Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

cambina
11. dec 2009

mscat...sestra nám je objednávala odsud http://www.znackovehracky.cz/search.php?word=ca...

mscat
11. dec 2009

cambi: 😅 asi ano..protože tady seženu leda tak hooo...však víš 🙂 😝
tak mi tam něco sežen 😉 😀

cambi:to bud vážně ráda..protože není nic horší teda asi je když jsou děti víc nemocné..ale jinak není nic horšího pro matku než vidět takto své dítě..a tak malinké! 😢 pro mě to nejhorší..peklo. 😢

xena1
11. dec 2009

mscat moooc ti drzim palceky nech sa cim skor vyliecite...niekedy sa aj antibiotika nemusia trafit na ten konkretny virus....

mscat
11. dec 2009

xena:já vím..ale doufám že se snad už trefí ☹ a děkuju moc..

cambi:děkuji 😵 pak se podívám.. 🙂

xena1
11. dec 2009

budem na vas mysliet...a drzat palce...

sussy
11. dec 2009

Ahoj Chcela by som sa opytat ci mate niekto skusenost s clearblue digitalnym tehu testom.
Dakujem

mscat
11. dec 2009

xenka:děkuji moc... ☹

sussy:ahoj.tak já nee

xena1
11. dec 2009

mscat..neboj zvladnes to...si silna holka....verim ti...tak hlavu hore a do boja...si jedina kto teraz moze malemu pomoct tak bud hrdinka ,to mi matky casto musime...jo???

sussy tak o takom zazraku ani nechyrujem... 😀

cambina
11. dec 2009

taky ho neznám...
holky..balím ty dárky a u toho jsem si vzpomněla a jsem ted zas trochu v pr...li.... dneska jsem se ptala tatínka od malého, co má pro něho na Vánoce, at mu nedáváme stejné dárky a on mi řekl, že já určitě nemám pro něho autodráhu za 11 000,-... ☹ ...hm, já se tady raduji jaké mám pro něho dárky a jak bude mít autodráhu, tak zase nebude chtít ani domů...no zas mám po náladě, že jsem si na to vzpomněla a ještě budu mít více po náladě, jak tam o Vánocích pojede. ☹

xena1
11. dec 2009

cambi nie je podstatna cena-myslim tak ze deti nerozumeju co je drahe a co lacne...ale co chcu a co sa im paci...a niekedy to nemusi byt ani drahe...to su exakove dokazovacky voci tebe a nie radost malemu...nech si uzije svoju skodoradost raz sa mu to vrati...dieta vyciti kto ma pre neho tie prave hodnoty...

cambina
11. dec 2009

no, vím, jak malý dostane obrovskou dráhu bude "pokakaný" a pak nebude chtít domů, protože u tatínka se má extra fajn... přece občas ty děti slyší na dárky...a je mi z toho smutno, že lítám dnes všude možně, abych mu sehnala DVD o které si včera řekl a vybírám ty nejhezčí autíčka, které vím, že by se mu nejvíc líbili... jsem zase z toho rozhozená 😒

mscat
11. dec 2009

xena:já vím... 😅 děkuji..co mi jiného zbývá 😅

cambi:tss..kašli na to.asi se malý na tu dráhu chytí to je fakt co si budem povídat že 😝 ale teda za 11 000..hmm tak to je za prvé přehnané a za druhé je to opravdu vůči tobě dělané naschvál..aby se malému víc zavděčil asi 🙄
ale neboj..myslím si že i malý bude mít od maminky přece krásné dárečky a aby ses pak nedivila že ty tvoje mu budou milejší než od tatínka 😉 😉 hlavu vzhuru..koupila si mu přece co si přál ne? 🙂 tak neboj...bude nadšený..
holky mizím do pelechu..stále u mě teplotka 38..takže zítra opět neměřím..malý byl před chvílí vzhuru teplotku si nenechal změřit protiva 😅 😝 tak jdu za ním..jsem nervozní když ho nemám pod dozorem ted...
dobrou nocinu

mscat
11. dec 2009

tak toto jsem ještě vybrala..to si taky přeje...
http://www.alza.cz/lena-mercedes-sklapec-s-poji...
🙂 tak a mizím vážně...

cambina
12. dec 2009

ahoj 😉
mscat...mají tam ty cars?
tak švagrová ještě pořád nic...spolkla třetí tabletu, je 10 dní po termínu a nic se neděje...je to pěkně na nervy...přece nemůže tak dlouho přenášet...už by měli něco dělat, né.

mscat
12. dec 2009

čaute
cambi nee nemají.
pokud ji kontrolují mimčo přes ten monitor tak je asi vše v pořádku ještě.ale už by mělo jít podle mě teda ven.

jinak já jedu dnes s malým na pohotovost jen co se vzbudí.mějte se pa

cambina
12. dec 2009

mscat...tak co na pohotovosti? co je malému?

andy2306
12. dec 2009

NAZDAR HOLKY:

napiš mscat,jak to je s malým-držím pěsti.věřím,že to bude o.k.
cambi-s toho si nic nedělej.ted je malý ještě malý-na jednu stranu si ho koupí.ale děti nejsou hloupé-on ví,kdo to s ním myslí dobře a kdo ho má nejradši.nadšený bude z hračky,z tatínka ne-neboj se.a hračky od tebe budou taky super-a bude jich víc.dítě cenu nepozná-to nechápe.jsi skvělá máma,na to mysli..a nenech si ten pocit skazit nikým.malý tě má rád.neboj se.
já jsem dnes měla volný den 😉 kamrádka tady co mám-má staré děti jak já-a taky obě holky,tak slavila narozky,tak jsem ji byla přát-a trošku jsme oslavovali,smlsly,daly po štamprly-obě nesmíme do večera kojit 😀 😀 😀 bylo to fajn.ted jsme ještě dělali svícinky na štědrovečerní stůl-za chvilku to uložím tady a mám veget 😉
tak na vás myslím....hezký večer.

cambina
12. dec 2009

ahoj andy...to je fajn, že máš kamarádku taky s dvěma holčičkama...
já jdu dělat jmenovat na dárky a dobalit zbytek...
no andy... tatínek je dobrý, klidný tatínek...on se fakt malému chlapsky věnuje, když ho má, hraje si s ním, staví spolu z lega, takže budou spolu závodit i na autodráze a z toho je samozřejmě malý nadšen...

jerrymona
12. dec 2009

ahojte babenky.

sussy - clearblue som mala normalne ovu testy - tie s tym okienkom, kde sa ti objavia ciarky. nie su zle, iba mi vyslo viac pozitivnych. ale to mozno iba mne.
digitalne clearblue mam tiez doma- cakam na dalsi cyklus - potom ti dam vediet ake som mala skusenosti.

kocky, mohli by ste sa niekto pozriet na moj graf?
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

teplota mi trosku stupla, mozno je este dost skoro robit tehu test, ale chcem sa spytat na vytok. mam dnes taky biely husty mliecny. moze to nieco znamenat? vdaka 🙂

mscat
12. dec 2009

ahojte

děkuju že na nás tak myslíte..
takže opět jsem se přesvědčila že s chlapama nemá cenu řešit nemoc a vůbec takové věci protože podle nich to prostě přejde jen je to nemoc a bla bla.a zbytečně plaším prý proč nepočkám co udělaj antibiotika...
ha....takže malý má akutní zánět průdušnice.je dyhydrovaný..diagnoza pana doktora že je velmi dost teda nemocný .brali mu krvičku z prstíku na jipce..jaj holky to byl teror ten umí vyvádět tý brdo.jsme na něj byli 4.
abych ho vyslíkla do slipku ho musel Lukáš držet to bylo řevu z toho se začal dávit ..pan doktor se sestřičkou se na sebe jen dívali se jim malý vůbec nelíbil tak jsem se tam rozbrečela 😢 😅
dr řekl že by měli dnes v noci zabrat už antib.a pokud se to do pondělí nezlepší ty teploty tak jde ležet do nemocnice.ale jinak že dýchání dobrý že tam nález není.jsem klidnější vím jak je na tom vím co mu je laicky teda...a budu doufat že po antib.už bude líp!
jo jinak dle té krve-že je to teda prý virového původu se potvrdilo.a jsem se ptala i na tu prasečí chřipku tak říkal že noo,,že by při ní nebyl až tak nemocný.,že on je teda fest,holky tak mi k sakru řekněte kde to zase lapl když jsme většinou byly doma a vyhýbali se všemu 😝 🙄

cambina
12. dec 2009

jerry...teda ty máš dlouhé cykly... 😲 ... ohledně hlenu-nejlepší, když sama poznáš své tělo (jestli ho míváš a kdy)... hustý, bílý hlen může být u těhu (ale pokud jsi 5DPO? je to brzo), já např. po ovu mám bílý hustý hlen a ten trvá do periody...to je jeden z mých signálu, že MS příjde

cambina
12. dec 2009

jerry...ty myslíš, že ovu byla dříve? teploty spíše říkají, že až 37DC

jerrymona
12. dec 2009

cambina. vdaka.
to este nie je nic. moj predosly cyklus bol 64-dnovy a bez ovulky.
preto sa pytam, lebo meriam este iba druhy cyklus. je to pravda, ze je este skoro a aj teploty ukazu ci nadej je alebo nie je. 😖

iba viem, ze niektore baby opisovali, ze mali husty biely hlien po ovulke a otehotneli.

jerrymona
12. dec 2009

u mna je to trocha komplikovane. mam znizenu cinnost stitnej zlazy u uz uzivam euthyrox. mozno aj preto je tento cyklus cudny.

mala som viacero pozitivnych ovu-testov. hlavne 20., 21, atd. myslela som si, ze ovu bude niekedy vtedy. aj hlien som mala tahavejsi a krcok som mala vyssie a mäkky. potom teplota klesla a ked dlho nebolo nic, tak som si prestala robit aj ovu testy, lebo som si myslela, ze cyklus bude zase bez ovu.

inak toto su moje ovu testy. no kto sa ma v tom vyznat? 😕
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

teraz mi ukazalo, ze mam ovu. skoda ze som si nerobila ovu test. ale hlien som mala kremovejsi a aj krcok bol nizsie. ja som z toho jelen. 😖

cambina
12. dec 2009

mscat...no to je síla...těch viróz okolo plno, mohl to chytnout třeba v obchodě...a ty dětičky jsou na to nachylnější...tak snad bude brzo dobře.
jerry...jojo...říká se těhotenský hlen-bílý hustý (mnohé holky ho měly)...mě opravdu připadá podle teplot, že jsi 5DPO..takže nejlíp počkat ještě tak 9 dní

jerrymona
12. dec 2009

cambina, tak dlho cakat? 😕 no ci to vydrzim... 😀 budem musiet. hlavne som zvedava na dalsie teploty.

a este sa chcem spytat. ak som mala ovulku 37DC, tak to priblizne o 14 dni by som mala ocakavat ms, je to pravda?

jerrymona
12. dec 2009

mscat, aj ja ti prajem vsetko dobre a hlavne skore uzdravenie pre taba aj maleho. zdravie je nadovsetko. 🙂

cambina
12. dec 2009

jerry já už mrkla do alba...tak asi i ty léky to ovlivňují...ale je to divné s těma testama...

cambina
12. dec 2009

jerry..jojo...zhruba za 14 dní po ovu...takže vydrž a za 9 dní teskni

jerrymona
12. dec 2009

cambi, myslis ze euthyrox moze ovplyvnit aj ovu? teda ze sa objavi? 😖

s tymi ovu testami si neviem poradit ani ja. rozmyslala som nad tym, ze ak z toho cyklu nic nebude, skusim si robit ovu testy kazdy den. viem, ze mam dlhy cyklus a ide to do penazi, ale risknem to. pre babo vsetko. 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre