Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
29. jún 2009

ahojky..já si taky říkám,že to tu nějak vázne... 😝

mscat
29. jún 2009

venyska tak jak u tebe?co ovu? 😉

michalag
29. jún 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,,

michalag
29. jún 2009

haloooooo kde ste vsetky?

mscat
29. jún 2009

miška ahojky..já už jsem to vzdala tady stepovat nikdo tu furt není 😠 ☹ 🙂

michalag
29. jún 2009

co porabas?

mne maly spi, tak vegetim a vyzera to tak ze poobede von nejdeme lebo tu prsi 😠

mscat
29. jún 2009

mě se malý ted vzbudil vzbudily ho tady vřéskající kočky nebo co 😠 😠
a chystáme se pomalu podívat se na ten domeček...a muj se balí do práce a tak.tady je zase horko..hnus

venyska
29. jún 2009

Ahoj mscat

venyska
29. jún 2009

ovu asi nic.Poprvé jsem si dnes koupila ovu test a je tam slabá růžová čárka

venyska
29. jún 2009

K tomu testu píšou že se má brát za negativní i to,když je tam slabá druhá// že tam musí být ta druhá úplně stejné barvy...tak nevím,dělala jsem si ho prvně

mscat
29. jún 2009

venyska..jojo taky jsem si ho nedávno dělala poprvní...a pořád jsem tam měla tu slabou druhou..ano musí být stejně tak tmavá nebo výraznější...

mscat
29. jún 2009

holky...prosím vás..jestli tam nemáte svoje zlatíčka..můžete nám dát prosím prosím hlasy 😉 :http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=7213
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=7255
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=1...

moc děkuju..pokud se vám teda samozřejmě ty fotky líbí,jinak nikoho nenutím..a může se hlasovat ze stejného pc jednou za hodinu po celý měsíc,tak když si na nás sem tam vzpomente a lupnete hlas budu mooc ráda..ješte nikdy sme nic nevyhráli tak zkoušíme 😀 😉 😉

venyska
29. jún 2009

mscat:mě už ty testy lezou krkem...ale stejně je já blbka kupuju.Jsou nespolehlivý,takových peněz mě to už stálo!!!Psala jsi že tvá mamka otěhotněla hned po menstruaci?jako že má ovu po menses??? 😲

mscat
29. jún 2009

venyska:asi ano bylo ji tehdy tak 23 a říkala že při druhém musela otěhotnět hned někdy po ms..protože to jí manžel byl na vojně tak podle toho to ví že byl tak jeden dva sexíky a byla těhotná prý ani neví jak a zčeho 😀

venyska
29. jún 2009

To je ale dost divné že ta ovulka dorazila hned po menstruaci 🙂 Já už nevím čemu věřit...Nevím zda mám věřit na plodné a neplodné dny.Pár holek tady má ovu test se slabou // a píšou u toho vítězný ovu testík,tak já už nevim

flyangel
29. jún 2009

ahojte..no dnes som bola u liečitela a som mala zablokovane stavce v chrbtici,ma tak pootacal ze mi kosti len tak pukali 😅 a tiez mi povedal ze gyn zapaly mam aj z toho 😨 a odporucal mi kvapky od Jonasa

venyska
29. jún 2009

Holkyyyyyyyyyyyy.Kde jste???????Založila jsem diskuzi Letničky-snaživé duše.Budu moc ráda když se přidáte 😉

venyska
29. jún 2009

Tady je tedy mrtvo ☹ ☹ ☹ ☹

mscat
29. jún 2009

asi není co řešit nebo nevím... ☹ já prosím pořád někoho o hlasy a každý na to prdí tak mě to štve..a to si říkaj přátelé a známí 😠 😒

venyska
29. jún 2009

Tak kam?Pošlu

venyska
29. jún 2009

Tak budeme řešit...Já mám manžela na noc v práci,můžeme kecat

venyska
29. jún 2009

Tak sem hlasovala

venyska
29. jún 2009

Už jsi zase fuč 😉 😒

sonidlov
30. jún 2009

Ahojte, cambi,miška, andy, haneska, ......tak pozerali ste palbu včera? Sila čo, to naše zdravotníctvo! 😠

mscat
30. jún 2009

aahojky....soni mě se sice neptáš,ale já jsem se dívala a bylo mi z toho na nic.byl to krásný nádherný chlapeček,který měl právo žít!doktorři jsou sv.ně!a proto jim nevěřím.je mi to moc líto! 😢

mscat
30. jún 2009

jak říkal tvuj bratr..vezl tam manželku s tím,že se o ni a o dítě postarají a věřil doktorum,že od toho tam jsou...,je hrozně smutné,že to takhle muselo díky tupým doktorum dopadnout!doufám,že budou nějak potrestáni,dítě už nikdo nevrátí .,za jejich nezodpovědný přístup! ☹ 😠

kessy11
30. jún 2009

ahoj soni, aj ja som to včera pozerala, je to strašné, prístup tých lekárov je katastrofálny a najhoršie že si nikto neprizná chybu a všetci držia pri sebe, som zvedavá ako takí ludia spávajú, čo sa im odohráva v hlave ako sa s tým vedia vyrovnať 😠 😠 😠 Bratovi a švagrinke moc moc držím palčeky.

My sme dnes po poradni, sme ok, robili nám test na cukrovku tak dúfam, že to bude ok, poobede si ideme pre kočík tak už sa moc moc tešíme, potom vám sem hodím fotečky 🙂

flyangel
30. jún 2009

Ahojky...no kessy super ze vsetko je ok 😀 uz kupujete kocik?

kessy11
30. jún 2009

ahoj fly, no veru, už ho ideme kúpiť, sme sa rozhodli kašlať na povery a všetky tie povedačky o neštasti, toho je všade veľa, my sa chceme tešiť a myslieť iba na to dobré 😀 😀 😀

andy2306
30. jún 2009

Kessy..samozřejmě.nenech se otrávit pověrama..dělej jak cítíš a jak to vidíš ty.já jsem měla všechno dopředu...a nic zlého se nestalo..zatukám...tuk tuk tuk.

soni...my tady markízu bohužel nechytáme...ani u nás doma,ani v hodoníně u mamky.....chytali a ted jim místo toho jede nova cinema...jsem v hodoši,ale neviděla jsem to bohužel.a jsem aj ráda,protože v šestinedělí bečím pořád kvůli prkotinám,u tohoto by mi asi opravdu nebylo moc dobře....nemám na to psychicky to vidět soni,promin.je mi to moc líto,nevím,co přesně se stalo....ale přeju vám,abyste se s toho všichni vzpamatovali co nejdřív a aby se tvojemu bratrovi s manželkou co nejdřív zadařilo další miminko..i kdyžjedno druhým nenahradíš,samozřejmě. ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre