Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
26. nov 2009

jaj Moni...to je supeeer.strašně se těším!!! 😵...tak budete mít páreček..moc si mě potěšila...škoda že jsem to 3D neviděla s tebou 😵
opravdu super že se vám to takto povedlo..tak držím dál pěstičky at ještě vydrží v bříšku 😉 a vše dobře dopadne.
A co na to tatínek? 😉 Nadšený ne?povídej povídej.byl na tom utz s tebou ne? 😉 a co malý na to? 🙂

Moni..děkuji naštestí mu nic není 😉 jen ráno byl taký přešlý doufám že to navečer nebude pokračovat.zatím je ok 😉
jinak u mě nic nového zatím 🙂 měřím a čekám čekám ..či dorazí ovulka..ale pokud ano tak mě stejně nemá kdo oplodnit 😝 😅

m.o.n.i.k.a
26. nov 2009

Mscat.

Děkuji 😵 Jsme oba štastní. A jak včera říkal, že je to holka, tak jsem prý zářila štěstím, to bylo tím, že jsem si jí moc přála 😵

Tatínek u toho samozřejmě nemohl chybět. Jak už jsme pak šli, tak měl slzy v očích a byl moc rád, že vše bylo v pořádku a taky, že to viděl. Šlo krásně vše vidět. Malá si zakrývala sem tam obliček ručičkama-to šlo fakt nádherně vidět, pak si cucala palce, zívala i jazýček jí šel vidět, to máme vyfocené tu fotku, no krása, škoda, že to nebylo za malého.

Malý ten se včera pořád jen smál. On tam mluvil co je co a šlo to hezky vidět a on vždycky jéé ručka, jé nožka a ták. Pak udělal i ostůdku a volal , že mamka má prsa, tak jsme se smáli všichni. Byli jsme tam už sami stím dr. a sestřičkou, jsou to sousdi z vedlejšího baráku. Jsem moc ráda fakt.

Tak ještě, že tak. Že malému nic není. Určitě bude i nadále ok 😵 Neboj ovulka dorazí a taky budeš mít miláčka u sebe, tak na to hupsnete 😵 😵

andy2306
26. nov 2009

m.o.n.i.k.o.-gratuluju.tak hlavně že je miminko zdravé! 😉
já jsem si taky přála holčičku,aj v prvním těhu i ted-a jsem taky štastná,že mi to vyšlo.a mit pět dětí,tak vždycky budu chtít holčičku-jen mojeho by asi trefilo 😀 😀 jinak za haničky ultrazvuk byla a to jsou s tvým malým stejně staří.je to zážitek-s terezkou jsem byla na 3D 2x a bylo to super,máme video i doma.a jak můj chtěl kluka,tak byl stejně dojatý i když to byla holka-protože ten ultrazvuk je super,jaks e tam to dítě hýbe,plave-sahá si na hlavičku a tak.

mscat-tak co,už balíš?kdy vlastně jdete k mamce?já jsem si vygruntovala byteček,terezka spala dvě hodiny dopoledne,ted spí zas-a hanička taky jen polehává-tak byl klid.dívá se na pohádky-křemílek a vochomůrka-už mi to leze krkem.no ale nic jinýho dělat nemůže,když je marod,tak at se aspon dívá...no ale večer je TV moje-je tam ordinace 😀 😀

andy2306
26. nov 2009

myslela jsem že už za ni byl 3D

m.o.n.i.k.a
26. nov 2009

Andy díky 😉
No 3D utz asi byl, jako existoval, jen tady ho neměli. Poprvé ho tu měli asi 2 roky zpátky a to se muselo ještě do Havířova-je to odsud celkem dála, tady v ově ho máme snad rok a pomalu se tady rozšiřuje 🙂
Jo jo zážitek je to krásný, šla bych klidně znova 😀
Musím jít, tak se mějte papa

m.o.n.i.k.a
26. nov 2009

jo a at se ti beruš brzy uzdraví taky 😉 Nečetla jsem Tě do konce andy, tak páčko

andy2306
26. nov 2009

jo-tak aha-já jsem myslela,jako že neexistoval vůbec 😀 😀 😀 můj gyndař ho taky nemá,musela jsem až do brna,ale ta dálka mi za to stála-jsme to zvali s mojímzrovna přes obchodnáky,protože to bylo loni 18.12 a tak jsme to vzali zrovna přes dárky,takový výlet 😉
tak at to tam máte brzo hotové a krásné jak vy chcete.vše bude nové a to je vždy hezké..tak papa a opatruj se.

andy2306
26. nov 2009

to nevadí----papa 😉

sonidlov
26. nov 2009

Ahoj xeni držím palce nech to klapne 🙂

mscat
26. nov 2009

Moni:tak to jsem ráda že jste tak štastní 😵 😉 a že budete mít vytouženou holčičku!! 😉

tak já s malým taky nebyla na tom 3D..nevím jestli už to maj tady i v břeclavě..ale pokud ne tak při druhém si určitě zajedu kvuli tomu do Brna at to vidím taky 🙂 🙂 😵

andy:nebalím ještě ..nějak se mi do toho nechce..ještě jsem o tom ani pořádně nemluvila s mamkou osobně jestli to teda platí.asi se na to vrhnu o víkendu to nebude tolik práce.naházet to můžu hned do pytlů a krabic 😀 😝
ale že máme těch věcí to vám povím..nám nestačí 3+1 pomalu na 100 m čtverečných 😀 😅 😝
tak to bude sranda ale aspon že ten nábytek si neberu všechen na to kašlu.to tu nechám majitelovi na památku 😝 a nebo lupnu do bazaru vlastně..třeba to dá nějakou korunu 🙂
myslím že tak do 15 bych se chtěla odstěhovat..kvuli tomu že my platíme nájem nějak pokaždé 12tého.takže tak..at už nemusíme platit.on si počká však 🙂

xena1
26. nov 2009

ahojte...dakujem ze na mna myslite...mscat,andy,soni co je s tebou,ty tajnostkarka???co mas nove?v sobotu dam vediet co nove...kam sme sa posunuli

andy2306
27. nov 2009

soni-proč se vyhýbáš otázce,jak jsi na tom?jsme zvědavé... 😉

michalag
27. nov 2009

Dobreeee ranko 🙂 🙂 🙂 ,

andy2306
27. nov 2009

ahoj micha..jak je těhulko?tak středa se nám blíží......

michalag
27. nov 2009

andy 🙂 🙂 🙂 , uz sa tesiiiim 🙂 .... a vcera som volala ako dopadol screening a .... negativne!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

andy2306
27. nov 2009

micha....mám radost za tebe!!! perfektní 🙂 🙂
mě u haničky dopadl blbě-pozitivně,musela jsem na odběr plodové vody-23.12.2005-dělá se to pod d ultarzvukem-a už na tom ultrazvuku dr.říkal,že je to v pořádku,že je to zdravá holčička.ale i tak-tři týdny jsme čekali na výsledky.....které to potvrdili-naštěstí 🙂 ono tohodně klame ty výsledky-pokud má žena ovu trochu posunutou,tím pádem neni plod starý dle datumu menstruace poslední,jak to doktoři počítají- pak to neni brané ta krev přesně v 16 týdnu jak se má-a už to může byt všechno jinak.a já ovu u haničky fakt měla o týden pozdějc,tak výsledky byli skreslené-tudíž pozitivní,ač byla zdarvá.
u terezky byla ovu přesně v půlce-a tím pádem skceening negativní 🙂
v tu středu napiš,jestli bylo vidět pohlaví.a na ten d jdeš kdy?

andy2306
27. nov 2009

3D jsem chtěla napsat

mscat
27. nov 2009

ahojky

miška to je super..se těším! 😉
mě taky výsledky screeningu dopadly špatně.3 týdny byly pro mě neskutečné muka.a dr mi k tomu ani nic neřekla..jen mi vložila papír výsledků do prukazky řekla že mě posílají do brna ale že to není nutné.a v autě na mě vybaflo že hrozí postižení plodu rozštěp rtu páteře,a downův syndrom 😝 pizda blbá...
naštestí taky planý poplach..

andy:aha..tak to je podle ovulace..že ten plod neodpovídá přesnému stáří..tak to už chápu proč mi to tak vyšlo..já měla 45 dnové cykly..tím pádem ovulku uplně asi někde mimo..a podle ms mi to vubec nepočítali to jsem ani nevěděla kdy byla 😅 takže jen odhadem a podle utz to bylo

andy2306
27. nov 2009

mscat-pokud jsi neotěhotněla 14-15 den cyklu,ale až kolem dvacátého jak já,tak je plod o týden mladší.proto aj u haničky n aultrazvuku nebyla vidět srdeční akce-pohrozil mi potratem-a o pět dnů pozdějc už byla srdeční akce-takže se zjistli,že plod je o týden mladší-že jsem nebyla v 8 týdnů jak si myslel dle krámů-ale v 7týdnu a to srdeční akce vidět ještě nemusí.
takže když mi brali v 16týdnu testy na vady-tak jsembyla vlastně v 15 ještě-a proto to bylo skreslené...jo-to čekání tři týdny bylo hrozné-byli jsme taky v brně.... 😉 a myslím,že určitě i u stejného doktora-jen si nemůžu vzpomenou na jméno.
ted s terezkou jsem u něj byla zas-problémy nebyli,měla jsem to negativní,ale ve 21 týdnu mě tam můj gynekolog poslal na velký 3D.-a kontrolu srdíčka a všech orgánů....

mscat
27. nov 2009

já v tom brně nebyla ona mě tam neposlala, řekla že to není nutné že to stačí v břeclavě...ten utz.
no já to myslím měla ještě mladší ten plod..protože jsem otěhotněla asi někdy když už jsem měla teoreticky dostat ms.to mě první pohrozil že se možná nevyvíjí nebo jsem otěhotněla později.

noo.mě to srdíčko bylo vidět tuším v 6tt...podle oplodnění ale ve 4tt asi.nevím jak to berou. 😅

andy2306
27. nov 2009

mscat-tak to jsme měli stejně-samé šoky v těhu 😅 první že nevidí srdeční akci,že bud jde o zamlklé těhu nebo o mladší plod.pak že screning negativní-daunůw syndrom..nakonec taky dobré.no a pak hrozba předčasného porodu-ležení v nemocnici,šití dlěožního čípku-a 14 dnů po propuštění odtekla plodová voda a v 35 týdnů porod-pak sepse malé,rychlý převoz z kyjova na jip do brna-hrozili ji transfůze-no hrůza.byla na tom blbě,ale rychle se z toho dostala...naštěstí.ale tak už je to pryč.vynahradila jsem si to ted u terezky-všechno naprosto o.k. akorát blbě mi bylo první měsíce stejně u obou.

mscat
27. nov 2009

tak to jo...samé šoky 😅 😝
ale já pak jinak naštestí dobré..jen posledních 6 týdnů v nemocnici kvuli tlaku.spíš opačný problém.,.že se mu nechtělo ven 🙂
a po porodu malý díky bohu dobré..apgar skore 10,10,10 🙂 akorát malá otlačeninka na hlavičce jak jsme šli proti sobě.
hlavně že ted už u terezky to bylo vše v pořádku.a děti jsou zdravé.

andy2306
27. nov 2009

jo-terezka perfektní-celé těhu,i porod-všechno a apgar taky měla 10.10.10 😉
u haničky jsme měli 5.6.7...mám ten pocit.říkal můj,že s haničkou utikali,jak ji vyndali (je cíasřem po nepostupujícím porodu).ani se s ní nezastavili na chodbě umojeho,jaký měli kvalt.
ale ted u terezky říkal,že šli pomaličku,vykládali si u toho sestry-aj mu ji hned ukázali-tak to byl velký rozdíl.prostě všechno to ted bylo super...zážitek.

sonidlov
28. nov 2009

andy nie nie je to tak. Prepáč ak to tak vyznelo . Mrcha nikde a test negatívny. Tak som z toho mimo. Hmm....:(

mscat
28. nov 2009

soni:??
kolik jsi dpo?

korenka
autor
28. nov 2009

ahoj babuľky 🙂
soni,aj mne meškali 3 dni,a ževraj to z tých liekov na štítnu.tak možno aj tebe,alebo si tehulka!!! 😵
xeni,tak ako?bola si dnes v MT v Heliose?
ja som od včera doma,som chorá,takže tie natb na chlamýdie berem na dve diagnózy,mám zápal hrdla a strašný kašel až záchvaty...no,keď sa mi se...tak poriadne...
😒

xena1
28. nov 2009

ahooojte...bola som dnes v heliose....moj doki ma tam poslal na folikulometriu...mam krasne dva dominantne foliky,sliznicu super,zajtra picham pregnyl,potom snazenie, a od 3.12 beriem duphaston...vraj vyzera vsetko ok a moznol len presne nacasuju snazenie a mm pojde na kompletny spermiogram....tak ja tak...
a co mate vy nove?soni kolky Dpo si?a co priznaky,ako sa citis?
korenka...ako sa dari?

xena1
28. nov 2009

kde ste vsetci????

sonidlov
28. nov 2009

baby keksík bol 8.11. tak asi nič neviem ako sa to 100%ráta asi 20dpo.to by zž musel vísť test //.prsia nič podbruško stále tlaky.neriešim príde mrcha.

sonidlov
28. nov 2009

xeni držím palce a ak sa smiem opýtať , akému chodíš doktorovi?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre