo vadšine prípadov to je na 13 den cyklu

anieanne
15. nov 2009

soni:
Jojo, to už zní líp 😀

Tjo, koukáte někdo na superstáry ? Já to mám jako kulisu k úklidu, a vážně nechápu, jak můžou říct, že to ten Ben dobře zazpíval... 😖

xena1
15. nov 2009

tu som soni....jednym ockom v superstar....
mscat:objatie je nadherne my sme spolu rok a pol ale mojkame sa stale ako prvy den...

mscat
15. nov 2009

já to mám taky jako kulisu k uklidu 🙂 a nevím..myslím že to celkem ušlo 😝 😅

anieanne
15. nov 2009

Šmarjá, vříská jak magor 😀 Byla jsem na tom loni, a nijak zvlášť mi to adrenalin nezvedlo 🙂

sonidlov
15. nov 2009

anie ....presneben tam nemí čo robiť a od minulej vyhadzovačky to nepozerám ,lebo môj názor je , že Leona Šenková pani SPEVÁČKA a ona vypadne a taký Ben no fúúúj ale to je vec názoru 😠
a ty kedy budeš testovať?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre