Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

korenka
autor
15. nov 2009

ahojte,dnes ešte nič zatiaľ,ale prííííííííííde,ona,mrcha jedna hnusná príde vždy!!! 😠
brú noc,zajtra napíšem,pa

anieanne
16. nov 2009

Dobré ranko 🙂
Jak pak jste se vyspinkaly, holky moje ?

Dnes 34 DC, bt 37 C, bříško bolí, ale co už nebolí, je sexík 😉

andy2306
16. nov 2009

anieanne-pročpak netestuje?vždyt ta teplota je nádherná,mešká ti už dlouho.....
mscat-jojo,přesně tak.odpadlící...jak je to st ebou,tvůj dojede kdy?
korenka-třeba ne-třeba když zrovna tomu nevěříš,taknepřijde....tak bych ti to přála. 😉

mscat
16. nov 2009

ahojte holky

andy:se mnou nijak zajímavě..teplota klesla na 36,75...ale nevím vubec jestli dorazí ms..fakt nevím.. 😝 jestli když byla ovulka by už měla protě dorazit.hmm...mohla by ale.

a nevěřím už vážně na nějaké testy a příznaky...je to na hovno.uplně nesmyslé.tolik příznaků posratých...přijde mi to neskutečné... 😝 😅
aale jako v pohodě...jen je to asi vážně blbost.všude se mi sbarvovali čárky jak blbcovi,na prd jsem se cítila...a nic 😅 😠

nejraděj bych si neměřila ani bt ..ale tak musím abych věděla jak pokračuje má ovulace 😀
ale dnes si zavolám kdr.at na mě mrkne na tu sliznici.a popřípadě na ni něco dá.at mi poví co dál at mám krámy.

anieanne:super 😉
korenka:kéž by nedorazila!

andy2306
16. nov 2009

mscat-já to taky nechápu..fakt ne.a je mi to líto..ale pořád ještě je náděj...každopádně ti dnes tvůj přítel zvedne náladu svým příjezdem.a napiš jak jsi u doktora dopadla.v kolik tam jdeš? 😉 my máme taky svátek-celý víkend nemusel manžel do práce,ani dnes nejde a zítra je taky doma,tak si užíváme....mám radost.pohlídá,já si podělám co potřebuju.běžné věci zvládám i tak s oběma-ale potřebuju si vyčistit komplet celou kuchyn-i se skříněma....a neměla bych na prcky čas.tak to zastane on.....
já mám ted taky to všelijaké s ms-u kojení jednou mám,pak zas nemám-nebo jen špiním.já vím-že to je něco jiného,že mě to může byt fuk-ale tak at nepíšu jen o děckách... 😉 držím ti palce....

mscat
16. nov 2009

andy:děkuji..ale jako beru to v pohodě...jen nechápu příznaky a test a tak 😠 😝 🙂
jj to já se těším na miláčka strašně..bude doma týden! 🙂 zázrak po 14ti dnec 🙂 ale jen kdyby jsme nemuseli řešit takovou menší větší starost.co bude doma spíš asi budu nervozní,potože se musí něco zaplatit... 😝 a jaksik nevím jak to vyřešit..když vůl to nechal zajít dost daleko.a nedal na mě!chlap no! 🙄 🙂

já nejdu k dr.jen se objednám 🙂
já taky včera uklízela bár co...ale s mým malým se to vůbec nedá.on mě prostě uklidit nenechá.já už byla na nervy.jsem tu pinglovala do 23hod.skoro a to ještě nechtěl spát 😠 😝 tak celkem masakr...s ním mám uklid na celý den a ještě vššechno neudělám takže dnes pokračuji.jakmile si stoupnu k nádobí tak mě pořád dokoa volá at to přepnu,at to zapnu,a to nechce...nedokáže chvilinku si mě nevšímat vubec.ani pet minut 😅 😝 🙂

tak si užívejte tatky 😉
já už ani nevím jaké jsem to měla s ms,při kojení.tuším jsem měla tu antikoncepci co ty předtím.cerazette.tuším ne?a myslím že to bylo aj ok.to ti dělaj asi hormony 😝

andy2306
16. nov 2009

asi jo-já taky měla právě cerazette-a krvácela jsem po ní celé dva měsíce,tak jsem ji vysadila a mám klid,akorát tu ms mám ted všeliljak,ale jak přestanu pak kojit,tak se to jistě spraví.
malý má ještě blbý věk-to bude lepší,uvidíš.já když se dám do uklidu,tak taky jedu jak fretka,dokud to tu nesvítí.já ale vlastně uklízím furt,jsem docela na čistotu pes-nevadí mi když malá rozháže hračky a tak-to se poskládá hned,ale mám ráda čisto.já zatim uklidím a udělám všechno co potřebuju aj s těma dvoma,nemám problém-ale až bude terezka běhat,asi už to bude složitější-bude kramovat,a tak... 😀 neva,to patří k dětství.co bysme pak na té mateřské dovolené dělali,ne? 😀 😀
to ti nezávidím,že musíte něco zaplatit a neni z čeho..to je radost.zvlášt takhle před svátkama... 😒

korenka
autor
16. nov 2009

po dufíku mi nemeškali nikdy,takže neviem,buď je nejaký nový problém,alebo žeby??? 😕

mscat
16. nov 2009

andy:jj..však letos dárky budou jen pro Adrianka..my jsme dospělí my to oželíme.nemusíme si dát dárky když prostě ted to nejde.musíme řešit úvěr a bár co.takže jen malý a šmitec.svět se nezboří...příští rok bude líp..ale až si prostě povyřizujem vše co musíme no.a právě na ty svátky se ale já netěším.já to nemám ráda.na mě totiž svátky působí tak nějak jak bych to řekla...smutně,depresivně...že už zase rok uběhl a tak.já nemám ráda ani silvestr.nevím.prostě mám takovou smutnou náladu..nemám to ráda. 🙂

korenka:že by??? 😕 😉 nezkusíš testík??

monaberuska1
16. nov 2009

ahojky holky ja se dneska zapmela zmerit 😢 a ted na jedne diskuzi je psano ze kdyz je zvysena teplota tak uz je po ovulaci??nemate nekdo nejaky odkaz abych si to nejak procetla?? 😀 😀 😀 😀 😀

andy2306
16. nov 2009

je-mscat-taká škoda.já miluju vánoce-tu atmosféru,náladu.že to všude svítá,lidi mají většinou dobrou náladu-a taky že doma pečeme,voní to tady-je to tu nazdobené,hanička má radost-pohádky v televizi (nejen ty krváky co jsou tam celý rok).taky mě popadne nostalgie vždy na konci roku-že něco končí-a tak.ale zas něco nové začíná.tento rok byl pro mě skvělý-protože se mi narodilo dítě-takže to bude ještě větší nostalgie... 😀 🙂 ale mám hrozně ráda vánoce.a my to taky nepřeháníme s dárkama-jen tak symbolicky.vánoce jsou pro děti-pro nás je dárek rozzářené haniččine oči a to že jsme spolu.pro mě vánoce se nerovnají dárky-ale pohoda-rodina-jídlo 😀 a hezké chvíle.

korenka-kolikátý dc jsi?moc ti to tak přeju..kéž by to vyšlo...

monaberuska1
16. nov 2009

andy:ja vanoce mam taky silene rada🙂i kdyz jsoou honky dost vetsinou ale je to krasnej cas 🙂 🙂 🙂

andy2306
16. nov 2009

mě to právě nevadí,že je honička-já nemám ráda nudu-když mám čas jen tak sedět a nic nedělat.takže mě převánoční shon docela vyhovuje-já tím žiju.a vždycky si to tak rozplánuju-úklid,pečení-nákupy-.že mám i čas si to vychutnat a na ty svátky nachystat.ještě měsíc a je to aktuální.ted bude mikuláš-tak možná nějakého pozveme domů k haničce,ale čerta ne.nechceme ji strašit.ted jsme se učili už vánoční koledy-umí tři-a taky už máme hotovou mikuláškou výzdobu-ted jsme zrovna kreslili a vystřihli sněhuláka a nalepili na okno.kraviny-ale dítě má radost.tak tohle mě baví...

andy2306
16. nov 2009

mscat-a kdy myslíš,že tě dr.obědná?na kdy?

mscat
16. nov 2009

mona http://merenibt.xf.cz/index2.html
🙂

andy:však jo...já malému objednám to co vím že se mu tak moc líbí...a budu bulet až uvidím jak on bude mít velkou radost u stromečku..to bude síla 🙂 😵 já bulím i tak když mu donesu malé autíčko z města a on výská že auto paráda 🙂 tak na toto se jako těším co bude říkat na dárky.letos peřce už bude mít víc rozumu...a navíc..minulý rok my si to neužili ☹
byly to první vánoce,co jsem nebyla u mamky..ale byly jsme jen my tři.bylo to pro mě těžké docela.protože vlastně malý od 19 prosince nemocný a to se tahlo až do toho nového roku.a my se nesměli s mamkou vůbec navštívit kolik týdnů..protože naša Sabča od listopadu až do Vánoc taky byla asi 3x v nemocnci s laringytídou..a když my jsme byli nachlazení a nemocní tak jsem k sabině nesměli.takže to bylo uplně na nic ty minulé vánoce.letos doufám aspon budem zdravý!
ale máme plno starostí stejnak..tak nevím no 😝

mscat
16. nov 2009

já jsem asi zvláštní..ale já nemám ráda ani mikuláša,vůbec nepřipustím aby malý viděl čerta.takové blbé strašení dětí.kokinka jo,ty mu schovám at si najde 🙂 ale já nesnáším ani velikonoce.prostě mi to nic neříká 🙂
ale vánoce mám ráda jako když zdobíme stromeček a podobně když zabaluju dárky,co na to řeknou ostatní...ale nezbožnuju to.

možná to bude tím,že my s mamkou vyrustali sami-4 děti.a ta se musela sakra otáčet aby bylo vubec na jídlo.takže hodněkrát jsme měli doma smutné vánoce.a potom ve škole všichni co všechno dostali a my třeba nic.tak já začla vánoce nesnášetbyla jsem děcko a dost mě to mrzelo..ted to beru že jsou vánoce pro malého a aby je měl krásné.

mscat
16. nov 2009

andy:nemám tucha na kdy mě objedná 🙂

andy2306
16. nov 2009

mscat-tak to je hrůza.to si neumím vůbec představit nevidět se s rodinou.já jsem na své rodině přímo závislá-potřebuju je vidět často.zvlášt o vánocích.my se nemohli vidět v dubnu-mamka byla na infekčním-byli jsme v karanténě..a bylo mi hrozně smutno.konec těhu se mnou skoro vůbec neprožila..a jsem ráda,že to máme za sebou.ne tak kdyby tohle bylo přes svátky-to by bylo teda ☹
tak o to víc si to užijete ted-všichni.s tvojím-s vašima-s malým,který už má z toho rozum.senemůžu dočkat,až ji budou zářit oči-psali jsme min.týden ježíškovi-a když viděla,že si už ty dopisy odnesl-že už nejsou pod dveřama-tak začala létat po celém bytě a vřískat radostí-tak co bude říkat na dárky-to se už asi z toho zblázní 😀 😀

andy2306
16. nov 2009

mscat-to je fakt hrůza.já měla vánoce vždy krásné s našima-a tak se snažím dělat to i tak co mám ted svoji rodinu.
ted ty máš svoji-tak si to můžeš vynahradit a prožívat se svým malým.určitě ted budouv ánoce super.
to naše malá už čerta viděla loni u mamky ve školce-dostala i balíček s ostatníma dětma-a nebyla vyděšená.my ji totiž nestrašíme-my ji říkáme,že čert je hodný-a nosí s mikulášem dětem kokinka.ale domů k nám bych ho i tak nepustila,to ne,na to je ještě malá.strašit se nemá-dítě může začit koktat,počůravat se.ale ven se večer projit půjdeme,aby jsme nějakého zahlídli....a užili si tu atmosféru.

andy2306
16. nov 2009

no-a velikonoce,tak to jsem s tebou za jedno-to je naprosto uhozený a trapný svátek.neotvírám,nepeču-neslavím.jen je fajn,že je v pondělí svátek a můj je doma 😉

monaberuska1
16. nov 2009

mscat: dekuji .-)

andy, taky nemam rada nudu ale v tom obchode se musim priznat ze kolikrat rostu 😀 😀 😀 kdyz je 30 kas a jedou jenom 2 to bych teda kousala 😀 😀 😀

andy2306
16. nov 2009

beruško-tak to máš teda pravdu-já nesnáším narvané obchodnáky,lidí-co se předhání,jak kdyby měli umřít hlady a nedostalo sena ně-někdy mi připadá,že jsou všichni jak blázni.my jezdíme na velký nákup na začátku prosince-nakoupím si mouku a také ty věci na pečení....a mám klidto ještě neni tak plno.a pak před svátkama už u nás tady dokoupím ovoce a aktuální věci co zrovna potřebuju.kolikrát tu máme lepší ovoce jak v těch obchodnákách to balené.... 😒 😝 já taky posílám mojeho,takže mě se to kolikrát vyhne tahle šlapanice v obchodnáku.a přesně-30 kas a jedou dvě..hrůzaaaaa 😖

monaberuska1
16. nov 2009

mscat tak si to ctu , a kdyz se teplota zvysi tak uz je po ovulce jo???ale nemuz se nejak docist kolik ma byt teplota jako jak tedy poznam ze mam zrovna tenhle den ovulku???toto porad nedoakzu pochopit

andy2306
16. nov 2009

monaberuška-máš krásnou rodinku,dívala jsem se na fotky.maličká je krásná....a jako těhulce nevěstě ti to tam moc sluší.
vy tam máte i fotky od profesionála nafocené,že?můžu se zeptat,na kolik to tak vyjde ?já chci taky právě si zajit s celou mou rodinkou na focení k fotografovi-a vůbec nemám předtsavu....

andy2306
16. nov 2009

monaberuska-jak dlouho se snažíte?
to je u každé jiné-s tou teplotou.každá to má jinak-to se nedá tak říct.ale BT se měří každý den ihned po probuzení,ve stejnou hodinu-ani se zbytečně nehýbat.kdykoliv měřit pak nemá význam.já spíš pokud nemáš nějaké problémy dlouho už s otěhotněním-tak bych se tímto radši nesresovala-prostě snažilkovala-a počkala na meškání ms.pak se zbytečně zablokuješ a nepůjde to-kvůli psychice.

monaberuska1
16. nov 2009

andy : děkuji taky jsme koukala na fotečky 🙂hanička a terezka jsou jako dvě princetzny 🙂 🙂 jojo byli jhsme u prof.fotografa 🙂mi se snim domlouvali at nam udela fotky na CD a mi si je pak vyvoláme, ja ho trochu znala takze jsme to meli mozna o krapek levnejsi jinak udelal nam zhruba 150 fotek vlastne vyfotil upravil jao vyretusoval atd. 😀 muj xichtik to potreboval 😀 😀 😀 😀 a dal nam tech 150 fotek na CD a mi jsme si vybrali a vyvolali si nejaky \🙂 a platili jsme mu 500kc za vsecko

andy2306
16. nov 2009

ty jo-to je naprosto za facku...tak to do toho jdu-a 150 fotek?to je fakt hodně....tak díky 😉

monaberuska1
16. nov 2009

andy.joj a stim merenim mas pravdu 🙂 🙂 ja vubec otom nic nevim, a rekli jsme s manzou proste vysadim prasky dr mi dala kyselinu listovou a vitamin E ten podrporuje plodnost 😀 😀 a tim to ukoncim 😀 😀 zadny mereni, ja bych jak se znam tak jenom stresovala 😀 😀 😀 😀 a hglavne rano nevim jesi bych to stihala 😀 😀 😀 😀 pac hned jak se probudim musim na vecko 😀 😀 😀 😀 😀

andy2306
16. nov 2009

jo-pokud nemáš fakt probémy-a snažíte se chvilinku,tak bych to taky nehrotila.přeju ale,at to vyjde ihned-nejlíp už včera 😉

korenka
autor
16. nov 2009

andy,som 31DC,no,dnes už asi nemá význam testnúť,keďže by to nebol ranný nalačno moč... 😒
jediný malinký príznak je,že chodím asi 5.deň často cikať,aj v noci a včera večer ma dosť bolelo podbruško,ako na ms,už som myslela,že už je to ms...no,ale skúša tamten hore moju trpezlivosť...ach jááááááááj...
od včera tu máme mm synovca,tak sa hráme a vkuse niečo mele a mele 😀 ...aspoň nemyslím na blbosti,idem variť obed,rozkázal si zelen.polievočku s haluškami a špagety,tak idem na to,pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre