Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

sonidlov
15. nov 2009

baby no som ozaj zzvedavá ako to s nami dopadne

anieanne
15. nov 2009

Jojo, mám stejný názor - Leona zpívala úžasně 🙂
Já budu testovat asi až v pátek. Dnešní test nula nula prd, tak tomu dám čas.

xena1
15. nov 2009

ja to pozeram troska...ben ma farbu hlasu a sarm pre mlade pipky ale to je vsetko...leony je skoda...denis je zlaty....ako moj syn o par rokov aj tie vlasy-nagelovane...

sonidlov
15. nov 2009

my sme sa dnes s mužom rozhodovali čo budeme pozerať či superstar, alebo čierny baroni a vyhrali čierny.....a muž a pes mi tu teraz chrápu do ucha romantika nie h hi 😀 😀 😀

sonidlov
15. nov 2009

chodúr pekne speiva ale nie je moc pekný tak to podla mna nevyhrá

anieanne
15. nov 2009

Denis se mi taky nijak extra nelíbí.. Vůbec ti kluci mi přijdou nic moc.. Jo, dobrej hlas má Chodúr, to uznávám, ale jako člověk je mi nevím proč nesympatický...

sonidlov
15. nov 2009

nemá charizmu

xena1
15. nov 2009

soni to som aj ja zvedavka... 😀
pocujte baby a ked vam to raz vyjde,planujete nejaky ritual ako to oznamit mm????
chodur spieva ale neeeeeeeeee...

anieanne
15. nov 2009

Zato mareš má namalovaný oči 😀

xena1
15. nov 2009

kde ste,idem cikat cez reklamu,akokeba som predtym nebola 😀

mscat
15. nov 2009

tak Denis se mi vubec nelíbí...absolutně ten zpěv mě ani jednou nezaujal.fakt 🙂
Ben taky neumí zpívat.Mě se jednoznačně líbí Dominika Stará ta rozhodně umí zpívat.a všechny písničky se ji zatím povedly.vadí mi že ji pořád říkaj že je takové dítě pořád...a co Monika Bagárová.To není dítě.Naopak jí se to vubec nedaří ve finále ty psíničky.Ale je to opravdu věc názoru..každýmu se líbí něco jiného 🙂

xena:jen rok a půl? 🙂 😉 my rok a 8 měsíců 🙂

sonidlov
15. nov 2009

no ja to mám v hlave už naplánované muž bde mať 4.12.narodeniny a ak by bolo všetko ok tak dostane papučky zabalené vo veľkej krabici blbé?

anieanne
15. nov 2009

Heele, se chci zeptat - je normální, že když si trochu zatlačím na čípek, tak to zabolí ?

sonidlov
15. nov 2009

xeni dobrá to sa mi páči baby ja mám zase zvýšenú teplotu paráda ato idem zajtra do roboty po 2 týždňoch lebo ma doma už picne
Dominika je tiež dobrá ,ale Leona to dobre povedala ,že ona sa nestratí 😉

xena1
15. nov 2009

mscat 😀 😀 😝 😀
soni...krasne...a keby nemal narodky???

sonidlov
15. nov 2009

😉 baby idem aj ja do hajan tak dobrú a zajtra na veer som tu ahojky

sonidlov
15. nov 2009

tak neviem , možno to nevyjde ....porozmýšlam zajtrav robote a napíšem ti 🙂

xena1
15. nov 2009

soni krasne snicky a zajtra zas o den blizsie k mimi....
anie...moze byt,mozno ho mas citlivy alebo mozes mat ranku na nom...

mscat
15. nov 2009

anieanne:proč si ho tlačíš? 🙂 já se bojím se ho sotva dotknout 😅

jj i Leona byla dost dobrá..hmm..ale pro mě až moc sebevědomá holka,jako trošku důležitá nevím neseděla mi jako osoba 🙂 ale zpěv supr

anieanne
15. nov 2009

soni:
Dobrou noc =)

xen:
Jsem si ho jen preventivně zkusila nahmátnout, přijde mi docela tvrdej, tak jsem trošku zatlačila, a teda už takovou blbost neudělám 😀 Auau 😅

xena1
15. nov 2009

oki krasne snicky soni

xena1
15. nov 2009

anie....radsej opatrne,,,,,,
pojde pomaly buvat....tak si tu este pokecajte...a zajtra do prace....

anieanne
15. nov 2009

Dobrou noc =) Taky už půjdu. též zítra do práce, ale jen na dva dny, huráá =)

mscat
15. nov 2009

anieanne:no já si myslím že taky radši opatrně na ten čípek 😕 🙂

tak dobrou noc holky..to já budu ještě strašit aspon do půlnoci... 😝 mám ještě plno práce 😝 😅

xena1
15. nov 2009

krasne sny....zajtra vecer...

monaberuska1
15. nov 2009

koukám že jste koukali na super star 🙂
msct aha ja tomu mozna uz zacinam rozumet 😀 takze ty jsi vlastne mela jakoby 2x MS ale po ni jsi vubec ovu nemela jo?? 😵 a pak jsi ji mela az po nich jo??jako ze jsi mela tu zvysenou teplotu jo?? 😅 ajesi to tak je tak ja vlastne nevim jak to mam pac jsme se jeste nemerila zitra se chci zmerit ale stejne musim nejak pockat na to MS 😀 kruci nejak v tom silim 😀 snad se brzy v tom vsem vyznam 😀

andy2306
15. nov 2009

já vás vůbec nestačím dočítat,jak valíte 😀
mscat-přesně-Dominka Stará je jediná,kdo to tam umí-zazpívá všechno a vždy dobře.z kluků jedině Bendig-tot vše.ti kluci jsou spíš adepti na hvězdnou pěchotu bych řekla.no ben-to no coment,fešák nagelovaný Denis-už mě to jeho chraptění vůbec nebaví.a vůbec mě to nebaví,co povypadaly holky.no-a chodůr-co mu platné,že má dobrý hlas-když je jinak retro-ze staré doby-starý mladý-neni moderní,prostě ho nemůžu 😝
držím palečky všem,kdo budou testovat 😉 d

monaberuska1
15. nov 2009

andy ja bych testovala snad kazdej ten protoze cekam na kramy a nejak nejdou ale proste testy semnou nekamaradi 😖 😖 porad jen jedna cara 😀 😀

mscat
15. nov 2009

mona: 😀 🙂 ne...já měla naposledy ms v srpnu 🙂 a od té doby už ne...ale u mě je to složitější...a ovulaci jsem ted měla poprvní překvapivě po půl roce! 🙂 a ted čekám jestli ms vubec dorazí...už by ale mohla 🙂

andy:přesně tak...mě se to vubec nelíbí jinak to superstar.jen dominika krásně zpívá ale tu moc nechválí teda což nechápu!a tak možná ten chodur no má dobrý hlas ale jinak mě nebaví vubec.
denis vubec,ben neumí zpívat,a bendig je taky dobrý ale takové detátko 🙂

monaberuska1
15. nov 2009

mscat:jo aha tak to jo 😀 😀 😀 krusi ja se vtom pekne koupu 😀 😀 no nevadi tak proste uvidim 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre