Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

anieanne
17. nov 2009

Jéé, ti zavidím, já ještě trčím v práci... Ale dávám tomu tak půl ho%dky, pak beru roha 😀

mscat
17. nov 2009

anieanne:tak to máš jinak..prostě nejsi zvyklá a nepoznala jsi to 🙂
já nic s tím nenadělám..budto se na něj budu těšit..a nebo budu zoufalá z toho že je pryč?nene..víš já už tu mám dítě takže ono je to něco jiného zase. 😉 i když mě to štve.

a navíc...my se známe už přes 6 let...dřív jsme byli jen kamarádi....a vzácní jsme si taky.ale pro mě je prostě vzácnější rozhodně když ho vidím mín než ho mít každý den doma 🙂 ale každý to má jinak 😉

zatím nemáš ještě starosti kolem dítěte...a jste spolu jen rok 😉 až možná někdy nebudeš mít náladu,budeš unavená..tak bys byla možná i ráda když by na chvíli zmizl z domu a ty měla chvíli klid pro sebe! 🙂 vím co říkám 😉
zatím máte na sebe stále čas ale jednou se to změní 😉
ale to ještě nemusíme řešit 😀 zatím se můžete užívat dál 🙂

korenka
autor
17. nov 2009

mona,aj mne meškajú 2 dni,
soni,dr. vie o tom,ona ma poslala na endokrinológiu,takže myslíš,že ms príde do týždňa?
tak sa nejdem tým zaoberať,nejak na mňa niečo lezie,mm to nieje 🙂 ,ale asi prechladnutie 😒 ,idem si ľahnúť,pa

mscat
17. nov 2009

korenka:jak to je prosímě přesně s tou folikulometrií?jak to chodí a tak ....
děkuji..

sonidlov
17. nov 2009

mscat my sme s mužom 10 rokov a každý deň spolu a nie je to zlé, ale každý sme iný a každému vyhovuje niečo iné

anieanne
17. nov 2009

Pápá, holčiny, opouštím ústav zvaný práce a jedu dom =)

sonidlov
17. nov 2009

anie a doma nemáš net?korenka ver i viem o čom píšem ja som si tým prešla tento rok to sú hormonálne tabletky tak je to normálne

mscat
17. nov 2009

soni: 🙂 já nemám tušení jak my bysme si rozuměli kdybychom byli spolu každý den.je možné že ano.ale je možné že i ne.ted je to super rozumíme si...i přesto že mi chybí a práci má dost daleko.tak v něčem mi to vyhovuje 🙂 😉
prostě chvíle když můžeme být konečně spolu jsou nám vzácnější. 🙂

korenka
autor
17. nov 2009

mscat,na folikometriu som chodilla medzi 12-15 dc,urobí ti sono a povie,aké máš veľké a dominantné vajko a že kedy máte keksíkovať,aby to klaplo a môže ti pichnúť pregnyl,ak uvidí,že nemáš ovulku,tak ti predpíše clostilbegyt

monaberuska1
17. nov 2009

holky me ted trochu napada, ze ja jsem brala ascorutin, nevite jesi to neni ten duvod ze to mam zpozdeny???ja mela konec MS 3.10 a pak tyden dobry a za tyden jsme mela MS zpet takze mi prisli 10.10 a ja od 11.10 jsme nasadila ascorutin protoze mi ho dr doporucila a pak mi MS prestala 15.10 a ja 16.10 jsme vysadila ascorutin a uz jsme ho nebrala a ted mam MS zpozdenou, nevite jestli treba proto??to mam zpozdeny??

anieanne
17. nov 2009

soni:
Mám 😉 Ale jsem se musela na ty dvě hodiny rozloučit, nee 🙂

mscat
17. nov 2009

korenka:aha 🙂 a ten pregnyl to je co?

sonidlov
17. nov 2009

🙂 anie...

sonidlov
17. nov 2009

monaberuška bneviem ti poradiť ☹

sonidlov
17. nov 2009

tak čo baby štrngali ste?

anieanne
17. nov 2009

Co jestli jsme ? 😅

mscat
17. nov 2009

he,...to bude něco po slovensky čemu nerozumíme 😀 😅

sonidlov
17. nov 2009

cinkali klíčemi 😀

mscat
17. nov 2009

he 😅 stále nechápu 😀

mscat
17. nov 2009

jo áha....už vím 😀

anieanne
17. nov 2009

Jo, když jsem je vytahovala u dveří z kabely, tak trochu cinkly 😀

ms:
17. listopad před dvaceti lety 😉

sonidlov
17. nov 2009

187 november sa cinkola s klíčemiv Prahe a v Bratislave 🙂

mscat
17. nov 2009

🙂

sonidlov
17. nov 2009

anie....áno ja si to pamatám chodila som na Zš 🙂

mscat
17. nov 2009

tak holky já vůbec...měla jsem dva roky 😅 takže toto mi nic neříká 🙂

anieanne
17. nov 2009

Já měla rok, takže taky nic, ale táta tam byl cinkat 🙂

mscat
17. nov 2009

anieanne 😀

anieanne
17. nov 2009

Holčiny, já se jdu natáhnout, jsem totálně K.O... Tak kdybych už nedorazila, tak dobrou noc všem 🙂

sonidlov
17. nov 2009

anie....dobrú noc 🙂

mscat
17. nov 2009

tak holky...u nás to už zase začíná..zima je tu,nemoci taky jak minulý rok ☹
mě snad trefí...mamka jela s naší Sabčou do nemocnice...už druhý den ji bolelo břicho.
Dali ji jen nějaké prášky ,že má jen nějaký poondatý žaludek,neví přesně co a poslali je dom.Mamka ji doma dala prášek a Sabči se to ještě zhoršilo,kroutila se bolestí,brečela a mamka brečela s ní... a zase valili do nemocnice

a ještě nemám zprávy co a jak...

doufám že v té posraté břeclavské nemocnici s ní něco udělaj...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre