Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

kessy11
8. dec 2009

Ahojte som len na skok....pridala som fotečky aj do starého albumu aj do nového tak kuk ak chcete, pa pa

mscat
8. dec 2009

ahojky

no kessy...malý je krásnučký úžasný 😵 😵

cambina
9. dec 2009

jéjda..kessy...ten je krásný...a ten jeho kukuč 😵

mscat...hm..tak asi ovu 22DC

andy2306
9. dec 2009

ahoj holky 😉
mscat-tak zdá se máme ted stejné starosti-terezka má od večera taky horečku 38,9.-je celá červená.to co měla před 14 dnama hanička,má ted ona-ale taky to můžou byt zuby,ale to už mi asi terinka neřekne,že?tak čučíme doma,nemůžem kvůli tomu ven.tak počkáme do víkendu-snad to přejde.
kessy-malý je nádherný chlapeček.vydařený 🙂

andy2306
9. dec 2009

mscat-se na tvojeho nezlob-že vás nakazil.u nás to tak taky je-že jsme zdraví,ale můj něco dotahne z práce.to by vůbec nemohl mezi lidi.nebyt něho-mam děcka naprosto zdravé i bez rýmy.se nedá nic dělat-ted je nemocných dost.a můj taky nikdy neleží a neléčí se,to jsou chlapi.a já vlastně taky ne-nikdy.

mscat
9. dec 2009

ahojte
až před chvílí jsme vylezli z postele..celé dopoledne jsme s malým prospali...a myslím že pujdem za chvíli zas,jelikož se nemůžu ani pohnóut jak je mi blbě 😝 mám přes pusu plynku abych na malého nefuněla..on má teploty já rýmu pookašlávám a pšikám to tu 😅 😝
andy:tak nezlobím..ale ječel tady na mě kvuli tomu když jsem řekla at jde laskavě k dr.že nehodlám aby to dopadlo jak minulý rok víš..já vím jaká muka jsme s malým prožili a mám už z toho strach...no a vidíš..kdo to nakonec ve velkém obsere..jak jinak.tak ěm to štve,ne že bych to přála jemu to ne..ale to dítě když vidím potom...fakt super. ☹
jejda tak at je terezka brzy zdravá...chudato malé.
mě malý vlastně od včerejška od těch 18hod spal...v jednu ráno jsem mu dala 2 čípky.to byl chduák taky jakýsi asi zfetovaný už 😅 řekl mi že už je dobže a vstával(ale to dobře určitě nebylo stále měl 38,5)..a když jsme se ho zeptali kam jde tak on řekl no spíš na nás zaječel že do obýváku že bude pohádka.ježiš 😀 nás málem trefilo 😅 ...pěkně jsem mu domluvila že se ještě spinká..zalehl a do minuty spal...to je tulpas teda 😀 tak jsem durch spali až do 8 do rána jak mrtvolky.k.o. 😅

cambi:hmm noo asi jo teda 😅 🙂 teplotu nemám tak nevím jestli by to tak ovlivnilo to nachlazení ale asi ne.

venyska
9. dec 2009

Ahoj mscat:manžel je neplodný,koukni do diskuze azoospermie na náš verdikt lékařů z Ivf centra 😢 😢 😢 😢 😢 jsem na dně

mscat
9. dec 2009

venyska: 😢 odepsala jsem ti tam... ☹

andy2306
9. dec 2009

venyska-je mi tomoc moc líto.a co bude ted,co vás čeká?

mscat-malá taky spala jak zabitá s tou horečkou v noci,snad budou všichni brzo zdraví.

venyska
9. dec 2009

dárce

cambina
9. dec 2009

venysko...já už jsem četla váš problém....takže IVF jedinně s dárcem?... a nějak mi ted uniklo...malá není jeho? myslela jsem, že jo...ale to jedno...soulasí teda manžel s dárcem?...ted je správné slovo nespravedlivé...jiné ženy, muži nechtějí a mají....
kdoví jak jsme na tom my, když 3 roky nic...momentálně to ani nechci vědět...

mscat
9. dec 2009

ahojte

přesně tak...jiný muži ženy nechtějí a mají..a když pár po tom touží tak to dopadne takto na píp... 😠
to jsem dnes říkala mojemu že jestli má strach z toho výsledku...že s jedním blbcem se mi to podařilo..a že možná s tím s kým si dítě přeji se to nepodaří 😝

venyska:tak at to dobře dopadne.

xena1
9. dec 2009

ahojte.....mscat,andy,venyska ty si tu dlho nebola...ako mate?

venyska
9. dec 2009

S dárcem ještě manžel úplně neví,musím ho chvíli nechat si to rozmyslet,je na dně!Operace ale ne!!!

venyska
9. dec 2009

malá není jeho,ta byla hned...

xena1
9. dec 2009

veny nie je to lahke,drzim palceky aby ste nasli moznost ktora bude pre vas oboch prijatelna a splni vam sen...

venyska
9. dec 2009

taková není

venyska
9. dec 2009

děkuju Vám.Dlouho jsem nebyla,nebyla nálada,nemám náladu na nic!Vše se nám sere!!!Omlouvám se za ten výraz

xena1
9. dec 2009

tvoja nalada je pochopitelna....neviem co by som robila ja...ci anonymny darca alebo adopcia...je to tazke rozhodnutie...nech ti je aspon trosku utechou to,ze mate doma jeden pokladik...

andy2306
10. dec 2009

venyska-je mi to líto,máte to fakt těžké.já si myslím,že by pro mě byl lepší dárce-je to anonymní,tudíž otec neznámý-vlatně žádný neexistuje-ani ten samotný dátce neví,že právě ted jsou použité jeho sperime a komu.a to miminko bude mit 50%genů maminky-která ho nosí,rodí-takže je její.V tomto případě mi to spíš přijde těžší pro partnera si to připustit a nemyslet na to tak,že je to dítě jiného muže-neni,je manželky a jeho.a adoptivní dítě neni ani jednoho z partnerů-je uplně jiných rodičů.takhle od dárce by bylo aspon tvoje-a vás obou,když by manžel chtěl.ale takhle na to pohlížím já samozřejmě.a taky nejsem v té situaci,takžě těžko říct jestli bych si myslela to samé co ted,ale myslím že ano.
moc ti držím pěsti,at to pro vás dopadne co nejlépe 🙂

sonidlov
10. dec 2009

ahojte baby, prepáčte nemám moc času chodím z roboty večer, len dnes sa mi podarilo odísť normálne. Umňa nič nové čo sa týka tehu mám po cykle ......doma prerábame kuchyňu tak máme veľa roboty ....aspoň iné myšlienky a čo nové tu?xeni ako si na tom?
držím palce 🙂

cambina
11. dec 2009

ahoj 😉
mscat...tak už se stěhujete?...koukám...nezapsaná teplota, tak to se asi něco děje 😲 ...snad není malý nemocný 😲
ted zkoumám, co jsem nakoupila za dárky (hlavně pro malého) a zjišťuji, že toho moc nemám 😅
holky...co už máte nebo kupujete dětem za dárky? co andy?
venysko...je to rána pod pás...asi nejlepší by bylo, kdyby jste to nechali na chvíli uležet a pak probrali možnosti a řeším...pro přečtení http://www.forumzdravi.cz/kategorie-147-muzska-...
kdo by chtěl vyzkoušet http://www.cakry.cz/cviceni-mojzisova/zakladni-...
a ještě rady
•je lépe, když se muž několik dnů před ovulací zdrží pohlavního styku. Čím více spermií je "nashromážděno", tím větší šance na úspěch
•nepoužívejte k zvlhčení pochvy lubrikanty - ty na bázi vody i olejové, prostě všechny, zabíjí totiž spermie
•jako lubrikant nepoužívejte ani sliny - nepříznivě ovlivńují pohyblivost spermií
•žena by měla po styku ležet nejméně 30 minut se zadkem podloženým polštářem nebo fyzicky zdatní jedinci mohou udělat i stojku 🙂 sperma se tak lépe dostane tam, kam má
•podle jedné studie je údajně nejvíce děti počato na podzim a v zimě
•ikdyž kofein není z dlouhodobého hlediska dobrý pro ženu ani pro muže, nápoje s jeho obsahem vypité 2 hodiny před stykem zvýší počet spermií
•muží by si neměli dávat horké koupele vůbec (vysoká teplota zabíjí spermie), ženy týden před a po ovulaci
•žena by měla mít orgasmus až po muži, a to nejpozději do 45 minut. Stahy totiž způsobují, že děložní čípek nasává sperma a usnadňuje mu tak cestu k vajíčku. Na podobném principu je založena tzv. Prstíčková metoda, kde místo orgasmu použijeme vlastní prst (nebo prst partnera). Protože z logického hlediska dává tato metoda smysl a kromě toho existuje spousta žen, u kterých zafungovala

cambina
11. dec 2009

jo a ještě vitamíny nejsou na škodu http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/zamer...

mscat
11. dec 2009

ahojte

cambi:noo děje...jsme nemocní.... 😒 teplotku nemám zapsanou protože jsem měla včera večer přes 38 tak to nemá cenu neměřila sem.dnes jsem to teda zkusila a byla 37,2.. 😀 což je logicky nemocné číslo na mě 😅 😝 i když jsem teda ráno tělesnou neměla ani 37.ale..čípek je pořád vzadu..takže ovulka asi nebyla jinak bych si ho přece hned našla 😝 😠 kašlu na to...nemám na to ted čas snad konečně někdy dorazí.docela vážně obidvuju třeba teba nebo holky co si to hlídaj i dýl..mě už to nebaví vůbec 😝 😔

jinak malý už čtvrtý den přes 38..dnes opět jedem k dr asi už teda pro antibitoika..já je včera taky dostala.protože na teplotku už nemůže nic dostávat..to může brát jen 3 dny...takže 😝 dnes teda ještě dostal čípek a začíná mi kašlat dávit se a chraptí ☹ chudato moje.
dnes to musíme zvládnout sami tatínek musel na otočku do prahy ještě pro věci tak snad to do večera stihne dojet.nebo celkem sem zrala na ležení v pelechu 😝
jinak nooo..už by jsem se měli přestěhovat..akorát před chvílí tu byl majitel.ale nemůžem se nikam stěhovat když nemám sílu balit věci 😒 a k mamce nemůžem dojít s chřipkou to by obsrali všichni tam ještě 😝
tak doufám že přes víkend se už na to vrhnu a do pondělí úterý by jsme snad už byli zdraví plus minus po antibiotikách tak by to už snad šlo!

jinak dárky holky ještě nemám žádné!! 😖 a to proto že nebyl čas.. 😝 a ted jsme nemocní pak se stěhujem...takže tentokrát mám obavy abych vubec neco stihla...ale joo 😅 já naběhnu do obchodu,mrknu vyberu koupím a jdu...vubec nevím stejnak co nakoupit 😝

malému už mám teda 2 objednané z internetu..akorát mě to štve protože ten jeden je tak žádaný asi že všude je to vyprodané nikde už není k dispozici a to si právě nejvíc přeje! 😖 tak snad to ještě seženu.

mscat
11. dec 2009

cambi..noo ale jinak by to vypadalo hezky 😀 😝
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

cambina
11. dec 2009

mscat... jsem zvědavá 😅 co to jsou za dárky? co jsi objednala?...ukaž 😵
takže hodně veselo před Vánocema...to teda nezávidím...stěhovat se a ještě k tomu nemocní...nic moc...

právě, že u ovu je čípek vzadu, že nejde někdy ani nahmatat...

my s malým teda, když jsme nemocní teploty nemáme...mě to ted drželo týden a ještě pořád nejsem úplně v poho....musím hodně zaklepat (hlavně, at to nezakřiknu). 😲 ...Dádik to ode mně nechytl a celkově nebyl přes 2 měsíce nemocný 😵
dneska mi malý zase odjíždí...zrovna, když mám depkové období...tak to bude děs, když budu sama... ☹
a holky...dneska nastoupila švagrová do porodnice na vyvolání...jsem nervózní za ni

cambina
11. dec 2009

mscat...třeba budeš překvapená...tak asi, když jsi měla teplotu, tak to bylo zkreslené, ale kdo ví, jak to je... ještě k tomu ty testy...
no já jdu dnes nakoupit potřebné vitamíny...

mscat
11. dec 2009

cambi:my právě že taky vůbec neteplotujem...já neměla teplotu..no ježiš ani nepamauju..asi máme chřipku no 😝 a malý na teploty taky vůbec netrpí...co je na světě byl teda celkem 4x nemocný...a to si vždycky teda ale vybral pořádně 😝 budto rovnou zvracení horečky průjmy...nebo vlastně ani nic jiného 😅 😝

mě už teplotka klesla..ale mám tušení že večer zase vyletí 😅 jelikož celý den budu běhat kolem malého a něco balit... 😅 no musím protože už nám končí zaplacený nájem a už mu nic dávat nebudem! 😝 😝 😝 🙂 aspon nám zustanou peniažky na vánoce 🙂 jsme se s mojím tak dívali..juj...kdyby my jsme nemuseli dávat tolik peněz pryč jaké by to bylo krásné kolik peněz by nám zustávalo.. 😅 😕 ale tak to má asi většina lidí. 😝 😅

jj cambi já vím..ale myslím po ovu víš s tím čípkem..po ovu přece klesne ne..a je dole a tvrdší by měl být.já ho mám stále kdesik..v pr..čicích 😀

tak já se snažím objednat toto
http://www.eshop-hracky.cz/product/play-doh-cho...
to si moc přeje vždy na to v katalogu ukáže... 🙂 a známá to má doma víš tak se mu to mooc líbilo.ale nemůžu to už sehnat 😖 to by mě moc mrzelo.

a pak toto:
http://www.4life.cz/detsky-svet/na-doma/hopsadl...
to taky měla ta známá a vyřádil se..tak i taku blbost dostane 😅

no a dál:asi lokomotivu Tomáš a nějakou tatrovku velkou by chtěl...pff a co já vím 😅
a co ty malému-velkému teda 😉 ?

a cambi:malý ti zase odjíždí jako k jeho tatkovi?takto na střídačku jezdí nebo kam? 😝

mscat
11. dec 2009

jejda:tak na švagrovou budu myslet taky! 😉
moje známá minulý týden porodila holčičku Leničku...
ale moc ji to teda nezávidím..má doma čerstvě dvouletého a toho si stále nemohla vynachválit jak je hodný což byl teda 🙂 jenže ji nějak v létě začal hezky lumpačit no tak už byl starší že tak sama říkala že ho nepoznává ani..takže si myslím že má ted hezky veselo 😝 😅 a vážně nezávidím..já sice chci k malému co nejdřív sourozence..ale zase..čím bude starší tím víc rozumu-snad 😀

mscat
11. dec 2009

a jinak..hmm s tou teplotou..to jsem taky zvědavá..ale když jsem naměřila teda těch 37 tak jsem horečku ještě neměla...ale tak možná ten zánět v tom těle už asi byl...takže to už asi mělo vliv 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre