Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

xena1
20. nov 2009

neboj pokial si si ista ze si neprechladla...a zapal sa da preliecit....vydrz 4dni a urob si citlivy testik...a potom nam daj vediet....tesime sa z kazdej novej tehulky...drzim palceky...teraz utekam po deti od skoly ale vecer som tu...papa...

anieanne
20. nov 2009

Ahoooj,

tak už je ze mě mladá paní 🙂
Během dneška nebo zítřka sem hodím nějaké fotky 😉

sonidlov
20. nov 2009

🙂 anie.... gratulujem 🙂 a tešíme sa na foto

mscat
20. nov 2009

anieanne:tam moc gratuluji a přeji Vám do společného života jen to nej,plno štestíčka,mnoho lásky a mnoho dětiček! 😉 😉 😵 a těším se na foto 🙂

anieanne
20. nov 2009

Holky, děkujeme =)

sonidlov
20. nov 2009

baby ja som vadná zase som si niečo namíšlala. test je negatívny a to som 13dpo.už netestujem ,kašlem na to. kríže ma bolia a podbruško ma bolí stále . ☹

mscat
20. nov 2009

soni ☹ to mě mrzí..ale jak se říká dokud není ms není nic ztraceno.držím pěstičky!!

sonidlov
20. nov 2009

mscat ja sa už asi nedožijem ☹

mscat
20. nov 2009

ale určitě ano!já v to věřím..že ano! 😉 😉

a soni..chodíš k dr.nebo jaké máte za sebou vyšetření?

anieanne
20. nov 2009

soni:
Ale ale, co to povídáš. To je jen depka, ale to přejde, neboj =)

sonidlov
20. nov 2009

baby je , lebo už som z toho pošahaná.ste zlaté, že ma podporujete ale ja už neverím
anie...aké netradičné v piatok svadbu prečo?

xena1
21. nov 2009

dobre ranko kocky...
mlada pani....vsetko naj...nech sa vam splnia sny,ale nie vsetky aby ste mali o com snivat... 😉
mscat... 😉
soni,vydrzkaj este...mohlo sa uhniezdit neskor....sme s tebou....inak nechcela si ist poradit sa k dokimu a dat si urobit nejake vysetrenia,mozno je tam drobny problemik a da sa preliecit,ci odstranit...porozmyslaj,namiesto tej depky...pomoze ti to,viem co hovorim...ja som sa tiez vyhybala a ked som sa uz nevladala trapit isla som...a teraz mam aspon pocit ze robbime vsetko preto a som kludnejsia a vyrovnanejsia aj ke dpride mrcha..
baby ja keby som nemala mrchu tak uverim ze som tehu,som unavena ako nikdy,vecer o 9tej uz odpadnem a spim,poobede zaspavam v aute,a som strasne citliva na pachy,podrazdena obcas az depka...to je sila ako si snami organizmus dokaze zahrat...pritom je to asi len vycerpanie a keby to bolo pred ocakavanou ms tak to pripisem tehu..a takto si snami telo robi co chce... 😠 v pondelok ma caka doki,tak som zvedava ci najde folik...
vsetkym babulkam krasny dnik...
bambulka kde si????

anieanne
21. nov 2009

xen:
Děkujeme =)

soni:
Pátek je netradiční ? Pátek měla mamka i její ségra =) Nevím, líbilo se nám to datum =) Navíc, v pátek jsou všichni v práci, a není moc čumilů ;)

xena1
21. nov 2009

mscat kde si ???v grafoch,co???ako sa mas,co mrcha???
soni....ozvi sa...
anie....a co svadobna noc 😀

andy2306
21. nov 2009

xeni-neblázni-jsi teprve 13dpo.....to nemusí vůbec byt druhá čárka-jak jsem již psala stokrát:měla jsemu haničky druhoučárku až týden po vynechání-a u terezky až 13dpo-uplně slabou.12den po ovu vůbec žádná-a třináctý ano.takže co neni dnes,můžeš mit na testu zitra-držím ti pěsti.a nevzdávej to.....
anie-gratuluju.

mscat
21. nov 2009

xena ahojky 😀 😀 nene nejsem nikde kukám na komedii konečně chvíli ale pudu vařit 🙂
a dát spát synáčka dnes vstal v 7.takže u něj je to velmi brzo.tak už pude chrupkat.a muj drahý asi taky,lebo je nevyspaný 🙂
mrcha skončila 🙂 včera už byl sexík.. 😀 juchu...a ještě je třeba si to pořádně užít do pondělí ale můj je ochrnaný 😝 😅 🙄
a jinak to jde no 😝 😅
a co u vás nového? 😉

xena1
21. nov 2009

andy.....o bolo pre sonicku,vsak???ona je 13DPO....xixi
mscat,len si to uzi a nazbieraj spermijky....a nech vydrzia.....do ovulky....kedy odchadza mm???

mscat
21. nov 2009

xeni: 🙂 no pokusím se je nasbírat 😀 😉 ale do ovulky potvurky nevdrží 😠 😒 ☹ 🙂
odchází v pondělí...na ty 3 týdny 😝 😖 a mě bude čekat to stěhování..nejvíc jsem zoufalá z toho že nebudu mít k dispozici internet..to je totiž má droga..hlavně koník a grafy a taky facebook teda 😀 😀 ☹ ☹
to nepřežiju... 😝

xena1
21. nov 2009

asi mi nieco uniklo,ty sa stahujes???a kam???a kedy???a dokedy tu nebudes??? 😢

mscat
21. nov 2009

xeni:jj ☹ ☹ je to rozepsané tuším stránky vpřed 😝 😖 😢
a vypadá to že nebudu mít net k dispozici tak 3-4 měsíce..teda budu mít ale jen někdy..hodně málo.a to u 15ti leté sousedky kterou znám od malička.jinak to bude asi noční můra ☹

andy2306
21. nov 2009

xeni-jo,to bylo pro soničku,omlouvám se... 😉

xena1
21. nov 2009

andy v pohodke....
mscat..tak to je smutne,jediny kontakt s okolitym svetom ti bude odopreny...vy nemate moznosti zaviest si tam internet,alebo ako mame my cez orange???

andy2306
21. nov 2009

xeni-tak to jsem ráda 😉 soni,jak jsi na tom?
mscat-tak dlouho bez netu-to o nás nebudeš nic vědět?nebo spíš o holkách tady,co se společně snažíte....to je škoda.ale tak pak zas dojdeš....ne? 😉 🙂
dala jsem do albumu 6fotek od konce.kessy-kdepak jsi?tvůj malý je nádherný-máš tam hezké nové fotečky.

sonidlov
21. nov 2009

baby moje drahé bola som v robote
babenky dnes ma zase bolelo podbruško no povedala som si , že skôr ako za týžden nebudem testovať.uvidím e. Dnes ideme na totálnu žúrku tak sa teším a zajtra do roboty hmmm....
xeni máš pravdu začnem riešiť nového gynekologa tá moja nie je zlá, ale nejak sa o to nezaujíma a povedal mi nech skúšame a ked do 2 rokov nebudem tehu tak bude riešiť , no ale čakať 2 roky to je dosť dlho nie?
a chodím endokrinologičke na šťítnu žlazu aj tam môže byť problém.

olusenka
21. nov 2009

Holky, děkuju za rady. Vím, je asi ještě brzo. Budu muset vydržet. Ale asi se zeptám na gyndě. Příští týden tam jdu na odběr prolaktinu, tak to řeknu, třeba mi vezmou moč na rozbor, abych věděla, že to není zánět moč. měchýře, i kdyř při čůrání to ale nebolí. Dnes jsem si dělala test, je negativní, ale 19.DC (nebo 20.?) je asi ještě hoooodně brzo na to, aby se to prokázalo, to je fakt. jen doufám, že to není další cysta, jsem přesně měsíc po operaci...
Anieanne: gratuluju k svatbě a přeju hodně štěstí a lásky i nadále.

mscat
21. nov 2009

xeni:no znám našeho dědu...ten by asi hned šílel že takovou zbytečnost doma zavádět nebude.a nepochopil by to
já si nemůžu ani zatelefonovat..a už jsem hned špatná matka že si vůbec dovolím 10 minut telefonovat a nevěnovat se dítěti. 😝

andy a xeni,no uvidím...ještě ted ukecávám mamku.že když to se mnou vydržela 21 let 😅 😀 tak snad vydrží 3 měsíce když ji budu pomáhat. a klidně i s naší Sabčou budu létat ráno do školy at nemusí ona..jen at mě neposílá do třebíče 😅 😝 ještě na to nic neřekla..vím že to nebude sranda..ale tak snad bysme to vydrželi.já radši uvítám blázinec u nás než u babičky 😅 🙄
prostě hlavně nějak vydržet..možná nám budou stačit i 2 měsíce.. 🙂

andy:pěkné fotečky,malá je pěkně baculatá že? 🙂

jj taky jsem se koukala...ten kessyn Samko je krásnučký,uplně na spapání fakt roztomilý malinký bobek..aj já ci 😀 😀 jen kdyby se chvíli ten růst těch miminek zastavil 🙂

soni:většinou se říká že rok a pak se bude řešit.dva je dlouhá doba ! 😝

andy2306
21. nov 2009

mscat-to budeš mit mnohem lepší bydlet u mamky,malý je na ni zvyklý,nezměnite tak město-a bude se ti všechno i líp zařizovat.mamka ti do ničeho extra nemluví,když má svých starostí dost-tak uvidíš.snad to dopadne tak že u ní zůstanete.
jojo-terezka je náš malý baculáček krásný 😉 😉 uplně miluju ty jeji skraněčky.
aj tys e dočkáš,neboj se..všechny se dočkáte.jen to asi dlouho trvá,co?o to víc to pak budete prožívat a budete mit vic radost z miminka než stres.já si to užívám.a neměnila bych.a přeju vám všem,at to vyjde co nejdřív....zasloužíte si to jedna vedle druhé.
xeni-dva roky je moc moc dlouho-říká se rok,jak psala mscat-pak to chce řešit.

xena1
22. nov 2009

dobre ranko...
andy ja viem ze si rada na mna spomenies,ale to znova patrilo sonicke-tie dva roky 😝
soni aj ja som toho nazoru ze 2roky je vela...rok nechavaju lekari aj koli tomu ze zena nemusi mat kazdy mesiac ovulu,ale je dobre napriek tomu dat si urobit zakladne vysetrenia:hormon.profil,folikulometriu,postkoitalny test..a tak..budes sa zbytocne kazdy mesiac zdeptavat z nesplnenych nadeji a pritom je mozno problem inde a treba ho riesit liekmi alebo inak...ja mam tiez problemy so stitnou aj s prolaktinom,ale beriem lieky a vysledky su momentalne krasne v norme..ja by som ti poradila nezufat ale naplanovat si pekne co chces este urobit preto aby si bola tehu:zmenu lekarky-mas nato pravo,dat si urobit vysetrenia a podla toho zistis co dalej...ja spolupracujem s gynekologmi a raz mi jeden povedal,ze mozem skusat kolko chcem a dokedy chcem ak je chyba niekde inde...mne moj doki navrhol vysetrenia po 3mes snazenia potom ze pockame este 3mes a ak nie posle am na IUI,co som ja nechcela hned,tak sme to skusali len tak ze mozno sa skor zadari,no a teraz som si povedala ze dost...a tento tyzden ideme na IUI,zajtra ma caka folikulometria,a ak to nevyjde pravdepodobne budu nepriechodne vajcovody...takze budem musiet ist na laparku a tak....soni,urcite si to vsetko daj doporiadku...nie je cas zufat ale dufat a urobit preto vsetko....drzim palceky...este sa opytam,odkial si,koho mas gyndosa??ak to nie je tajne... 😎
mscat...to nam bude smutno a kde by si byvala potom za tie 2-3mesiace???

andy2306
22. nov 2009

ježíš!!!!!!!!!!!!se mi nějak pletete holky...kurna-to je asi tím,že obě dvě jste na čtyři písmena:soni-xeni 😉 ještě jednou se omlouvám. 😉

xena1
22. nov 2009

andy v pohodke....ja sa na tom usmievam....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre