Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
22. nov 2009

ahojte 😉

andy:tebe se vážně ty holky pěkně pletou..to už je podruhé 😀 😀 ale my to chápem..to bude ta mateřská 😀 😉

ještě nevím..mamce se do toho nechce.já ji chápu.ale myslím si že dva měsíce utečou jak voda a my zmiznem.
ještě musím do ní hučet 😀je pravda že by se mi líp všechno zařizovalo neměla bych nic od ruky.a navíc potřebuju taky internet abych mohla shánět bydlení a popřípadě objednávat potom i doplnky do bytu a tak.
dyt přes net zařizuju plno věcí..tak nevím jak bych co dělala u babky.

xenka:tak držím pěstičky na to IUI 😉 😉
já měla jít taky ted k dr.ale ještě jsem se neobjednala a asi ani nepujdu.necháme to ted tak.uvidím podle BT či bude opět ovulka.tak počáme..a půjdu asi po novém roce až.uvidíme.třeba se do té doby zázrakem zadaří 😅

no xeni:a s tím bydlením.my si pak už chcme něco koupit víš..zatím jsem v nájmu 😝

mscat
22. nov 2009

tak co holky..dnes se tu stávkuje?? 😠 ☹ 🙂 🙂

korenka
autor
22. nov 2009

ahoj xeni,super si poradila soni 🙂
aj ja som toho názoru,že treba riešiť,ja som tvor strašne zvedavý,takže práveže aj vkuse niečo podnikám,tiež mi nedávno zistili zníženú schopnosť štítnej žľazy,beriem tretí týždeň euthyrox50,a tiež som nedávno navštívila iného lekára a oznámil mi z mojej dokumentácie,že mám nepriechodný jeden vajcovod a poposielal ma na všetky vyšetrenia,ako novú pacientku,aby si bol istý,čiže citológiu,serológiu,mykoplazmy,toxoplazmy,hormon.profil a ešte mi spraví priefuk,takže je to síce zdĺhavé,ale aspoň budem vedieť,na čom som a viem vylúčiť to,čo je negatívne,A to ešte v januári idem na sono štítnej aj na sono prsníkov,takže kopu vyšetrení 😝
a to som šla za týmto dr. za účelom IUI a nakoniec toto.
takže soni,čím skôr choď do toho!!!a uvidíš,bude dobre.
xeni,tebe hneď urobia IUI?

sonidlov
22. nov 2009

xeni len si ma dobre naštartovala máš pravdu budem to riešiť.zmením doktora a basta. baby inak mna stále pobolieva podbruško tak xstále dúfam že.... 🙂

anieanne
22. nov 2009

Ahoj holky moje =)

Nějak jsem se tady nezvládla celý víkend ukázat, užívala jsem si novomanželský víkend =) Tak co máte nového ?

xena1
22. nov 2009

ahojte....
mscat....ukecaj mamcu,ved co tu budeme bez teba robit,,, ☹
anie....krasne si to uzi,lebo potom pride realita 😀 akoze for....
sonicka,som rada,v klude pockaj ci sa pani mrcha objavi a ak ano,konaj...nenechaj jej nech ta zdepta,bojuj s nou....drzim palce
korenka,ano poslal ma vlastne po roku na IUI,teda uz aj skor ale ja som sa chcela este snazit prirodzene,co nikam neviedlo...ja mam vsetky vysetrenia,okrem priefukov a laparky ale to az ked nevyjde IUI,stitnu mam v norme aj prolaktin,aj postkoitalny test,aj mm ma spermio v ramci normy...
no a na mna uz pomaly pojde ovulka,citim asi sa uz tvoria foliky,citim to v podbrusku...
a je tu vobec niekto????

mscat
22. nov 2009

xena ahojky 😉

jj tak mamka nakonec napsala po mém hučení do ní,že to teda zkusíme. 😀 😉 😉 a já se pokusím ji tam co nejvíc pomoct, a ukázat ji že to spolu zvládnem a pokusím se nebýt nervák.

😀
takže mě pomalu čeká balení.zítra drahý odjíždí 😢 na 3 týdny musím to zvládnout sama ale do pytlu to naházet nebude těžké 😀 nábytek máme jen pár nových skříní,pračku,televizu...víc si nebudem brát z nábidku,ostatní není nový tak to nechci už. 🙂 pak si koupíme pěkné nové 🙂

zítra popíšu něco dál jdem si s drahým zahrát karty 🙂 dnes nesexíkujem už na rozloučenou 😝 😅 v noci mi to bohatě stačilo nemůžu chodit 😀 😀 😅

andy2306
23. nov 2009

mscat-tak to dopadlo nakonec na jedničku,že?a jde se ti k mamce tedy dobře?a proč mamka nechtěla zezačátku?se nesnesete dýl jak jeden den?nebo prostě toho je nad hlavu por ni a má strach,že s malým to bude ještě horší?a budete mit pro sebe pokoj a když dojede tvůj,tak tam bude moct byt s váma,nebu ji to vadit?a vánoce tedy oslavíte taky tam?doufám,že co nejdřív vše vyřešíte a budete pěkně sami ve svém.je to blbé takhle přes svátky,ale co se dá dělat-lepší jak u babičky a nikdo ti nebude kefrat do výchovy.my jsme taky spravovali byt na podzim-a stěhovali jsme se 1.12-takže chvili před vánocema.a byla jsemr áda,že jsme to stihli.-a co babička s dědou na to,že tam nakonec nepůjdeš?a net nebudeš mit u mamky?
ono neni těžké balit-nahaziš to raz dva-horší je pak se stěhovat-vybalovat,skládat,třídit-ouvej,jsem ráda že to máme za sebou.ale určitě se na stěhování do nového budeš těšit a vyžiješ se v tom.přeju ti,at už jsi svoje pani,nezávislá na nikom-jen na malém a tvém chlapovi-a jak se zdá,tak po vaší jízdě asi jsi,co?že nemůžeš ani chodit... 😀 😀 😀
my jsme zdraví,hanička klasika-ve školce.terezce se tlačí zase další zub,ale v noci spí celou noc v kuse-nechápu 😨 každopádně ještě že tak 😉 jsme v sobotu pekly perníčky-a vykrajovali znich čerty-mám velkou formičku,tak se nám povedli.hanička nadšená,jednoho zanesem i do školky-až bude mikuláš (na ozdobu-ne na snězení 😀 ).už jsme obědnali dost hraček přes net oběma holkám-ale do obchodu taky ještě naběhnem.se těším......
mscat-a tvůj jede dnes nebo zitra?uteklo to ten týden,co?ty týdny,co neni doma se vlečou,že?a když je,tak najednou to utíká jak blázen.

cambina
23. nov 2009

ahoj 🙂
tak jak je?
andy 😀 😀 ... jsem se posmála, dobře jsi to napsala...položila jsi mscat 13 otázek... 😀
tak mscat...napiš..taky mě to zajímá....
a jaká byla perioda? pravá, nefalšovaná?

andy2306
23. nov 2009

cambi-náhodou-jen 12 😀 😀
jak se máš,co nového u tebe?

deina2005
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andy2306
23. nov 2009

deina-bohuže.tohle semnepatří do naší diskuze

lajla
23. nov 2009

andy...ani ja nepatrim k Vam do diskuze,nechci byt zla, ale musim se zastat deiny2005...ono to prece nikomu nic neudela kouknout se na stranku a dat hlas..otevrela sis vubec odkaz?????? myslim, ze ne...protoze kdyby ano, urcite bys takle nereagovala.....a o tom,jak jsi to napsala, uz vubec nechci polemizovat....
hezky den Vam vsem a splneni pranicek....

andy2306
23. nov 2009

lajla-už hodně holek skusilo dat sem odkaz na hlasování-at se jednalo o nějakou soutěž nebo něco jinýho-a vždy je s tadmy administratoři vyskřtli.myslela jsem to dobře a je to pravda,co jsem napsala.byt to na jakýchkoliv jiných strankách,hlasovala bych klidně.a lajla-odkaz jsem si otevřela a reagovala bych stejně i kdyby ne.

m.o.n.i.k.a
23. nov 2009

Deina, mě to neuškodí, máš můj hlas-tedy č. 5 😉 🙂 Hodně štěstí.
Mscat. Ve středu jdu na 3D, tak Ti písnu co čekáme, už se nemůžu dočkat 😵
Jinak držím palečky, jinak u mamči to budeš mít lepší. Neboj , rozumět si budete, jednou nervy vypění a třeba se nezhodnete, ale myslím si, že to nebude zase takové hrozné, je to na chvíli a Vánoce budete slavit společně, to je supér 🙂

sonidlov
23. nov 2009

andy máš pravdu toto sem ozaj nepatrí deina prepáč

andy2306
23. nov 2009

soni... 😉 a jak se máš,jak ty jsi na tom?ms ještě nedorazila?a zkoušela jsi testík?

deina2005
23. nov 2009

sory tak to skrtnite myslela som ze mozem ked som tu k vam pred rokom chodila 😖

cambina
23. nov 2009

holky...
jsem zpět...
andy...takže jsis to přepočítala. 😀 😀 ty jsi vtipálek
kde lítá ta mscat, že ještě neodpověděla?
moni...a jak je tobě? nevolno nebo volno? už bydlíte v novém? jéé TP máš 10 března...já mám 8. narozeniny..
soni...a co ty? máš se? četla jsem, že uvažuješ o IUI. Ms nedorazila??
deina...u mě máš za 5.

cambina
23. nov 2009

deina..jistě, že můžeš a přeji ti, at vyhraješ...

andy2306
23. nov 2009

deina-ale to nikomu nevadí-hlasovat můžem klidně-jediné co jsem tim chtěla říct,že administrátoři tyhle odkazy vyhazují,tak aby tě taky nevyhodili-a tys měla přístup na koníka.doufám,že už si rozumíme.....jinak tvůj problém chápu.neni pro mě problém hlasovat-ruka mi neupadne.já s tímto problém nemám-přispívám na adventní koncerty,na charitativní akce-v pohodě.doufám,že chápeš už jak jsem to myslela. 😉

andy2306
23. nov 2009

cambi-já právě myslela,že jsi to píčítala ty-no jestli ne,tak to jsi se defakto trefila na jedničku 😉

cambina
23. nov 2009

andy...to víš, že jsem to počítala 😀 ...

m.o.n.i.k.a
23. nov 2009

Ahoj cam 🙂
Mě je fajn, špatně mi bylo jen na začátku a krátce, toto těhu prožívám lépe a mnoho lépe jak u malého.
Ještě tam nebydlíme, Luk bude zítra malovat, dá novou linku, sestaví se nábytek a do pátku bychom se tam mohli přešoupnout 🙂
No já mám těch termínů víc 😀 Mám ještě nějak 15.3. Tak uvidíme, kdy se prckovy bude chtít ven 🙂
A co ty? Jak se máš? Co mužíček, v pohodě spolu? A co v práci, ještě jsi pořád na nemocenské?

mscat
23. nov 2009

ahojte holky

andy 😀 😀 cambi 😀

odepíšu za chvilinku ...taky jsem se zasmála za tolik položených otázek takže na to odepíšu až bude klídek trochu 😀 😀 😉 zvědavé to ženské 😀 😉

deina:já ti dala za 5. 😉 andy to zřejmě myslela dobře,opravdu to tu už vyškrtli někomu.
ale koukala jsem na tvé fotky..chápu že jsi z toho břícha neštastná já taky hodně přibrala.břicho mám taky obrovské,nepevné a k tomu velký zadek a to jsem po jednom dítěti zatím 😝
určitě tě to trápí ale podívej se na své krásné děti..a opravdu je máš krásné..ty modré očiska jaké po tobě mají...pokud to nevadí manželovi to tvé břicho zkus se na to vykašlat. a užívej si úžasných dětí! 😉

moni:ahojky 🙂 tak super..už se těším !!!! 😉 mám tucha že to bude ta holčička? 🙂 😵
jj..taky se těším že ty vánoce letos budou snad veseleší u mamky 🙂

mscat
23. nov 2009

a deina:jinak taky přeji aby jsi vyhrála samozřejmě!

bambulka333
23. nov 2009

som sem pisala minuly tyzden o mojich priznakoch....
dnes som 28 DC, tak som si urobila test, teda vlastne tri testy 😀

no a vsetky pozitivne 🙂

tak to este predychavam a neviem, ci verit alebo nie....

testnem sa este o dva dni.....

ale fakt neprijemny priznak je to slintanie, mam plne usta slin, nonstop a velky smad...citim sa jak stoparsky pes 😀

mscat
23. nov 2009

bambulka:moooc gratuluji!!!to je super.. 😉 😉

mscat
23. nov 2009

a cambi:jinak perioda byla pravá nefalšovaná až až. 😝 😝 🙄
ani se radši neptej jak mě bylo zle..hlavně ten druhý den..jsem jen létala na záchod..ale doslova že to tak napíšu..jsem šla do sprchy a fakt bylo zaflákané co mohlo..jsem nechápala 🙄
celé ruce nohy prostě všechno..oslabená,hlava bolela a na zvracení mi bylo.katastrofa...skončila v sobotu..takže trvala 6 snů a stála opravdu za to 😝 😅
jinak se omlouvám za popis..ale tak pravá ms byla 😀

a co ty jinak cambi?jak to u vás pokračuje?hmmm? 😉 😕
soni:a co ty?co ms?dorazila či nedorazila?? 🙂

bambulka333
23. nov 2009

mscat, dakujem, ale ja tomu nemozem uverit

takze este neviem, co si mysliet..... 🙂

ale asi to tak bude...fuuuha 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre