Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

xena1
28. nov 2009

ja chodim do DK Mudr Toth ...a ty???

sonidlov
28. nov 2009

ja v ba mudr.Felnerová , ale nič moc.
xeni ako sa to rýta s tým dpo?

xena1
28. nov 2009

jaaj tak to si daleko tu blizsie by som ti vedela doporucit niekoho dobreho....
neviem presne ale ak merias tak po poriadnom poklese ked ti poriadne stupne teplota...to je prvy den po ovulacii...kolky si den?alebo nie si si ista???a mas nejake priznaky?

mscat
28. nov 2009

ahojte
xenka...tak super 😉 takže nebude IUI..ale pěkné snaženíčko 😉 tak mooc držím pěsti...věřím že to vyjde 😉

andysok
28. nov 2009

baby ......len otazka...byva priznak aj zemna teploty? alebo to je len nasledok utrogestanu?

xena1
28. nov 2009

mscat...som vyrovnana,nech sa deje co sa ma...mam tam dva foliky...sliznicu krasnu...nasadili mi lieky a nacasovali styk tak sa necham prekvapkat....

andysok
28. nov 2009

nie zemna ale zmenena teplota

xena1
28. nov 2009

andysok...myslis bazalnu teplotu?netusim ako nato vplyva utrogestan...opis blizsie..

xena1
28. nov 2009

soni kde si mi zmizla

andysok
28. nov 2009

xena1....nie nie myslim normalnu teplozu z pod pazusky 🙂 no vzdy okolo obeda mam zvysenu teplotu na 37,2 a neviem coho je to priznak, ci to nemoze byt utorgestanom , som 6 den po ET.....🙂

xena1
28. nov 2009

pozri si na nete alebo na pribalovom letaciku utrogestanu ci tam pisu zvys.tt ako neziaduci priznak..prepac,co je ET?tam somm este nazasla.... 😉

korenka
autor
28. nov 2009

xeni,otázka,ako sa mi darí....no,však čítaj na predošlej strane...so snažením máme zákaz minimálne do konca januára,potom pôjdem na kontrolu na testy,a až to bude dobré,tak hádam dostaneme zelenú... 😔

andysok
28. nov 2009

🙂 ET je transfer embrya....mala som odber vajicok....9 mi odobrali, 6 bolo vhodnych na oplodnenie , 4 sa oplodnili, dve sa vlozili, cize mam dve emryijka v sebe , som 6 den po ET a uzivam utrogestan...... 🙂 mas?

xena1
28. nov 2009

korenka,ja som ta citala......myslela som ci sa nieco nezmenilo a tak...aspon si troska oddychnes....a potom sa to skor podari....drzim palceky...

xena1
28. nov 2009

jaaj...dik uz si to budem pamatat andysok-........6den je este malo nie?ktory DC ti to robili??

andysok
28. nov 2009

hej hej 6 je este malo.... ☹ este musim vydrzat , chodim do ISCARU Dr.Durechova, skvela proficka....som spokojna 🙂 a ty?

xena1
28. nov 2009

no musis este vydrzkat 😉 ja chodim do DK ku dokt.Tothovi....lekar je velmi dolezity....

andysok
28. nov 2009

🙂 urcite ano..... no ved uvidimo uvidimo budeme si prsty drzat 🙂

xena1
28. nov 2009

oki dlhy to tyzden pred ms... 😉 budeme si drzat palce....teraz idem do hajan ale zajtra tu budem...bru noc....

andysok
28. nov 2009

podoben xeni 🙂 bruuu noc 🙂

mscat
28. nov 2009

andysok:hmm já jsem viděla v albumech tady u ženských že 6tý den po ET jim ukázal testík slabou druhou 😉
těch 37,2 ano může to být tím..ale taky jinak netuším jestli na to může mít vliv utrogestan. 😉 držím pěsti!!
a dej určitě vědět. 🙂

andysok
28. nov 2009

dakujem mscat...no dufam dufam 🙂 urcite budem davat hlasenia 🙂 ale test si neurobim som sa rozhodla, pojdem az 7.12.na krvicku...glg slinka 🙂 a dakujem 😉

mscat
28. nov 2009

andysok...a to vydržíš..to vážně? 😉 nedělat testík 😉
tak ti opravdu přeji at tam ty miminka budou..nebo miminko 😉 😉 😵

andysok
28. nov 2009

🙂 dekujiiiiiiii , dakujem ved vsetko bude ako ma, nic sa na tomto svete nedeje len tak 🙂 ale bola by som teda v oblakoch 🙂 paradox je ze setra mojej polovicky ma 5 deti a a z toho su dva krat dvojvajecne dvojicky 🙂

mscat
28. nov 2009

určitě..to máš pravdu..vše bude tak jak má,všechno má svůj důvod. 😉
tak to by bylo super.. 😉 tolik dvojčátek v rodině...a to ty dětičky vznikly z přirozeného oplodnění nebo uměle.
a vy pročpak se vám nedařilo normálně?

andysok
28. nov 2009

predstav si ze normalne, ....samovolne 🙂 no a u nas je to tak ze muz ma slaby spermiogram, mne prefukovali vajecniky, jeden je neprechodny, pri prvej stimulky som mala merional, ten vobec nezareagoval, len dve vajicka a nedozrete takze nic.....potom bola ,laparoskopia, a teraz som mala gonal a cetrotide........ ako som uz spominala : 9 mi odobrali, 6 bolo vhodnych na oplodnenie , 4 sa oplodnili, jedno zahynulo hned , druhe po 3 dnoch prestalo sa vyvijat dve sa vlozili, cize mam dve emryijka v sebe , som 6 den po ET a uzivam utrogestan......

mscat
28. nov 2009

andysok:tak to je mazec že samovolně tééda 🙂 a jak to zvládaj 😀

aha..takže taky žádná sranda... 😕 hned pak informuj jak se cítíš jestli něco pocituješ 😉 budu vážně držet pěsti..po takovém dlouhatánském vyšetřování a zkoumání musí být už miminka 😉 😉

já mám strašné obavy co zjistí potom mému příteli na spermio. 😕 😝

michalag
28. nov 2009

Dobryyy vecer sa praje 😝 😀

mscat
28. nov 2009

😀 miška dobrý večer 🙂

michalag
28. nov 2009

este sa vam nechec spat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre